Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

CAIT ja mam jedną ofertę fotograf+videofilomwanie za 2550zł. Stronka tego dueciku to www.bluefoto.freewebweb.com. Tyle tylko, że ja nie znam tej ekipy, więc musisz sama szukać opinii na forach przeróżnych. Choć sama się zastanawiam, czy nie wziąć od nich samego fotografa do kościoła i na salę. ELIANA ----> Co do tej fotoksiążki, właśnie tonę w ulotkach, które przywiozłam z targów i szukam. Mam nadzieję, że do wieczora znajdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam!! I ta fotoksiążka jest już niby od 50 zł!. Wszystkie informacje na stronce www.roffo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam!! I ta fotoksiążka jest już niby od 50 zł!. Wszystkie informacje na stronce www.roffo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam!! I ta fotoksiążka jest już niby od 50 zł!. Wszystkie informacje na stronce www.roffo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, ja też oglądałam na targach te książki w roffo. najbardziej mi się podoba, że całość (wielkość zdjęć, ilość, rozkład) można zrobić samodzielnie wg. własnego uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja niewiem jak to jest, ale 50 zl to mi sie wydaje nierealne, tak jak pisalam na targach w krakowie najtansze oferty w granicach 1500-1800za fotoksiazke (800 zdjec i z tego wybieraja ok 100) , z kamerzysta i fotografem ok 2500-3000 i wtedy ksiazka niby za zlotowke, ale to i tak wszytko wliczone,trzeba bedzie szukac na necie i po znajomych a nie na tych targach bo widze ze oni sobie cenowo duzo licza.choc te fotoksiazki dopiero teraz wchodza na rynek ale sa naprawde niezle z tego co widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe te fotoksiazki i cena przystepna... i na pewno bardziej oryginalne od zwyklego albumu dzieki WROTKA za namiar... niestety oni sa z wrocka, a ja potrzebuje kogos stad ;/ pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAIT ale i tak polecam się skontaktować z tymi fotografami - mój kamerzysta na przykład na co dzień mieszka w stolicy, a na ślub przyjedzie do Wrocławia i nie bierze za to żadnej opłaty. I wiem, że nie robi tego tylko dlatego, że się znamy - On po prostu twierdzi, że taką ma pracę. A jak nie, to wpisz sobie w googlach \"forum fotografów ślubnych\" - może tam kogoś namierzysz. Albo w \"przewodniku młodej pary\" - tam też się mnóstwo firm ogłasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wiecie co, zmieniłam orkiestrę:) prosze was, tylko nie piszcie, ze to przynosi pecha, hehee błagam:) okazalo sie, ze ta ktorą wybralam, robi fochy co do utworów, tzn wokalista ponoc mówi,ze on jest artystą i nikt mu nie bedzie mowil jaka muzyke ma grać. i okazalo sie,ze grają same dancingowe rytmy,zero weselnych:/ pospieszylam sie z umowa,tym bardziej,ze nie chcieli dac posluchac jak spiewaja na żywo. no trudno,kosztowali 2500 a ja znalazlam taka, ktora bierze 2000, dali obejrzeć dwa wesela,gdzie moglam ich posluchac i ludzie bardzo pozytywni i nawet zagrają piosenke, która wybralam. wogule graja tak, jak powinni grać na weselach:) kurde ale tamtej jeszcze nie odwołałam, jak myslicie, skoro slub mam w czerwcu 09 to czy oddadza zaliczke? na szczescie 200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem jestem zakręcona jak baranie rogi hheehe ta moja obecna orkiestra jest bardzo popularna i nie wiem czemu od razu do niej nie zadzwonilam,,,, no ale ważne, ze już jest po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zwrot zaliczki bym nie liczyła. Natomiast muszę się do Ciebie madzianietka uśmiechnąć i poprosić namiary na tą kapelę - tylko 2 tysiaki biorą? A to cena z poprawinami? I w ogóle ile osób liczy zespół? Moja kapela chce 3500 . Na razie ich zaklepałam, ale póki co nic nie podpisywałam, więc może się na tą Twoją zdecyduję ;-). prosiłabym o jakieś bliższe informacje ;-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dokladnie kosztuje 1800 moja wrotko:) z poprawinami:) i naprawde mają wzięcie, bo ona mowila,ze nam pierwszy raz od dawna pokazywala płyty z ich wykonaniem, bo tak to ich każdy zna:) i tylko przychodzą podpisywac umowe. jest babeczka i dwóch facetów. zaznaczam, ze bardzo sympatyczni i ładnie śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka, a tak wogule, to masz mojego maila, i pisz jak cos , albo sie numerkiem gg wymieńmy:) podaj numerek mi na malia! madzianietka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Zaklepalam sobie dzis sale. Ale i tam mnie dobili. Jesli beda wszyscy to zaplacimy okolo 37 tys za calosc, jesli przyjdzie okolo 90 osob a to prawdopodobne to 32 tys. Zespol bierze od nas 2500 ale trzeba za nich zaplacic za jedzenie, u nas biora niestety 100% wiec to wychodzi 900 zl dodatkowo. Ale zespol i tak super. Sluchalam ich juz dwa razy na zywo. Nie graja disco polo, chyba ze ktos poprosi tyl;ko naprawde fajna muzyka, taka ze wszyscy beda sie bawic. Fotograf bierze 1700 za caly dzien slubu plus innego dnia plener kamerzysty nadal nie mamy ( zastanawiam sie czy nie zrezygnowac) Sala 180 zl od osoby plus dodatkowo platni kelnerzy, pokrowce na krzesla, wystroj kwiatami (ale na szczescie mozna postwaic swoje zebrane na slubie), dodatkowo platny tort i serwowanie alkoholu. Na wszystko co zwiazane z sala wydamy od 18 do 22 tys. Niestety Warszawa jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety ale skoro chcemy robic w restauracji w hotelu, to tez nas malo nie wyniesie:/ dlatego ciesze sie,ze chociaz ta orkiestra w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raju loaila to gdzie ty masz to wesele że tak drogo płacisz? ja mieszkam przy wawie, wesele też mam obok ale od osoby płacę 145zł, i w tym mam wszystko prócz alkoholu. włącznie z tortem i pokojem dla nowożeńców. mam poza tym do was też takie pytanie dziewczyny - może któraś z was będzie miała lub już miała dja na weselu? bo my się chcemy na takowego zdecydować. aha - ja wesele będę mieć 15 sierpnia 2009 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loalita 180 zł? U nas 180 chcieli za 2 dni za jeden 140 ... Tak jak dziubas mamy w tym wszystko oprócz alkoholi :) Zaczynam rozglądać się za kamerzystą... Muszę do zespołu zadzwonić... Mam nadzieję że znajdę coś bez problemu bo do ślubu jeszcze daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Mamy w klubie galop w zielonce Wczesniej ogladalam sale i normalnie za taka obskurna facet chcial 180 zl wiec w Galopie nie tak zle. A jest tam pieknie. Naprawde. Ceny wysokie ale we wszystkich ladnych miejscach takie sa. A Wy gdzie macie ze tak tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emów - to przy samym Józefowie ( na południe od wawy). Sala została wybudowana 3 lata temu, moi rodzice bawili się tam na sylwestra 2 lata temu i sa baaaardzo zadowoleni. sala jest ładna, przed nią jest trochę "zielonego" miejsca gdzie można wyjść. no i wszystko prócz alkoholu jest w cenie, to co zostanie zabieramy ze sobą. za poprawiny jest po 35 zl od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak już pisałam jestem z górnego śląska i też tu mam wesele :) w małej miejscowości lokal jest jednym z lepszych i słyszałam same dobre opinie :) dużo jedzenia i sama sala w dobrym stanie :) lokal został niedawno wybudowany więc do ruin się nie zalicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas 29 to ślubujemy tego samego dnia:) fajnie, bo już się bałam, że sama pozostanę z moją datą ;) a za salę płacę 170zł/os (w mam wszystko, za wyjątkiem alkoholu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanko - my z MN chcieliśmy 1 sierpnia lub 8 sierpnia ale nigdzie nie było sali z wolnym którymś z tych terminów więc zdecydowaliśmy się na 15go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja płacę 220zł razem z tortem, ciastami i alkoholem. To jest sporo, ale strasznie podoba mi sie restauracja i jest już sprawdzona. Aha dodam , że zmienilam restauracje. Gdzieć juz wczesniej pisalam o jednejsali na tym wątku, ale ją zmieniliśmy na restaurację KEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena lokalu wcale nie zależy od tego, czy to małe czy duże miasto. U mnie też zróżnicowanie cen ogromne - od 120zł do 250zł za osobę. I cena niekoniecznie jest adekwatna do wystroju i menu. Po prostu niektórzy się cenią, nie wiedzieć na jakiej podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
U mnie maja podstawe by tak sie cenic. Rezerwowac u nich trzeba nawet 2 lata wczesniej. Ja zlapalam ostatni termin na czerwiec 2009. Wesela maja i w piatki i w niedziele. Ale jest za co placic. Wystroj stylowy, taki mysliwski. A w okolo piekny wielki park gdzie mozna zrobic sesje plenerwoa, grill. Nic dziwnego, to klub jezdziecki wiec musza miec duzo przestrzeni. Ale i tak jestem zalamana takimi stawkami!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROTKA--> moj fotograf ten, co dałam jego stronke niestety zajęty w moim terminie!! szlag niech to weźmie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
A skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIANIETKA ----> a w moim terminie ma jeszcze wolne, więc chyba się zdecyduję :-). Muszę jeszcze tylko jakoś ugłaskać mojego Miśka żeby nie rozpaczał za straconą zaliczką :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×