Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość SARO
Na drożdżówkę wpadnę spadam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Samotny!!! te łoże super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Witam milutko wszystkich bywalców oazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Leśmian Bolesław - Szczęście Coś srebrnego dzieje się w chmur dali. Wicher do drzwi puka, jakby przyniósł list. Myśmy długo na siebie czekali. Jaki ruch w niebiosach! Słyszysz burzy świst? Ty masz duszę gwiezdną i rozrzutną. Czy pamiętasz pośpiech pomieszanych tchnień? Szczęście przyszło. Czemuż nam tak smutno, Że przed jego blaskiem uchodzimy w cień?... Czemuż ono w mroku szuka treści I rozgrzesz nicość, i zatraca kres? Jego bezmiar wszystko w sobie zmieści Oprócz mego lęku, oprócz twoich łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ha ! Dziękuję , dziękuje za piosenki , no i miłość kwitnie... Taka bezinteresowna i szczera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiłam krople do nosa , ale na noc może i ząbki wsadzę ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz nie czyta topików , nie wiem , może i byłby zazdrosny !?.... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milo koleżanki i kolegów WBW!!! Mocno się dziś ochłodziło wiec zabrałam się za porządki w domu... W kuchni i sypialni okna pomykam i firany poprałam... Łazienkę i kuchnie na tip top posprzątałam... A teraz czytam i się śmieje ... I zazdroszczę wam takich cudownych topikowych wrażeń:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe dla ...
Kto ma ogródek niech wpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
🖐️ Andrzej Waligórski Bajeczki Babci Pimpusiowej Raz kiedyś jurny wróbel w miłosnej euforii Chwalił się, że zajeździ kobyłę historii, Lecz kiedy wyładował temperament dziki, Kobyła stwierdziła: - Chyba mam owsiki... Udzielał raz wywiadu kotek, że jest zdrowy, Wtem uszki mu opadły, oczki wyszły z głowy, Pękł mu brzuch, ogon, płuca i głosowa struna, Wreszcie zdębiał, ocipiał, zesrał się i umarł. Amen. Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla, Wtem czuje, że od tyłu też ją ktoś zapyla. Patrzy się, a to truteń, niejaki Zenobi. Morał - rób dobrze innym, tobie też ktoś zrobi. Chomik, zbierając plony, do swej norki ganiał, A obok dobry niedźwiedź chomika ochraniał. Potem zjadł mu te plony, wytarł łapą mordę, Wydupcył biedne zwierzę i przypiął mu order. Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie. Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia. Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia. Kiedyś baca krótkowidz z owieczki korzystał, Dziwiąc się, że mu ona nie beczy, lecz śwista. Dopiero na kolegium mu wytłumaczono Że wyryćkał świstaka, co był po ochroną. Walczył orzeł z sępami, aż obrósł w legendę. Niestety - przy okazji podłapał też mendę. Wszyscy pytają orła: - Jak walczyłeś? Świergol! A menda w krzyk: - Spuściliśmy tym sępom wpie**ol! Wyryćkał lisek kotka na sianku przy płotku I spytał: - Jak oceniasz ten mój wyczyn, kotku? - Cóż - rzekł kotek - przez miesiąc nie będę mógł siedzieć, Lecz gdyby nie ty, toby mnie wyryćkał niedźwiedź. Dwa liski w jednym gnieździe mieściły się z trudem Więc na zewnątrz sterczały im dwie d**y rude. Widząc to docent Wolczew zaczął bić im brawo. Bo myślał, że to rude, to jest Rude Pravo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Raz do koguta z krzykiem przybiegły kurczaki: - Tata, lis porwał mamę i wlecze ją w krzaki! Kogut tak się śmiać zaczął, że aż wpadł do ścieku: - Widać, że moja stara jest jeszcze na fleku! Dorwał raz kocur nutrię nad wodą przy buku, A że był nieźle spity, chciał jej zrobić kuku. - Po pierwsze - rzekła nutria - ja też jestem samiec, A po drugie się śpieszę, bo dzisiaj gra Chamiec. Spotkał królik oślicę kiedyś w leśnej głuszy; Myślał, że to królica, bo ma długie uszy, Przy czym dziwnie dorodna, wielka jak chałupa, Więc aż jęknął z zachwytu: - Rany, ale d**a! Chciano raz o słowiku zasięgnąć opinii, Więc się o tę opinię zwrócono do świni, A świnia napisała w rubryce "uwagi": Słowik ma bardzo mały przyrost żywej wagi. Lis i wróbel, ambitni obaj przeciwnicy Kłócili się, kto lepiej dogodził słonicy. Słonica, zapytana, rzekła cierpkim tonem, Że faktycznie coś jej piszczało pod ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Raz opus na pustyni napotkał oposa I powiada: - Cześć stary, chcesz trochę kokosa? - Dziękuję - rzekł uprzejmie opos do opusa - Ale tak prawdę mówiąc wolałbym kaktusa. Szukały dwa bizony jakąś bizonicę Wtem nagle jeden wrzasnął: - O, widzę samicę! Po chwili jednak wraca i jęczy bidula: - Tfu, ale żem się naciął, to była "Vistula"! Przeniósł się szczur do miasta, rozejrzał się z wolna, Patrzy - a za nim drepcze mała myszka polna. Wtedy szczur oburzony rozdarł na nią pyska: - To straszne, jak ta wiocha do miasta się wciska! Spotkał królik lisicę ponętną i rudą I powiada: - Chcesz stara, nauczę cię dżudo? W rezultacie ten królik płaci alimenta Na cztery śliczne, małe, tłuste królisięta Wraca zając po balu w dość nietrzeźwym stanie I patrzy, a zajęczyca z niedźwiedziem na sianie! Skoczył zając, lecz zaraz z wściekłości ochłonął: - Niestety - rzekł - niedźwiedzie u nas pod ochroną... Szedł po ciemku staruszek, byłby wpadł na krzaczek, Ale mu w tym momencie zaświecił robaczek. Zacny staruszek mruknął, no jakoś mi leci, Choć żem stary, to jednak robaczek mi świeci. Raz słowik śliczne pienia wywodził na żerdzi, A obok usiadł śmierdziel, wypiął się i śmierdzi. Przestań - błaga go słowik - bo mnie tu szlag trafi. Trudno - odrzekł śmierdziel - każdy robi co potrafi. Spotkał raz pancernika pancernik wśród mięty I pyta go: a cożeś ty taki wyrośnięty? Na to ten duży wydał ryk okropnie gromki I odrzekł: tażesz ja jestem pancernik Patiomkin! Zniosła strusica jajo, całe na zielono Struś w krzyk: z kim mnie zdradzasz ty niewierna żono! Skąd mam wiedzieć - odparła - pytasz jak głuptasek Wszak wiesz, że jak na mnie krzykną, chowam głowę w piasek Współczuły raz sąsiadki pani koliberek Pani mąż to ma raczej mały kaliberek Owszem, odrzekła żona nie wstydząc się zwierzeń Lecz za to na sekundę do dwustu uderzeń! Złapał raz Rybak Rybkę Złotą, która w strachu Przyrzekała, że załatwi mu podróż na zachód, Lecz gdy mu załatwiła, przybiegł do niej z mordą: - Ja chciałem do Frankfurtu, ale nie nad Odrą! Ha ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Mickiewicz Adam Komar, niewielkie licho Komar, niewielkie licho, lecz bardzo czupurne, Wyciągnąwszy różeczki i skrzydła poczwórne, I żądełko krwi chciwe, latał ponad śpiącym I "Krwi, krwi, krwi, krwi!" wołał głosem bzykającym. "Drżyj, człowieku, wybiła ostatnia godzina, Jestem Marat owadow, lotna gilotyna". Az przebudził się człowiek, czatowal po głosie I za pierwszym ukłuciem pac, zabił na nosie. Szedł z nieboszczykiem w okno, nie mogl znaleźć śladów Tej lotnej gilotyny, Marata owadów, Człowiek, gniotąc go w palcach: "Nie budź śpiących, bracie, Atomie terroryzmu, owadów Maracie Kiedyś tak małe licho, nie rób tyle krzyku, A kiedy chcesz ukąsic, kąsajże bez bzyku. Jeśli ci krwi potrzeba, gdzie chcesz nos mi wtykaj, Tylko, kiedyś tak mały, kąsaj, a nie bzykaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro 15 czerwiec:) # 15 czerwca - Gdy przychodzi Witus suchy, tedy wiedzie z sobą muchy. # Na świętego Wita jaskółka zawita. # Na świętego Wita nie ma w stodole żyta. # Na świętego Wita zboże zakwita. # Na świętego Wita ze śpiewem ptaków kwita. # Oddam ci na święty Wit, jak nie będzie wiedział nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
SIEMANKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ale mi dziś nudno ...... buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Komu gumę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×