Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Dziewczyny!!! PRZESTROGA !!! :-D Andrzej z Krystyna 4 lata oszczedzali żeby wyjechać na wycieczkę do Australii. Ciężko tyrali w naszej pięknej Polsce. Wreszcie lecą pięknym "Lotem" do Australii, kiedy nagle pilot mówi: -mamy poważną awarie, jest mało prawdopodobne ze dolecimy na najbliższe lotnisko,ale możemy wylądować awaryjnie na najbliższej bezludnej wyspie gdzie sa bardzo małe szanse , ze nas ktoś odnajdzie Andrzej na to:-Krystyna?Zapłaciłaś rachunek za telefon? -tak , zapłaciłam - a za prąd zapłaciłaś? - tak, zapłaciłam. - orzesz k...wa mamy pecha - ale zaraz, zaległy ZUS zapłaciłaś? - o mój Boże na śmierć zapomniałam I wtedy Andrzej pocałował Krystynę tak namiętnie, ze chyba od 10 lat tak jej nie całował... -to jesteśmy uratowani, te sku...syny z ZUS-u na pewno nas znajda, nawet i na końcu świata. Nie opłacajcie ZUS.u haha ha ha ha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wiosenko! Janusz będzie zadowolony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
budyń czekoladowy mniam , mniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Milo witam i pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Próba Oj tak, piosenko, szydzisz ze mnie, bo choćbym poszła górą, nie zakwitną różą. Różą zakwita róża i nikt inny. Wiesz. Próbowałam mieć liście. Chciałam się zakrzewić. Z oddechem powstrzymanym - żeby było prędzej - oczekiwałam chwili zamknięcia się w róży. Piosenko, która nie znasz nade mną litości: mam ciało pojedyncze, nieprzemienne w nic, jestem jednorazowa aż do szpiku kości. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Przyjaciołom Obeznani w przestrzeniach od ziemi do gwiazd, gubimy się w przestrzeni od ziemi do głowy. Jest międzyplanetarnie od żalu do łzy. W drodze z fałszu ku prawdzie przestajesz być młody. Śmieszą nas odrzutowce, ta szczelina ciszy między lotem a głosem - jako rekord świata. Były szybsze odloty. Ich spóźniony głos wyszarpuje nas ze snu dopiero po latach. Rozlega się wołanie: Jesteśmy niewinni! Kto to woła? Biegniemy, okna otwieramy. Głos urywa się nagle. Za oknami gwiazdy spadają, jak po salwie tynk spada ze ściany. Wisława Szymborska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO.:-D 17 czerwca - Gdy czerwiec chłodem i wodą szafuje, to zwykle rok cały popsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Andrzej Waligórski ŻÓŁW Jedni studiują dzieje Peruwian, Inni - chemiczną strukturę krwi, Mój kumpel Heniuś studiuje żółwia, Znaczy się jakiej ten żółw jest pci? Na próżno docent Jenny Pipsztyczka Dziesiątki razy mówiła mu, Że jest to wiedza akademicka Jakie narządy ma jego żółw. Także magister Dzyndzyk Fulalia Mawiała razy już kilkaset: - Questa problema, ce genitalia Habeas corpus your petit schildcret? On wciąż nie słucha, przeciera lupę, Potem do oka przytyka szkło I patrzy temu żółwiowi w skorupę Enigmatycznie mrucząc: - Ho ho! W czasie tych badań żółw, zimna bestia, Dość obojętnie spogląda w świat, Płeć to dla niego raczej nie kwiestia, Zwłaszcza że ma już ze trzysta lat! A Heniuś bada, Heniuś się miota, Mierzy, rysuje, w uporze trwa, zamiast na warsztat wziąć krowę, kota, Konia, Dreptaka, ptaka lub psa. Tylu rozwiązań różnych zagadnień Wciąż oczekują miasto i wieś, Że naukowiec robi nieładnie patrząc durnemu żółwiowi gdzieś! Przezwyciężymy jednak stagnację, Nie będzie Henio byczył się furt, Jak się draniowi utnie dotację - Zaraz się włączy w bieżący nurt! **************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Raz kiedyś jurny wróbel w miłosnej euforii Chwalił się, że zajeździ kobyłę historii, Lecz kiedy wyładował temperament dziki, Kobyła stwierdziła: - Chyba mam owsiki... Udzielał raz wywiadu kotek, że jest zdrowy, Wtem uszki mu opadły, oczki wyszły z głowy, Pękł mu brzuch, ogon, płuca i głosowa struna, Wreszcie zdębiał, ocipiał, zesrał się i umarł. Amen. Zapylała raz pszczółka jakiegoś badyla, Wtem czuje, że od tyłu też ją ktoś zapyla. Patrzy się, a to truteń, niejaki Zenobi. Morał - rób dobrze innym, tobie też ktoś zrobi. Chomik, zbierając plony, do swej norki ganiał, A obok dobry niedźwiedź chomika ochraniał. Potem zjadł mu te plony, wytarł łapą mordę, Wydupcył biedne zwierzę i przypiął mu order. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie. Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia. Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia. Kiedyś baca krótkowidz z owieczki korzystał, Dziwiąc się, że mu ona nie beczy, lecz śwista. Dopiero na kolegium mu wytłumaczono Że wyryćkał świstaka, co był po ochroną. Walczył orzeł z sępami, aż obrósł w legendę. Niestety - przy okazji podłapał też mendę. Wszyscy pytają orła: - Jak walczyłeś? Świergol! A menda w krzyk: - Spuściliśmy tym sępom wpie**ol! Wyryćkał lisek kotka na sianku przy płotku I spytał: - Jak oceniasz ten mój wyczyn, kotku? - Cóż - rzekł kotek - przez miesiąc nie będę mógł siedzieć, Lecz gdyby nie ty, toby mnie wyryćkał niedźwiedź. Dwa liski w jednym gnieździe mieściły się z trudem Więc na zewnątrz sterczały im dwie d**y rude. Widząc to docent Wolczew zaczął bić im brawo. Bo myślał, że to rude, to jest Rude Pravo. Ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
U w a g a...... Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce się jej płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy sie boi. Jej miłość jest potężna. jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta. Wyślij to wszystkim cudownym kobietom, które znasz. Ja właśnie to zrobiłam. P o z d r a w i a m....... .. ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Ho ho ho ho! jak tu fajowo:) było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Leśmian Bolesław - Wieczorem Wieczorem było, wieczorem, Gdy zorza gasła nad borem. Dzienny ulatniał się skwar, Rosa nam spadła na głowy I zmierzchem dymił się jar, Jar kalinowy. Z daleka idzie, z daleka Ten mrok, co kwiatów się zrzeka. Gdy płosząc ospałą woń, Chłód powiał nad pola zżęte, O moją zagrzałaś skroń Dłonie zziębnięte. Nie wolno patrzeć, nie wolno Bez pieszczot w ciemność dokolną! Zbłąkanych w obszarach pól Nie złączy żaden sen złoty, Ni lęk, ni zgroza, ni ból, Nic - prócz pieszczoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych oazowiczów i zapraszam na wieczorną herbatkę miętową:-D Uwielbiam ją ...... Bo herbata ta jest skutecznym środkiem na niestrawność, nudności i bolesne skurcze żołądka.... Pobudza wydzielanie żółci.... Jest tez skutecznym lekarstwem na dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Łagodzi bóle menstruacyjne.... Najczęściej popijam ja wieczorkiem i w upalne dni...:) Kto ma ochotę napić się jej ze mną... Ja ja pije bez cukru, taka mi najbardziej smakuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
miętową herbatkę wypiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Witam milo , pije miętową , tez bardzo lubię ... MM pije tylko z maliny i róży... Ja zieloną , lipowa, miętową , rumianek a czarną tylko z cytrynką -D A dzieci pija tylko wodę mineralną , nawet do kolacji , co mnie bardzo dziwi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Ciesze się z nabytku wiosenki 👄 Was Wbw pozdrawiam gorąco:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL..
Pozdrawiam WBW🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL..
DLA RÓŻY:) 🌼 Zegar bije na strychu A ja siedzę po cichu I o Tobie wciąż myślę Może kiedyś Ci się przyśnię...? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×