Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

dagaa, całkiem pomysłowe nagrania. mi się podoba, widać że z \"jajem\" :) a jaki koszt jest tego exclusive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia bez wywołania i woła 800 zl plus wywołanie nie wiadomo ile. nie podoba mi się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa, zapytaj ile bedzie cie całośc kosztowala chyba ze bedziesz wywoływała gdzie indziej;) a filmiki super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, my jak narazie nie chcemy u niego wywoływac.. ten cennik jest troszkę zawyżony..jak podpisywaliśmy umowę to ceny były niższe..chyba,ze teraz już tyle bierze.. za wywołanie jednego zdjęcia takiego większego bierze 1zł..a za albym na 60 zdjęc(wklejanych),album z okłądka ze skóy(podobno:) ) wraz ze zdjęciami 120zł..to nie jest chyba aż tak dużo...chyba:) za wesele 2-dniowe filmowanie pąłcimy 1500-1700zł, zależy ile kompletów płytek chcemy, w jakim etui, czy płytki z naszymi zdjęciami:) a za zdjęcia(do 800ujęc) od błogosławieństwa, przygotowań,w kościele, życzenia, 1 taniec i plener 700zł..bez wywołania..to jest najtaniej, i to co nam się najbardziej podobało blisko nas:) niby znaleźliśmy tańszego ale wklejał serduszka, kieliszki itp pierdołki:) a tego nie chcemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ach te kiczowate serduszka;) eee to nie jest tak źle..... ale mi sie podoba , naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny żescie się napisaly - nie sposob tego nadrobić! ;) któras z was wstawiła link do pracownie(?) Uli Matei [jak dobrze pamiętam] no i nareszcie zobaczyłam krój sukienki jaki chciałabym mieć :) co prawda nie idealny model, ale chociaż wzór - tak mniej więcej :) w końcu bo jak narazie to niewiele mi sie podobało z wszystkiego co oglądalam. w wakacje wybieram sie z przyjaciłóka poogladać na zywo te nasze wszystkie cuda :) a wy juz cos mierzylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to planuje pojeździc po salonach jak juz bedzie calkowicie cieplo - pewnie jakos czerwiec - lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kurde cieńko z czasem, bo albo wszyscy pracuja do późna albo coś wypadnie... prócz mnie bo ja sie obijam w domu a raczej staram sie napisać pracę mgr:/ ten piatek to mam nadzieje że będzie normalnie wszystko czynne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj z nudów(mój misiak siedzi na poligonie) oglądałam znowu sukienki..i nigdy nie patrzyłam na modele z Agnes bo mi się nie podobały..a wczoraj pop[atrzyłąm..i znalazłam nawet 3 które mi się podobają:) a do Agnes mam 20min..ale czekam na jakąś ładną pogodę zeby tam jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, narzekałam na mojego N a jutro zabiera mnie na wypoczynek do hotelu ;) zamówił \"pokój miłości\" z big wanną z hydromasażem:) kurde musialam sie pochwalić, bo tak się ciesze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie w piątek:) niestety tylko na tyle mżemy jechać bo w piatek praca a sobota oboje szkoła:( do dupki, ale strasznie sie ciesze z jutrzejeszego krótkiego wypadu. do nast, pogadania papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, ale super:) ale mój misiak jutro z pologonu wraca więc też będzie fajnie:) chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z innej beczki, chyba zmienię pracę yahoo :D:D:D trzymajta kciuki ;) do juterka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, myslalam ze juz dzis nie wejde do naszego forum, ale skoro jedziemy dopiero ok 15 wiec mamy czasss:) jest ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetko jak ci dobrze :) taki wieczór w hotelu... hmmmm ❤️ :D my z MN spędzimy wolny weekend w sklepach budowlanych... a w weekend szkoła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, ta cholerna szkoła:/ ja juz za duzo opuścilam i musze teraz chodzic. przynajmniej w jeden wieczór naładujemy baterie żeby w weekend zostać do końca na uczelni:) może gdybyśmy sami mieszkali to byloby inaczej ale tak to chociaż sobie razem odpoczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej margaretka:) dziubasek---> ja lubie chodzić po sklepach hihih nawet tych budowlanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) Na razie nie puszczę pary z ust - nie chcę zapeszać ;) Teraz siedzę za biurkiem i mnie szlag trafia tak pięknie na dworze a ja muszę tu gnić, ale za to jutro jedziemy na wycieczkę po Kaszubach a potem ze znajomymi do domków letniskowych w dębkach więc się trochę odmóżdżę.... tego mi trzeba. A Ty Madzianietka to się naciesz wyprawą za nas wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetko i my nie mieszkamy razem :( ale wam dobrze, musze to napisac jeszcze raz - zazdroszcze wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas, miałam na mysli że nie mieszkamy sami tylko z moimi rodzicami, i niestety nie da się zachowac prywatności:) cieszcie się dziewcyny ze nie musicie w weekendy brykac do szkoły:/jak ja i dziubas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka ciesz sie z pogody bo u nas ma być i dziś i jutro ulewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×