Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Bo :-D Wesolski:) \"Jak przygoda to tylko w Warszawie w Warszawie, jak Warszawa to w MAJU, gdy kwitną bzy, a jak tańczyć to tylko walczyka w Warszawie, a jak walczyk to z chłopcem takim jak TY \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSENKO ! A nie taniej by było wstawić ząbka od prosiaczka ?:-D Ha ha ha ! Takiego implanta:-D żartuje , ciesze się z tuba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ha ha ha ! granatku👄 Patrze na mecz... Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LO MATKO KOCHANA:) MYŚLAŁAM, ze mnie chcesz poprosić do tańca .... ha ha ha tak wyskoczyłeś jak Filip z konopi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie poproś do tańca Ja na nic więcej nie liczę Od krańca świata do krańca Od piekła do nieba bram Tylko mnie poproś do tańca Jakbyś mnie kochał nad życie Ja ci z nadziei różańca odpust dam Tylko mnie poproś do tańca Dopóki młoda godzina Pożółknie zegara tarcza Zanim wybije mój czas Tylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra Tylko mnie poproś do tańca Ja na nic więcej nie liczę Od krańca świata do krańca Od piekła do nieba bram Tylko mnie poproś do tańca Jakbyś mnie kochał nad życie Ja ci z nadziei różańca odpust dam Tylko mnie poproś do tańca Dopóki młoda godzina Pożółknie zegara tarcza Zanim wybije mój czas Tylko mnie poproś do tańca W którym się życie zatrzyma Ta płyta chociaż już zdarta Jeszcze gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie lękaj się mój drogi, to nie jest żadna niemoralna propozycja:-D ;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ha ha ha ha ha ! JESTEŚ NIEMOŻLIWA👄:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za buziaka dziękuję , a za guza później ciebie objadę ...OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
OK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
już jestem cichuteńki jak aniołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Hejka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA...
Pozdrawiam kochani... Nie było mnie tu trochę , ale przeczytałam wszystko i nadal widzę siebie w tej przyjaznej oazie .... Tak, to jest topik o który mi chodzi ... Pisałam już pewnie wam , ze kocham poezje, muzykę ,lubię niesamowite przygody i wspomnienia... Tu wszystko odnajduje.:) tylko wspomnień jakby mało ... Chodzi mi o takie wspomnienia prawdziwe z życia... Chociażby teraz zbliża się pora wakacji... Moze podzielmy się wspomnieniami z wakacji ???... Przeżyjmy to jeszcze raz:) Co wy na to ? proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA...
Dobranoc:) MILYCH snów wszystkim życzę... Wpadnę jutro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim...👄 Pozałatwiałam dziś ważne sprawy rodzinne, byłam u bratowej w gościnie ... Niedawno przyjechałam , wymyłam się w koszulinkę do spania ubrałam i już miałam wskoczyć do łóżeczka , gdy nagle sobie o oazie przypomniałam i jestem... W całej okazałości, może troszku roznegliżowana.:.-D ha ha ha.. Jak na wyrko przystało... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenko , popieram ja tez kocham wspomnienia... I jestem całkowicie za... A przyznacie dziewczyny i chłopaki , ze mamy co wspominać...:-D Chociażby pierwsze prywatki , miłostki , wakacje, tance takie jak twist, czy hola hop... To były czasy... Buty kalipsiaki, spodnie dzwony , spódniczki mini i wiele by tu mówić... jurto zaczynamy wspominki:-D OK !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cichutko? już spicie? :) jeszcze przecież nie ma 23:00... żartuj, wiem przecież , ze jutro do pracy, nie wszyscy maja tak dobrze jak ja.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc , Ja tez już idę spać👄👄👄👄👄👄 Wszystkiego nie przeczytałam jutro tez dzień:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
cześć!!! Janno! Witam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Ja tez Bożenko, jestem za wspomnieniami:) DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Póki radość jest w nas Słońca dłoń gładzi twarz Warto żyć, warto śnic, warto być Póki wciąż śpiewa ptak Rzeka ma źródeł smak Warto śmiać, cieszyć się Warto kochać Gdzieś w każdym z nas Jest dziecka ślad Małe szczęścia I ich smak Póki śmiech tłumi łzy Cieszą nas zwykle dni Warto żyć, warto śnic, warto być Póki wciąż mamy sny Krąży w nas czerwień krwi Warto śmiać, cieszyć się, warto Kochać Gdzieś w każdym z nas Jest dziecka ślad Małe szczęścia I ich smak Póki radość jest w nas Póki wciąż śpiewa ptak Warto żyć, warto śnic, warto być Póki śmiech tłumi łzy Póki wciąż mamy sny Warto śmiać, cieszyć się, warto Kochać póki wciąż mamy sny Póki ja, póki ty... http://anella.wrzuta.pl/audio/o8elO1BywF/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,ze jeszcze odwiedziłam nasza kasę , moja kuzynka z Norwegi przysłała mi swoje fotki śliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×