Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość haahahah
Dopóki nam ziemia kręci się,🌼 dopóki jest tak czy siak Panie ofiaruj każdemu z nas,to czego mu w zyciu brak. Mędrca obdaruj głową,tchórzowi dac konia chciej. Sypnij grosza szczęściarzom,i mnie w opiece Swej miej Dopóki ziemia obraca się,o Panie nasz,na twój znak tym którzy pragną władzy,niech władza ta pójdzie w smak, daj szczodrobliwym odetchnąć raz niech zapłacą mniej daj Kainowi skruchę i mnie w opiece swej miej...... B.Okudżawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
🌼 zwiedzione nadzieje, skrywane zazdrości, stracone szanse przez ludzkie słabości, błotem obrzucanie, palcem wytykanie, wzajemne do oczu sobie skakanie, głupie problemy globalnej wielkości, wielkie ambicje wątpliwej jakości.. ***************************************************************************🌼 rzekł mi kiedyś dziadek myśl tę - szczyt mądrości: że wszystko to g.... naprzeciw wieczności.. Autor nieznany🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
:-D Pacjenta uśpiono do operacji. Gdy obudził się, spostrzegł zdziwiony, że chirurg bardzo się postarzał i ma długą siwa brodę. - Coś nie w porządku, panie doktorze? Czy ja tak długo byłem nieprzytomny? - Ja nie jestem doktorem - odpowiada starzec - ja jestem świętym Piotrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Słyszałem, że Wiesiek Kowalski kupił sobie nowy samochód? - Przecież to nie jego! - Skąd wiesz? - Wczoraj mi powiedział, że to Toyota Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam chęci do roboty ;-) I śmieję się z twoich żartów uśmiechu:-D O facetach to dobre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
Sarko! fajnie to pośmiejmy się razem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
W wiejskim ośrodku zdrowia: - Panie doktorze, niech pan coś poradzi. Mam już siedmioro dzieci, a mąż to się w ogóle nie zastanowi... - Niech pani kupi mężowi prezerwatywy. Po kilku miesiącach ta sama kobieta jest u lekarza. - Źle mi pan doradził. Znów jestem w ciąży! - A kupiła pani te prezerwatywy? - Mnie tam nie stać na taki wydatki. Sama mu zrobiłam. Na drutach... ha ha!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiechu, jesteś super , łyk piwa się z tobą napije i zabieram się za obiad:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
U mnie się zachmurzyło:(:) miłego WEEKENDU:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich gorąco!! obiadek się gotuje to można sobie trochę pofolgować:) Wypiłam dziś już druga kawę z kofeina i tak cos mi ciśnienie skacze... I nawet glowa mnie rozbolała, to na pewno te skoki aury... Teraz u mnie zachmurzenie duże i mocno się ochłodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , widzę , ze humorek już dopisywał i dobrze bo lepiej żartować niż chorować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Witajcie kochane!!! Jak miło się was czyta , u mnie właśnie z dużej chmury mały deszcz :) Rzadko tutaj bywam ostatnio, ponieważ ogród mój zajmuje mi czas bez reszty...:) Ale podczytuję posty, a jakże i czerpię z nich radość i siłę, bo i anegdoty zabawne i szczerość wzruszająca..... Dziękuję:) Zycze miłego dnia:) WBW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, znalazlam nowa pracę:) bardzo się ciesze bo jest w moim zawodzie! to znaczy bedzie w zawodzie kiedy skończe studia;) zaproponowali mi bardzo dobre warunki i nawet pozwolili samej sobie ustawic grafik... tak sie ciesze! buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
S liczna ta Irlandia taka zielona Skoczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Skoczko!!! Ciesze się z tobą twoim szczęściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!! Wiecie , ze dziś piątek i 13- tego:-D Ja lubię 13 i w zabobony nie wierze:-D Ani w czarnego kota , bo kot mi szczęście przynieść może jeśli tylko chce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Witaj 🖐️Sabinko! Kasia Sobczyk - Trzynastego [ TRZYNASTEGO NAWET W GRUDNIU JEST WIOSNA TRZYNASTEGO KAŻDA DROGA JEST PROSTA TRZYNASTEGO NIE LICZY SIĘ STRAT TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR TRZYNASTEGO KAPELUSZE Z GŁÓW POWAŻNYCH ZRYWA WIATR TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE TRZYNASTEGO ŚWIAT W RÓŻOWYM KOLORZE TRZYNASTEGO NIE SMUCĄ MNIE ŁZY TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZE MAM SNY TRZYNASTEGO A TY TRZYNASTEGO JESTEŚ ZŁY. WIEM,ŻE GNIEWASZ SIĘ NA MNIE BO POWODÓW MASZ TYSIĄC ALE JEDNO CI POWIEM, JEDNO MOGĘ CI PRZYSIĄC. TRZYNASTEGO WIOSNA TWOJE MA IMIĘ TRZYNASTEGO TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TRZYNASTEGO NIE WIDZĘ TWYCH WAD TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO I DLATEGO WŁAŚNIE DZISIAJ ŚPIEWAM TAK. TRZYNASTEGO WIOSNA TWOJE MA IMIĘ TRZYNASTEGO TWOJE MYŚLI SĄ PRZY MNIE TRZYNASTEGO NIE WIDZĘ TWYCH WAD TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO I DLATEGO TRZYNASTEGO ŚPIEWAM TAK. TRZYNASTEGO OD MORZA DO TATR TRZYNASTEGO PIĘKNIEJSZY JEST ŚWIAT TRZYNASTEGO ZAŚPIEWAM CI TAK TRZYNASTEGO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten czas tak szybko leci, już tylko do końca roku zostało 201 dni:-D A niedawno pamiętam jak witaliśmy NOWY ROK:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
To prawda :) Bo czas jak rzeka , jak rzeka płynie unosząc tamte dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Stawiam na otwarcie stronki dużego arbuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×