Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pije piwo zagryzam serem i śmieje się jak glupi do sera ... Fajny jesteś chop myszko:-D ha ha ha ! I nie oszukuj w te karty kot wszystko widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
I pozdrawiam cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Granatku ja tez kocham " słodkie fijolki " Sławy Przybylskiej... Juz nawet znam ja cala na pamięć , oczywiście dzięki tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Uwielbiam te piosenki:) Kasia Sobczyk - Był taki ktoś TO TYLKO WIATR, ŚPIEWA WCIĄŻ TE KILKA NUT. TO WŁAŚNIE DZIŚ, SMUTEK MNIE ODNALAZŁ ZNÓW. JAK PÓŹNY GOŚĆ, W SZYBY ZNÓW ZADZWONIŁ DESZCZ, TO Z DAWNYCH DNI, PRZYNIÓSŁ MI WSPOMNIENIA ZMIERZCH. BYŁ TAKI KTOŚ, KOGO NIE ZASTĄPI NIKT. BYŁ TAKI DZIEŃ, MINĄŁ TAK JAK WSZYSTKIE DNI. BYŁ TAKI LIST, KTÓRY NIE ZAWIERAŁ SŁÓW. BYŁ TAKI KTOŚ, KTO NIE WRÓCI NIGDY JUŻ. TO TYLKO WIATR, ŚPIEWA WCIĄŻ TE KILKA NUT. TO TYLKO DESZCZ, W OKNA ME ZADZWONI ZNÓW. LECZ TO NIE TY, PRZYJDZIESZ TU KTÓREGOŚ DNIA. TO TYLKO ZMIERZCH, KTÓRY DZIŚ ROZŁĄCZYŁ NAS. BYŁ TAKI KTOŚ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Kasia Sobczyk - Mały książe Gdzie jesteś, Mały Książe, gdzie? Odszedłeś z_mej książeczki kart. Czy po pustyni błądzisz znów, Rozmawiasz z_echem pośród skał? Czy tam, gdzie świeci złoty wóz Oglądasz Ziemię w_swoich snach, Gdzie pozostała z_tamtych dni Niby wspomnienie bajka ta. W_maleńkiej róży kochał się Książe na jednej z_wielu gwiazd. Nie widział przedtem innych róż, Kiedy w_daleki poszedł świat. Na Ziemi zwątpił w_miłość swą, Tę najpiękniejszą z_wszystkich snów, Bo jak miał w_jednej kochać się, Gdy ujrzał park z_tysiącem róż? [Nie wierz swym oczom szepnął wiatr, Jeśli kochasz, sercem patrz.] Zrozumiał wtedy Książę to, Że tylko jedna w_świecie jest, Ta, którą kochał w_wszystkie dni I wrócił znów do róży swej. Gdzie jesteś, Mały Książe, gdzie? Odszedłeś z_mej książeczki kart. W_świecie, gdzie nikt nie kocha róż Na zawsze ktoś pozostał sam. W_świecie, gdzie nikt nie kocha róż Na zawsze ktoś pozostał sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Zycze wam kochani miłego dnia i wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
A wesolowski jest super gościu:-D ha ha ha ! Odwalił nam teatr ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
jaki to piękny topik tyle wierszy i piosenek...Poczytam mam na lekturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
Dedykuje WAM ten wiersz... W lesie krajobraz zbladł z drzewa ostatni liść spadł. Jesień owoce swoje zbiera to jednak życie nie umiera. W sercach miłość się budzi u całkiem zwyczajnych ludzi. Pragnienia budują obraz własny wciskając go w mózg już ciasny. Dla tej miłości miejsca nie braknie gdy mrok jesienny zapadnie. Da światło nam ogień miłości by nikt nie zaznał samotności. Grazyna Wieckowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
Złota jesień Wiatr o smutku śpiewa i jak złota mewa w dal nieznaną mknie za liściem liść. Dni umierające, chore, blade słońce, mówią, że mi czas od ciebie iść. Choć nie patrzę w oczy twoje, pełne łez, choć milczymy, wiem, że przyszedł kres! Minie złota jesień, minie czas uniesień, sen o szczęściu już na wieki sczezł. Chcę jeszcze raz w oczu twych popatrzeć dal, nim pójdę w świat, nim zabiję w sercu żal. Wiem, czuję, że się miłość nasza kończy już, jak w jesienne dni kwiat ostatnich róż. Chcę jeszcze raz usłyszeć szept: "Ja kocham cię"... I potem iść, potem uciec, nie wiem gdzie... Nim liście z drzew opadną, nim zabraknie słów, tę pieśń rzucam do twych stóp. Pójdź pod złote drzewa, tam, gdzie wiatr rozwiewa liście, nuby smutki dawnych dni, Nie płacz, usiadź blisko, nim zapomnisz wszystko, usta uśmiechnięte podaj mi. Spójrz, babiego lata niknie srebrny len, wszystko minie bez tragicznych scen. Jeden uścisk ręki, jedno słowo: dzięki, dzięki ci za krótki szczęścia sen. Chcę jeszcze raz w oczu twych popatrzeć dal, nim pójdę w świat, nim zabiję w sercu żal. Wiem, czuję, że się miłość nasza kończy już, jak w jesienne dni kwiat ostatnich róż. Chcę jeszcze raz usłyszeć szept: "Ja kocham cię"... I potem iść, potem uciec, nie wiem gdzie... Nim liście z drzew opadną, nim zabraknie słów, tę pieśń rzucam do twych stóp. Andrzej Wlast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
To był wiersz dla złotej jesieni ... założycielki tego wspanialego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....(o----o).... .......( , , )........ _,--.(_(Y)_),--._ | \"--\"....... \"--\"| Pozdrawiam wszystkich... |___________| ........) | (........ ....(___,\'.___)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 60 siatko !!! musisz się dobrze zastanowić nad ta przeprowadzka... To naprawdę trudna sytuacja , ale z drugiej strony każda z nas z roku na rok starsza będzie i dobrze by było blizej rodziny... Ale to tylko moje skromne zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki fajny ten link ., ale ja z tym nie obyta , może jaj wnusia przyjdzie to mi pomorze ... dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
__ $$___*__Pozdrawiam___ ____*_______$$$$_____*_______ __*_Extra__$$$$$$___Super_*_ _______*$$$$$$$$$$* _________ _*$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$*__ ____*$$$$$$ Super $$$$$$$ *_____*$$$$$$$$$$$$$$*_______ _*____$$$$$$$$$$$$$$$$_____*_ _____$$$$$$*____*$$$$$$__*_ __ ____$$$$*_Czadowo_*$$$$_____ ___$*__________*_______*$____ ________*__ Jest w oazie...__*_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Pozdrawiam wszystkich tych , którzy zaglądają do Oazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Ale mam stron do nadrobienie :) tylko kiedy jak czasu brak... Kupiłam nowy komputer stary się rozleciał na złom.:-D Stad moja nieobecność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Pracuje teraz za dwóch tak zarabiam na raty komputerka , bo nudne jest życie bez okienka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Gdy słyszysz śpiew - tam idź! Tam ludzie serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi, nigdy nie śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
Milego wieczorku wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×