Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wazne pytanie

Lloyds TSB i visa

Polecane posty

Gość sprezynka
podobno angielskie karty maja terz inne chipy (nowoczesniejsze) i polskie bankomaty nie czytaja .ale zdazaja sie ,ze niektore tak .mi sie udalo w lukas banku (menu nawet bylo tylko po angielsku ) a poza tym ludzie mam wrazenie ,ze oczekujecie az ktos napisze :nic sie nie martw nie zlapia cie.ale niestety tak nie jest w kazdym kraju sa specjalne strony internetowe z lista zadluzonych obywalteli .takze czytalam ,ze zwlaszcza miedzy polska ,a wielka brytania maja powstawac bazy danych zadluzonych osob .jak taki delikwent bedzie probowal wjechac tu czy tu od razu go cap na granicy . no i to dziala tak jak w polsce tylko angielskie sluzby (banki ,windykacje itp.) sa cierpliwsze i wysylaja wezwania w nieskonczonosc,malo tego z propozycja rozwiazania.pozniej windykacja ,a pozniej sad . moj eks tak mial jednak nie na zarty sie przestraszyl jak ze stu funtow zrobilo sie 2000 tys i pierw windykacja zaproponowala splate na jego warunkach -on to olal .ale pozniej jak juz wydzwaniali na tel .komorkowy i stacjonarny to sie osral wzial kredyt i splacil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka man
ja pobieralam zwykla karta z lloydsta ,konto darmowe, 0 problemow tylko przelicznik, pobieralam w pekao sa w tym z zubrem jak dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limballa wiem co czujesz
mam do was pytanie czy na koncie CLASSIC mozna zrobic debet ? 2 lata temu wyjechalam z UK, wypacilam kase i wlasnie nie wiem czy debetu nie zrobilam :(:(:( Konta nie zamknelam :( Tam gdzie mieszkalam podobno nie przyszlo zadne upomnienie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
zalezy jaki przyznali ci na poczatku limit debetu. ja mialam dawniej wlasnie w lloydsie classic account i mialam tam mozliwosc debetu chyba 50 funtow wiec jak widac mozna. ale znam osoby ktore nie mialy mozliwosci debetu i tez mialy classic. musialabys zerknac w umowe (ale pewnie ja wywalilas :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze poszukac bo mam
dokumenty, ale nie przypominam sobie by byla tam umowa. Jutro poszukam. Kurcze boje sie ze moglam wyplacic ten debet. Co moga w takim razie zrobic ? Minely wlasciwie 3 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi...
Pocieszeniem dla mnie jest chyba tylko to,ze nie tylko ja mam ten problem.Rowniez mam konto classic w lloydsie.Od ok 3 miesiecy i miesiac w miesiac zabieraja mi kase z konta za debet.Wczesniej zdarzalo mi sie ze mialam debet przez kilka dni na ok 1f bo po prostu nie mialam jak go uregulowac.jestem w Polsce od kilku miesiecy. W tym miesiacu zrobilam debet tylko raz na ok 1.27,dwa dni pozniej uregulowalam go,a dzis sprawdzam konto a tam -120f!!! Nie wiem z czego tak wysoka kara. Wszystko co dostane zaraz mi zabieraja i i tak robia debet! Te sku..wysyny tylko z tego zyja! Zrobisz debet na 1f a zabiora Ci 100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuniasia
witam, mam problem. 2 miesiace temu wrocilam do polski mam konto classic i cash isa saver. we wrzesniu 9 a dokladnie 22) tego roku na koncie zrobilam debet na 7,5 funta. 21 pazdziernika wplynely pieniadze i debet zniknal i bylo juz 8 funtow na plusie wiec nie zagladalam. po tygodniu a dokladnie 5 listopada weszlam sprawdzic z ciekawosci i slabo mi sie zrobilo normalnie - na koncie debet w wysokosci 93 funty. nawwet nie wiem za co bo direct debit usunelam. teraz minelo dwa niecale tygodnie i wyzerowalam konto bo chce je usunac tylko ze, nie wiem bo wyslalam list z prosba o usuniecie kont. zostana tam grosik czy dwa wiec poprosilam o zlikwidowanie tego. boje sie teraz bo nie znam angielskiego perfekt i nie mam nikogo w uk kto moglby mi pomoc. wyslalam list poleconym aaa wspomnialam w nim ze wrocilam do polski i tam zostaje. Martwie sie o ta karte bo nie wiedzialam o tym ze trzeba ja przeciac i wyslalam z tym listem. dobrze chociaz ze poleconym a nie zwyklym...prosze niech ktos mi powie czy beda cos jeszcze naliczac i czy jesli tego samego dnia jak dostana list to konto zblokuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bck
czesc mam pierwszy raz konto w angli w lloyds tsb i dopiero zaczolem prace jestem jeszcze na szkoleniu i chcialem cos kupic lub wybrac pieniadze z banku chociaz ich tam jeszcze nie ma czy moge i jak zrobic debet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pos
prosze podajcie numer polskiej infolinii w lloyds tsb tak czytam wasze wpisy i sie przeraziłem pojechałem do angli ponad półtora roku temu do pracy zalożyłem konto i za 2 dni musiałem do polski wrócić bo moja mama zmarła :/ nie zamknełom konta bo nie myślałem o tym podobno konto darmowe nie wiem czy ja dostane jakieś kary acha nie mam nawet karty bo przyszła na tamten adres a zapomniałem hasła do infolinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer do Lloyds
polska obsluga 08456030748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geraard
do Loydsówki: proszę odpowiedz mi uścislając, czy jeśli zrobiłem debet w lloyds kilka lat temu (prawie 3) od tylu też lat nie mieszkam już w uk jakie mogą być tego konsekwencje? w Polsce i w Uk ? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam problem tego typu,pracowalem w anglii 3 m w 2008 i wyedy zalozylem tan konto, pozniej 2009 pojechalem tam do pracy na 3tyg, a w tym roku rozliczylem sie z podatku, kase przeslali na konto mam konto w lloyds tsb, karta visa debit, w maju konczy mi sie waznosc karty,i nie wiem; --nie moge wybrac kasy w zadnym polskim bankomacie-tranzakcja nie moze byc zrealizowana tak mi pisze -- a druga rzecz ze nie pamietam pinu do kary:( i czy mozna nowy nr pin załatwic przez internet ---- i czy przez internet mozna sprawdzic stan konta, bo nie wiem czy oplaca mi sie jchac porosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioolka
Skoro nie pamietasz pinu do karty to jak chciales wybrac pieniadze? Stan konta mozesz sprawdzic przez internet ale pod warunkiem ze zalozyles internet banking. Sadzac po tym co piszesz zapewne go nie masz. Jezeli pieniadze zostaly wyslane na to konto,a wczesniej miales jakis debet to mysle ze po prostu pokrylo Ci braki na koncie. Nie powiedziane tez ze nadal ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vioolka
Najlepiej zadzwon pod ten numer 00448456030748,tam sie wszystkiego dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaczku
Hej, krótka historia odnośnie mojego problemu: Trzy lata temu wróciłem do PL i nie zamknąłem płatnego konta SIlver w Lloyds - podejrzewam, że w efekcie pobierania opłat za prowadzenie konta powstał debet. Wyjeżdzając zostawiłem na koncie kilka funtów z myślą, ze będę z niego korzystał w PL. Konto od ponad trzech lat jest nieużywane. Czy mogłby mi ktoś powiedzieć co z takim kontem sie dzieje - czy bank sam zamknął to konto? Usługę internet banking mam nieaktywną, więc nie mam możliwości sprawdzenia stanu. Jak duże zadłużenie moze byc na koncie Silver? Proszę o odpowiedź i ewentualną poradę co robić teraz. Dzwoniłem na infolinie (podałem acc no., sort code, adres placówki gdzie konto było zakładane) ale Pani na infolinii powiedziała mi ze jest problem z autoryzacją mojego konta. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your good news nemo
jak ktoś pragnie odzyskać pieniądze,które zabrał mu Lloyds to niech napiszę tu na forum do mnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eado
elo. wciaz nie da sie w zadnym bankomacie w polsce sprawdzic stan konta z lloyds?? podobnie jak wiekszosc mam kase na koncie ale nie wiem dokladnie ile i boje sie wybierac zeby nie zrobic debetu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi..
Dlatego zaklada sie internet banking. Po to by to wszystko kontrolowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokryweczka
ffakt mozna placic karta tego banku w polsce ale wybrac kasy nie da rady. wyslalismy karty naszej znajomej do angli i po wlozeniu do bankomatu okazalo sie ze nalezy sie skontaktowac z bankiem tak przynaej pisze na monitorze, czy wie ktos o co z tym bankiem chodzi, jak mozna wybrac kase, doatadam ze w polsce dokonalismy zakupow z kont po 40 zl, dla sprawdzenia czy daa sie placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja mam pytanko odnosnie dlugu w lloydsie. jakies 2 lata temu wyjechalem z uk lecz niestety zostawilem tam dlug w wysokosci jakies 3-3,500 f poniewaz mialem trodna sytuacje pieniezna a w lloydsie nie specjalnie mi doradzili co mozna zrobic;/ chcialem to rozbic na jakies mniejsze raty ale powiedzieli ze ni chu chu wiec wkurzony wyjechalem z uk i nie zaplacilem ani funta;] wie ktos jakie beda konsekwencje tego i co moglbym teraz zrobic? bo slyszalem ze do 5000f nie scigaja za granicami a poza tym nie dostalem jeszcze nic ani na maila ani na polski adres a minelo juz 2 lata.po jakim czasie ewentualnie dlug moze ulec przedawnieniu? prosze o odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizaj_2
Przed przyjazdem do kraju byłem w oddziale banku gdzie zadałem im pytanie o możliwość płacenia kartą i wypłacaniu z niej. Uprzejma pani pobrała moje ID. Poszperała w kompie i stwierdziła że już to mogę robić. Efekt, jestem w kraju 5.05.2011 powinny być nowe środki na koncie i co? Próbowałem pobrać moje many i mam różne komunikaty a pieniędzy żadnych, i mam kłopot. Po powrocie zrobię awanturę, napiszę skargę i zlikwiduje konto. TEN BANK NIE JEST PRZYJAZNY KLIJENTOWI. PS. Może ktoś wie jak wybrnąć z tej pułapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam problem z tym banki
3 lata temu wrocilam do polski, nie zamknelam konta, bo w sumie nawet nie wiedzialam, ze tu zostane, ale mialam taka sytuacje, ze musialam. Po pol roku zadzwonilam na infolinie i zapytalam jaki dlug mam, bo mialam platne konto 2f jaks co miesiac chyba ...... no i mi powiedzieli, wiec wplacilam na konto pieniadze, moj brat jest tam, wiec wyslalam do niego stosowna kartke, aby mogl przekazac ja w banku (tak poradzila polka pracujaca w lloyd's), zeby zamkneli konto. Babka powiedziala bratu, ze musi wyjac 200f zeby mogli zamknac konto, bo nie moga jak jest cos na koncie. Zaciekawilo mnie to, bo wplacilam tyle, ile kazal mily glos w sluchawce jak dzwonilam na infolinie. Brat wyjal te pieniadze i podobno zamkneli konto. Po jakims czasie zadzwonilam znowu na infolinie, zeby dowiedziec sie wszystkiego, okazuje sie ze konto zamkniete jupiiiii tylko teraz kolejny problem, bo podobno moja "sprawa"(?) zajmuje sie teraz collection centre, a zeby sie z nimi jakos dogadac, trzeba zadzwonic i podac jakis numer, ktory niby wyslali mi poczta. Tylko ze ja tam nie mieszkam 3 lata!! Moj brat tez mieszka od dawna w innym miejscu!! Wiec skad teraz mam wiedziec jaki jest dlug, gdzie mam go wplacic i w ogole jak sie z nimi skontaktowac? W necie nie moge znalezc nawet adresu, zeby do nich wyslac nist, cokolwiek!!! Prosze o pomoc w mojej sprawie, jesli ktos wie cos na ten temat! Mieszkalam w miescie Northampton (gdzie wiekszosc polakow:D ) moj mail to mlogda@o2.pl z gory dziekuje wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENGLANDpl
Bezpłatne przelewy pieniężne z UK do PL oraz z PL do UK Za naszym pośrednictwem opłacisz rachunki w Polsce (np. czynsz, gaz, prąd, telefon, czy abonament za polską telewizję) oraz prześlesz pieniądze swoim bliskim. Pomożemy przetransferować Twoje pieniądze bezpiecznie na dowolne konto bankowe w Polsce, po bardzo dobrym kursie i w bardzo krótkim czasie. Dla wpłat internetowych, po spełnieniu trzech prostych warunków, przelewy realizujemy bezpłatnie. Jeżeli nie korzystasz z bankowości internetowej standardowa opłata za przelew wynosi 5 funtów niezależnie od przesyłanej kwoty. Realizujemy również transfery pieniężne z Polski do W. Brytanii, które wykonujemy bezpłatnie po najlepszym kursie i w najkrótszym czasie, na dowolne konto bankowe w UK. Nasza firma England.pl istnieje już od 2003 roku, a transferami pieniężnymi zajmujemy się od 2005 roku. Do chwili obecnej zaufało nam ok. 10 000 klientów. Współpracujemy z największymi bankami w Polsce i Wielkiej Brytanii. Możemy także pochwalić się udaną wieloletnią współpracą z osobami i firmami importującymi z Wielkiej Brytanii m.in. samochody, odzież, kosmetyki i elektronikę, jak również z polskimi sklepami importującymi polską żywność na Wyspy. Serdecznie zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszej strony www.england.pl Tel. +44 1789 267 167 Tel. +48 94 343 58 14 Mob. +44 7841 679 442 e-mail: transfer@england.pl GG 9443678 www.england.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za buraki pastewne z was
nauczcie sie, ze jak wyjezdzacie z danego kraju i nie macie zamiaru tam wracac to powinniscie zamknac to co sie da, np. konta bankowe i inne, karty kredytowe, etc. Poinformowac kogo sie da o tym, ze zmieniacie adres zamieszkania, wyjezdzacie i nie wracacie, bo potem same problemy tylko i miauczenie po wszystkich forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmonella665
sam jestes burak jak nie masz zamiaru pomoc to nie wlaz tu łajzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzinka
ja mam problem troche innej kategori. dopiero pierwszy miesiac mam karte kredytowa w lloyds i dostalam wyplate. teraz musze przesłac pieniadze z normalnej kart na kredytowa zeby odsetki zaplacic i nie wiem jak. nie moge znalesc takiej opcji na moim koncie internetowym. gdyby ktos mogl udzielic mi takich wskazowek byłabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkjdkgj
mussisz isc do banku i zaplacic swoja karta debetawa albo gotowka na konie platinium tez takiej opcji nie mam, a ciekawe jak na premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <Marian
Może mi ktoś odpowiedziec na pytanie co sie stało z moim kontem jezeli go nie zamknąłem około 4 lata temu w lloyds a chciałbym wrócic do anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtf
Masz go cały czas ewentualnie bank mógł zablokowac kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam kart e
komu mam ją zwrócić jak nie ma adresu zwrotnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×