Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

To ja już nic nie mówie, mam swoje Kochanie na codzień i teraz jak właśnie leżę, bom się zagrypiła chyba, to moj N ogląda eurosport i prasuje :D:D:D farciara ze mnie naprawdę .... a Wy Dziewczynki się trzymajcie mocno bo już niedługo będziecie mieli mężusiów na codzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
50 dni to nie dużo ;) My jeszcze do połowy grudnia będziemy odwiedza się weekendowo, a pozniej pewnie bedziemy jeszcze nie raz miec siebie dosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chciałam napisać DOBRANOC DZIEWCZYNKI:) KARALUCHY POD...MAJTUCHY hihihi żartuje pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja tak jak Broneczka, mam swojego N na co dzień:) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
madzianietka 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka, dziękuję za kwiatuszka:) 🌻 Ja nie chciałam żebyś mnie źle zrozumiała, prosiłaś tylko o opinię i ja taką swoją malutką wystawiłam:) mi się takie bezowate troszkę podobają, i doskonale rozumiem że komuś te \"moje\" mogą się w ogól e nie podobac:) dziś znalazłam takie ładne w agnes..nawet daleko bym nie miała..i nawet mojemu misiakowi się spodobały(a to nowośc, bo gorszy niż baba jest w tej kwestii:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Margaretka, my płacimy 30zł za blaszką ciasta(ale nie wiem jakie wymiary..) i 20 zł za kg ciasteczek.. to już z produktami.. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy śłub
Dziewczyny, bo z tego co widzę w temacie sukien jesteście bardziej obyte niż ja ;), gdzie moge szukac sukienek takich jak ta http://image.dhgate.com/upload/200612/94/402 880840d7bd7ff010d7cfed9943253/productimg1165141870468.jpg Chcialabym cos zwiewnego, lekkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagaa🌼ale ja nie mam nic do tego ze Ci sie one nie podobaja,takie jest Twoje zdanie i je szanuje:)mi te bezowate nie bardzo przypadly do gustu,ale Tobie maja prawo sie podobac:) madzianietka 🌼alez prosze:) Broneczka25 🌼moj na bank praoswac nie bedzie,bo nie umie:oale robi wsio inne:)a Tobie gratuluje:) Styczniowy ślub 🌼no nie duzo,ale nie widzimy sie od 15.02 i juz mam tego dosc:(Wy sie odwiedzacie,a moj nawet teraz nie przyjedzie,bo ja mam egzam...ehhh:( ja tez juz ide spac😴wiec DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy śłub
Bajbajka :D ciesze sie ;) Mam nadzieje ze gdzies taka znajde, a jak nie - bede szyla :D W razie czego moge Ci pozniej odstąpic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy śłub
Kurdupel :D 160 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniowy ślub, taką sukienkę w bajce miała Śpiąca Królewna:) jak zaczynałam szukac sukienki to mi się tylko i wyłącznie rybki podobały..a im więcej oglądam tym podobają mi się inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy śłub
dagaa masz namiary na te krolewne? Jakis telefon albo maila? :P :D Kurcze nooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że mam:) muszę tlko bratanicę podpytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy śłub
To ja czekam w takim razie :D Zmykam spa... Może śpiąca królewna mi się przyśni :D Dobrej nocki dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam też Dziwczonki życzę milej nocki i taką mam myśl że niezależnie od sukienek i tak będziemy pieknie wyglądąć :) Bo przecież ładnemu we wszystkim ładnie a tym bardziej ze szczęściem wymalowanym na twarzy :D I tym optymistycznym akcentem mówie DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) broneczko czy tylko w Gdyni są tacy fajni faceci? hehe miło się czyta, ze faet prasuje, mój potrafi ale jak to on mówi, uwielbia jak ja to robie, bo dokładniej od niego taaaa staratataa:) styczniowa--> małe jest piękne, pamiętaj:) dagaa--> na tej stronce co podałaś, są naprawde słiczne te sukienki. bajbajka--> kwiatuski slicne;) a ja opowiem wam o mojej pierwszej wizycie w salonie sukien, oczywiście żadnej nie przymierzyłam, bo nic mi sie nie podobało. przeglądnełam katalogi i tez nic nie znalazłam. powiedzialam tej pani, ze wpadne z moją upatrzoną maggie sottero i ona mowi ze bardzo chetnie ją zobaczy. trafiłam akurat jak dziewczyna mieszyła suknię, czujcie, prawie cała seledynowa. białe wstawki, mówie wam śliczna ale jakoś ten kolor do mnie nei przemawia. z tego co usłyszlam, to ta suknia miala wstawki tego "zielonego" a panna młoda zamieniła, ze wstawki dala biale a reszta zieleń:) co wy na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
🖐️ dziewczyny ;) Madzianietka 🌻 i trzymam się tej wersji dotyczącej piękna :P Dagaa fajne te sukienki faktycznie :D Kurcze jadę teraz na weekend (już jutro! :D ) do lubego i może tam odwiedze jakiś saloń sukien... Zobaczymy ;) Mamy już sale, dj'a a w czwartek załatwimy kościół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Zastanawiam sie tylko co bedzie jesli w kosciele nie bedzie wolnego terminu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metanol 0007
hihi musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzianietka
kurcze ale Ty masz w stycniu tak?? to raczej nie powinno być problemów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowy ślub
Noooo musi!! Nastepny wolny termin w miejscach gdzie chcielibysmy zrobic wesele to czerwiec i listopad :D tak dlugo to ja czekac nie bede :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×