Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Wpadłam na chwilke życzyc wam miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki i Brzuszki:P Ja tez wpadam sie przywitac i uciekam bo jade z mezulkiem do jego Babci bo wczoraj mialam imieniny wiec dzisiaj na obiad jedziemy. Ojej dziewczynki normalnie moja maz jest takie wspanialy ze szok...opisze Wam c od niego dostalam ale to jutro... to papapapaap milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ale wszystkie zalatane. My też dziś milo spędziliśmy dzień. Byliśmy nad morzem, ludzi full. Zamoment wyslę zdjęcia nabytków i z dzisiejszego dnia. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Rzeczywiście zastój u Nas dzisiaj. My całą niedzielę przeleżelismy ,mielismy iść na spacerek ,ale w końcu Nam sie odwidziało:D U siostry było fajnie,niestety jak my wychodziliśmy po 22 to impreza dopiero się rozkręcała:)ale ja juz nie mogłam wysiedzieć,kręgosłup dawał o sobie znać . KIWI-śliczne ubranka też miałam je na \'\'oku\'\' :),ale narazie daję sobie spokój z kupowaniem ubranek. Wow ! w IKEI też sie odkupiłaś:)ten dzbanuszek tez mam :) Pojechałabym sobie też nad morze,zazdroszczę Ci,ze masz tak blisko.Pewno najwcześniej dopiero za rok pojedziemy-oby. PINIU-no to pisz jutro szybciutko co Ci sprezentował mąż:) MINIU- a Ty jak spedziłaś niedzielę? ASIU-a Ty?jak remont? Juz pewno widać pewne efekty:) Co do tego mojego moczu,to ja juz sama nie wiem ,pęcherz mnie nie boli,nic nie szczypie przy oddawaniu moczu eh. Jutro z samego rana mam zamiar jechać do ZUS-u ,poza tym muszę odebrać nowy dowód ,miałam to zrobić juz dawno temu,ale za każdym razem jak idę do UM to sa takie kolejki,ze SZOKK.NIe wiem jak ja tam wystoję ,ale w końcu kiedys muszę,potem jedziemy pozałatwiać z mężem inne sprawy,jakies zakupki(spozywka)i i odebrac ta kamódkę dla Maleństwa. Aaaaa dziewczynki!!czy Wy tez czujecie swoje dzieciatka przez brzuszek??Ja tak mam ,ze czasami jak się Maleństwo hmm jak to nazwać -wypnie,napnie się to ja czuje COŚ ,tylko nie wiem czy to stópka ,czy kolanko,robi mi sie taki pogórek i wtedy moge to wyczuc.Mam nadzieję ,ze nie namieszałam i wiecie o co mi chodzi :P Mam jeszcze pytanie -czy puchna WAm tez pod wieczór przewaznie nogi,stopy? Życzę miłej nocki:) Papa i do jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranny Ptaszek ze mnie co?? :p Ale to dlatego ze mezulek pjechal:( :( :( :( i wstalismy o 5.00 a ja juz nie moglam usnac i tak sobie na necie co niebadz patrze. Mam zamiar obkupic sie w sprzety domowe typu robot kuchenny, skokwirowka, frytownica, oczyszczacz parowy, toster, chce kupic tez nowy aparat bo ten cos fiksuje i tak ogladam co maja na allegro. O 9.00 jade pozalatwiac troche sparw bo tesciu autko mi dal wiec musze wykorzystac. A tak swoja droga to wiecie nigdzie nie moge dosta tego proszku Dzidzius bo Bobas to jest ale dzidzius nie:( tzn na rynku Pani mi powiedziala ze bedzie w przyszlym tygodniu to u niej kupie 12zl kosztuje 1,5kg. ale dzisiaj ide do rosmana to tam zobacze moze bedzie. A co do prezentu to moj mezulek kupił mi jak bylismy w łodzi w Aparcie takie serduszko przywieszke zlota zawsze taka chcialam i od zawsze mowilam o takiej i on tak be niczego mowi chodz wejdziemy i kazal wybrac jaka chce:) jej ale on mnie rozpieszcza:) nawet karte stalego klijenta dostalismy bo wlasnie w aparcie kupilismy pierscionek zareczynowy i obraczki na swieta pawel kupil mi kaplet bizuteri a teraz to sedrucho i mamy 10% znizki :) zrobie zdjeci to wam wylse na maila. Oki zmykam bo o 9.00 do mamci pojade a potem na te mega zakupy musze tusz do rzes kupic bo mi sie skonczyl i jeszcze pare pierdulek w rosmanie to do pozniej papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja tez dzis od wczesnych rannych godzin na nogach.. Obudziłam sie o 3 i juz niestety nie pospalam :(. Miałam isc dzisiaj oddac mocz i krew ale w zwiazku z tym ze jadłam w nocy (och jak mi burczalo w brzuszku) to niestety bede to musiala przełozyc na jutro ... Kiwi super te sliniaczki - wlasnie je wczoraj ogladalam :)To wycieczka nad morze widze ze sie udala?? Aniu powodzenia w zusie ;)Co do nog to rzeczywiscie nieco mi puchna - po wczorajszych zakupach strasznie mnie cholery bolaly ... ale warto było :) A z Borysa sie taki wiercioszek zrobil ze niekiedy to jestem w szoku ze az tak :D:D Chwal sie komódka jak przywieziecie ... Pinia z tego co sie orientuje to w rossmannie jest tylko lovela i jelp , ale moge sie mylic.. A ze sprzetow kuchennych to ja planuje w niedalekiej przyszlosci nabyc blender reczny - moze ktoras moze cos doradzic w tej kwestii ?? A my wczoraj dokonalismy znowu zakupów pierdół i pierolek w ikei - wysyłam linki http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90106506 kolor sredni braz - z przeceny za270 zł:) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90105069 taki regal + nózki do niego http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00017133 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10115802 (2 szt) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60058936 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70028048 25*23*25 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30095412 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90103409 na 45 cm http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10098256 to chyba wszystko :) Chyba mam syndrom wicia gniazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, a ja znowu w pracy po aktywnym weekendzie. I bardzo m isię nie chce pracować:p PINIU, to mąż Cię naprawdę rozpieszcza. Serduszko, no,n o. Koniecznie zdjęcie. Mój to się obraził kiedyś i nic mi nie chce już kupowac z biżuterii, bo nie noszę potem. Ani obrączki, ani pierścionka zręczynowego, ani takiego pierścionka z kamieniem (też z Apartu, jest za duży). Może ma i rację. W sumie to mogłaby msie wybrac i zmniejszyć ten pierscionej, bo mi się podoba. Nie wiem, czemu jeszcze tego nie zrobiłam. Ptroszku Dzidziuś też nie widziałam w Rossmannie. dziwne, że nigdzie go nie ma. MINIU, też nie mogłam spać dzis w nocy. Może coś w powietrzu wisialo czy jak? Zakupy super. I komódka Wam się tanio trafiła naprawdę. Niestety, nie mam zielonego pojecia o blenderach ręcznych, nie używam. W sumie firma Zelmer jest dobra, więc moze te blendery też mają. Albo Braun. ANIU, to dobry znak, jak Cię pęcherz nie boli i nie szczypie. Może te bakterie to rzeczywiście z niedokładnego pobrania. Nie zazdroszczę stania w kolejce po dowód. Teraz kolejki, bo wszyscy sie sp[iesza z wymiana, chyba do konca marca stare dowody są jeszcze ważne. Ja niestety nie wyczuwam stópki ani innych części ciala mojej córki ,bo mam za dużo \"sadełka\". widze tylko, jak się cały brzuch rusza, jak zmienia pozycję:) Mi na wieczór puchną uda. Opuchnięcia stóp i nóg na tym etapie ciązy są jak najbardziej w normie, więc się nie martw. ASIU, pewnie nie masz dostepu do neta? Nad morzem było super. Ludiz straszne mrowie, bylam zaskoczona. Dzidzia oczywiście nazbierała mnóstwo muszelek. Co do krzesła to mamy jakiegos pecha. Wykupili je. Sprawdzaliśmy dostepność na stronie Ikei i jest tylko we Wroclawiu. Mam nadzieję, ze je przywioza, bo sie na nie uparłam. Planujemy w sobotę znow jechac do 3miasta, jeśli nie okaże sie, że trzeba zapłqcic nie dopłatę za wodę. wczoraj dostaliśm yrozliczenie. Tak nagmatwane, że nic nie rozumiemy i mąż się wybiera do zarządcy zapytac, ile w końcu mamy dopłacac, czy w ogole nie dopłacać. Cuda. Dziś jeszcze do lekarza. ciekawe, jak tam rozwarcie. Oby szyjka była zamknieta. Na razie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---ja mam taki blender z zelmera jestem zadwolona dziala super. ANIU---jak stanie w kolejce?? mam nadzieje ze az tak dlugo to nie trwalo. KIWI---mi tez przyszlo rozliczenie za wode niestey dopłata 125zł:( no ale jak to moj maz stwierdzil \"co mam sie nie myc...\" :) :P :) Ale sie nalazilam momo ze autem bylam to cale miasto oblecialam:) W rossmanie faktycznie nie ma tego proszku no nic kupie u mnie na runku. Bylam tez ma rynku kupilam sobie pizamke. Kupilam tez aparat Pansonic juz kiedys taki sam kupilismy dla mojej siostry syna i byl dobry wiec taki sam kupilam:) pozatym w rossmanie kupilam sobie tusz do rzes rimmela i podklad maybeline i zel do mycia twarzy z AA do cery suchej i wrazliwej bo tak mi sie wysusza ze szok i z tej samej serii kupilm mleczko zobaczymy jakie bedzie. Pozatym w aptece tez bylam ehhh lazenia a lazenia a teraz sobie leze i odpoczywam:) MINIU-- super zakupy w ikeii zrobilscie fajne te regaly. a taki koszyk z wikliny tez mam ale wtedy on kosztowal 29.99:( ehhhh i te szkalnki fajne tez by mi sie przydaly. Oki zmykam papapappaapapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Padnięci jesteśmy z mężem:( Najpierw pojechalismy do UM,w koncu odebrałam ten dowód,ludzi mnóstwo dobrze,ze mąż stał za mnie w kolejce,a ja mogłam sobie siedziec na krzesełku. Swoją drogą dla kobiet w ciązy,inwalidów,osób starszych powinna byc osobna kolejka,ale gdzie tam:( nikt o tym nie myśli. Potem ZUS nastepne kolejka,wzięłam wszystkie druki potrzebne do tego świadczenia,u mnie zakład pracy musi PINIU wypełnic formularz. Nastepnie NFZ ,wymieniałam tez kartę ,na końcu zakupy i odbiór komódki. Nie wiem czy mąż mi ja dzisiaj złoży,ale nie będę Go napastować heheh może poczekać to do jutra. MINIU-mnie też cieszy jak sobie kupie coś do domku,u mnie ten syndrom juz od dawna jest. Swoją drogą wszystko bardzo ładne :)komódka fajowa:) Ja blendera nie mam więc nie doradzę:( PINIU-:):)rozpieszcza i rozpieszcza Cie mąż:),ale tak ma byc !! co nie?? :P:P Oczywiście porób zdjęcia:) Jutro też jadę na miasto to zobaczę czy u mnie gdzieś na rynku mozna kupić ten proszek,jak będzie mozna to na pewno na niego sie skuszę. KIWI-zaraz biorę sie za oglądanie zdjęc z wycieczki. Napisz co u lekarza??co z szyjką??chociaż na pewno wszystko ok Uciekam zrobić jakąś kolacyjkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, a co u nas tak pusto? Ja już po wizycie u lekarza. Wszystko ok, szyjka zamknięta. Umówł mnie na kolejną wizytę na 25.02. To będzie wizyta z usg genetycznym 32tc. Do tego dał skierowanie na wyniki: morfo, mocz i toxo. Dziewczyny, ile u Was wynosi akcja serca dziecka? też 140? MINIU, a Ty jakoś w tym tygodniu na wizytę, prawda? 07.02? Pewnie usg Ci zrobi. Co z tym obciążeniem glukozą, byłaś robić? Jak wynik? ANIU, dobrze, że mąż mógł w kolejce postać. Długo czekaliście? Czekamy na zdjęcie komody. PINIU, to fest zakupy wczoraj miałaś. Też używam tuszu Rimmla:) Dobry ten żel do mycia twarzy z AA? Bo tez mam suchą skórą, strasznie suchą. Pamiątka po pierwszej ciąży:( A tak odnośnie jeszce kas puerwszeństwa w marketach: w niedzielę w Careffourz robiłam zakupy i szlam sobie do kasy pierwszeństwa. Przede mną kobieta jeszcze z wózxkiem inwalidzkim podjeżdża. Uwierzycie, że kasjerka zamknęła bramkę nam przed nosem, że ona już kończy pracę? Ja przeżyję, pójdę do innej kasy, ale tej babki z wózkiem inwalidzkim zrobiło mi się szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) KIWI-akcja serca mojego Maleństwa tez wynosi 140. No to najważniejsze,ze szyjkę masz zamkniętą:) No właśnie KIWI chamstwo za chamstwem,nic na to nie poradzimy. Rzeczywiście dzisiaj pustki:( Ja tez zaraz coś tam przegryzę i wybieram sie na miasto. Komoda złożona w połowie :P dzisiaj ciąg dalszy. A mnie wczoraj teściowa ze szpitala przyniosła próbki kosmetyków dla dzieciątka,1 pampersika,wkładki laktacyjne dla mnie ,naklejkę na samochód ,płytę pampersa -zanim przyjde na świat i mnóstwo ulotek. Chyba właśnie taki zestawik co PINIA na szkole rodzenia dostała. Także mam co czytać i zastanawiać sie jakie kosmetyki wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej juz nie moge sie doczekać jak zacznę prac i prasowac ubranka,zrobiłabym to juz ,ale wiem wiem za wczesnie jeszcze i tak za kazdym razem jak ktoś przychodzi to pokazuje ,ja sama dosc często oglądam:)więc nie ma sensu. Własnie dziewczynki czy WY będziecie za pierwszym razem prac ubranka na normalnym programie,czy takim 1/2, skróconym?? oczywiście z podwójnym płukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, chyba na normalnym, z płukaniem intensywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja dopiero teraz ale od rana robilam mega sprzatanie bo wczoraj bylam taka zdechla po tych wczorajszych zakupach ze nawet palcem nie kiwnelam. a dzisiaj od samego rana robilam sprzatnie potem do mamci poszlam. teraz zjadlam obiadek i odpoczywam:) KIWI---tetno mojej Natalki to 154 Ginka nic nie mowila ze to zbyt duzo i w tej klinice bylo 152 i powiedziala ze to bardzo dobrze. ANIU---tak tak taka sama wyprawke dostalam w szkole rodzenia:) a co do zusu to widzisz u mnie pracodawca nie musisl nic wypelniac. a co do prania to ja tez zrobie takie normalne z podwojnym plukaniem ale to dopiero tak w marcu narazie za wczesnie chciaz tez bym chciala juz:) Cos slaba jestem a kawke pilam hmmm no nic to lece buzkai:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---wiesz ten zel do mycia twarzy z AA dobry jest bezapachowy ja mam z tej samej seri mleczko tez do cery suchej. mi bardzo pasuja teraz w rsmanie jest promocja zel za 10,99 i mleczko tez za 10,99 ale jak kupowalam poprzednio mleczo do twarzy bo juz mam drugi to placilam 13,99 lub 14,99 nie pamietam ale cos w tych cenach. Ale nudy dzisiaj :( gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny No dzis rano byllam na badaniu. Wypilam glukoze (nigdy wiecej ) wytrzymalam jako taka ta godzine a potem elegancko wszystko zwrocilam do skupu :D Traumatyczne przezycie grrry Wyniki moze sobie jutro odbiore zobaczymy jak wyszły- mam tylko nadzieje iz nie bede musiala tego badania powtarzac ... dzis mam nieco zabiegany dzien ... Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU ja dzisiaj tez tak jak wczoraj miałam zalatany dzień.Pojechalam na miasto kupiłam sobie doniczkę ,potem poszłam do szperaczka i \'\'wygrzebałam\'\' jeansowe ogrodniczki i body na kr.rekaw.Juz jutro porobię zdjęcia. Jaką śliczną widzialam sukienusię jeansową to wam mówię SZOKKK!! taka ładniusia była:):) Potem obiadek u babci i tak mi zeszło. Jutro mam zamiar zrobic tak jak PINIA mega sprzątanie:),oj tylko żeby mnie niemoc nie dopadła.:D KIWI -a Tobie jak minął dzionek :)? ASIU-🌼 dla Ciebie.Wracaj do nas szybciutko. Ps.Komoda nadal sie składa hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!!! Znowu raniutko! Dzisiaj obudzila mnie moja Psinka cos taka niewyrazna jest:( nie wiem co tam. I juz nie moglam zasnac tak sobie laezalam ale wkoncu wstalam i zjadlam kanapke z nutella ale mnialam smaka na takie cos:D i teraz mowie odpale kompa zobacze co tam naskrobalyscie ale cos malutko wczoraj. Dzisiaj sroda popielcowa mega scisly post moja mamcia ma na obiadek zrobic kluski z truskawkami:P mniam mniam truskaweczki z mojej dzialki zamrozilysmy sobie na zime i prosze sa jak znalazl:) ANIU---bo wczesniej pisalas i jakos ci nie odpisalam ze mi tez nogu puchna:( ojej i to jeszcze jak zwlaszcza wieczorkiem tzn moze wizualnie nie widac ale ja czuje ze sa takie nabrzmale:( koniecznie zdjecia zrob. Ja zrbie zdjecia nowym aparacikiem jak dostane juz jakies przesylki z allegro bo czekam na: Toster Philipsa Robot kuchenny Philips (z maszyka do miesa) Oczyszczacz parowy Frytownice Philips Sokowirowke Philips oraz karte do aparatu 2GB i pendriva tez 2GB bo mamy ale o malej pojemnosci i film na niego nie wchodzi a na 2GB to wejdzie bez problemu:) Jeszcze zamowilam sobie na allegro ipoda MP3 4GB ciekawe kiedy mi to wszytko przyjdzie. Ciekawe co maz na te moje zakupy bo nie powiem kuuupppeeeee kasy mnie to kosztowalo:P chyba sie nie zezlosci ze uszczuplilam o 2000 budzet domowy:P ale sam powiedzial kupuj co chcesz:) hehehe to kupilam!!!! :D ale sie rozpisalam no no i to taka wena z samego rana:) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, wczoraj miałam zj...any dzień. do tego w nocy spać nie moglam i jestem niewyspana.Jakby tego bylo mało, od rana wiercą na dole. Pisałam Wam kiedyś, że biuro pod nami remontują. Ogólnie fatalne mam samopoczucie. MINIU, napisz jak wyniki. PINIU, to niezłe zakupy zrobiłaś. Tolerancyjnego masz meża.:) A co Twojemy pieskowi dolega? Ten żel z AA będę musiała obejrzeć w Rossmannie, jak mi się z Avonu skończy. ANIU, goń męża z komódką. Wiadomo, jak faceci sie spieeeeszą:p zawsze powoli. I ślij zdjęcia ubranek. wiecie może, czy w 5-10-15 są jeszcze wyprzedaże??? Muszę Guni spodnie kupić. Jest ciepło na dworze, a ona spodni za bardszo nie ma, tylko te od kombinezonu:( Mega doła ciąg dalszy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) KIWI-u mnie tez deprecha eh. Cóż począć,wezmę się chyba jednak za sprzątanie,ale odwlekam to i odwlekam :D PINIU-uhuhu toś zakupy porobiła :) U Nas w domku ze sprzętów \'\'króluje\'\' właśnie frytownica i toster:D Dobija mnie ta pogoda wczoraj słońce dzisiaj deszcz ehh. Dzisiaj rano po raz pierwszy złapał mnie skurcz łydek,okropieństwo ledwo wyprostowałam ta nogę. MINIU-i jak masz wyniki juz? Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja na moment niestety nie mam czasu was czytac ani pisac szczegolowo co u mnie... ogolnie jest ok i wogole melduje ze zyje i mysle o was... obiecuje sie odezwac jak juz bede miala chwilke... paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale pogoda :( A ja wlasnie pranie zrobiłam.. No coz Wyniki badan odbiore sobie chyba dopiero jutro- dzis nigdzie nie wylaze... Co za parszywa pogoda Aniu czekam na zdjecia ( i chce tez zdjecie doniczki ostatnio bardzo mnie to interesuje he he ) Ja tez przymierza sie do sprzatania - jak narazie wyprasowalam fure ciuchów - na obiad dzis pewnie pomidorowke zrobie ... Pinia ale zes sie obkupiła :) Bardzo pozytecznie wydałas pieniadze :) Jak dzisiaj samopoczucie?? Kiwi jak to mega dół ?? Co to sie porobiło?? pogoda czy depresja okołoporodowa Cie dopadla:D Moze byś na solarium na 5 minutek wskoczyła- wygrzac sie troche i naswietlic - mnie to czasami poprawia chumor ... Ide po kawe .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIu, dół przez męża:(:(:( ASIU, fajnie, że jesteś i wszystko dobrze u Ciebie:) ANIU, też mma skurcze łydek i stóp. Jak to cholernie boli:( Idę dołować sie dalej:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, ja na solarium w zyciu nie byłam i sie nie wybieram. Ale dziękuję Ci za dobrą radę🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie pogoda wstretna:( buuu tez mi sie wylazic nigdzie nie che:( mialam do mamci skoczyc na te kluski z truskawkai ale dalam sobie spokoj pojde ok 17tej na taka kolacje:P A wlasnie przyszla mi frytownica hmmm jak mezulek przyjedzie na weekend to sobie zrobimy jakis pysznosci w niej, zekam na reszye przesylek. KIWI---moze to zabrzmi dziwinie i nie robie z siebie damulki ale ja bez solarium to zyc nie moge przed ciaza chodzilam regularnie raz w tygodniu na 10 lub 15min jej uwielbiam solarke nawet karte stalego klijenta tam mam bo non stop chodzilam ale w ciazy oczywiscie ze nie bo z tego co wiem to zakazane ale moze sie myle w kazdym badz razie nie chodze ale jak urodze i minie te 6 tygodni to pedze odrazu juz nie moge sie doczekac tak samo jak tego az wkoncu zaloze sobie pazurki tez jestem ich maniaczka ale nie nosze takich dlugasnych raczej takie normalne nie rzycajace sie bardzo w oczy ale wzorki i wtopienia zawsze jakies tam mam. raz mialam takie wtopione dzety jak Doda tylko nie takie dlugasne na wakacje sobie takie cudenka zrobilam:) A tak wogole to zapisalam sie na pazurki u nog zeby mi pani ladnie zrobila bo jak mi maz na swieta zafundowal to prawie do teraz mialam tak sie ladnie trzymal lakier ale juz zmylam teraz ide przed swietami wielkanocnymi. to chyba tez w nawyk mi wejdzie bo fajnie do klapeczkow beda wygladac takie zadbane pazurki u nog nie?? Oki lece pozniej zajrze to papapa ale sie ciesze z tej frytownicy no ale sama sobie nie bede nic robic poczekam na mezulka:) KIWI---a mze czekolada?? to moze poprawic chumor. albo moze na wieczor kup sobie karmi mysle ze nie zaszkodzi a moze poprowic chymor albo lecha bezakoholowego ma smak piwa moze pomoze!!!! GLOWKA DO GRU NIE SMUC SIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×