Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość karizma
No ale musieliscie ustalic date slubu jeszcze w tamtym roku, bo dopiero mamy połowe stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ustalilam w tym roku moja date slubu, dokladnie 7 stycznia :-) stalo sie tak , bo chcielismy robić wesele w pewnej restauracji i wiedzielismy ze musimy być tam duuuzo duzo wczensiej przed planowanym przyjeciem. Wiec pojechalismy 1,5 roku wczesniej i okazalo sie ze jest juz za poźno, zostaly jedynie zimowe miesiące:-( no i wtedy zaczęliśmy na gwałt poszukiwania sali i jak sie okazuje w sam raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumki ja takze mam termin slubu na 2009 rok - dokladnie 27.06. :) sala teoretycznie jest zarezerwowana, ale ciagle czekamy na zmiane cennika - co ma nastapic pod koniec miesiaca. niestety nie wiem co z tego wyjdzie, z tego co sie orientuje to planuja duze podwyzki cen [ w tym takze korkowego:( ] tu wklejam link: http://www.hotelimperium.com.pl/ jesli ktos cos o nim slyszal, to bylabym wdzieczna za uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa cena od osoby na rok 2008 to 170 zl [menu na stronce], ale wiem od szefowej, ze w przyszlym roku bedzie 180 [jeszcze do przezycia;)] problem w tym, ze nie mozna miec swojego alkoholu - albo bierze sie od nich w takich cenach jak obowiazuja w restauracji hotelowej [nawet nie chce wiedziec ile to kosztuje] albo zamawiaja z hurtowni [po cenach hurtowych]. niezaleznie od tego czy alkohol jest od nich czy z hurtowni placi sie korkowe - w tym roku jeszcze tylko 5 zl, ale zastanawiaja sie dosc powaznie nad tym, zeby wprowadzic korkowe w cenie butelki alkoholu. a u ciebie jak wygladaja ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też 170zł/os, tyle że alkohol możemy mieć własny. oczywiście jest opcja zakupu % u nich, ale na moje oko średnio się to opłaca, bo butelka bolsa kosztuje 25zł. no ale te korkowe o jakim mówisz to już lekkie przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa to miejsce spodobało się mojemu mężczyźnie ;) no i mi też się podoba. ja pochodzę z tamtych okolic, chociaż teraz mieszkam w Poznaniu. plusem jest to, że tam jest hotel i wszyscy goście będą mieli zakwaterowanie na miejscu :) znacie może jakichś dobrych fotografów którzy nie chcą 3 tyś zł.? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karizma ----> a powiedz mi z łaski swojej czy jak sie zaczyna planować, 9 lub 6 mscy przed ślubem to sie na pewno juz nie rozstanie ? :O związek sie może skończyć równie dobrze miesiąc przed ślubem jak i rok czy półtora roku przed nim także Twój argument mnie np nie przekonuje bo w takim wypadku nikt nie powinien ślubu planować bo zawsze się może miłość skończyć poza tym my np jestesmy razem ponad 6 lat i uważam, że jak tyle czasu nic sie nie psuło [ ani jednej kłótni nie mieliśmy ! :classic_cool: ] to niby czemu teraz ma się psuć ? :O poza tym jak sie rozsypie to zawsze można odwołać i tyle i jeszcze jedno pozatym - zarezerwowanie sali, orkiestry, fotografa i kościoła to raptem ze 4 godziny więc znowu aż tak nie jestesmy zaangażowane w przygotowania - inaczej : ja w ogóle nie czuję żebym coś załatwiała z związku ze śłubem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujcie sie dziewczyny.Pomarańcza widać nie ma pojęcia jak wcześnie trzeba zaczynać rezerwować sale i muzyków żeby znaleźć coś do rzeczy. A co myślicie o djach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aglumele http://www.myspace.com/alexakus swietna fotografka, nie wiem, ile bierze, ale nie sadze zeby miala ceny w okolicach 3 tys;) katowiczankaa mam jednak nadzieje, ze tego korkowego nie wprowadza, bo ponoc to nie jest pierwszy rok od kiedy sie nad tym zastanawiaja. pytanie do wszystkich: zna ktos zespol panmajster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia 84
Ja chciałam sie zapytać, czy ktoś zna jakiegoś dobrego DJa z okolic Krakowa? Albo jakiś dobry zespół? cait - szczerze, mi się nie podoba ta fotografka, zdjęcia z kościoła są bardzo źle oświetlone i widać szum, a na plener zabiera wszystkie pary w te same miejsca.. mało pomysłów, i dużo zerżniętych. Ja płacę za foto 70zł/ ujęcie, w sumie pewnie wydam z 3 tys :o ale te zdjęcia są tego warte... niestety nie mogę podać strony, bo mnie o to proszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które nas krytykują wyznają po prostu zasadę, że trzeba biec do ołtarza czym prędzej, bo inaczej facet ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia mnie osobiscie jej zdjecia sie podobaja, ale Tobie rzecz jasna nie musza;) ale zeby nie bylo, ze ja reklamuje, to zachwalac wiecej nie bede. fotki sa na stronce, kto jest ciekaw moze zobaczyc i sam ocenic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia 84
Pewnie, że nie muszą ;) ja tylko jestem uczulona na pewne rzeczy, bo moja kumpela w zeszłym roku miała właśnie mocno zaszumione zdjęcia z kościoła, widać gość nie miał dobrego sprzętu, a to przecież taki ważny moment.. najważniejszy.. no i nie chciałabym mieć takich zdjęć, jak wszystkie pary u tego samego fotografa;) ale co kto lubi.. To co z tym DJem albo zespołem?? Czy ktoś rob tutaj wesele w Krakowie albo okolicach? Kurde, tak ciężko o muzykę! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjec to moze u was w krakowie jest inaczej, ale jak ogladam zdjecia naszych fotografow, to wcale nie widze zeby byly az tak niepowtarzalne i oryginalne. prawie kazdy ma jakies swoje schematy, do ktorych wraca jak mu sie pomysly koncza. co do mnie - ja tez nie chce miec zdjec takich samych jak inni, wiec ciagle szukam, mam nadzieje ze znajde cos wiecej poza typowymi ujeciami na sianku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) dzisiaj wprowadzono (po raz kolejny!) żałobę i w związku z tym zastanawiam się co zrobić jeśli taka żałoba wypadnie w dzień naszego ślubu? oczywiście to tylko takie gdybanie, no ale niestety prezydent coraz częściej raczy nas atrakcjami tego typu. a więc? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia 84
Katowiczanka, to jeszcze i tak pikuś. Wydaje mi się, że takie prywatne przyjęcie i tak mogłoby być. Gorzej, jak akurat wypadną przedterminowe wybory, a sala akurat jest wpisana w listę lokali wyborczych :o co często ma miejsce np. przy salach przy Domach Kultury. Oglądaliśmy taką i pani nas uprzedziła, że w razie takiego wypadku sala przepada i nie ma odwołania ani zwrotu kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie zastanawiam co mam robić, bo w sobotę chciałam jechać posłuchać zespołu. a skoro jest ta żałoba to nie wiem czy będą grali..? słyszał ktoś coś o zespole kaprys z Mikołowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze lepiej- w sobotę śpiewam na weselu! Ale w sumie wesele zaczyna sie o 18, więc tańce i tak będą dopiero od 19 pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mama nadzieje ze mi slubu nie odwolaja...yhhh jedna taka historia w rodzinie wystarczy! Moim rodzicom odwolali slub bo zostal wprowadzony stan wojenny. Mieli miec wesele 31 grudnia i odbylo sie, ale cichaczem w domu i tylko z najblizsza rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa zespol kaprys znam, ponoc swietnie bawia ludzi, tez sie zastanawialam czy ich nie wziac na wesele, ale okazalo sie, ze maja juz moj termin zajety. zespol panmajster - czy ktos cos slyszal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam mp3 na stronie. Gdyby nie Kapela - Akcja to pewnie miałabym Majstrow u siebie na weselu:) Poza tym słyszałam same dobre opinie o tym zespole. Jak maja wolny termin to rezerwuj sobie ich szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byloby pieknie, gdybym miala na 100% zaklepana sale:) niestety poki co wole sie wstrzymywac, ale dzieki wielkie za opinie ps. musze przyznac, ze graja nieziemsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jaką ja bym orkiestre chciala ? :D :D :classic_cool: nie wiem czy widziałyście ten polski film WESELE ? kurna Tymon Tymański z zespołem wymiatali :D :D \" Chce sie z Tobą parzyć w gnoju i na sianie ......\" itd hehehe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowiczanka ja słyszałam o zespole Kaprys negatywne opinie.głosy mają nieziemskie i fantastyczne wykonania piosenek ale powiedziano nam że mają duży problem żeby rozruszać gości.Czyli jak widać zdania są podzielone.Ja osobiście uważam że 1800zł za dwie osoby(gitara+keyboard) to baaardzo dużo...No i muzaka w więksaości nie jest na zywo wiec już chyba lepiej wziąć DJa zamiast nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dla mnie zespol musi byc naprawde dobry jezeli mam go zaprosic na swoje wesele. Maja grac calkowice na zywo i na poziomie! U mnie bedzie 5 osób i bedzie Pan grajacy na saksofonie. Biora sporo, ale jak na moj gust to i tak nie tak duzo biorac pod uwage, ze to jest 5 osób. Gdyby mnie nie bylo stac na taka kapele to wolalabym wynajac Dj niz zespol 2 osobowy. Wole dac ponad 3 tys za 5 osob niz 1800 za dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne zdanie. zespol powinien byc w miare mozliwosci najlepszy, bo to dzieki muzyce ludzie sie dobrze bawia. co do kaprysu - ja znow slyszalam, ze wlasnie potrafia zachecic do zabawy i z tej przyczyny zastanawialam sie nad zaangazowaniem ich, bo tak szczerze to srednio mi sie podoba jak spiewaja i graja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cait dzięki wielkie za linka ;) zdjęcia mi się podobają... hmm... tylko jak mogę skontaktować się z tą dziewczyną? mam nadzieję, że ma wolny wrzesień... :P widzę, że temat zespołów dominuje. ja na razie go nie zamawiam (poproszę znajomą rodziców, pracuje w miejskim domu kultury - zna wiele zespołów nie typowo weselnych wprawdzie, ale jednak... ) bo mi się marzy taki zespół co zagra i klasyczne standardy i mocniejszego rock\'a :P żadnego disco polo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×