Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wazne pytanie

Lloyds TSB i visa

Polecane posty

Gość sprezynka
jakie ponaglenia masz na mysli? bo ja tylko dostalam list ze pieniadze nie zostaly wplacone i ze bedzie kara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sprezynka
Wlasnie o to mi chodzilo, czy dostaje sie jakis list, ze nie wplacilo sie kasy i ma sie debet. Dziekuje za pomoc :) ja takiego nie dostalam, wiec chyba nie mam debetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdOOr
..o ile wejdzie sie na debet to bank szybko poinformuje listem o zaistnialej sytuacji(okolo 1-2 dni:)w owym liscie jest wszystko opisane ile i za co oraz na dole widnieje data kiedy zabiora kare oraz prosba o utrzymanie salda na plusie ..to trwa 1,5-2miesiecy ,trzeba sie pilnowac zeby sie w tym czasie noga niepowinela:)!!!. ..w omawianym banku wystepuja 2 popularne rodzaje kont "silver i classic" czyli platne i darmowe.w tym platnym "silver" odprowadzana jest miesieczna oplata za prowadzenie konta ,czyli na logike osoba ktora posiada owe konto i wraca do polski niezamykajac go wczesniej naraza sie na spore finansowe klopoty(po kilku miesiacach wyniknie z tego wielki debet i spora sumka do zaplaty) natomiast darmowe konto "classic" jest dobrym kontem o ile sie przestrzega warunkow umowy.a mianowicie mowa jest tam o tym ze konto musi byc utrzymywane na dodatnim saldzie i musza byc dokonywane regularne wplaty srodkow,czyli jezeli bank odnotuje debet lub ze przez kilka miesiecy na owym koncie nie sa dokonywane wplaty moze a nawet to pewne ze nalozy kare i robi sie wtedy dlug!! ...czy sie tego obawiac ze beda scigac??to jak w rosyjskiej ruletce ,jednemu sie uda drugiemu nie.przedawnienia mijaja po 10 latach a nieraz nigdy,automatycznie osoba jest wpisana do rejestru dluznikow.napewno w przyszlosci bedzie mozna zapomniec o jakim kolwiek kredycie(na dom ,samochod).trzeba uwzglednic to ze banki z uk zacisniaja wspolprace z najwiekszymi polskimi bankami.kwestia czasu i ludzie z kruka zawitaja do waszych drzwi..to jest moje spojrzenie na te sprawe i nieponosze odpowiedzialnosci za to co tu napisalem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxXX44
Hej. mam taki problem spory czas temu wyjechalem ze Szkocji i ostatnio dzwonil do mnie kolega że na miejsce mego tamtejszego meldunku przyjechali do mnie ludzi niby z banku(myśle że windykacja) i pytali o mnie. jak mogę z polski sprawdzic mój stan konta czy mam tam debet. Jeśli to byla windykacja to czy ten problem przeniesie się do polski za mną??? będę musiał coś spłacać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinok
witam wszystkich. Mam wielki problem z bankiem lloydsa.posiadam konto w tymze banku i nie pamietam na umowie jakie to bylo konto na karcie mam napisane debit card konto zalozylem w kwietniu2006 a w roku 2008 w lutym dostalem list informujacy o debecie 174fa w kwietniu 251f juz a w czerwcu 261f i list od prawnikow informujacy ze zostalem wciagniety na public register.ale caly pic polega na tym ze ja od maja 2006 jestm w polsce i nie dostalem tych listow az do tej chwili wiec jestem w ciezki m szoku i nie wiem co zrobic niec wiecej nie dostalem wiadomosci od banku.Bardzo prosze o kontakt mailowy osoby ktora orientuje sie w tych bankowych sprawach Prosze o pilny kontakt okejos7818@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackgrape
witam! mam pytanie. Koleżanka sprawdzała mi w Anglii w bankomacie Lloyds stan konta. Przekazała mi, że widnieje tam napis 100 CTR. Czy ktoś może wie co to oznacza? będę bardzo wdzięczna za odpowiedz. gosiulka20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
100 funtow na koncie.ale takie oznaczenie pojawia sie w CHYBA tylko jesli ma sie ustalony jakis debet na koncie.czyli jakbys miala "nadwyzki" na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi oferuja karte
kredytowa, mam juz konto 3 lata, ale chyba nie jest ona mi potrzebna, mam konto classic, a poza tym teraz nie pracuje i juz prawie m-c nie mam wplywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidii83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidii83
Pytanie do TWARDEGO ORZECHA i innych oczywiście:)) mam 600 funtów na karcie visa debit w lloydsie i chce ją wypłacić w polskim bankomacie. Dowiedziałam się, że w banku śląskim jest to mozliwe, pytanie moje to czy: musze wypłacać po 200 funtów bo takie miałam ograniczenie w szkocji i ile zapłace dodatkowo prowizji za wypłate z polskiego banku. wiem, że to lloyds pobiera taka opłate. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
2,5 funta prowizji za jednorazowa wyplate.normalnie mozna chyba 1000 zl wybrac ale mozesz sprobowac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, z ktorgo bankomatu w Polsce można wypłacac kartą Lloydsa bez prowizji? i ile jednorazowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deetron
hej a gdzie można znaleść kurs po jakim bank przelicza funty na pln-y w danym dniu przy wypłacie z polskiego bankomatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deetron
Petra: opłata jest stała i wynosi 2,5 F więc raczej nie ma znaczenia w którym bankomacie wypłacasz.ja wypłacam zazwyczaj w PKO BP (skarbonka).tylko chciałem teraz wypłacić całą kaskę ale boję się, że wezmę za dużo i wskoczę na debet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deetron
tego nie wiem, ja wziąłem ostatnio 500pln bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
1000.wiecej nigdy nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia180
Hej ja tez mam problem i mam nadzieje ze ktos mi z was podpowie co robic. W wakacje pracowalam w Anglii, kupilam, kompa i zaplacilam karta, ale firmia ktora mi laptopa sprzedala cos pomieszala najpierw pobrala pieniadze, potem zwrocila a ja w tym czasie wyjezdzalam do Polski i wyplacilam pieniadze i czekalam na zamkniecie konta...w tym czasie oni znow pobrali kase robiac mi debet. Moj brat mial sume ktora wyszla za komputer i mial isc uregulowac to ale okazalo sie ze troche zwlekal i narosly mi odsetki ;/ oczywiscie wyzerowal mi konto placac za zakupiony sprzet ale odsetki zostaly... czy od nich nadal cos narasta?? Pani w banku powiedziala ze umozy bank ta sprawe bo bedzie przedawnienie i nie beda mogli mnie znalezc. Mi to jednak ciagle siedzi w glowie i sie martwie :( Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
jesli zostaly odsetki to na chlopski rozum wydaje mi sie ,ze bank moze caly czas naliczqc zeby zarobic.a gdzie pani w banku tak Ci powiedziala,ze bedzie przedawnienie i ze nie znajda.korczr slyszalam,ze dopiero po 5 latach jest przedawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia180
No pracownica w banku Loydsa mi tak powiedziala tzn dokladnie to mojemu bratu bo ja juz bylam w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lloydsowiec
Głupia sprawa z tym bankiem. W przeciwieństwie do polskich banków, Lloyds nie ma najmniejszego problemu z wchodzeniem ludziom w nieplanowany debet (unplanned overdraft), a następnie naliczaniem im gigantycznych opłat za siedzenie na nim. Kary są słone - od 6f do 25f za każdy dzień (do 10 dni max), a oprócz tego 15f za miesiąc, kiedy ów minus miał miejsce. Tragedia - człowiek chce sobie spokojnie popracować, ale co rusz wpadają do banku Polacy, w jednym ręku trzymający "last full statement", a na twarzy wypisane mają "bo mi bank ukradł 73 funty". Co za świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareo
Witam mam taki problem, rok temu wrocilem z angli do polski jakies 6 miesiecy temu dowiedzialem sie ze mam jakis smieszny debet w wysokosci 500 f (a debet to chyba zrobilem wyjmujac ostatnia wyplate z bankomatu w polsce oczywiscie salda nie widzialem)dzwonilem na polska infolinie i powiedzieli mi ze nie moga odnalezc mego konta w systemie czy jakos tak. teraz planuje wyjazd do anglii i chce wiedziec czy bede mogl na nowo otworzyc konto w tym banku i czy mi zlikwiduja ta kare za debet ? oczywiscie moge pokryc czesc tgo zadluzenia ale jak wyczytalem to bank nie ma prawa pobrac wiecej niz 15 f z mego konta ? aha mowa tu o najlepszym banku w UK LLoyds TSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareo
chcialbym jeszcze dodac ze kolega ktory jest w UK byl w banku LLoyds i kobieta mu powiedziala ze moje konto juz dawno jest zamkniete bo nie korzystalem z niego. nie mowila nic o karze czy debecie. ??? bede mogl otworzyc na nowo konto ww lloyds albo innym banku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre-36
Witam wszystkich mam podobny problem nie zamknąłem konta w Lloyds a jestem już dość długo w Polsce czy coś mi grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 2022
Mam pytanie zostala mi skradziona karta i oczywiscie juz sobie wybrano z niej 300L zglosilam w banku i na policji czy jest szansa na odzyskanie tej kasy od banku czy musze czekac az zlapia ta osobe co graniczy z cudem.HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
witam.Może Ktoś wie jak zmienić Memorable Information?Do tej pory kilka razy wchodziłam na konto przez internet i wszystko było ok do czasu gdy system zażądał 8 litery hasła a ja mam 7 literowe.nie wiem co zrobić.Proszę o pomoc.za odp DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Znalazłem się w tej samej sytuacji co większość tutaj na forum. To najgorsza rzecz jaka mi się przytrafiła. W zeszłym roku wróciłem do Polski ale przez przypadek zrobiłem debet 18 funtów na moim angielskim koncie w Barclays Banku i tak naliczali mi odsetki i nie uczciwe opłaty od listów. Zadłużenie miałem na około 600 funtów. W tej chwili spłacam miesięcznie 100 funtów. I tak spłaciłem już około 300 funtów. Jest to dla mnie ogromne obciążenie. Zastanawiałem się nad zostawieniem tego ale nie wiem jakimi regułami kieruje sie Barclays. Nie wiem czy zamknie mi konto i będzie spokój , a chce dodać , że nie wracam już do Anglii. Z drugiej strony może się okazać , że ktoś w Polsce za pare lat zapuka do moich drzwi i będzie chciał ode mnie 3000 funtów, a wtedy jestem skończony. Czy ktoś z Was miał taką sytuację w Barclays?? Pomóżcie mi bo sam w tym jestem i męcze się z tym potwornie... Piszcie na maila albo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek303
Mi sie udalo zlikwidowac konto z polski. Mialem 100 funtow na debecie, niestety musialem wplacic te 100 funtow na konto. Nastepnie wyslalem list do lloydsta z prosba o zamkniecie konta, dolaczylem kopię dowodu osobistego, i po kilku dniach otrzymalem list ze konto zostalo zamkniete. Powodzonka Jakby ktos nie znal ang to ja napisalem tak(Niewiem czy 100% gramatycznie poprawie ale zadzialalo): Dear Branch, I would like to close my current account in LLoyds TSB Bank. Now i am living in Poland and i don't need this account. Account details: Sort Code: xx-xx-xx Account Number: xxxxxxx Best Regards, Piotr xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Pytanie i Oczekuje Podpowiedzi Rozsądnej... Pracowalem w angli rok czasu po pól roku postanowilem wziasc sobie i nazyczonej tel na abonament w Orange...Z pewnych nie do rozwiazania problemów nie moge wrócić do Angli a na kacie zaczyna robić sie saldo minusowe...Co się stanie jesli nie Bede Płacił??? Albo Co Najlepiej Zrobić???Z Góry Dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Kaszel
Elo, ja miałem taki sam problem, wróciłem z Walii, miałem założone konto w Lloydsie (zwykła debit card), wybierałem pieniądze w Polsce i niechcący zrobiłem debet, zadzwoniłem do Lloydsa i powiedzieli mi że za zrobienie debetu pobiorą mi z karty 60 funtów kary, a że nie miałem już żadnego hajsu na koncie to zablokowali mi kartę i dopiero jak pobiorą karę to odblokują konto, także radzę przed wybraniem siana z konta zadzwonić do banku i poprosić o sprawdzenie stanu konta, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×