Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamaa
Milo witam rozśpiewaną ferajnę👄 dziś mam wychodne ... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Witam wspaniale panie w Oazowi👄 i przesyłam dużo promieni słonecznych.... Od jutra będzie pięknie i gorąco:-D I tak ma być ;) bo ja tak chce:-D i już:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
WITAJCIE DAMY WIECZOROWĄ PORĄ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️WBW👄 Piękny czerwiec, cudowna roślinność i zbliżająca się pora wakacji:) Dzisiaj zapachniały mi mi kwiaty akacji, bo w mojej młodości kwiaty akacji były kwiatami wakacji...:) Kocham ten czas i bardzo go mile wspominam ... Pamiętam , ze piekłam zawsze moim dzieciom w tym czasie małe babeczki z truskawkami:) A oni tak słodko dziękowali mi swoim uśmiechem , wręczając z dumą swoje cenzurki.:) Pamiętam tą radość w ich oczach gdy pakowaliśmy walizki na wspólne wakacje ... To już nie wróci , ale tych wspomnień nikt nie wydrze mi z pamięci.:) Na zakończenie szkolnego roku upiekę jak zwykle kilka babeczek, może wnusia wpadnie? 🌼 \"Kwiaty są piękne, bo urok mają, Lecz nie są wieczne, bo usychają. A miłość ludzka jest wielka i szczera, Choć się starzeje, lecz nie umiera.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna róża :)Grazko👄 Chyba mi się psuje komputer , tak bardzo pomału literki wyskakują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zadzwonić do syna , może coś poradzi na to !?... Oj, żeby nie dzieci , co ja bym biedna poczęła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
🖐️ Jutro:-D 18 czerwca - Czerwiec nosi dni gorące, kosa dzwoni już na łące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
NIE SMUĆ SIĘ SABINKO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Poczytałem i na mnie dziś czas :) Nieraz nie chce mi się nic pisać , ani wam podokuczać.:-D Pewnie te wspomnienia i starość:-D dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZENKA...
Dobry wieczór!!! Pozdrawiam miluśko WBW:) Ciesze się , ze mnie nie potępiłyście, bo rzeczywiście pora wakacji i urlopów:) to nie czas na wspomnienia, cieszmy się chwila i nabierajmy sil w słonecznych promieniach lata... A na wspomnienia znajdziemy czas jesienią... Ja tez 2 lipca wyjeżdżam i żyję już plażą i morzem:-D Ach !!!-, ale odetchnę cala piersią i nawdycham się jodu:-D Tego mi bardzo potrzeba... Ostatnio czuje się mocno zmęczona... Pewnie to menopauza tak na mnie ujemnie wpływa!?:-D Zycze miłych snów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Ja wspomnienia widzę zawsze w samych superlatywach... Bo tego czego nie chce, nie wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Witam wesolutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , pozdrawiam , lubię ptaki , zwierzaki i wspomnienia:) Lubie Was wszystkich i dlatego tu tak często wpadam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciecze się , ze starsza koleżanka wróciła , ze Grazki córka zdała , ze jedziecie na urlopy wypoczywać, ze lubicie tak jak i ja żartować ... Jednym słowem Lubie oazę i jej wszystkich bywalców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
HEJ;)Samotny, jak kocha to wróci.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości." Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
"Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się, że kochamy, tak jak przekonujemy się, że żyjemy, kiedy nas coś boli." Sidonie Gabrielle Colette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
A WIECIE; ZE:) "Rodzina jest dla człowieka korzeniami, przyjaciele łodygą, a miłość kwiatem." Anna Rokita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
. "Jednak miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka." Paulo Coelho, "Czarownica z Portobello"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
"Miłość jest jak tama. Jeżeli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła sie strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy ukochanego zatrzymać. Kochać - to utracić panowanie nad sobą." Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
" żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie pod stertami innych spraw." Jonathan Carroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ...
Ales się rozszalał chłopie:-D Czys byś był zakochany:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×