Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wazne pytanie

Lloyds TSB i visa

Polecane posty

Gość bartek84
Moje konto to classic. W jaki sposób mogę uregulować dług? Czy wystarczy że zapłacę kwotę mojego debetu czy muszę uwzględnić karę? Jest jakaś szansa na umożenie i do kogo trzeba sę z tym zgłosić? Po jakim czasie konto zostanie zamrożone i co mi grozi w razie nie regulowania tej kary. Jeszcze jedno pytanie: Czy po otrzymaniu tej kary za wejscie na debet + 10 dni po 6 funtów jeśli konto jest bezpłatne to dalej będa naliczane mi jakieś kary lub odsetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloydsowka no 2
w wypowiedzi wyzej mialo byc.. bedziesz mial problem z otwarciem konta... sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloydsówa
Witam koleżankę z branży im nas więcej tym lepiej sobie pomożemy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blady114
Witam. Widzę że nie jestem sam. Mam podobny problem a mianowicie mam konto w LLoyds niestety miałem opłaty za jego prowadzenie. Przekroczyło mi 100 f debetu a mianowicie 109 i naliczyli mi 150 f kary. Zapłaciłem zadłużenie ale chciałbym odzyskać pieniądze za tą karę. Pobrali mi już 75 f w tym miesiącu następną część w przyszłym. Mam pismo o zamknięcie konta i drugie z tymi krokami bodajże z pierwszej strony step 2 ale boję się że to trochę za mocno napisane. Może coś poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel84
Hej, Pozdrawiam wszystkich którzy tak jak ja przypadkowo zabrneli w debet w Lloyds. Mam pytanie co do infilini: 00800 5569 5569, czy z komórki da sie jakoś dodzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel84
Po powrocie do kraju, ostatnią wypłate miałem otrzymać po powrocie, wiec wybierałem z bankomatu dopóki sie dało, myśląc że jak się ma najprostsze konto bez opłat to i debet jest niemożliwy. Tym sposobem zrobiłem nieświadomie debet na -2,71f, po 40dniach okazuje się ze stan konta to -155f, to ponad 5000% prowizji w niecałe 2m-ce, to jest dopiero pułapka. Stało się, więc jak to teraz spłacacie? Przez znajomych na miejscu, czy przelewy przez jakieś konta walutowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin85
Witam. Wracam niedługo do polski. Mam konto w Lloyds TSB i oczywiście zamknę rachunek. Chciałbym wiedzieć czy bank może udzielić informacji o moich danych osobowych na przykład operatorowi sieci komórkowej, zakładając, że konto już mam zamknięte. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanczhez
Witam, Mam pytanie jakich tu wiele - w 2006 r. otworzyłem konta najzwyklejsze, bezpłatne w Lloyds i Barclays w Wielkiej Brytanii. Pierwsze zostawiłem na minimalnym plusie (choć nie wiedzieć czemu dostałem list o overdrawn, co nie wydaje mi się możliwe), na drugie nigdy nic nie wpłaciłem. Pytanie - czy banki zamknęły te konta? czy naliczyły mi jakieś kary, skoro konta były bezpłatne? Czy powinienem się spodziewać jakichś prób windykacji? Moglibyście odpowiedzieć na pytanie? Sprawa co prawda stara, ale przygotowuję się do sporych wydatków i chciałbym tę sprawę ostatecznie zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip23
a ja mam takie pytanko poltora roku temu wyjechalem z holandi do anglii i zostawilem najprawdopodobniej niewielki debet w banku abn-amro max 3 euro , nie zamknalem niestety konta w sumie nie wiem jakiego rodzaju bylo to konto ale wydaje mi sie ze podstawowe, czy to konto moze jeszcze istniec ? nie przeprowadzalem zadnych operacji na nim i wogole czy w holandii tez sa takie kary jak w anglii dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kape
Witam:) Moj problem na tle tego co tu napisałam to "fraszka ,igraszka, zabawka blaszana ", ale mimo wszystko troche się zestresowałam. Otóż, pracowałam w wakacje w Szkocji, założyłam konto w lloyds. Gdy wyjeżdżałam wyjęłam tylko część kasy, gdzyż w banku nie było wystarczająco funtów angielskich(a w szkockich wyjmować podobno się nie opłaca i trudno je w Pl. wymienić) A pozatym maiła mi wpłynąć ostatnia wypłata(za kilka dni, niewiele, ale jednak) więc konta nie zamknełam. Nie było to wszystko dla mnie jakimś wyjątkowym problemem, bo powiedziano mi, że w Polsce mogę je spokojnie wyciągnąć, no i w sumie planuje wrócić do Szkocji w przyszłe wakacje).Ostatnio chciałam się dowiedzieć ile mam na koncie i wybrać trochę kasy(sylwester i te sprawy...;)) jednak próby sprawdzenia stanu konta przez internet się nie powiodły, a boje się wybieać bez tego z bankomatu, żeby przypadkiem na jakiś debet i nie wejść. Czy jeśli zadzwonie na infolinie to podadza mi stan konta? I czy te pieniadze mogą zniknąć z konta?( bo w sumie to teraz nic nie jest wplacane na to konto i nie wiem, czy oni nie postanowią mi tego jakos zamknąć? Mam jeszcze wiele innych obaw, że coś złego się stanie(tak mnie od czytania tych postów wzięło na stres) Czy ktoś mi może odpowiedzieć? Proszę...;) KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam wielki problem o ktorym dowiedzialam sie pare dni temu...i az sie boje a wiec pracowalam w wakacje w szkocji...wyjezdzajac mialam na koncie 15Ł nie zamykalanm konta czekajac na napiwki:( i pare dni temu dowiedzialam sie za na moim koncie pojawil sie debet i to 100Ł (kumpela sprawdzala 3tygodnie temu i wszystko bylo oki na plusie)i nie wiem czemu tak sie stalo.... a i jeszcze dowiedzialam sie ze moje konto w banku nie bylo classic tylko silver:/:/ nie zamierzam juz wracac tam ....,i niewiem co mam robic z tym,czy moge miec jakies problemy przez to????LLOYDSÓWKA ratuj pomocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze bym chciala sie zapytac czy istnieje mozliwosc tego zeby umorzyli mi jakos te kary?????bo nie mialam zadnego długu,tylko ten debet jest za kary:(:( i w jaki sposob mam napisac do nich jakies pismo ..?dziekuje za jakas pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka13
Ludzie, jak nie macie dostepu do konta przez neta to po prostu dzwoni sie do banku. Kazdy bank ma jakis numer 24h. W zeszlym roku na swietach w Polsce tez blokowali mojemu mezowi konto jak wybieral kase w Polsce, ale to ze wzgledow bezpieczenstwa. Po jednym telefonie i potwierdzeniu, ze rzeczywiscie przebywa sie za granica, wszystko zostaje odblokowane. Czasem podczas swiat i wyjazdu wielu Polakow za granice zrywaja sie polaczenie miedzy bankomatami i trzeba probowac do skutku. Albo dzwonic do banku. A jesli jest strach, ze sie zrobi debet, to lepiej wybrac pieniadze w UK i wymienic w Polsce. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona22
hej!!mam problem a w związku z tym i pytanie??obecnie przebywam w Polsce i chciałam podjąć pieniądze w bankomacie używając angielskiej karty visa,ale po wpisaniu pin,itd.pojawia się komunikat,iż owa transakcja nie może być zrealizowana!!czy ktoś miał może podobny problem??może byłby mi w stanie pomóc??dodam iż posiadam konto classic w Lloydsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysieky
jak mogę zamknąć konto silver będąc w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
Hej! Nie będę oryginalna, ale mam problem z zamknięciem konta w Lloyds. Mam kartę Silver, wyjechałam z UK rok temu, konta nie zamknęłam. Chciałam to zrobić listownie, ale odpowiedzieli mi, że nie zamkną mi konta puki nie spłacę całej kasy, która mi narosła przez ten czas. Jestem zrozpaczona, bo to zdecydowanie przekracza moje zdolności finansowe. Czy oni naprawdę mogą za to ścigać? Jak zamknąć to konto? proszę, pomóżcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula0707
Witaj Loydsówka, mam pytanie dotyczące konta w Barclayu, ale mam nadzieje, że mi pomożesz, mam ok 900 zł na minusie ( tak pokazuje mi saldo), jestem od 2 lat w Polsce, raczej już nie wrócę do Anglii, debet zrobiłam nieświadomie, Czy jeżeli nie ureguluję tego długu mogą narobić mi problemów w Polsce? Jak mam zamknąć konto i czy w ogóle je zamknę skoro nie zapłaciłam debetu? Czy mogę nadal wybierać te pieniądze powiększając debet w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. mam 2 pytania. 1 to jesli mam konto Silver w banku Lloyds a na nim mozliwosc debetu 250F to czy jesli skorzystam z tego debetu i wybiore 100F powiedzmy 1 lutego to czy nalicza mi za to jakies dodatkowe oplaty za korzystanie z tegoz wlasnie debetu? oczuwiscie stan konta doprowadze do dodatniego balansu w powiedzmy rowny miesiac.. 2 pytanie to moj znajomy(spod czarnej gwiazdy) mial konto platynowe.. Dostal mozliwosc wziecia pozyczki w wysokosci 2000F i z niej skorzsystal.. Nastepnie splacil okolo 5 rat po 80F i wyjechal do Polski.. Moje pytanie to czy bank skieruje te sprawe do wladzw w Polsce po to by wszczac poscig a w nastepstwie postepowanie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana i wsciekla
Witam mam kilka pytan o konto Silver-zamkniecie z kraju i oplaty za debet. Ponad miesiac temu wrocilam na stale do Polski. Nie moglam zamknac konta przed powrotem bo oczekiwalam na swoja ostatnia wyplate. Przed wyjazdem poszlam do banku by dowiedziec sie o mozliwosc zamkniecia konta po powrocie do kraju. Dostalam tam formularz zamkniecia konta, ktory mialam do nich przeslac. Na poczatku stycznia dostalam oczekiwana wyplate i okolo 9 stycznia wyslalam ten formularz na podany na stronie LLoydsa adres: Lloyds TSB, Box 1 BX1 1LT W formularzu tym poprosilam o zamkniecie konta najpozniej do 31 stycznia 2009. Poniewaz 2 stycznia pobrano mi oplate za prowadzenie konta pozostala kwote przelalam na konto mojego meza. Bylam pewna, ze jesli konto zostanie zamkniete we wspomnianym przeze mnie terminie ominie mnie juz oplata za prowadzenie konta w lutym. Dzis udalo mi sie zalogowac na moim koncie i oczywiscie wciaz istnieje.Boje sie, ze dzis pobiora mi te 7.95 za prowadzenie konta i znajde sie na minusie. Moge szybko przelac pieniadze z angielskiego konta meza czy jednak zanim te pieniadze do nich tra(czyli 3 dni) beda pobierac mi jakas kare za wejscie na minus? Mam debet 50 Ł. Druga sprawa ile moze trwac to zamkniecie konta? Wyslalam im ten list trzy tygodnie temu. Ile to wszystko moze potrwac? Jestem wsciekla, ze konto wciaz jest otwarte mimo tego, ze wyraznie zaznaczylam kiedy chce je zamknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar barcleys
chce zapytac o barcleysa moze to beda podobne tematy jak i w loydsie. 2 lata temu zalozylam konto w barcleysie i nie zamknelam go bo musialam wracac do polski, nie weszlam na debet ale co miesiac bank ten naliczal mi kwote za utrzymanie konta, teraz przyslali mi list ze mam zaplacic 100 funtow gdy wrocilam do anglii, czy moge jakos uniknac tej zaplaty??????????ta zaplata jest tylko wirtualna, bo za utrzymanie konta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie zmiany konta silver na classic ,czy są jakieś opłaty zwiazane z tą zmianą i drugie pytanie czy jak zostawie konto classic i wyjade do polski czy będą pobierane jakieś opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialaala
A ja mam pytanie. W zeszlym roku bylam za granica i otworzylam bezplatne konto w tym banku. Wyjezdzajac wyplacilam wszelka kase na koncie. Teraz zastanawiam sie czy przypadkiem nie zrobilam jakiegos debetu ;/ Czy jak sie ma debet przysylaja jakies pismo do domu ? Bo na adres mojego zamieszkania nie przychodza listy ... czy moge byc spokojna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam glupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko_88
Jak wielu z was mam podobny problem.Mam głównie pytanko do Lloydsówki lub innych jeżeli bedziecie potrafili mi na nie odpowiedzieć.A wiec tak, z Angli wrociłem ponad misiąc temu lecz konta nie zamykałem bo miałem na nim jeszcze srodki a pozatym miały mi wpłynąć jeszcze inne pieniążki, niestety nieskontrolowałem dobrze wydadkow i stworzyłem debet w wysokości 1.3 f. To naprawde nie wiele ale boje sie jakie mogą być tego konsekwencje.Czy jeżeli nie chce wracać do Uk to moge siedzieś spokojnie w domu i o nic sie nei martwic czy jednak Lloyds dobierze mi sie do skory. Proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie zamykacie kont, jesli wracacie do Polski? przeciez to logiczne, ze jesli macie konto, ktore obciaza was co miesiac 8f za jego prowadzenie, to po jakims czasie zrobicie debet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karamba bamba
moze dlatego nie zamykaja poniewaz sa to konta bezplatne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
witam.jejku nie sadzilam,ze az tylu rodakow ma takie problemu.! co prawda "moj "problem nie dotyczy beazposrednio mnie ale mojego chlopaka.oczywiscie dotyczy to debetu na koncie.chlopak wrocil do polski kilka miesiecy temu.debet obejmowal kwote 700 funtow.umowa z bankiem zostala zawarta na splate miesieczna w wysokosci 50 funtow m-cznie.40 kilka szlo na rate reszta na odsetki.splacil w taki sposob 400 ,zostalo 300.az do stycznia kiedy po prostu z braku czasu (duzo pracuje)przegapilam date wplaty pieniedzy.gdy je juz wplacilam okazalo sie ze za pozno bo bank zaczal naliczc 20 funtow za dzien za zwloke i jaks tam kare miesieczna.no i w ten sposob ponownie zrobilo sie 700 funtow(po sprawdzeniu konta w bankomacie) .no i wrocilismy do punktu wyjscia.co robic .chlopak w polsce nie moze zadzwonic na polska infolinie bo ma telefon stacjonarny z ery.a mi laska z tejze infolini powiedziala ,ze numer ten w polsce dziala tylko z TP.a ze mna w banku nikt nie chce gadac i udzielic informacji.jestem zalamana.co sie stanie jesli olejemy cala sprawe choc nie chcemy tak naprawde tego robic.splacilismy juz tyle i od nowa to samo.porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc ludzi mowi o koncie/karcie "silver" a z tego co pamietam to kosztuje ta przyjemnosc 8f miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
ej czy lloydsowka tu w ogole jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja mam classic
czy oni przesylaja jakies ponaglenia poczta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×