Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lukas...
Dwaj wędkarze moczą kije nad rzeką. - Wiesz co - mówi pierwszy - ciekawe, że moja żona zawsze pamięta rocznicę naszego ślubu, a ja nigdy. - No co ty, to normalka - mówi drugi. - Pamiętasz, kiedy złapałeś największą rybę? - Hehehe, spoko... 14 kwietnia 1998 roku. - No widzisz. A myślisz że ta biedna ryba pamięta kiedy została złapana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Facet budzi się w południe na potwornym kacu. Patrzy, na stole cztery schłodzone butelki piwa i list następującej treści: "Kochanie, wypoczywaj. Jakbyś czegoś potrzebował to zadzwoń. Zwolnię się z pracy i przyjadę. Twoja kochająca żona". Facet pyta syna: - Co się wczoraj stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym wrócił w nocy z kwiatami albo pierścionkiem? Syn na to: - Przyszedłeś o piątej nad ranem kompletnie pijany, awanturowałeś się, a gdy matka chcąc cie rozebrac ściągała ci spodnie, powiedziałeś: "spie**alaj k**wo, jestem żonaty!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Wawoczka, kim jest twój ojciec z zawodu? - Solistą. - A gdzie śpiewa? - On nie śpiewa. On soli ziemniaki, ogórki, pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Na lekcji Pani pyta dzieci: - po jakim warzywie najbardziej sie placze? - po rzepie, odpowiada Jasio. - no co ty Jasiu, przeciez wszyscy wiedza, ze po cebuli. - bo pani nigdy rzepą po jajach nie dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Mama, tata i synek wybrali sie do cyrku. Gdy na arenie pojawił się słoń, tata poszedł kupić słodycze. Nagle chłopiec wstaje i wyciągając rękę, krzyczy: - Mamo, mamo, co to jest? Zaskoczona pytaniem mama odpowiada: - To jest ogon słonia. Syn jednak wykrzykuje dalej: - Nie! Pod spodem. Zakłopotana mama odpowiada: - Tooo... nic takiego. Wraca tata, ale zapomniał kupić napojów, wiec idzie po nie mama. Gdy tylko się oddaliła, synek wiesza się ojcu na ramieniu. - Tato, tato, co to jest? - To jest ogon, synu. - Nie, pod spodem. - To jest siusiak słonia. Chłopiec chwilę się zastanawia, po czym mówi: - A mama powiedziała, że to nic takiego. Ojciec z dumą rozpiera się na fotelu: - No cóż, synku. Tatuś trochę mamusię rozpuścił znalazłem to na takim fajnym topiku i pewnie was opuszcze:-D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas...
Wyrzycamy wszystkie swe mysli, Jedni czytaja a inni pisząa... O swych przezyciach, problemach, Smutku, radosci, przemysleniach, Wspomnieniach, zyciu. O tym czego na codzien inni nie dostrzegaja... Czasem gdy czytamy; Usmiech na twarzy sie maluje, Lub lza ze wzruszenia poplynie, Albo wyciagniemy jakis moral z czyichs mysli... Albo w smutku z druga osoba sie laczymy, A czasem mamy ochote zyc tak jakby Jutra mialo wcale nie byc... Lub zyc sie odechciewa... A po chwili zauwazamy jego barwy... Albo w ogole ich nie widzimy. A tu niektórzy piszą, ze żyją tak jak chcą, Kiedy to los sam wyznacza nam ścieżki... Kazdy wybiera inna, A raczej to nasze serca je wybierają, Albo idziemy tak jak wiatr nam powieje... Niektórzy tu sa pełni optymizmu, A niektórzy całkiem stracili nadzieje. Wszyscy tu jednak sa tak kochani, Ze czuje sie tu wspólną więź i bratnie dusze,. I choc sie wcale nie znamy, Tworzymy wspólnie takie ciepło Jakbyśmy byli najlepszymi przyjaciółmi NIe znam autora:) ALE TO ŚWIĘTE SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKAS !!! Widze , ze zmądrzałeś , ten wiersz choć nie twój ale świadczy o tym:) bądź z nami , tylko zmień się troszeczkę i staraj się nie dogadywać nikomu ... A żartować możesz tu do woli wszyscy to lubimy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się wyrobiłam z wszystkim , teraz pora na Telesfora:-D TO ZNACZY :P NA KOLACJE::-D Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi powitać wszystkich 👄 Widze, ze milo było ... było ciacho i kawa :) Piękne wiersze i piosenki , ze o dowcipach już nie wspomnę:)ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
jutro:-D 16 czerwca - W czerwcu się pokaże, co nam Bóg da w darze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Ja tez tak myślę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień , był dla mnie korzystniejszy bo poczytałam sobie, poprasowałam... A nawet na jutro sobie do obiadu naszykowalam:) Bo piątek i sobote to na stojaco zasypialam , nic tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wezmę prysznic i wskakuje w łóżko mam jeszcze parę stronic do końca fajnej i bardzo ciekawej książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WBW[usta Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc, ciepłego słoneczka na co dzień, kolorowych snów co noc. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Jak dawno mnie tu nie było... Nie dam rady wszystkiego nadrobić, ale co tam... Najważniejsze , ze o was pamiętam i pozdrawiam was wszystkich gorąco👄❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×