Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wazne pytanie

Lloyds TSB i visa

Polecane posty

Gość kubajanosik
Wiadomości zebrane: - najprostsze konto w Lloyds TSB basic/srebrna karta/ jest bezpłatne i nie wypłacimy z tej karty pieniędzy z bankomatu innego niż TSB /max 200F /dzień/ - konto classic /zielona karta visa debit/ jest bezpłatne - wypłacimy z niej pieniądze wszędzie /limit 300F per day/. Prowizje pobierane są w bankomatach firm płatnych /np. euronet i innych/. Możemy wypłacać pieniądze i płacić nią np.w Polsce/ przy czym operacje np. opłata za paliwo na stacji benzynowej poza granicami UK płatna 1F od transakcji. Nie dajcie sobie wcisnąć przy zakładaniu tego konta ubezpieczenia /samochód,podróże, dokumenty/,przez 3mce potrącają 3 funty a następnie 9.95 miesięcznie. Wszystkie WYŻSZE konta tzn. silver, gold, platinum itp. są PŁATNE co miesiąc.8-15-25 funtów miesięcznie w zależności od konta. Konta te wyjeżdżając z UK należy BEZZWŁOCZNIE ZAMKNĄĆ!!! gdyż generują koszty! Koszty prowadzenia konta to jedna sprawa a nieuprawniony debet to inna sprawa.Pomimo iż bank blokuje pieniądze wydane na transakcje na weekendzie niemniej jednak może zdarzyć się iż wybierając pieniądze do zera możemy przekroczyć limit salda. Często zdarza się to poprzez wypłatę w bankomacie za granicą i prowizję od tej wypłaty. Opłaty za nieuprawnione przekroczenie nawet o 0.01p to 6Ł dziennie/do 10 dni/ i 15 miesięcznie więc łatwo policzyć... Jeśli konto nie jest używane 6 miesięcy jest automatycznie powinno być zamykane./choć nie zawsze/ KONSEKWENCJE: generowanie długu na koncie napotyka na konsekwencje w postaci oddania sprawy do Sądu /wcześniej jest to windykacja miękka/ prośby o rozłożenie na raty itd. nie tak jak w Polsce. Jeśli nie zamierzasz wracać do UK może Ci się upiec o ole nie pojawiły się polskie firmy wykupujące długi w UK. Okres przedawnienia to od 3 do 10 lat. Jeśli jesteśmy na liście dłużników w UK i wracamy tutaj musimy się liczyć nawet z aresztowaniem nas na lotnisku lub przy zjeździe z promu lub z eurotunelu. Jeśli nam się mimo to uda nie otworzymy NIGDZIE konta i będziemy zdani na pracę wyłącznie na czarno. Numery polskiej infolinii Lloydsa: 08456030748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotemaxik
Witam, bardzo prosze o pomoc w nastepujacej sytuacji. Moj mąż w tamtym roku, tj we wrzesniu 2011 roku w zwiazku z powrotem na stale do Polski, udał się do jednego z odziałow banku Barclays w Anglii, gdzie otwierał kiedys konto i poprosił o zamknięcie tego konta. Pracownik banku poinformowal go, ze na zyczenie konto zostalo zamkniete i zlikwidowane. Kilka dni temu dowiedzielismy sie z listow, jakie przychodzily jak sie okazuje od tamtej pory na stary adres zamieszkania w Anglii, ze konto nie jest zamkniete i pobierane sa pieniazki za jego prowadzenie, oraz odsetki za debet i kary za te odsetki. W tym momencie dlug wynosi juz ponad 600 funtow. Prosze o pomoc w tej sytuacji. Jakie i do kogo napisac pismo w sprawie natychmiastowego ponownego i definitywnego zamkniecia konta i umorzenia dlugu? Czy bedziemy musieli poniesc konsekwencje w zwiazku z pomylka pracownika banku, ktory nie zamknal konta, czy tez pomylka banku, ktory nie dokonal zamkniecia konta? Jak i gdzie domagac sie swoich praw? Jak wybrnac z tej sytuacji? Czy jest szansa na umorzenie tego dlugu? Jestesmy obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej, obydwoje jestesmy bez pracy i maz mysli o ponownym wyjezdzie za granice. Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellllllllp
Liyodsówka zaglądasz tu jeszcze? Mam podobny problem...nie zamknęlam konta silver 2 lata temu... bank sam zamknąl z powodu zadłużenia(konto platne),a zapomnialam o tym zupełnie:( czy nie mają prawa tego jakos sciagac w Polsce? jakie sa konsekwecje? jak to spalcic?i ile??? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevenup
Witam, jakis czas temu zmienilem miejsce zamieszkania w UK. Bank wysłał nowa karte bankomatową na stary adres i karta przepadła.Zablokowałem ją. W międzyczasie wyjechałem z UK. teraz chce ponownie pojechac do UK. Czy możliwe jest załatwienie nowej karty będąc jeszcze w kraju, kontaktując sie z call centre lloydsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy1234567890
6 lat temu mialam konto w loyds tsb ktorego nie zamknelam i wrocilam z dnia na dzien do pl w polsce wyplacilam z konta 250zl rownowartosc odpowiadajaca debetowi 50 f --6lat temu myslalam ze to sa pieniadze ktore mialam dostac za ostatni tydzien pracy kiedy chcialam wyplacic reszte niestety nie dalo sie i od tamtej pory nie wiem co sie dzieje z kontem bo boje sie do nich zadzwonic prosze pomozcie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Witam , mam problem ponieważ zablokowali mi pin przez to że pare razy podałam niewłaściwy pin.. nie wiem jak teraz moge to naprawić a nie ma mnie już w anglii tylko moja koleżanka miała mi wybrać pozostałe tam pieniądze. Czy jest taka mozliwość że zadzwonie do banku i oni mi zmienią hasło albo odblokują pin? jesli tak to jakich danych będę potrzebować? tzn. o co mogą się pytać?? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź,pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaasas
Witam. Kilka lat temu (2009 rok ) zamykałam konto w loydsie tzn. wypłata srodków na koncie 10 funtów i zniszczenie karty lecz bank nie przysłał mi pod adres zamieszkania pisemnego potwierdzenia zamknięcia konta.Czy jest mozliwość po tylu latach starać się od banku potwierdzenia pisemnego zamknięcia konta? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloyds silver account
do - hellllllllp 2012.04.16 mam identyczny problem. czy udało Ci się cokolwiek dowiedzieć w tej sprawie ? co zrobić i jak spłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×