Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Jak dla mnie to zbyt różowy ten ślub jakby dla lalki barbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie też, ja będę miała tonację ecru ewentualnie z domieszką delikatnej zieleni. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... niech już będzie weekend !!! Mam tak popaprany tydzień, że aż strach, a kolejny zapowiada się jeszcze gorzej... a na dodatek rano byłam na nagraniu i cały materiał przepadł był.... jak pech, to ma maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka - posłałam Ci maila :) Sorrki, że z takim opóźnieniem, ale wcześniej nie dałam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka - posłałam Ci maila :) Sorrki, że z takim opóźnieniem, ale wcześniej nie dałam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dłużej muszę posiedzieć :( a i wcześniej zaczęłam...ten tydzień jest zły, niedobry i wredny, bo nie chce się skończyć !!! A do tego pogodna jest cudna i aż słyszę wołanie: "Jedź już stąd...uciekaj...zacznij weekendowanie...!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Broncia, widzialas dyskusja o dejzi idzie niezłą parą iponoć zmieniła swoje dane już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, jestem i ja - kobieta pracująca :))) za oknem słoneczko, cieplutko i ślicznie, a ja tu w biurze kwitnę...eeech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Madzianietka :) i jak tam poszukiwania??? Bo zdaje się, że to jeszcze nie na Twoje wesele, nieprawdaż ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie,, hehe brat mojego N. :) kurcze nie mam pomysłu na ciuszek... dobrze że jesczze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajowa ta sukienka - kurczę, coś w tym guście bym sobie na własne poprawiny zakupiła :) rewelka !!!!! Cześć Broneczka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik, toż przecież się nie pali :))) teraz też w pracy siedzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano siedze i sie nudze, zastój u nas jak na początku każdego miesiąca, zreszta myslami jestem juz gdzie indziej :D dobrze ze jest kafeteria to nie umre z nudow zupelnie hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie troszkę zamieszania jest, ale na kafeterię zawsze znajdzie się chwilka :) ale wiesz co??? czasem mam dość tych "mądrości życiowych" głoszonych przez niektóre panny :) strasznie nie lubię takiego moralizatorstwa na siłę. Mam wrażenie, że gdyby tylko mogły, to zaczęłyby rozpalać stosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×