Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

WITAM KOCHANĄ ZAŁOŻYCIELKE TOPIKU:) JUZ NIE RAZ MYSLALAM O TOBIE;):):) JAK MIŁO CIĘ "CZYTAĆ" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:D no teraz, jak się obronię to już będę miała więcej czasu na pisanie na ślubnym topiku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rówież witam zalożycielkę:) madzianietka, mój mniej więcej wie jaką chcę, ale i tak będzie troszkę inna, bo raczej zdecydowałm się na spódnicę z jednej a gorset z drugiej:) ja mam tylko "przykaz" z jego strony: żadnego koka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha dagaa ale fajny ten Twój Narzeczony:):):) normalnie jakbym swojego widziała misiaka;):):) hihihi i też żadnego koka ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, bo mi powiedział że smiesznie będę wyglądała.. i ze jak przyjedzie i ja koka będę miała to nie pojedziemy do kościoła dopóki się go nie pozbędę he he:) a przyszła teściowa mi powiedziała ze jak mój nie będzie widział sukienki o ja jego garniaka też nie powinnam:) buhaha:) a niech sobie robi co se chce:) byleby w różowym albo czewonym nie przyszedł:) bo wtedy ja do kościołą nie pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! A ja jestem happy, bo znalazłam na allegro laskę, która sprowadza z USA suknie Maggie Sottero za 900zł i to już z przesyłką! Tylko dodatki we własnym zakresie. I stwierdziłam, że pójdę niby do salonu zmierzyć rozmiar, czy pasuje i w ogóle, a kieckę kupię na allegro! Nawet jakbym miała dopłacić z te 200zł krawcowej za jakieś ewentualne poprawki, to wyjdzie mi taniej. Zainteresowanym (pewnie Madzia:P) mówię, że babeczka używa nicku BELLIMA czy jakoś tak ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...to tylko ja jestem inna i pojde z Miskowym do salonu?on mi powiedzial,ze nie wierzy w te reklamy i bedzie mi pomagal zakladac i zdejmowac sukienki:)juz to widze,hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka, widze że mamy samych zajebistych facecików;):) mój bąbel też chce iśc ze mna poprzymierzać;) może i on sobie jakąś założy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i znikam :) Madzianietka ----- > Uważajcie tylko bo rozmiary amerykańskie czasem się różnią od numeracji europejskiej - trzeba się upewnić!!! Ja spadam z moim \"Ogonkiem\" ;) do znajomych na meczowe posiedzenie Miłego wieczorka !!! Papa 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i meczu nie obejrze,bo TV nie mam😭 milego wieczorka! POLSKA BIAAAAAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOO CZEEEEEEEEERWOOONI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejooo :) Polacy i tak dali rade;) ale nerwy straciłam jak cholera!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temu palantowi co dowalił im karnego, to bym powiesiła za jajka!!! HALO, DZIEWCZYNKI, JEST TU KTOŚ ???? hihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłabym to samo...Z nerwów to paznokcie zaczęłam obgryzać na emczu, co nigdy mi się nie zdarza. Ale cóż...takie jest życie. Leo i tak dużo Nam pomógł. A ja dzisiaj w pracy tylko do 10. Potem uczelnia, jutro też i na tym koniec zajeć. potem zostanie mi czeknaie na obronę i wakacje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula to fajnie:) ja mam obrony wrzesien-październik bo robimy 2,5 w dwa lata i mam zajecia do konca lipca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, i ja jestem zła na tego sędziego według mnie to dostał w łapę jak nic albo powiedzieli mu że jak gospodarze przegrają to straci pracę :O w każdym razie ten karny był całkowicie NIEzasłużony!!! widzę że chyba wszystkie jesteście starsze - ja obronę magistra mam dopiero za 2 lata... więc pracę będę pisała będąc już mężatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do końca lipca to też szybciutko zleci. Ja już mam dość nauki, znajomi pytają czy wybieram się na jakąś podyplomówkę, ale wszystkim odpowiadam, ze teraz napewno nie...moze kiedys jak mi się zachce:) Za równy rok Nasz ślub;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 jakaś szczęśliwa jest dla mnie zawsze:) A Ty jaki miesiąc?? Zmykam dziewczyny. Odezwę się pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja '86 :) teraz jestem na trzecim roku, a MN właśnie kończy jedną szkołe i od października idzie na inżyniera więc conajmniej jeszcze 4 lata nauki przed nim... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas ooooo mój N skonczył inzyniera a za rok magistra skonczy, wiec oboje bedziemy juz po szkolnictwie;) ja w tym roku i finito! myslalam ze maasz 29 lat jak w Twoim nicku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe 29 to dzień moich urodzin :) teraz mam 21 lat - tak samo jak MN :) zatem my po ślubie będziemy jeszcze obydwoje w weekendy w szkołach się męczyć - ja conajmniej rok, a on 3... nie powiem żeby mi się to jakoś super podobało ale dobrze że ten mój łobuziak ma większe zapędy do nauki niż do rozrabiania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo młodzi jesteście;) ale to ffajnie że chcecie sie pobrac;) a długo sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też \'83 :) na szczęście już dawno obroniona a teraz idę na podyplomówkę roczną - tak by skończyć przed ślubem :D Co do karnego - była to bezczelność ale.... zeby Wam osłodzić ten fakt powiem że nasi strzelili tą zresztą \"przypadkową\" bramkę na spalonym i sędzia ją też zaliczył więc...... nie ma tego złego poza tym musieli coś zrobić by nie odpadli od razu drudzy gospodarze (vide szwajcaria) bo nikt by się nie kwapił tam na mecze i stadiony by świeciły pustkami jak wam dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×