Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wam Wszystkim bez wyjątku życzę wszystkiego najlepszego i miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil Bosmans …Słońce jest dla wielu ludzi Słońce jest dla wielu ludzi czymś najzwyczajniejszym na świecie. A przecież czyni ono cuda każdego dnia. Każdego poranka zapala światło. życząc szczęśliwego, dobrego dnia. Budzi wiosnę. Z drzew wydobywa zieleń i nakrapia barwą kwiaty na łące. Bez słońca wszystko staje się ponure i zimne. Wraz z nim nabiera barw i ciepła. Tak samo jest z miłością. Gdy w moim życiu budzi się miłość, robi się jasno i ciepło, i wszyscy czują się dobrze. Gdy miłość w życiu zamiera, pojawiają się smutne, ponure cienie. Ciemność i ziąb. Miłość jest jak słońce. Ten, którym zawładnęła, może zrezygnować z wielu spraw. Komu jej brakuje, temu brakuje wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
Dobranoc👄 "Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą; Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą. Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać; Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia - I serc szkoda, co nie mają Oparcia. " - Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Pozdrawiam👄 Dbaj o swoje ciało. Pamiętaj o zasadzie: to, co jesz, tym jesteś. Nie wrzucaj w siebie jak w worek bezwartościowych składników. Myśl o tym, w jaki sposób się odżywiasz. To też wpływa na samopoczucie – nie bez powodu czujemy się ‘lekko’ lub ‘ciężko’. Poza tym absolutnie ważna jest aktywność fizyczna. Nie bez przyczyny mówi się ‘w zdrowym ciele zdrowy duch’. Znajdź czas na taką formę sportu, która odpowiada Ci najbardziej. Musze się do tego zastosować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
dziś ledwo wcisnęłam się w moje białe spodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO:) 2 lipca Gdy pająk w lipcu przychodzi, to za sobą deszcz przywodzi, gdy swą pajęczynę snuje, bliską burzę czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Pozdrawiam !!!👄 Gasze światła :) tylko małą lampkę zostawiam...❤️ DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Bajka o uczuciach Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy - takie jak: dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość. Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie. Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę. Tylko miłość postanowiła poczekać do ostatniej chwili. Gdy pozostał jedynie maleńki skrawek lądu - miłość poprosiła o pomoc. Pierwsze podpłynęło bogactwo na swoim luksusowym jachcie. Miłość zapytała: - Bogactwo, czy możesz mnie uratować ? Niestety nie. Pokład mam pełen złota, srebra i innych kosztowności. Nie ma tam już miejsca dla ciebie. - Odpowiedziało Bogactwo. Druga podpłynęła Duma swoim ogromnym czteromasztowcem. - Dumo, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość. Niestety nie mogę cię wziąźć! Na moim statku wszystko jest uporządkowane, a ty mogłabyś mi to popsuć... - odpowiedziała Duma i z dumą podniosła piękne żagle. Na zbutwiałej lódce podpłynal Smutek. - Smutku, zabierz mnie ze sobą ! - poprosiła Miłość, Och, Miłość, ja jestem tak strasznie smutny, że chcę pozostać sam. - Odrzekł Smutek i smutnie powiosłował w dal. Dobry humor przepłynął obok Miłości nie zauważając jej, bo był tak rozbawiony, że nie usłyszał nawet wołania o pomoc. Wydawało się, że Miłość zginie na zawsze w głębiach oceanu... Nagle Miłość usłyszała: - Chodź! Zabiorę cię ze soba ! - powiedział nieznajomy starzec. Miłość była tak szczęśliwa i wdzięczna za uratowanie życia, że zapomniała zapytać kim jest jej wybawca. Miłość bardzo chciała się dowiedzieć kim jest ten tajemniczy starzec. Zwróciła się o poradę do Wiedzy. - Powiedz mi proszę, kto mnie uratował ? - To był Czas. - Odpowiedziała Wiedza. - Czas ? - zdziwiła się Miłość. - Dlaczego Czas mi pomógł ? - Tylko Czas rozumie, jak ważnym uczuciem w życiu każdego człowieka jest Miłość. - Odrzekła Wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Co to jest prawdziwa miłość, wiedzą tylko kobiety brzydkie, piękne - umieją zaledwie uwodzić Audrey Hepburn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Trzy rzeczy, których nie wolno psuć? - Kawy - cukrem, herbaty - cytryną, miłości - małżeństwem Co by było, gdyby włożyć mózg blondynki do główki od szpilki? - Grzechotka. dentysta Czarne na czerwonym i jeździ po zielonym? - Murzyn na javie jeździ po trawie. Jakie dwa polskie miasta są pod ziemią? - Zakopane i Częstochowa. Dlaczego blondynka nie potrafi napisac liczby 99? - Bo nie wie którą dziewiątkę napisać pierwszą. Dlaczego mężczyźni podobni są do karaluchów? - Bo kręcą się po kuchni i strasznie trudno się ich pozbyć. Jaka jest różnica między księdzem a policjantem? - Ksiądz mówi: Pan z wami, a policjant: pan z nami. Dlaczego blondynki na wsi szyją mężom kalesony z folii? - Bo pod folią szybciej rośnie. Co powstanie kiedy połączymy dwie blondynki uszami? - Powstanie tunel próżniowy. Co powstanie kiedy blondynka przefarbuje włosy? - Sztuczna inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Jaś, Małgosia i Baba Jaga poszli na studia. Jaś na uniwersytet, Małgosia na medycynę, Baba Jaga natomiast na politechnikę. Spotykają się po roku i wymieniają opinie: - My na uniwersytecie to wcale się nie uczymy, tylko ciągle imprezujemy. Żyć, nie umierać – mówi Jaś. - Na akademii medycznej ciągle musimy się uczyć, ale imprez też jest sporo – dodaje Małgosia. - A u nas na uczelni mnóstwo nauki i zero imprez, ale za to jestem najładniejszą dziewczyną na wydziale – podsumowuje Baba Jaga. Jaś do Małgosi: - Trudno i darmo, musisz być moja. Małgosia do Jasia: - Trudno, bo trudno. Ale dlaczego darmo? Rybak złapał złotą rybkę, ale że to była bardzo młoda rybka to obiecała spełnić tylko jedno życzenie. Rybak myśli, myśli w końcu postanowił zrobić coś dla świata i mówi: - Chcę aby na całym świecie zapanował pokój. - Ale rybaku ja naprawdę jestem jeszcze mała więc wymyśl coś mniejszego, - To przynajmniej zrób tak aby w Jugosławii był pokój. - A ta Jugosławia to duża jest? - No nie wiem, przyniosę mapę. Rybak przyniósł mapę, rybka ogląda, ogląda i mówi: - Wiesz rybak to jednak za duża, daj coś mniejszego. Rybak wkurzył się: - To zrób przynajmniej, żeby moja żona była ładna, - To przyprowadź żonę. Rybak przyprowadził żonę, rybka patrzy, patrzy i mówi: - Rybak, a pokaż jeszcze na chwilę tę mapę. MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
(czesc) POZDRAWIAM ...Pracuje...A pot po tyłku leci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Zycze miłego dnia i miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staff Leopold Zagadka By rozwiązać zawiłą zagadkę istnienia, Ukrytą w niedościgu ponadgwiezdnych stropów, Skorzystam dziś z chytrego podszeptu natchnienia, Kiedy Bóg powędrował aż do Etijopów. Nie wie o niej z mądrości pożółkły pergamin Jak czaszka, zawiedziona wszechwiedzy skarbnica. Milczy o niej uparcie pisany gwiazdami Ciemny dokument nieba z pieczęcią księżyca. Nie mogły mnie też o niej pouczyć, niestety, Syblllińskie witraże oprawione w ołów, Gdzie w ciągu wieków spełzły prorocze wersety, Płynące falistymi wstęgi z ust aniołów. Więc wzbiję się w najwyższą siódmych niebios mrocznie, Gdzie męka ma spod grzechów świętość mą wyzwoli I z pratablicy tajną odczytam wyrocznię Przy świętojańskim blasku własnej aureoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ pod twoim wzrokiem jak wiśnia w lipcu dojrzewam staję się kobietą niespokojnym kotem z wygiętym grzbietem zadowolenia gdy palcami delikatnie snujesz pajęczynę pieszczot rozpala się we mnie jaskrawa kometa z językiem smakującym niebo nasze drogi zewsząd donikąd dwa przeciwległe bieguny zając w potrzasku i miłość ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjajajjqjaqqxq
Jagajgakaljal_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
hallo! :-D Upal daje w kość:-D Ale niech grzeje, ja słońce lubię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Staff Leopold Ogrodnicy W parku łagodni ogrodnicy Rozpylaczami koszą grządki Hiacyntów i storczyków. Taka jest moc nawyku! Bo pomną, jak to ongi Kropili z lepszej broni W kamienne koronki Gotyckich wież i wieżyczek. Od tych dni dzieli mnie już wiele drzew, Wśród których szedłem przez ogrody, I upłynęło tyle wody, Jakby to była ludzka krew. Tymczasem nawodniona Sahara Rozkwitła cała jak jeden sad. W nocy księżyc podlewa go rosą I w mgle tancerka tańczy boso, Wśród kwiatów sama jak kwiat. We dnie, pod gołym niebem goły, W słońcu opala się mój brat. Ale ma trupa oczodoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
autor nieznany - Z dnia na dzień róże... Z dnia na dzień róże, które kochałem, marnieją: Nie każdą porą mogą zakwitać ogrody; Zbyt długo wiatr łagodny wiał; rzeczy koleją, W lód teraz wichr północny ujmie rzeczne wody. Przystoi ci, Radości, tak podnosić słowo? I nie wiesz, że to czynem prawdziwej swywoli, Gdy drażnisz pod moimi palcy strunę ową, Przez los już przeznaczoną smutnej Melancholii? tłum. Wincenty Korab-Brzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TZsjsjcjcn
Cicho w oazie bo Babcie leżą i ledwie dychają,. :-D.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
A ko ty dziadek? ha ha ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Mam gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×