Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam👄 Ja tez nie mogę ostatnio spać , myślę , ze to starość się zbliża małymi kroczkami:-D ha ha h a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
BO DMUCHNĄŁEM :.-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno mi się w nogi zrobiło , kładę się do łóżka i już:) SPIJCIE SŁODKO:)DZIS NIE MAM WENY DO PISANIA👄 Jasek poszedł sobie:-D MOŻE TEZ SPAĆ;)BO TO STARSZY CZŁEK:-D ha ha ha ! JAK JA:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO :-D 14 czerwca - W czerwcu pełnia sprowadza burze, ostatnia kwadra zaś deszcze duże.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście po prostu wspaniałe... Poczytałam jednak was jeszcze troszeczkę :) I na dobranoc nie będę ponurakiem:-D I rozstanę się z wami na wesoło:-D :-D Po co idzie blondynka na cmentarz o północy ? - Żeby ją strach przeleciał. :-D :-D :-D Dziewczyna zalotnie do chłopaka: -Cześć jestem Elka Chłopak: -Tak? Chyba XL-ka ... Ha ha ha ha ha ! A teraz daje nura do wyra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,hej :-) przyleciałam do Was wprost z naszej -klasy a tu jak zawsze gwarno i wesoło i jeszce piwkiem częstują .też poproszę o szklaneczkę bo w końcu weekend się zaczyna ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
ha ha ha ! Tworzycie i stronki produkujecie , ale ogólnie dzis podoba mi się:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki Granatku ,niech się przyśnią aniołeczki-biedroneczki :-) -takie życzenia co wieczór słysze i pewnie dzięki nim śpie dobrze i sny mam kolorowe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
A Piwkem ty chciała Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Sorki!!! Różyczko ja ciebie lubię :) Masz piwko żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Ja na Granatka się czaje , ale już śpi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięk Lukas :-) oprócz piwka to jeszcze : Chciałabym, żeby marzenia były piękniejsze niż są, żeby sięgały do nieba – jeszcze nie znanych mi stron. Chciałabym, żeby marzenia były piękniejsze od barw, w jakie się wiosną ubiera dla zakochanych ich świat. Chciałabym, żeby marzenia były piękniejsze od barw, w jakie się wiosną ubiera dla zakochanych ich świat. Chciałabym, żeby marzenia były pogodne jak ty, kiedy się do mnie uśmiechasz, kiedy się śmiejesz przez łzy. Z marzeń każdego człowieka ładny można wznieść dom, chciałabym, żeby marzenia były piękniejsze niż są. -śliczna piosenka Anny Jantar " Marzenia o marzeniach "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://martynkaa.wrzuta.pl/audio/qwn25cFunU/anna_jantar_-_nie_wierz_mi_nie_ufaj_mi ❤️ "Nie wierz mi, nie ufaj mi" I Nim coś powiesz – zmilcz. Nim coś powiesz – zważ. Bo mówiąc przegrałbyś, a zmilczeć możesz jak poeta. II Tyle zalet masz, tyle zalet masz i tyle pięknych wad, cudownych tyle wad, a jednak… REF: Nie wierz mi, nie ufaj mi, bo z rąk ci się wywinę. Nie jest tak, że w kilka dni zdobywa się dziewczynę. Nie, nie jest tak. III Poprowadzisz mnie, przeprowadzisz mnie przez zaufania próg, gdzie już byś mieć mnie mógł za swoją. IV A ja umknę ci, a ja wymknę się. I ty nie będziesz mógł i ty nie będziesz mógł mnie pojąć. REF: Nie wierz mi, nie ufaj mi, bo z rąk ci się wywinę. Nie jest tak, że w kilka dni zdobywa się dziewczynę. Nie wierz mi, nie ufaj mi, bo z rąk ci się wywinę. Nie jest tak, że w kilka dni zdobywa się dziewczynę. Nie, nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://matteuszs.wrzuta.pl/audio/bn0PoKTtKR/anna_jantar-radosc_najpiekniejszych_lat-zielona_gora_1978 ❤️ "Radość najpiękniejszych lat" I To już przedmieścia gorzki smak, autobus rusza w krótki rejs. Zdyszana biegnę z żartu w żart, z podróży w podróż, z wiersza w wiersz. I kocham, pragnę, tracę tak, jakby się chwilą stawał rok, jak gdyby świat wymykał mi się z rąk. REF: To, co mam (to, co mam), to radość najpiękniejszych lat; to, co mam (to, co mam), to serce, które jeszcze na wszystko stać. To, co mam (to, co mam), to młodość, której nie potrafię kryć, to wiara, że naprawdę umiem żyć - umiem żyć. II Już jesień i latawców klucz, a w kinach tyle pustych miejsc. Z niedawnych zdarzeń ścieram kurz, babiego lata wątłą sieć. Jestem wiatrem, śpiewam wiatr, jestem łąką, trawy źdźbłem. Jak biały jacht, w nieznany płynę dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES BOSKA DZIKA ROZO
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://zabka3012.wrzuta.pl/audio/nr0m0eLaBo/anna_jantar_-tylko_mnie_popros_do_tanca ❤️ "Tylko mnie popros do tańca" Ty - co za nic garść marzeń mych masz, za nic masz, tak krótko trwa życie moje. Ty - co dni w rok nie zliczasz, ty wiesz, czy ty wiesz, co to jest strach? U schyłku dnia ty nie chodzisz spać, a ja się boję. Coraz bliżej kroki słyszę, jedną chwilkę jeszcze tylko... REF: Tylko mnie poproś do tańca ja na nic więcej nie liczę, od krańca świata do krańca, od piekła do nieba bram. Tylko mnie poproś do tańca, jakbyś mnie kochał nad życie, ja ci z nadziei różańca odpust dam. Tylko mnie poproś do tańca dopóki młoda godzina, pożółknie zegara tarcza zanim wybije mój czas. Tylko mnie poproś do tańca, w którym się życie zatrzyma, ta płyta, chociaż już zdarta, jeszcze gra. II Ty - co sny nam układasz do gry, myśli me znasz i za nic masz szanse moje. Ty - co słońca rozwieszasz, ty wiesz dobrze wiesz, wszystko ma kres. Czy boisz się? Raz wysłuchaj mnie, nie myśl o sobie. REF: Tylko mnie poproś do tańca ja na nic więcej nie liczę, od krańca świata do krańca, od piekła do nieba bram. Tylko mnie poproś do tańca jakbyś mnie kochał nad życie, ja ci z nadziei różańca odpust dam. Tylko mnie poproś do tańca dopóki młoda godzina, pożółknie zegara tarcza zan m wybije mój czas. Tylko mnie poproś do tańca, w którym się życie zatrzyma, ta płyta chociaż już zdarta jeszcze gra. Tylko mnie poproś do tańca ja na nic więcej nie liczę, od krańca świata do krańca, od piekła do nieba bram. Tylko mnie poproś do tańca, jakbyś mnie kochał nad życie, ja ci z nadziei różańca odpust dam. Tylko mnie poproś do tańca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES BOSKA DZIKA ROZO
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×