Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ol
Milego dnia życzę i słoneczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
🖐️pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Zycze wszystkim milego urlopu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina57..
Jestem!!! Pozdrawiam życzę dożo słońca i uśmiechu dla tych co jeszcze nie na urlopach... A dla tych co już urlopują życzę miłego odpoczynku... Ja dziś mam dobry humorek ,aż dziwne bo od poniedziałku... Moze caly tydzień będzie raki przyjemny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Pozdrawiam milutko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
A ja dziś tylko piorę i piorę ... ładną pogoda to korzystam , muszę się pomału przygotowywać na urlop...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Lukas chyba jutro już wyjeżdża... Zycze powodzenia kolego całym sercem :) Przyznam , ze przyzwyczaiłam asie do twoich humorków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Odezwij się jak jesteś jeszcze Lu kasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, zapracowane, odpoczywające koleżanki i koledzy:) U mnie świeci słoneczko !!! Ja już opalona jak żółw:-D Dzieciaki czekają na rodziców i patrzą na bajeczki:) A ja czekam na spokój , dziś boli mnie głowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:-D 1 lipca - Deszcze na lipca pierwszego, drugiego, zapowiedzią deszczu czterdziestodniowego. # Gdy Halina łąki zrosi, rolnik w wodzie siano kosi. # Czerwiec grudniową pogodę głosi, lipiec dla stycznia wróżbę przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Witam milo! U mnie się zachmurzyło i ledwo doleciałam z torbami , bo jak lunęło... O MATKO KOCHANA,ale miałam szczęście, bo najgorzej fryzura byłam u fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Cichutko tu ,ale i tak przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro możemy być szczęśliwi Nadzieja to plan on ziści się nam przydarzy się na pewno się zdarzy więc uwierz za dwóch ty i twój duch z nadzieją wam będzie do twarzy więc uwierz za dwóch ty i twój duch z nadzieją jest bardziej do twarzy jutro możemy być szczęśliwi jutro możemy tacy być jutro by mogło być w tej chwili gdyby w ogóle mogło być oto jest czas on zmienić ma nas to czas który ma nas zmienić nim zgadniesz jak przeoczysz znak ten znak co jest źródłem nadziei nim zgadniesz jak przeoczysz znak ten znak co jest źródłem nadziei jutro możemy być. . . itd. niech wiara się tli dodając ci sił by na nic nie było za późno lecz traci swój sens gdy głupi masz cel i góry przenosisz na próżno lecz traci swój sens gdy głupi masz cel i góry przenosisz na próżno jutro możemy być. . . RAZ DWA TRZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Przed urlopem Gdy się zaczniesz pocić W tym miejskim ukropie, Wówczas marzysz co dnia O rychłym urlopie. O zielonym sadzie, O szmaragdzie łąki, Gdzie twoja rodzina W lecie zbija bąki. Chcesz ujrzeć strumienia Wód czystość anielską, Aby móc wykąpać Swoje grzeszna cielsko. Hej, gdy się w tej wodzie Przejrzystej zanurzę, Jakieś lube dreszcze Przechodzą po skórze. A cóż jest milszego, Kiedy w dniach swobody Wędrujesz po lesie, zbierając jagody? A cóż jest zdrowszego, Kiedy zabrną w piachy Na kąpiel słoneczną Te miejskie ciarachy? Jedźcież mizeroty Pochłaniać powietrze, Niech wam słońce bladość Z waszych twarzy zetrze. Zdrowie, które z światłem Płynie z nieba stropu, Niech wam do drugiego Wystarczy urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
KUBA WYSPA JAK WULKAN GORĄCA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
To Piękny wiersz:) Z pól i łąk Choć pól i łąk Odmładzasz krąg, Roznosząc woń miłosną, Nie wrócisz mi, miłości dni O czarodziejska wiosno! Nie wskrzesisz złud, Pojących wprzód, Zachwytem serce moje. Nie dla mnie już, Rumieniec róż I świeżych uczuć zdroje. Więc z czary twej Dla innych lej, Rozkoszy słodkie miody. Niech z twoich szat, Rwie cudny kwiat, Kochanków zastęp młody. Mnie tylko daj, Szumiący gaj, Nad moja głową senną.... I otocz mnie, W głębokim śnie Miłością dusz promienną! Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Nudzi mi się !!!:( Lukasa nie ma:( Lato czeka Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Już za parę dni, za dni parę Weźmiesz plecak swój i gitarę Pożegnania kilka słów Pitagoras bądźcie zdrów Do widzenia wam canto, cantare Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Lato, lato, nie płacz czasem Czekaj z rzeką, czekaj z lasem W lesie schowaj dla nas chłodny cień Przyjedziemy lada dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Nudzi mi się !!!:( Lukasa nie ma:( Lato czeka Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Już za parę dni, za dni parę Weźmiesz plecak swój i gitarę Pożegnania kilka słów Pitagoras bądźcie zdrów Do widzenia wam canto, cantare Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Lato, lato, nie płacz czasem Czekaj z rzeką, czekaj z lasem W lesie schowaj dla nas chłodny cień Przyjedziemy lada dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Witam mile panie!!! Dawno tu nie bylem , ale wszystko przeczytałem!!! A Gdybym miał:-D *** Gdybym miał gitarę to bym na niej grał opowiedziałbym o swej miłości którą przeżyłem sam Fajki ja nie palę Wódki nie piję Ale z żalu, z żalu wielkiego Ledwo co żyję Ludzie mówią głupiś Po coś ty ją brał Po coś to dziwcze czarne, figlarne Mocno pokochał A wszystko te czarne oczy Gdybym ja je miał Za te czarne, cudne oczęta Serce, duszę bym dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×