Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

ja ? ;-) dziękuję ❤️ ❤️ http://matteuszs.wrzuta.pl/audio/bBwQmllNki/anna_jantar_-_jambalaya haha ;-) ❤️ Było to temu z rok, było w maju. Pachniał bez wzdłuż i wszerz w całym kraju. Pewien pan, miły pan z Amsterdamu powiedział wprost : Ty moją bądź, droga Aniu. II Skoro świt ja i ty wyjeżdżamy. Mam swój dom tam, gdzie są tulipany Będziesz tam, mówił pan, pierwszą damą Dlatego dziś mą musisz być, droga Aniu. REF: Baju baj, baju baj, proszę pana, ja nie jestem taka pierwsza lepsza Anna. Znam ten styl, znam ten kit już na pamięć. Czego pan chce, poskarżę się mojej mamie! III Lecz ten pan w oczach miał łzy prawdziwe, a ten łez sznur leciał mu w kufel z piwem. Pachniał bez wzdłuż i wszerz w całym kraju, a on tak wciąż: ty moją bądź, droga Aniu. REF: Baju baj, baju baj, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://www.wrzuta.pl/audio/8R2J1QqY8m/anna_jantar_i_zbigniew_holdys_-_ktos_miedzy_nami ❤️ Ktoś między nami" I Byłaś mym pragnieniem, stałaś się cierpieniem. Wszystko jest tak proste - tak powinno zostać. II Słowa niepotrzebne, im też smutno pewnie. Słowom naszym biednym, lepiej nie mówmy nic. Uwierz: REF: Ktoś - może ty, a może ja może tylko dola zła chce nam siebie odebrać. Ktoś ma dziś dla nas obcy wzrok, naszą prawdę chce nam wziąć i wierność, i wierność tę. Ktoś nie wie o nas jeszcze nic, że nam smutno, że nam wstyd, choć się nie przyznajemy. Ktoś, kogo nie znasz ty i ja, to, co zabrał może da. Nie wiemy, nie wiemy. III Teraz mi najtrudniej, teraz najokrutniej, Teraz żal przypływa, byłam tak szczęśliwa. IV Teraz czas zapomnieć, teraz siądź koło mnie. Szepnij słowo dobre, powiedz, że wierzysz w nas. Powiedz: REF: Ktoś - może ty, a może ja…/X2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Bartosiewicz » Miłość jak ogień Kochanie strzeż się, strzeż Kochanie ostrożnies Nie podchodź tak blisko płomieni Jeśli nie chcesz W popiół się zmienić, proszę Kochanie strzeż się, strzeż Bo z miłością jak z ogniem Jeśli nie chcesz By do cna cię strawił, kotku Z miłością nie ma zabawy Ref. I tak zaczyna się ta Niewiarygodna historia Choć ostrzegałam go On płonął jak żywa Pochodnia Więc jaki sens W kochaniu jest Gdy wokół miejsca brak Dla spalonych serc Kochanie ty strzeż się, strzeż Kochanie nie zbliżaj się Kochanie ostrożnie Nie prowokuj mych Ust czerwieni Nie sobie jesteśmy Przeznaczeni Ref. I tak zaczyna się ta Niewiarygodna historia Choć ostrzegałam go On płonął jak żywa Pochodnia Więc jaki sens W kochaniu jest Gdy wokół miejsca brak Dla spalonych serc Kochanie ty strzeż się, strzeż Kochanie więc Śpiesz się, śpiesz Bo życie tak krótkie jest I zamiast dalej Tak tonąć wolę Choć raz w swoim Życiu spłonąć Ref. I tak zaczyna się ta Niewiarygodna historia Choć ostrzegali mnie, ja płonę Jak żywa pochodnia, jak pochodnia Bo taki sens w kochaniu jest Że choć miejsca brak Dla spalonych serc to ja Tyle spalonych serc Kochanie ja też Kochanie ja też Też spłonąć chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA ROZY
Liryczni Mordercy - Skradnę Cię Kochanie Skradnę Cię Kochanie Opętałaś mnie, wiesz? Nawet nie wiesz jak bardzo mnie opętałaś. Skradnę Cię kochanie Na przeciwny świata kraniec, Schowam w rajskim sadzie, Gdzie nikt nas nie znajdzie. Tak Kochanie planuje porwanie, Bo miłość do Ciebie jest jak opętanie. Twoje piękne usta chce całować wieki, Pieścić całe ciało Tulić się do piersi. Delikatnie muskać Czuć Twą gęsią skórkę Gładzić po udach Pobawić się biustem Wiedzieć Cię przed lustrem Spędzać każdą chwile Bez Ciebie malutka życie jest jak thriller Z Tobą rosnę w siłę Nabieram ogłady Zawsze mnie pocieszasz, gdy nie daje rady Jesteś jak baterie - Dajesz mi energie Wiesz przy tobie mięknę, Gdy się na coś wścieknę Gdy nie jestem pewny dodajesz mi wiary Nie zasypiasz nocą, kiedy mam koszmary Lecz gdy Ciebie nie ma popadam w depresje Dom jest jak więzienie, ja po nocach nie śpię Pustka mi doucza bez opamiętania Jak tak dalej pójdzie porwę Cię Kochana Zrobię to, możesz być pewna! Skradnę Cię kochanie Na przeciwny świata kraniec, Schowam w rajskim sadzie, Gdzie nikt nas nie znajdzie. Tak Kochanie planuje porwanie, Bo miłość do Ciebie jest jak opętanie. /2 x Chcę byś była moja, tylko moja kotku! Złościsz się na zazdrość – to jest nie w porządku Znowu gdzieś wychodzisz Szkoła, praca spacer Czemu muszę znowu dzielić się ze światem? Mym jedynym skarbem, jedyną radością Zostań ze mną dzisiaj, cieszmy się miłością Nie idź, po co idziesz, musisz być gdzie indziej Nie bierz kluczy, będę słyszeć Cię przy windzie. Z kim ona rozmawia? Tak się zastanawiam Ból kochania sprawia, że się tak wypalam Ja chce cię mieć dla siebie! Coś wykombinuje Kiedyś mi wybaczysz, że podstępnie planuje. Będzie idealnie – tak już mnie pociesza Opętany Tobą pomysł w życie wcielam Tylko my we dwoje na samotnej wyspie Już na zawsze razem serca sobie bliskie. Jak Ci się to podoba kochanie? Skradnę Cię kochanie Na przeciwny świata kraniec, Schowam w rajskim sadzie, Gdzie nikt nas nie znajdzie. Tak Kochanie planuje porwanie, Bo miłość do Ciebie jest jak opętanie. /2 x Świat jest moim wrogiem – to przez niego cierpię! Życie jest jak ciernie, jak owoce cierpkie Nie chce ich smakować, chcę tylko słodyczy! Dom bez Ciebie milczy i nic się nie liczy. Kocham Cię, gdy krzyczysz, gdy płaczesz kochanie A moje oddanie przeradza się w manie Z Tobą każdy taniec to nowe doznanie Piękno Twego ciała poznałem na pamięć. Przez to opętanie ginie we mnie człowiek Rodzi się kochanek gorący jak płomień Wierny zawsze Tobie, miłości fenomen Który pragnie stworzyć idealny związek Konsekwentnie dążę do porwania światu Tej jednej jedynej, największego skarbu Konsekwentnie dążę i mój plan wykonam Płynnym uczuciem jeszcze cię przekonam! I jak, wchodzisz w to skarbie? Skradnę Cię kochanie Na przeciwny świata kraniec, Schowam w rajskim sadzie, Gdzie nikt nas nie znajdzie. Tak Kochanie planuje porwanie, Bo miłość do Ciebie jest jak opętanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://wiolak1966.wrzuta.pl/audio/fPwCF3z6MM/anna_jantar_-_gdy_on_natchnieniem_jest ❤️ Gdy on natchnieniem jest" I Mówią wciąż o nas wkrąg - o mnie - z nią nie jest tak, o nim, że chłopak wsiąkł. Powodem jest ten fakt: REF: Gdy on natchnieniem jest chcę muzą być. Gdy urzeczeniem jest chcę różą być. Gdy moim słońcem jest chcę tęczą być, bo wreszcie odkrył mi czułości świat, co nas wzniósł, gdzieś tam hen, między jak we błogi sen i już odtąd wiem, to on, właśnie ten. II Czasem wręcz zamiar mam spytać, z kim jest tu źle. Proszę, powiedzcie nam, czy dziwne jest to, że: REF: Gdy on natchnieniem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Oj, jak tu romantycznie , aż zazdrość mnie zżera.:( Mnie to już nikt nie prześle ani zaśpiewa takiej piosenki... RÓŻYCZKO 👄 BARDZO LUBIE TWOJE WPISY I MASZ PIĘKNY NICK... DOBRANOC... cudnie tutaj dziś było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50+5 dla Ciebie : ❤️ http://martynkaa.wrzuta.pl/audio/fSJd3ES1Nw/anna_jantar_-_zawsze_gdzies_czeka_ktos ❤️ Zawsze gdzieś czeka ktoś" I Zimno jak sto diabłów, leje deszcz, świat uderzył w płacz. Nawet kropli słońca, bury zmierzch, a w tym wszystkim ja. II Cały peron w swetrze z wełny chmur, skulił się jak pies, wietrzy gdzieś wagonów sznur, zgubionych w mokrej mgle. REF: Zawsze gdzieś czeka ktoś, tak juz jest, tak musi być czy w pogodne, czy w deszczowe dni. Zawsze gdzieś czeka ktoś i by miłość mogła wejść trzymam dla niej wciąż otwarte drzwi. III Zły semafor milczy, patrzy w dal, łowi stukot kół. Chciałby juz odpocząć, jak i ja, wejść pod kołdrę snu. IV Gdy podniesie ramię, „Co tam deszcz, co mi chmurny cień?”. Będzie to - ty przecież wiesz, najpogodniejszy dzień. REF: Zawsze gdzieś czeka ktoś, tak juz jest, tak musi być… /X2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
🖐️pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ALe wczoraj milo tu bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Ten fefren jest cudowny:) REF: Zawsze gdzieś czeka ktoś, tak juz jest, tak musi być czy w pogodne, czy w deszczowe dni. Zawsze gdzieś czeka ktoś i by miłość mogła wejść trzymam dla niej wciąż otwarte drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Mam pod reka laptopa i jego strasznie nie lubie stad te bledy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Irena Jarocka - Kocha się raz Powiedz, dlaczego drażnisz się ze mną aż tak? Robisz na przekór, jak możesz, człowieku, no jak? Ci, co się lubią, chętnie się czubią, to fakt. Mówiąc najprościej, podobno miłości to znak. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce sie rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty. Długo szukałem, aż cię spotkałem w dzień zły, burza z wichrami i deszcz z piorunami, to ty. Przyznaj się, trudno - było ci nudno, czyż nie? Już nie udawaj, za życia przyprawę masz mnie. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce sie rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce sie rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Justyna i Piotr - Tak kocha się raz JUSTYNA: Nie wiem skąd serce odrazu wiedziało, Że jesteś szczęściem na które czekało, Cichutko nucąc mi: To właśnie Ty... PIOTR: Nie wiem skąd wielka magia w Twych oczach, Że śnię o Tobie kochana po nocach, Jakbyś ukradła mi, moje sny... Ref. Amore mio, słodkie kochanie, Gdy miłość woła nas, podajmy dłonie jeszcze raz. Amore mio, słodkie kochanie, Nie bójmy kochać się, gdy serce tego chce ! PIOTR: Chcę Cię na zawsze mieć w swoich ramionach, Tulić o świcie i kiedy dzień kona, Trzymać w objęciach już, co dnia... Ref. Amore mio, słodkie kochanie, Gdy miłość woła nas, podajmy dłonie jeszcze raz. Amore mio, słodkie kochanie, Nie bójmy kochać się, gdy serce tego chce ! JUSTYNA: Miłość jest piękna gdy kochać się umie, Gdy jedno serce to drugie zrozumie, Gdy tęsknisz kiedy on, jest blisko tak... PIOTR: Miłość jest piękna i w deszczu i w słońcu, Gdy jest prawdziwa, przetrwa do końca, Tak w życiu kocha się, tylko raz ! Ref. Amore mio, słodkie kochanie, Gdy miłość woła nas, podajmy dłonie jeszcze raz. Amore mio, słodkie kochanie, Nie bójmy kochać się, gdy serce tego chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A teraz zapraszam na kawke WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękne!!! Ja tez się chcę zakochać z wzajemnością,ale tylko wirtualnie bo realnie to juz niemozliwe:-D I bym chciala takie piekne wiersze otrzymywac :;) A teraz zasuwam do apteki po cos na katar bo z nosa ciurkiem kapie:-D PAPATKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Biedna Sara:( Słyszałem , ze do nosa dobrze wsadzić ząbki czosnku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Pozdrawiam pięknie wszystkich i czytam , co nabazgraliście:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARO
Gdyby mąż przeczytał twój ostatni wpis do by było:-D BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! Nie ma miłości bez zazdrości, nie ma zazdrości bez miłości. Stara to prawda, mocna jak wino. A wino czerwone, serce szalone. Nie ma miłości bez zazdrości, nie ma zazdrości bez miłości. Miłość przychodzi razem z zazdrością, a zazdrość odchodzi razem z miłością. Ref: Ta prawda tyle w sobie smaku ma, Wcale nie kłamie, wierzcie mi. Tak miłość drży na wargach, Kiedy mam ogień zamrożony w krwi. To miłość zagląda nam w oczy, To miłość nie daje nam spać. Jest niebem i piekłem rozkoszy, To ona ubija nam świat. To ja Ciebie kocham, to ja. To ja Ciebie pragnę, to ja. To ja szczęście daję, to ja. To ja Ciebie pragnę, to ja. 2. To fioletowy zawrót głowy, To zawrót głowy fioletowy. Ultrafiolety to Jej podniety, To Jej sekrety, to jej zalety. Nie ma miłości bez zazdrości, nie ma zazdrości bez miłości. Miłość przychodzi razem z zazdrością, A zazdrość odchodzi razem z miłością. Ref: Ta prawda tyle w sobie smaku ma, Wcale nie kłamie, wierzcie mi. Tak miłość drży na wargach, Kiedy mam ogień zamrożony w krwi. To miłość zagląda nam w oczy, To miłość nie daje nam spać. Jest niebem i piekłem rozkoszy, To ona ubija nam świat. To ja Ciebie kocham, to to ja. To ja Ciebie pragnę, to ja. To ja szczęście daję, to ja. To ja Ciebie pragnę, to ja. Nie ma miłości bez zazdrości, Nie ma.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
DZIEŃ DOBRY!!! Bardzo tu milo i wesoło od rana:) Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
piekę drożdżówkę wieczorkiem zapraszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×