Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wazne pytanie

Lloyds TSB i visa

Polecane posty

Gość Prorok_OP_90
Mam pytanie... We wrześniu 2008 wróciłem do Polski i zrobiłem debet na 100Ł, nie mam dostępu do konta przez neta bo zapomniałem haseł siicc... Adres podany był również Polski. Znam nr konta. Konto darmowe Classic - 100Ł dopuszczalne. Co w takiej sytuacji można zrobić? Debet wpłacę jak się tylko dowiem gdzie w PL jest jakaś filia LLoydsa albo jak się z nimi porozumieć po polsku. Jakieś dodatkowe opłaty będą się z tym wiązały? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
Napisales "Dear branch" ? buahahahahah :-D to mieli ubaw :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreslepa
A ja mam pytanie. Czy da sie w Polsce w jakims bankomacie sprawdzic jakie jest saldo w Lloydsie ? Mam konto Classic to darmowe i wyjezdzajac kilka miesiecy temu z Angilii nie pomyslalem zeby je zamknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s21
Witam... Mam podobny problem... Otoz... Wrocilem do polski i wczesniej zmienilem swoje konto w barclaysie na takie bez oplat...i prosilem zeby bylo bez debetu... Miala mi wplynac jeszcze jakas kasa z pracy poprzedniej wiec chcialem ja wybrac juz w polsce... myslalem ze jak nie mam ustawionego debetu to wybierze do zera i nie bedzie nic na minusie... po paru miesiacach kolega przyjechal do polski i przywiozl mi poczte,,,okazalo sie ze zeszlo mi na -18funtow a dodatkowo przez ten czas dlug urosl do ponad 300Ł ,,, pisalem do banku czy moga mi to rozlozyc na raty,,,,odpisali listownie i podali nr telefonu pod ktory mam dzwonic...dzwonilem i prosilem zeby ktos kto mowi po polsku sie ze mna skontaktowal...podala dzien kiedy bedzie ale oczywiscie nie doczekalem sie telefonu,,, Co moge teraz zrobic?? Musze zaplacic cala kwote czy tylko te 18 funtow? Pojda na jakies ustepstwa? Aaa i kolega mowil ze przyszlo jakies pismo ze chyba przekazali sprawe jakiejs firmie... Z kim sie teraz kontaktowac? z bankiem czy z ta firma?? rozloza na raty?? A moze wogole nic w tej sprawie nie robic? co sie stanie jezeli po prostu nie zaplace? prosze o odpisanie na maila jelon1030@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam kontaktu
Szukam kogoś kto ma wzór pisma w j. angielskim o umorzenie długu/odsetek w banku Lloyds TSB . Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wzoru na e mail sorak92104@interia.eu . Z góry dziękuję Sorak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lloyds TSB i visa
ja mam pytanie jak to jest z tymi kontaki ja mam darmowe w lioyds ale nic mi nie wiadomo abym miała debet..teraz to sie wystraszyłam bo jak takowy mam i niechcąco wybiore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daian
Witam mam pytanie chciałem zamknąć konto silver w lloydsie,zadzwoniłem do branchu w którym otwierane było konto,tam powiedzono imze mam wysłac list z soert codem acc numberem i podpisem to tez zrobiłem na koncie miałem -0.26Ł ale na advantage saverze ponad 10Ł i napisałem w liście zeby wzieli kase z advantage do pokrycia debetu z silvera(debet z silvera powstał za pobranie miesiecznej opłaty) dzisiaj wszedłem na konto i widze ze pobrano mi 75Ł za Unplanned Overdraft a konto silver zmieniono na classic. Czytając info o debetach znalazłemze za taki debet dziennie beda mi pobierali opłąte w wysokości 15Ł a te 75Ł zabrali 4.01.2010 a do dzisiaj nic wiecej nei wzięli. czy ot oznacze ze jak wpłące te 75Ł to zamkną mi konto czy tez nie pozdrawiam i prosze o jak najszybsza odpowiedz tu bądz na gg 3350082 pozdrawima damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagunia22
cześć dostałam kaskę z child benefit, ale oczywiście po latach dwóch jak się zakończyła ważnosć karty,teraz nie wiem czy podróż do UK ,zostały mi jeszcze jakieś czeki,ale nie wiem czy mają jakiś limit czasowy bo prawdę mówiąc nie korzystałam i nie wiem czy mogę to zrealizować w polsce( na marginesie mieszkam już jakiś czas w polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojastara
hej, mam taki problem. pracowalam w anglii do konca 2009 roku, 6 stycznia miala wplyac ostatnia wyplata - jednak jestem juz w polsce. na statemencie mam informacje ze pieniazki wplynely, jednak zaraz mam kolejna transakcje jako "COR" czyli korekta na ta sama kwote i ten sam nr RP z ktorego wplynely. nie wiem czy mam walczyc o to z firma czy z bankiem. prosze o pomoc bo nie wiem co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucio
Witam, ja mam takie pytanie, czy jeśli wpisałem trzykrotnie żle pin do kart w Lloyds tsb, mam konto classic, czy przez telefon mogę odblokować ten pin?? nie bedzie kłopotów?? i jeszcze jedno, czy ktoś z Was mogłby mi podać nr. do polskiej infolinii banku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto numer do polskiej obslugi
08456030748 tam ci wszytko wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyna37
Mam problem ! Mam konto w loydsie ale nie moge wyplacic pieniedzy wyplacalam wczesniej a teraz nie moge i nie znalam swojego stanu konta moze ktos wie jak sie skontaktowac z tym bankiem mam karte vista moze ktos ma do nich numer ? prosilabym zeby ktos mi napisał ich nr. tel . albo jak załozyc konto zeby wiedziec ile sie ma na koncie ! Proszę o pilny kontakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer do
polskiej obslugi lloyds 08456030748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBAB
hej ja mam taka sytuacjie wyjechałem z angli zamknolem konto i moja znajoma mowi mi ze nie zamknolem konta jakiegos oszczednosciowego i teraz tak nie wiem czy mam tam dzwonic do nich z prosba o zamkniecie czy jakąś kase na minusie do spłaty bede miał ,,błagam odpiszcie na moj adress E-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w domu
Doradzcie mi cos, prosze. Wyjechalam z Angli pare miesiecy temu. Wczesniej zmienilam konto z silver na classic w Lloydzie. Poniewaz moje sprawy sie troche skomplikowaly, zostaje w Polsce. Wyslalam do Lloydsa list z posba o przeslanie moich pieniedzy na polskie konto, a pozniej, po przeslaniu, zamkniecie go. A bank przyslal mi czek i zamknal moje konto. Nie wiem czy moge ten czek zrealizowac w banku w Polsce? I w jakim banku? Doradzcie cos prosze, co z tym zrobic bo panie na infolinii nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumaaaa
Ja tez mam problem, tylko powazniejszy... Trzy lata temu zalozylam konto i tydzien po zalozeniu musialam wyjechac. nie zdazylam nic wplacic i jeszcze nie zamknelam konta.czy cos mi grozi w zwiazku z tym? prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwako
Witam wszystkich!!! Mam takie pytanko. Zrobilem na karcie visa debit "-" tzn 83f-DR. Czy ktos mi moze napisac jaki jest bedzie dzienny interes od tej sumy??? Czy splacac jak najszybciej, czy moze sie wstrzymac bo to wiele nie wyjdzie???????? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej idz do banku i zaptaj
czy nie ma juz odsetek, jak masz mozliwosc to splacaj odrazu, bo po jakims czasie naliczaja odsetki dzienne i moze ci sie niezla sumka uzbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!!! głownie pisze do lodsówki mam pytanie dzis dowiedzialam sie po 2 latach ze mam dług na koncie musiałam szyko wracac do polski z powodu problemow w ciązy a byłam sama znajomy miał mi wpalacic 3oo fuli bo miałam rozłozone na raty ale!! gdyz miałam dług bo brałam kilka miesiecy kase doreki a miałam jakies płatne konto nie wpłaci ł !!!!! taki kumpel a zawiódł i nie moge sie dowiedziec bo mam zablokowany wglad do konta dzwoniłam i kazali mi pisemnie albo osobiście a to nie takie proste z małym dzieckiem jechać aale pojade !!! tylko ja chce zapytac czy moge tam złozyc paiery o jakieś umozenie odsetek??? jestem samotną matką :( wiec nie bardzo sobie poradze co bym musiałam tam napisać i w jakim jezyku bo angielski to u mnie dno dlatego nie zrozumiałam pewnych zasad prowadzenia owego konta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa i loyds :/
Hej! Mam pytanie. 2 lata temu wyjechalam z UK, nie zamknelam konta w banku, bo myslalam, ze jeszcze tam wroce. Nie pamietam ile mialam kasy na koncie, ale troche tego bylo. Po roku dowiedzialam sie od brata, ze mam jakis debet, ktory musze splacic. Okazalo sie, ze to jest 500 funtow. Wplacilam te pieniadze na swoje konto, a bratu dalam upowaznienie do zamkniecia go. W banku powiedzieli mu, ze musi wybrac 200 funtow, bo konto musi byc na 0, zeby mogli zamknac, wiec on to wybral. Po pol roku znowu dostal list od banku, ze mam debet, ktory juz przekazuja do jakiejs firmy windykacyjnej. Ja sie chyba powiesze z tymi bankami!!!! Krytyni tam pracuja i tyle!!! Teraz juz PODOBNO mam zamkniete konto (dzwonilam na polska infolinie i babka mi mowila, ze konto jest w trakcie zamykania), ale dzwonila do jakiejs firmy i mam tam u nich zadluzenie :/ Czy wiecie cos na temat tej firmy? Jak ona sie nazywa? Na jaki numer konta wplacac kase ....? Nic o tej firmie nie wiem, a mam im zaplacic .... chyba to troszke dziwne! Wybieram sie z synkiem i z rodzicami do UK na wakacje w sierpniu, wolalabym, zeby mnie nie sciagneli z lotniska :/ Moj synek ma rok, wiec jeszcze troche chcialabym z nim pobyc hehe Bardzo Was prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloydsówa
Odpowiedzi na Wasze Pytania: Ziula21: Najlepiej spłacić i jak najszybciej zamknąć konto - teoretycznie nic się nie stanie jak zostawisz sprawę - praktycznie zamykasz sobie drogę w UK, bo jak będziesz chciał wrócić to zawsze wyjdzie na credit check, że miałeś długi i nie otworzysz nigdzie konta ani nic nie weźmiesz na raty. Prorok: Jeżeli masz możliwość debetu do 100 to super i nic się nie stanie o ile nie jest on przekroczony, niestety od debetu są naliczane odsetki, więc możesz już być zadłużony a wtedy do krucho.W Polsce niestety nie ma LLoydsa, ale jest Polska infolinia w Anglii, zadzwoń a powiedzą Ci, czy konto jeszcze istnieje. koreslepa: W żadnym bankomacie w Polsce ani za granicą (inną niż UK) nie można sprawdzić stanu konta- tylko Internet Banking - jeżeli jesteś zarejestrowany albo Polska Infolinia (Polish Call Centre) szukam kontaktu: nie ma wzoru pisma, ale w większości placówek jest Polski doradca, napisz po Polsku a oni już sobie poradzą. bromco: nie ważny jest adres na czeku ale Twoje poprawne dane, więc o ile imię i nazwisko jest ok, to możesz czek wpłacić. Lloyds TSB i visa: nie wszystkie konta czy to darmowe czy płatne mają debet to zależy od Twoich zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazi
Hej! W zasadzie mam podobny problem, a mianowicie - trzy lata temu byłam w Anglii z moim chłopakiem, pracowaliśmy i założyliśmy jakies najprostsze konto w banku Barclays - juz nawet nie pamiętam jakie, bo jedyną pamiątką po tym jest już nieważna karta do bankomatu. Oczywiście po powrocie do Polski nie zamknęliśmy konta. I teraz się zastanawiam - jak mogę sprawdzić, czy mam zrobiony jakiś dług? Jaki może być ten dług? Debetu na karcie nie miałam, a i chyba nie było możliwości zrobienia sobie debetu na tym koncie(chociaż nie pamiętam), nie wiem czy były opłaty za prowadzenie, w ogóle kompletnie jestem niezorientowana jeśli chodzi o to konto. Gdzie mogę się coś więcej dowiedzieć? Jest jakaś infolinia, gdzie mogą poinformować mnie? Żadnych pism przez trzy lata nie dostałam, do Anglii czasem jeżdżę, nigdzie mnie nie upomniano, że jestem zadłużona. Ma ktoś pomysł jak mogę rozwiać moje wątpliwości? Byłabym baaardzo wdzięczna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakldhlsghlsd
hej a ja mam takie pytanie. jade do polski nie dlugo i jestem ciekawa czy z mojej karty wyolace kase w jakim kolwiek bankomacie w pl mam karte lloyds tsb taka zielona z logiem igrzysk... a martwie sie bo jak moja kol pojechala to nie mogla wyplacic w poprostu zadnym ale ona ma taka stara karte biala chyba... moze mi ktos odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoc
Witam. Mam najprostszą kartę Loydsa tj. srebrną Visa Debit. W jakim bankomacie mogę wypłacić z niej pieniądze? Próbowałem w BPH, PKO SA, BGŻ jednak nie przyniosło to rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkuczkowski
Mam pytanie wrocilem do polski w marcu 2008 roku na koncie zostalo mi jeszcze 180 f na poczatku chcialem wyplacic pieniadze i zamknac konto . Lecz teraz zmienilem adres na polski i chcialbym zeby wyslali mi nowa karte do polski bo stara dawno mi sie skonczyla (czrny kon na tej karcie) czy jest taka mozliwosc , czy beda naliczone jakies oplaty za wysylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech przez lzy
a ja mam chyba najgorszą sytuacje z Was wszystkich, a mianowicie 2,5 roku temu wrocilam z anglii z dlugiem 40F (o ktorym dowiedzialam sie dopiero po powrocie do PL). nie mialam czasu aby zamknac konto, wyjechalam niespodziewanie doslownie z dnia na dzien. nie splacilam rzecz jasna tego dlugu, nie bylo mnie stac, poza tym mialam mnostwo wazniejszych spraw na glowie i czasu aby myslec o tamtym (wiem, glupie wytlumaczenie..) po jakims roku poprosilam znajoma, ktora siedzi w UK, aby sprawdzila stan mojego konta - bylo jakies 800F o ile dobrze pamietam. takze zdolowalam sie, no bo to jest smiechu warte, aby z 'glupich' 40F uroslo do takiej sumy.. ktorej oczywiscie nie posiadam ;/ minal kolejny rok z hakiem, boje sie pomyslec, ile teraz mam tego durnego dlugu.. a najgorsze jest to, ze moja karta Lloydsowska juz dawna stracila waznosc, wywalilam ja, bo 'co z oczu to z serca' heh.. dzis dzwonilam na polska infolinie, aby sie czegos dowiedziec, jednak niewiele mi powiedziano, gdyz nie znalam swojego nru konta :] zreszta babka mnie obslugujaca nie byla zbyt przychylnie nastawiona, coz, mniejsza o nia.. wrocilam do domu, aby przeczytac umowe z Lloydsem, jednak ku mojemu zdziwieniu owej umowy nie posiadam, gdyz jak robilam porzadki w swoich dokumentach to ja kiedys wywalilam.. widocznie uznalam, ze nie jest mi potrzebna. takze jestem w kaczej d**ie, gdyz nie dosc, ze nie mam mozliwosci sprawdzenia swojego salda, to jeszcze nie mam zadnej umowy ani tej przeterminowanej karty. pytanie mam w zwiazku z tym, czy skoro minely juz grubo ponad 2 lata, to czy odsetki sa nadal doliczane? przeciez to smiechu warte.. moze zamkneli w miedzyczasie to konto, w koncu odkad wrocilam do PL nie korzystalam z niego ani nic. czy moga mnie za to scignac w PL? aha, dodam ze zainteresowalam sie tym dlugiem, gdyz chcialabym wziac kredyt hipoteczny i boje sie, ze to wyjdzie i bede miala przerabane. prosze powiedzcie co moge zrobic w tak beznadziejnej sytuacji ;/ moj post powinien byc pocieszeniem dla pozostalych, ze mozna miec gorzej.. pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest smiechu warte
umowy nalezy czytac przed podpisanie, a nie sie potem glupio tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewoczek200
Mam pytanie,jakieś 2 tyg temu wróciłam z Uk,mam karte visa debit w Lloydsie,problem z tym,że nie mogę wypłacić kasy w żadnym bankomacie(co prawda próbowałam narazie w Pko BP,Euronet i WBK) zadzwoniłam na infolinię,odpowiedzianoo mi że z tej karty nie można wyplacac gotowki z bankomatow,mozna zaś dokonywać transakcji np w sklepach-i o dziwo prawda,jednak chciałabym wyplacic kasę w jakiś sposób,a nie regulować wszystkich rachunków poprzez zapłaty w sklepach,czy ktoś wie w jaki sposób mogę to zrobić??Swoją drogą mogli w banku poinformować o tego typu sytuacjach że poza UK nie jest możliwa żadna wypłata z bankomatu...będę bardzo wdzięczna za odpowiedź,pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech przez lzy
czy ja napisalam, ze nie czytalam umowy? nie zamierzam sie tlumaczyc, na pewno nie takiemu komus jak TY, mialam problemy i musialam wrocic do PL, teraz to i tak niewazne, po prostu oczekuje porady od madrzejszych ode mnie co moge zrobic w takiej idiotycznej sytuacji i tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×