Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Jasio, pisząc wypracowanie, pyta ojca: - Tato, jak się powinno pisać: Królowa Lodu, czy Królowa Loda? - To zależy, synu, czy chcesz żeby była postacią negatywną, czy pozytywną... ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Na lekcji polskiego: - Jasiu, jakiego rodzaju jest słowo "budżet"? - pyta nauczycielka. - Żeńskiego, proszę pani. - Jesteś pewien?! - Tak, bo ma dziurę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jasiu, zachowujesz się jak prosię! - strofuje mama Jasia za zachowanie przy stole - wiesz, co to prosię? - Tak mamusiu - dziecko maciory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Stoi Jasiu na holu i powtarza: to bez sensu, bez sensu! Podchodzi sprzątaczka i pyta: - O co Ci chodzi Jasiu? Jasiu na to: - Jak byłem w klasie puściłem bąka i pani kazała mi wyjść z klasy a sami siedzą w tym smrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Mały Jasio podaje sprzedawczyni na targu słoiczek i prosi o nalanie śmietany. - Płacisz złotówkę - mówi sprzedawczyni, podając pełny słoik. - Mamusia położyła pieniążki na dnie słoika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Mamusiu, czy to tatuś kupił to nowe futro? - Syneczku, gdybym ja liczyła tylko na tatusia, to i ciebie by na świecie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wiesz, mamo, Kazio wczoraj przyszedł brudny do szkoły i pani go za karę wysłała do domu! - I co pomogło? - Tak, dzisiaj cala klasa przyszła brudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Spita, to spijta, spijta ja pudem na film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
WITAM WAS ! wszystkich od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
coraz bardziej lubię do Was wpadać, by poczytać wiersze czy pośmiać się z dowcipów,,, naprawdę to milutki i życzliwy topik, chociażby z racji tej , ze nikt nie namawia nikogo do wpisów czarnych, tylko wszystko odbywa się na pełnym luzie ...I nie tępi się nikcow pomarańczowych,,,... porostu pełna tolerancja .... Uważam , ze w wirtualnym świecie tak być powinno, bo gdzie i kiedy jak nie tu można porozmawiać o tolerancji,,,...Są topiki , gdzie panuje niezgoda i wielkie zamieszanie spowodowane właśnie tymi kolorami... A w oazie nikt na to nie zwraca uwagi... Tak myślę sobie jak mądrą i tolerancyjną kobietą jest ta Złotą jesień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy lubicie ptaki
Zycze wszystkim Oazowiczom miłego Weekedu ,,, Bo ja jutro na na tydzien z mężem w góry jadę... Dobranoc...👄 Jak wrócę to się zamelduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam:) całuję 👄 💤, ale pracuje:)oby byłą spokojna ta noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORRY, ALE NIE MAM CZASU I TA STATURA MI SZWANKUJE NIE MOGĘ ROBIĆ YADNZCH YNAKOW... I LITERZ SIE POPLATALZ... NIE MOGĘ PISAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold Bory Bory! Bory! W tym krzyku pierwotnym się mieści Ostra woń mchu, paproci, próchna i żywicy; Świst oszczepu; ryk głuchy rannej niedźwiedzicy; Spływ krwi wroga na ołtarz z noża rękojeści; Głęboki jak szum własnej, serdecznej tętnicy Jęk bierny branki, którą zdobywca bezcześci, Gdy dąb wojenny z sosną kapłańską szeleści O ciemnych żądz odwiecznej, świętej tajemnicy; Moc uparta jak starość, zdrowa jak żywioły, Twarda jak głazy w leśne stoczone wądoły, Na których wieków deszcze i dzikie pioruny Wyryły druidyczne, tajemniczo runy, A duch treść ich przeczuwa w surowe wieczory, Gdy lęk ust w szumie sosen szepce: Bory! Bory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah...
o kubeczkach SARO, zapomniałaś...\_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> .... pozdrawiam...\_/> \_/> \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
Pozdrawiam miluśko wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
kawy chętnie się napije , właśnie przyszłam z targu... i tak się zasapałam,,, jednak tęgawej ciężej chodzić,,, Musze zrzucić te 10 kilo, ale jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumila..
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 10 kG
myslalam ze masz wieksza nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu wszystkim bez wyjątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenkowa kolezanka
Sobiech Piotr *** Drzewo Wspomnień *** Podróżując drogą mijam Lasy łąki góry pagóry Drzewa krzewy Napotykam swe drzewo Drzewo wspomnień Drzewo przemyśleń Przemyśleń na swe życie Które przemija nasze życie A drzewo wspomnień Zostaje na zawsze I w liściach rozwija me poematy A liście te wspominają mnie Przysłał(a): Sobiech Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×