Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Kawę mrożoną uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Wiosenko! Zobaczysz jak wsiądziesz do samolotu dol jak reja odjął:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Nieśmiała , tak to już niedługo rok OAZOWY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faajmasxm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faajmasxm
Fajne piosenk ajk.usx s s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faajmasxm
OL !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna pogoda: Odpoczywamy pod parasolem, wiatrak nas chłodzi przebieramy agrest i porzeczki:-D na kompocik... Obiadek już tez prawie gotowy... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
witam,w gorace letnie poludnie 11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold Południe upalne W ogłuchłym dziko, leśnym jarze Śpi południowa spieka... Żwir wyschłej strugi świeci w skwarze, Jak biała wapna rzeka. Upał, którego wiew nie przetrze, Wsparłszy na nieboskłonie Bławat nieb, zamknął w nim powietrze, Jak w szafirowym dzwonie. Drzewa, co cień i dzikie pszczoły Gromadzą w swym pobliżu, Wznoszą bez ruchu swe wierzchoły Z ziemi, jak spiż ze spiżu. Za skałą, która mchem zielona Ogniowy żar wydycha, Własną swą głuszą przerażona, Paniczna cisza czyha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Pozdrawiam jagodowo 👄:) Las czeka , a tam ciągle nie ma nas! A ja wypiekam te swoje jagodzianki wieczorami bo chłodno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
1 lipiec: )jest piękne, upalne i słoneczne lato w plenni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Tuwim Julian Ptaki Pan zamknął się w sypialni I śpiewa wysokościom, Pieje kogucie psalmy, Buduje ptasi kościół. Trzepoce pan, skrzydleje, Nurza się śpiewem w zorzy, A pani biedna mdleje I cucą ją doktorzy. Obudził się północą, Zahuczał kościelnym dzwonem, Że niebiosa łopocą Ptactwem nieprzeliczonem. Jak na pustyni, na łożu W świętej miotał się wojnie! Poduszki prując nożem, Uwolnię, krzyczał, uwolnię! I już mu w czaszkę wpina Krwawy grzebień zorzany Nadciągający kardynał: Brzask, kogut zarzezany. Stosy gwahowne pali Pod fruwającym pierzem, A słońce w okno wali Skrzydlatym Ptakiem-Papieżem. Opadła niebieska głębia Hymnem, szczęściem i puchem. Bezmiar się rozgołębia Ojcem, Synem i Duchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela ..
Witam. dawno mnie nie było u Was.:) Miałam kłopoty ze zdrowiem .. .Ale teraz powoli dochodzę do siebie i dzisiaj zajrzałam do Oazy:) . Sporo nowych nicków, fajnie ze oaza kwitnie każdą pora roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela ..
Trzymajcie się kochani , całuje was WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka..
Mile Panie! Co wpadnę do naszej Oazy,to ciągle mnie zaskakujecie :)te piękne wiersze , piosenki i Różyczki fotki są takie śliczne ... A te cieple pokrzepiające słowa dodają werwy i zapału na lepsze i weselsze życie... pięknie są wasze wspomnienia, doznania , przeżycia..... dziękuje z całego❤️ wpadłam by powiedzieć , ze wyjeżdżam i 3 tygodnie mnie nie będzie... Pozdrawiam Wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego, dużo słońca , uśmiechu, zapachu morza , lasu i wspólnych wypadów za miasto... DO USŁYSZENIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
"Kochanie "powiedziała żona. "Wstydzę się naszego sposobu życia. Ojciec płaci czynsz za dom, brat przysyła nam jedzenie i pieniądze na ubranie, wujek płaci nasze rachunki za wodę i elektryczność, a nasi przyjaciele zaopatrują nas w bilety do teatru. Naprawdę nie skarżę się, ale uważam, że możemy lepiej sobie radzić". "Oczywiście, że tak", powiedział mąż. "Ostatnio też o tym myślałem. Masz brata i dwóch wujków, którzy nie przysyłają nam ani centa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
ERNEST BRYLL Czemu zamykasz drzwi za sobą... Czemu zamykasz drzwi za sobą Tak szybko żeby nikt nie zdążył Wejść do mieszkania razem z tobą Za oknem przecież Anioł krąży Słuchaj naprawdę to Twój Anioł Więc po co ma na deszczu czekać On z nieba na to jest posłany By czuwał wiernie przy człowieku Takie jest nad nim prawo boże Że żyć bez ciebie nie może W szyby puka skrzydłami Puść go — niech żyje z nami Czego za sobą drzwi zamykasz Czy boisz się przeciągu? Niech wiatr zahuczy jak muzyka I w niebo nas pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Noc:-D Facet śpi, za to żona wierci się, wzdycha, przewraca z boku na bok. Budzi się mąż , pyta..... A dlaczego ty jeszcze nie śpisz? Żona przewracając gałami: -Chłooopa mi się chce. Na to mąż drapiąc się po czuprynie: -A gdzie ja ci o 3-ciej w nocy chłopa znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////
To i ja coś dorzucę:-D ha ha ha ah! Wchodzi babcia do autobusu i pyta kierowcę: - Synku chcesz orzeszka? - Poproszę. Na drugi dzień to samo, kierowca dostał orzeszka, ale mówi do babci: - To niech pani też zje. - Chłopcze, ja już nie mam zębów. Trzeci dzień znowu: - Synku chcesz orzeszka? Kierowca zaciekawiony pyta: - Babciu, a skąd masz takie dobre orzeszki? - Z Toffi fee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////
Zona wróciła z wczasów. __ Czy byłaś mi wierna .... dopytuje się mąż. ___ tak samo jak ty mi...... - No moja droga, ostatni raz pojechałaś na wczasy! ------------------ 2 --------------- Jakie są 3 ulubione zwierzęta zony? .... norki... w szafie ....jaguar... w garażu ...Osioł, który za to wszystko zapłaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Pozdrawiam Was wbw👄 Zaduma maj 1996 Gdzie się podziała młodość moja świeża, zapał co każdy zamysł w czyny zmieniał, codzienność szarą barwił pryzmat zorzy każąc się cieszyć z samego istnienia. Gdzie sie podziały lata moje młode ? sokole wzloty, wielkie uniesienia i radość życia czerpana zachłannie ? - W dal z wiekiem odeszły, zostały wspomnienia. krystyna kunigiel-jabłońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×