Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

No Madzianietka sto lat sto lat !!!!!!!!!!!!!! Buziaki imieninkowe wirtualne przesyłam!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka samośka
cześć dziewczyny, można dołączyć się do was? :) datę ślubu wstępnie mamy zaplanowaną na 6.06.09, tak śmiesznie, bo ja urodziłam się 7.06, więc mój własny ślub będzie doskonałym prezentem na urodziny. Dlaczego napisałam wstępnie? a no bo jeździmy po parafiach i pytamy się księży czy zdecydowaliby się nam na udzielenie ślubu w plenerze, jest ciężko, ale jestem dobrej myśli. Jak się nie uda, to przystaniemy na tradycji, ale to nie wchodzi w ogóle w grę. Urzędnicy też nie są zbyt przychylni na takie udziwnienia, pisałam już pisma, wykłócałam się, przystali na to, że jak znajdę księdza, który się zgodzi na udzielenie ślubu w takiej formie, to oni również na to przystaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo gratuluję oryginalnego pomysłu na urządzenie ślubu:) trzymam kciuki za powodzenie:) za spadam laseczki :) jutro sie odezwe papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, wszystkiego naj naj 🌻 dla Ciebie:) witaj zośka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wcinam naleśniczki z dżemerem i bita śmietana i tak mi dobrze.... :):):) któraś reflektuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się muszę troszkę pouczyc:( a mam takiego leniwca, że szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek! Wszystkiego naj..., dużo buziaków, słodyczy w życiu, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń, ale przede wszystkim dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz witam Ciebie Zosiu. I od razu smutną nowinę mam - prawo kościelne zabrania księżom udzielać ślubu poza obrębem kościoła. Sama kiedyś tak chciałam i zrobiłam wywiad z kolegami-księżami. Z resztą na stronie www.przewodnikmp.pl na forum był kiedyś ten temat poruszany. Poszukaj sobie i poczytaj. Według mnie bezsensowny przepis, ale oto Polska właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że jes to bez pomieszany z brązem i złotem na wielu sukienkach widziałam wstawki w takim kolorze. też mi sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Piękne słoneczko!!!! Madzianietka ---> nie dostałaś wiadomości na GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee:/ plose wyślij jeszcze raz:) aaaa fakt, słońce piękneeeeeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe co? najlepsze jest to że siedziałam w tym cadillacu bo kolega zajmuje się ich doglądaniem pracuje u faceta który ma te auta pod wrockiem. Wynajem tego różowego za godzine kosztuje 600 zł!!!!!!!!!!!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam całą galeri,,, niezła typiara:) ale ma swój gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja potem nawet pomyślałam że ten cały różowy ślub to dla jaj zrobili wniaskuje to po tych laleczkach na aucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×