Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość RAFAEL...
autor nieznany - Gdybym spotkał ciebie znowu... Gdybym spotkał ciebie znowu Ale w innym sadzie, w innym lesie - Możę by inaczej zaszumiał nam las, Wydłużony mgłami na bezkresie... Może innych kwiatów wśród zieleni bruzd Jęłybysię dłonie, dreszczem czynne - Może by upadły z niedomyślnych ust Jakieś inne słowa - jakieś inne... Może by i słońce zniewoliło nas Do spłonięcia duchem w róż kaskadzie, Gdybym spotkał ciebie znowu pierwszy raz, Ale w innym lesie, w innym sadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Pozdrawiam WBW , slonecznego dnia !!!! Budek Zbigniew moje cztery pory roku już dawno pokonałem połowę mojego życia mimo to stoję jeszcze na progu świata dobrze widzę ile mam do odkrycia tylko trochę zmęczony spacerem po złocie jesieni odważnie planuję podróże w brylantową zimę pomogę mrozom układać bukiety znowu odkryję jakąś sztukę na szkle malowaną jak zawsze latem spokojnie odpocznę bo przecież jestem bardzo bogatym młodzieńcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te wiesze Rafaelo... choć wiem , ze nie dla mnie:) niemniej jednak przyjemnie i błogo robi się na duszy każdej kobiecie... Kochani pozdrawiam was wszystkich milusieńko! Poczytałam i myślę Oliwio, ze Ten Lukas to taki Aniolek w diablika skórze:-D Ale my go utemperujemy jak mówi Granatek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze miłego i slonecznego dnia WBW:-D Idę gotować obiadek,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Wiersze wszystkie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
witajcie kochanieńkie:-D Pogoda przewspaniała , słonko świeci, lazur na niebie wieje leciutki zefirek.... W kościach mnie na szczęście nie łupie ........ korzystając z wolnej chwili wpadłam pozdrowić was serdecznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Pozdrawiam Wszystkich!!! U mnie już pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Policjant w księgarni: - Proszę o cos głęboko intelektualnego, pobudzającego do myślenia. - Może Kafkę ? - Dziękuję, już piłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
A dokąd to obywatelu? - pyta policjant pijanego. - Idę wysłuchać kazania! - A kto wygłasza kazania o trzeciej w nocy?! - Moja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Siedzi w więzieniu haker komputerowy. Podchodzi do niego inny więzień i mówi: - Ty stary, grypsujesz? Na to haker: - Ja w życiu żadnej gry nie zepsułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Co powinien wiedzieć student? - Wszystko! - Co powienien wiedzieć asystent? - Prawie to wszystko, co student. - A adiunkt? - W jakiej książce jest to, co powienien wiedzieć student. - Docent? - Gdzie jest ta książka. - A co powienien wiedzieć profesor? - Gdzie jest docent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Na egzaminie zaliczeniowym na biologii zdają student i studentka. Pytanie: - Jaki narząd u człowieka może powiekszyć swoją średnicę dwukrotnie? Student: - Źrenica. Studentka: - Penis Profesor: - Panu gratuluję zdanego egzaminu, a pani wspaniałego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Na jednej z uczelni student podchodził do egzaminu w sesji zerowej. Bardzo mu zależało na wcześniejszym terminie, ale też nie przygotował się jak należy. Profesor zdegustowany stanem wiedzy młodego człowieka, otworzył drzwi i zwrócił się do oczekujących na egzamin: - Przynieście siano dla osła. - A dla mnie herbaty! - dodał egzaminowany. Ha ha ha !Pośmiejcie się ze mną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIRCYK W ZALOTACH..
Nie śmiejcie się ze mnie ale znowu zaczynam czytać, książki które kiedyś czytałem ...Właśnie zacząłem dziś " Piata Profesje " DAWIDA MORRELLA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
cześć!!! Fircyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i zapraszam na kawę poobiednia... Serniczka tez już nakroiłam dla wszystkich wyszedł bardzo smaczny..Tylko troszkę opadł....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, cudowne te wszystkie piosenki .... Ja je zawsze mogę słuchać i nie znudzą mi się nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyku !!! To nic dziwnego , ze wracasz do przeczytanych książek... Dawida Morrella !!! tez czytałam mam jego trylogie:) Wyobraźcie sobie , ze ja czytałam ostatnio , książki mojego dzieciństwa... ANIE Z ZIELONEGO WZGÓRZA... Wzięłam je od wnusi... I przeniosłam się w tamten odległy czas: Do Pięknych książek ja powracam chętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Sabinko !!!Serniczek wspaniały ... Teraz die na spacer z kruszynka:-D To moja Sunia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×