Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

madzianietka ---> próbowałam z nim pogadać, to on rzucił komentarz: "to ja się wprowadzę do Ciebie, a kredytu i tak nie wezmę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Zobaczymy. Na razie musimy usiąść, zrobic kosztorys, znalezc DJ'a (tylko jak to zrobic kiedy dzieli nas 200 km :( ) a pozniej zajme sie sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna--> mój kiedys tez tak powiedział :/ bo ja wczesniej myslalam ze bedzie swietnie itp ale mieszkamy wlasnie juz kilka miesiecy we trójkę z ojcem hehehe i zgadnij:) 3 RAZY CHCIELISMY SIE WYPROWADZIC hehe nie da rady z rodzicami, czy teściami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem...dlatego zapieram się rękoma i nogami, i nie ma szans żebym na to przystała :) u rodziców najlepiej być gościem :) wtedy jest sielana :) wkurza mnie tylko, że ten mój jakiś taki beztroski-sam nie pomyśli, a tylko gada głupoty, które gdzieś tam usłyszał... Poziom irytacji w końcu mi opadnie, ale jak mój nie zacznie rozumować, jak prawdziwy facet, to chyba nie będzie sensu ładować się w ślub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziewczynki na działeczkę. Pozdrawiam i życze miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci dagaa nie zazdroszczę Ja mam swoją upatrzoną i może już niedługo będę ją miała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, to fajnie:) ja sie jedynie pocieszam faktem, że to jeszcze sporo czasu, więc może mi sie coś ustabilizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta co tu taka cisza!!!??? jest tu kto??? dawno mnie tu nie było!!! ostatnio wzięłam sie za poszukiwanie sukni ale jakoś nie miałam weny i zaprzestałam!!! :) macie, znacie jakieś fajne stronki z dużą ilością sukien ślubnych?? podajcie jakieś linki pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś cisza... ja niestety Ci nie pomogę bo stronek nie znam jako takich, od razu wiedziałam jaka chcę więc nie mam tegi problemu :) ale może zgoogluj sobie \"suknie ślubne\" lub \"salony ślubne\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysia84- 06.06.2009 Katowice Polzonka- 16.05.2009 Krusyna - 23.05.2009/Trójmiasto Madzianietka - 6.06.2009 /Świdnica Śląska Teoria - 06.06.2009 Limonka - 06.06.2009 Sylwia86-86 - 13.06.2009 ZłotaRybka - 13.06.2009 karins - 13.06.2009 Cait - 20.06.2009--------------> Mikołów uk girl- 20.06.2009 Bajagaga - 27.06.2009 Broneczka - 27.06.2009 ----> Trójmiasto / ślub w Wałbrzychu Ewuska86 (lucky me) - 27 .06. 2009 Peienka - 25.07.2009 / //// Ruda Śląska Sunflowerka - 08.08.2009 / Czeladź k.Katowic Sweet Cat - 08.08.2009 Blumisss - 8.08.2009 dagaa - 08.08.2009 / Bielsko-Biała MGwiazdka86 - 09.08.2009 / Katowice Katowiczankaa - 15.08.2009 / Katowice dziubas 29 - 15.08.2009 / Józefów (przy Warszawie) Czarna IwI - 22.08.2009 Ewa182 - 22.08.2009 Patula - 22.08.2009 fruttella - 29.08.2009 Eliana - 29.08.2009 / Kraków Mercury - 29.08.2009 Katowice Myszencja 23 - 05.09.2009 Ponga - 05.09.2009 margaretka1510- 05.09.2009 Kalisz Taka jedna kobitka - 12.09.2009/ Wodzisław Śl. anti - 19.09.2009 misiaczkoala - 26.09.2009 Bajbajka1986 - 03.10.2009/Turek Fionaa21 - 10.10.2009 smerfetka23 - 17.10.2009 Katowice Wrotka85 - 17.10.2009 / Oława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Dziewczynki :) Chyba bierzemy kredycik :) zapisałam się na śliczne małe mieszkanko, które będzie do odbioru miesiąc po naszym ślubie, a poza tym będzie na ulicy przylegającej do tej, na której mieszkam z rodzicami :) Będę więc chyba miała blisko do mamusi :) Wiecie o co chodzi ...\"Kochanie, wkurzasz mnie!!! Idę do mamy!!! Bach (drzwiami)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusyna, super;) my mam nadzieje ze kurde do końca roku cos kupimy:) narazie mamy autko kupione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superaśnie!!! Potem będziecie mieli blisko by podrzucać wnuki :D :D :D Trzymam kciuki by wyszło to mieszkanko bo wiem sama jakie to ważne jest. Ja w naszym gniazdku jestem zakochana tyle w jego urządzanie serca włożyłam, że jak się okaże że moje Kochanie dostało pracę we Wrocku to będzie mi strasznie żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mieszkanko najważniejsze:) możecie za nas też trzymać, oby sie w krótkim czasie kupiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gdzie jesteście dziewczynki? nie mam z kim pogadać:/ mój N w pracy i ja taka samiutka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my budujemy domek:) moze uda się skończyc do ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupowaliśmy po 100zł..niby mielibyśmy gdzie mieszkac, rodzice dają mi dom "w spadku", mojemu narzeczonemu również, alke chcieliśmy miec już coś swojego, i żeby nasze dzieci też już miały łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Dziś byłam na pogrzebie kuzyna, który miał wyznaczony termin ślubu miesiąc przede mną. Miał tylko 27 lat. W takim momencie wszystkiego mi się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polzonka
Styczniowy ślub --> zdązycie, macie 8 miesięcy do śłubu, a to sporo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polzonka
wrotka --> nie dziwię się, a co się stało?????????????:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROTKA 85 --> a Ty slubujesz w tym Dniu co i ja... :* Strasznie mi przykro, niesprawiedliwe jest to zycie... Trzymaj sie cieplo! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Hej dziewczyny 🖐️ Czytuje Was, ale nie zawsze mogę napisać ;) Wrotka wyrazy współczucia... 🌻 Uspokoilam sie juz troche, pierwsze emocje opadly, damy rade z przygotowaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×