Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Grazka 54
"Nie bój sie wrogów - w najgorszym razie mogą cię zabić. Nie bój się przyjaciół - w najgorszym razie mogą cię zdradzić. Strzeż się obojętnych - nie zabijają i nie zdradzają, ale za ich milczącą zgodą mord i zdrada istnieją na świecie." Bruno Jasieński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam wszystkich serdecznie... Grazko kochana, wiem jak cierpi serce matki z dala od dzieci, rozumiem doskonale twój niepokój... I dzieciaki, choć już całkiem dorosłe zawsze będą spędzały sen z naszych oczu... Mam tez już dorosłych synów i nie raz, nie dwa nie mogłam zasnąć przez nich nocą... W dzisiejszych czasach dzieci nasze żyją w biegu i stresie stąd ta ich nerwowość... Ale miej nadzieje i patrz na to z optymizmem , będzie dobrze skarbie zobaczysz wszystko się poukłada twoim dziewczynkom ...A ja tez trzymam za nie kciuki:) To prawda, ze nie tylko poezją człowiek żyje... Ale tu wirtualnie choć troszkę możemy się nią nacieszyć...👄 Bedzie dobrze GRAZYNKO zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianko ! dziękuje za ten przepis👄 Ja tez go naturalnie wypróbuje tylko zaraz zrobię podwójną porcje ... Bo mam aż 5 głodomorów do do jedzenia:-D A ciacho jest za bardzo nie kosztowne , wiec mogę sobie na to pozwolić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ja tez mam wiele wspomnień i chętnie do nich wracam:)szczególnie do tych z lat szkolnych i teraz dzięki naszej klasie coraz częściej je przywołuje w myślach... Uważam tez , ze z upływam czasu jest ich na naszych barkach coraz więcej i więcej:) Tylko na te opisy wspomnień musimy mieć więcej czasu,,, Moze jesienią kiedy wieczory długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamy się tylko z widzenia - Trubadurzy Znamy się! Znamy się! Znamy się tylko z widzenia A jednak lubimy się trochę Przez ulicę szerok± jak rzeka Zagl±damy sobie do okien, do okien Już wiem, że masz oczy niebieskie Że lubisz wieczory i kwiaty A gdy czasem zanucisz piosenkę Twój głos pomaga mi marzyć, marzyć Marzenia jak ptaki szybuj± po niebie Na pewno potrafisz w¶ród nich znaleĽć siebie I wierzę, że kiedy¶ odgadniesz z tych marzeń Że chciałbym się z Tob± zobaczyć naprawdę Znamy się tylko z widzenia I jedno o drugim nic nie wie Przez ulicę szerok± jak rzeka U¶miechamy się czasem do siebie, do siebie Znamy się tylko z widzenia . . . Znamy się! Znamy się! Znamy się! Znamy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza 65
Cześć Kochani👄 Co tam u was ? Nie było mnie troszkę i muszę was poczytać..Ale nieklikanych stron :) O Matko , kiedy to nadrobię ???????????????... Ciekawa jestem co porabiałyście , ale najpierw przywitam się z wami WBW👄 Mam nadzieję, że w oazie wszystko ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Saro 56 / mialas racje !!!! tylko sie nie martwic . Moja mlodsza latorosl zadal trudny egyamin z fizjologii . Zostalo tylko dwa i koniec pierwszego roku . Dziekuje ci za slowa otuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Grazko, ciesze się z tobą👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarenkowa kolezanka
Kochane dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ...
Siemanko !!!koledzy i koleżanki! Fajne kawałki , ale jazda.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! 👄 Jagodzianko , stokrotne dzięki za fajnego przepisa na drożdżowe z migdałami , zawsze mi o takie chodziło ! Przepis skopiowałam i piec będę w sobotę , tylko kupie płatki migdałów i drożdże:-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jestescie super , witam starsza 👄 i ciesze się , ze już przyjechała:) Bo bardzo brakowało jej w oazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazko 👄Ciesze się , ze poprawił ci się humor:) Widzisz masz już jedno z głowy... A i córci tez się powiedzie...Jestem tego pewna ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! Ja tez z tych co wspominają , ale jak mam czas... Ostatnio jestem taka zabiegana ,, ze na wspomnienia czasu brak:) Ale jak dopada mnie bezsenność, to cale życie jak na Wideo film :)przesuwam i odsuwam z pamięci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
A ja nie lubię wspomnień:-D Po co? płakać nad rozdanym mlekiem?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Dziecko pod moim blokiem (3-4 lata dziewczynka): - mamaaaaaaa! - maammmmmaa! - coo? - a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyjebać?? ha ha ha .:-D `````````````````````````````````````` Grzeczna ta malutka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
W przedziale kolejowym jedzie mama z synkiem i jakiś facet. - Proszę pana, czy ma pan żonę? - pyta synek faceta. - Nie, nie mam. - A ma pan samochód? - Mam - A dużo pan zarabia? - Dużo - Mamoooooo o co go miałem jeszcze zapytać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
Tata zabrał Jasia do zoo. Zbliżają się do klatki z tygrysami, tata mówi: - Jasiu nie zbliżaj się bardziej do tych tygrysów. - Tato ja im nic nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×