Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

ostatnio coraz czesciej sa sluby w tyg, ja chyba nie jestem przekonana ale chyba z racji tego ze latwiej gosciom o wolne na sobo te niz na srodek tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Bajbajka ---wyslalam Ci na maila namiary na tych kamerzystow, mam nadzieje ze chociaz troche pomoge;) jesli chodzi o sprawy slubne to zarezerwowalismy hotel dla gosci, bo prawie 50 gosci bedzie przyjezdnych z daleka, niestety w moim miescie jest tylko jeden hotel ktory pomiesci az tyle osob, a nie chcielismy zeby goscie byli rozrzuceni po roznych hoteleach, ten jest skromny, ale zadbany, no i niestety ale lazienki sa na korytarzu, nie ma w pokoju, mysle ze jakos goscie sobie z tym poradza, wkoncu chodzi tylko o jedna noc..pewnie i tak nie obedzie sie bez komentarzy gosci....ale co zrobic....czy ktoras ma moze podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Piękne:) wczoraj bylismy u ksiedza...ale sie stresowalam,ale o dziwo byl mily jak nigdy:)cieszyl,ze w koncu sie zdecydowalismy:Di zgodzil sie zeby Marcin nam odprawial msze.we wrzesniu mamy przyjsc,zeby wpisal nas do zeszytu, nauki - stwierdzil,ze z nami nie bedzie problemu,bo chodzimy do Kosciola itp:D w sobote jedziemy do kamerzysty,musze go ocenic:P nadina🌼dzieki:)podesle ci tez cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) my bierzemy kredyt na wykończenie naszego domku) na 20lat..we frankach.. myślę ze najlepiej iśc się popytac do banku albo do expandera o wymogi i zasady tych kredytów i potem mieszkania szukac:) Brońcia, ślij na maila fotki:) buziaki dla wszystkich:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do księdza, to też byliśmy wczoraj i mamy datę i godz zaklepaną:) czyli o godz 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki ;) heh aż się zawstydziłam ... Jest jeszcze jedna taka w stolicy więc ją tu obejrzę skoro i tak tu tkwię... i wtedy zdecyduję którą z nich biorę. Bo co do tego że konkretnie ten model to jestem w 100% pewna!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) Co do kredytów tooo najlepiej pójść z tym do doradcy kredytowego (ja poszłam do Notusa, ale ponoć Expander też jest OK). Mój doradca wszystko nam opowiedział, jak totalnym młotkom (którymi w kwestiach kredytowych rzeczywiście jesteśmy), spośród wszystkich dostępnych bankowych ofert wybrał 3, które dobrał do naszych możliwości, na początku sierpnia jedzie z nami podpisywać umowę przedwstępną z developerem i będzie negocjował jeszcze lepsze waruneczki :) Wszystkie wnioski itd. składa za nas - my tylko wszystko co dostaniemy zanosimy do zaprzyjaźnionego prawnika, co żebyśmy się w jakieś bagno nie władowali :) Broneczka ----> a piwko to może w przyszłym tygodniu, co??? złapię Cię na gg i omówimy tę kwestię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) coś czuję ze gdzieś dopiero od stycznia może lutego zacznę być aktywną \"pisarką\" na naszym temacie:) teraz cos nie bardzo mam pisać o czym, bo o czym:) wszystko mam załatwione, czyli orkiestra,sala,foto i video ... a tak to jedynie co przeglądam sobie suknie i tyle:) a co u reszty słychać? BRONECZKA TĘSKNIĘ ZA TOBĄ!! nawet na gg nei ma kiedy pogadać, nie? WROTECZKA, miałaś się częściej oddzywać i co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusynka nie zapomniałam o Tobie:) Ciebie też coś mało na forum, nie?? pewnie z tych samych powodów ja:) KRUSYNKO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowiczanki też coś nie ma, Limonki tez ani sunflowerki:/ dziubaska mam na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny. prawdopodobnie dołaczę do was, ślubująchych w 2009r. jutro będziemy to omawiac z narzeczonym, jesteśmy dopiero tydzień po zaręczynach ale myslę ze wrzesień 2009 będzie naszym miesiącem:) myslicie ze w tak krótkim czasie damy radę jeszcze cos załatwic??jesteśmy z wrocka, moze pomogłybyscie z jakimis decyzjami:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh DZIUBAS NAWET NIE WIESZ JAK MI CIĘŻKO SIE POUCZYC :) hehehheh serio :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :) teraz znacznie lepiej :) bywam strasznie rzadko na naszym forum, bo nie dość, że w pracy mam teraz strasznie gorący okres, to jeszcze te kredytowe przygody mi czas zabierają :) a poza tym w sprawach weselnych na razie zastój... o sorry! mam w końcu fotografa na plener :) genialny jest i do tego brat mojej kumpeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka, wyślę Ci zara maila z moim numerem gg :) o właśnie - masz może konto na gmail'u?? bo ja w pracy nie mogę instalować komunikatorów, a na gmail'u jest chat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruusynka, wyslij nr madzianietka@o2.pl..ja musze zmykać, to później pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campini - dacie radę :) może będzie trochę cieżej z salą i muzyką ale reszta powinna dać się załatwić bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! U mnie wszystko po staremu. W kwestii wesela na razie bez zmian. Poza tym zaczęłam poszukiwania mieszkania ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) 🌻 Jestem wykendowo w Gdyni, dopiero wczoraj pojechali moi rodzice bo nas odwiedzili wracając znad morza. Jutro znów wracam ale już na OSTATNI TYDZIEŃ do stolicy więc nadrobię pisanie na forum już niedugo. Też mi brakuje naszych plotek ale powiem szczerze że nowa praca nie pozawala mi za bardzo na myślenie o slubie i weselu... Może to i dobrze ;) taki mały odwyk hehe Dziewczynki co do mojej sukni - jeszcze przymierze jedna \"Salę\" w Warszawie ale czuje że skończy się na tej co ją mierzyłam w Łodzi jeśli chodzi i wymiary - tej ze zdjęć :) Kamerzysta wstępnie zaklepany ale jak wreszcie wrócę do domu to mamy się z tym uporać na 100%. Kruszynka!!!!!!!!!!! :):):) piwo jak w banku po następnym weekendzie - masz moje słowo!!!!!!! 🌻 I to tyle na razie Buziaki ślę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kolezanki:) widze ze cisza u nas sie zrobila, ale co tam sie dziwic jak sa wakacje, pewnie wiekszosc na urlopach;) ja czekam do sierpnia i tez troche odpoczne...w sprawach slubnych cisza, nadal nie mam kamerzysty.. buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campini: jak jestes z Wrocka to zapraszam na forum weselne: http://www.forum.wesele.opole.pl/ jest ono z opolskiego, ale dziewczyny nie tylko z tego regionu sa :) mozna wiele ciekawych informacji wyczytac :)) pozdrawiam, ja tez jestem na 2009 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×