Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

a ja dziś na zegarku po przebudzeniu zobaczyłam 7:00 :D:D:D dziewczyny co z wami ?? gdzie jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, no niemożliwe, ze Borys tak pospał??? Przyznaj sie, co mu dosypałaś do mleczka?:D:D:D Ja dziś zarobiona po uszy. Ostatnio w ogóle jestem zarobiona w pracy, a jeszcze w domu przed świętsmi robota.Do tego trzeba dzieciom garderobe na wiosnę pokupowac, bo dziatwa wysrosła. Kiedy na to wszsytko znaleźć czas,. Ech, idę narzekać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , jestem w szoku ... Okres mi się spóźniał 2 dni i dziś zrobiłam test ciązowy no i jest druga blada kreska . Lecę za chwilkę do apteki po drugi.. Nie moge w to uwierzyć ... Niby chciałam mieć dwójkę dzieci ,no ale nie tak szybko ... Ale gdzie Wy się podziewacie ??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini pisz jak drugi test szybciutko koniecznie... troche ci zazdroszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,ale nie mam narazie czasu. MINIU-kochana trzymam kciuki ,żeby wszyściutko było w porządku i tak jak sobie wymarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, pisz co tam na drugim teście, ale na 99% jesteś w ciązy, jak blada kreska jest!!!!!! jeszce nie gratuluję, zrób ten drugi test. Ale fajnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, ja też Ci zazdroszczę:) Kiedy ja sie doczekam synusia? Ach, rozmarzyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zadowolon,a bo wczoraj jakimś cudem udało m isie sporo ubran dla dzieci pokupować, buty dla dziewczyn,m kurtke dla Lenki, piżankę dla Olgi, do tego pozamawiałam na allegro jeszce kurtke dla Olgi i bluzy. To już są w miarę obkupione. Jeszcze dzis jadę z koleżanką czapeczki kupić jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kochane dziewczyny ... PRIMA APRILIS ... :D:D:D:D:D Choć pewnie nie pogardziła bym takim darem od losu :D Właśnie wróciliśmy z całodziennych wojaży , cudowne słoneczko :) Napisze więcej wieczorkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha mini nie ladnie tak z nas zartowac sobie bo my juz tu jak na szpilkach siedzimy... swoja droga moja przyjaciolka kiedys taki numer swojemu chlopakowi zrobila w prima aprilis tzn. pozyczyla ode mnie pozytywny test (marcinowy) i pokazala swojemu chlopakowi ze slowami ze wlasnie zrobila a ze i opakowanie bylo takze sobie mogl koles od razu wynik odczytac... niezle wystrachany caly dzien chodzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIA -Ty wariatko :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheheehhe,oczywiście ja się dałam nabrać :):):)zreszta chyba My wszystkie :):):) My tez po dworze latamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pięknie jest :D więc trzeba umyc okna bo widać jakie brudne :P niby przyszła wiosne ale ja nadal nie czuje przypływu energii ?? Wy tez tak macie ? Zażywam sobie ciążowe witaminy :P:P:P ( zostało mi troche z zeszłego roku) bo tak słabo się czuje ostatnio ... Kiwi i jak zamówiłaś już jakąś firankę , co z dywanem ?? :D Ja juz swoją odebrałam .Wisi i pięknie się prezentuje . Niestety juz ma kilka małych dziurek :P Koty testowały wytrzymałośc :P:P Wczoraj byliśmy z wizytą u Babci Macka . Przyszła tam jego ciocia z reklamówką bułek cebulowych , i jak Borys zobaczył ze je ,to od razu włączył mu się sęp :D:D i zeżarł całą bułkę ze środka i pół skórki ... a dopiero co skończył obiad he he... on to ma jakieś zboczenie z tymi bułkami :D:D I wczoraj jak zapytałam go gdzie jest mój mały Borysek to pokazał paluszkiem na siebie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wpadłam powiedzieć że u nas wszytsko wporządku, ale mam tyle roboty w pracy i po że nie mam czasu do was napisać. Miniu ja sie też nabrałam na Twoją ciąże :) Napisze coś wiecej w niedziele po urodzinkach Olka.............. a teraz uciekam.Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziewczyny caly post mi sie wlasnie skasowal WRRRR Miniu---niezla jestes ja oczywiscie tez sie dalam nabrac gratulacje niezle nas zbajerowalas dobra w tym jestes nie ma co:):):):):):) U Nas ok. Natalka juz duzo sama chodzi nawet wczoraj na spacerku byla na nozkach, kupilam jej buciki w bartku takie same jak te na zdjeciu tylko berzowe a nie rozowych bo nie bylo:( ale fason i wzor ten sam. cudnie wyglada taki maly szkrab na nozkach:D musze jej fotke na dworzu zrobic. wczoraj pol dnia na dworzu tak cieplusienko bylo:) http://www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1465 Pozatym w domku u mnie pchanie juz siwetmi mam wszysciusienko wysprzatane tylko w poniedzialek lub we wtorek zmienie posciele i bedzie doslowinie wszytko, Natausia ma nowa w kaczuszki:) dzisiaj Natalka pl dnia u dziadkow a ja z mezem (bo ma wolne tydzien) biegalismy za krawatem i wreszcie kupilam juz wsztko na roczek mamy jeszcze tylko do fryzjera musze isc i bedzie koniec. kupilam Natalce tez buciki specjalnie na impreze roczkowa nie moglam im sie oprzec choc wiem ze moze tylko na raz ale sa takie slodziutkie takie pantofelki dla Damesski w CCC juz wam linka sle:) niestety nie moge ich znalezc zrobie zdjeie to Wam podesle. jutro chyba do Warszawy do ZOO sobie pojedziemy na spacerek i oczywiscie o ikee zachaczmy:P a moze cos wpadnie fajnego w reke hmm?? A no i najwazniejsz moja Kropinia teraz o 8.00 sie budzi:) juz od paru dni:) ale super czuje sie wyspana a wiosna dala mi kopa do dzialania:D:D zmykam P. bym w sklepie kupil mi reedsika sun\'a mniam:):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dopiero obejrzałam zdjęcia Boryska. Ależ on śliczniutki, jakie ma długie włoski i takie rudawe. Bardzo jest podobny do Lenki. Zakup dywanu trwa juz drugi miesiąc, takze nie jest źle. Najnowasze propozycje: http://www.allegro.pl/item593888148_dywan_shaggy_cozzy_200x280_paola_trend_wanilia_5cm.html http://www.allegro.pl/item593888153_dywan_shaggy_cozzy_200x280_atattu_trend_wanilia.html Nad firanką nawet nei miałam czasu pomyśleć, ale te woale chodzą m ipo głowie. Ostatnio mam głowę zabitą praca, zakupami ubrań dla dzieci, bo ze wszystkiego wyrosły. Nap rawdę jestem juz zmęczona. A tu jeszce świąteczne porządki... PINIU, ale Ci dobrzez z t ym mężem ,tak o Ciebie dba:) EMILKO, łąćzę sie w bólu,, w pracy też mam sajgon:( U nas piękna wiosna, dziewczyny juz lataja lzej ubrane i w ogóle jakos tak lżej, jak człowiek zimowe ciuchy zrzuca. W nocy musiałam dać lenie Viburcol, chyab kolejny ząbek w drodze. Najważniejsze, że zadziałał i Lenia zasnęla w miarę szybko. Dzis jedziemy zapraszać juz oficjalnie chrzestną. To teraz do księdza wypadałoby sie udac, a potem lokal jakis zamówić. I kreacje dla Leny (ale to wezmę tamta, co Wam linka wysyłałam) i dla siebie jakąś kreację. Olga kreację ma, to chociaż jej ubranie odpada. A maż w garnitur, to nie ma mu czego szukać. spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, Ty masz podobny dywan, już Cie kiedys pewnei pytałam ,ale zapomniałam, czy taki dywan bardzo sie brudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lejdis :) U Nas po staremu,jesteśmy zdrowi ,a to najważniejesze :) Mikołajek wstaje po 6 ,chociaż dzisiaj wstał po 7 :D Nocki całe bardzo ładnie przesypia,więc dzisiaj wracamy do sypialni,już sobie ją posprzątałam na święta ,więc mamy czyściutko. Zresztą roboty stoję,nawet okna mam nie pomyte,bo ocieplają Nam ostatnia ścianę,kurzu i brudu co nie miara,do wtorku mają zdąrzyć,więc myślę,że się wyrobię . aa no i Mikołajkowi wychodzi ząbek,także za dnia troszkę jest rozdrażniony,ale jakoś idzie to przetrwać ;) Teraz śpi mi już ponad 2,5 h :D jak wstanie to po obiadku ruszamy na spacerosa i na podwórko. Chodzić sam jeszcze nie chodzi ,ale coś tam kombinuje ;) więc kto wie może za niedługo... chociaż jak jesteśmy na podwórku,to w wózku nie chce siedzić,tylko stoi na trawce,albo popycha wózek i tak sobie chodzi. KIWI-no to super ,że macie chrzestną :) Buciki zarówno Twoje i PINI śliczniusie :) sama słodycz :) Tak mnie kusicie z MINIĄ ,ze chyba też skusze się na jakiś woal :) ;) PINIU-ho,ho Was to już za chwilę wielka impreza :) Ja kombizuję jak tu przystroić domek na tą uroczystość dla Mikusia ,wymyślam menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla LILI :D Jak Borysiątko uśnie to coś więcej napisze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko jak tam ? dziś macie te urodzinki dla rodzinki ?? Prześlij zdjęcia ... Piniu , i jak Natalka radzi sobie z chodzeniem w bucikach ? Boorys niby chodzi ale widze ze mu ciężko nóżkami ruszać :D Kupiliście coś w Ikei ?? Kiwi i jak wylazł ten ząb Lence ? Boryswoi dwójka prawa zaczeła sie juz przebijać , ale spoko znosi na noc mu smaruje zelem dziąsła i nawet sie nie budzi , troche nad ranem tylko :) Aniu o której kładziesz spać Mikusia ? Jeju jak Ci znowu zazdroszcze włąsnego ogródka zwłasza jak tak pięknie słonko grzeje . Witaminki ciążowe chyba zaczynają działać :P bo coraz wiecej energii mam , i prawie wszystko w domu wysprzątane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniała Wam napisać ze już moja nowa firanka jest umaziana chrupkiem a na szybie balkonowej są ślady jakiś małych paluszków :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla Naszej jubilatki Lilianki :):):) MINIU-Mikołajka kładziemy spać parę minut po 20 ,dzisiaj obudził mi się po 6 :( ,a ja zasnęłam po 4 rano bo tak mnie ucho masakrycznie bolało ,nałykałam się tabletek ,które i tak nic nie pomagały :( Teraz jest dobrze tfu,tfu. Dzisiaj po raz pierwszy spał sam u siebie w pokoiku,My juz do sypialni się na nowo wprowadziliśmy ;) Ale Ci dobrze MINIU,że masz już posprzątane,ja jak okna zacznę myć w środę to będzie dobrze,pełno styropianu mam w całym mieszkaniu:( Qrczę i nie wiem co robić ,bo już nawet nad ranem nie karmię Mikusia ,ale i tak mam pokarm w lewej piersi,czy on mi jakoś sam zniknie,czy mam Go odciągać (nawet laktatora nie mam) Mały w ogóle nie chce mi pić samego mleka modyf.,ale kupię Mu to po roczku Junior smakowe ,może Mu przypasi :) Teraz dostaje dwa razy dziennie kaszkę na modyf.i jakiś deserek z jogurtem z Gerbera,albo bakusia myslicie,ze nie za mało mlecznych posiłków? Danonków w ogóle nie daję,jak coś to naturalny jogurt. Pogoda świetna,my juz po 8 bylismy na spacerosie ,teraz znowu zjemy i wybywamy na dworek . Miniu plusy i minusy ogródka,ja jak już kiedys pisałam chyba jestem blokowa tak jak KIWI :D Ale dla dziecka rzeczywiście raj :) Pod koniec kwietnia zakładają Nam balustardę więc ,będziemy na tarasie siedzieć i to jest ten plus :) KIWI-Wy pewnie do Trójmiasta na wycieczkę pojedziecie :)cio ?? I jak chrzestan jest już na 100% ?? PINIA -pewnie na działeczce się wygrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Na wstepie wszytkiego naj naj dla ROCZNEJ LILKI!!!!!!! Wiec tak: wczoraj bylismy w ZOO ale nie w warszawie tylko w Łodzi bo zbyt pozno sie obudzilismy Natalka spala do 9.00:) i do warszawy bylo zbyt pózno zeby jechac bo wiadomo zanim sniadanie zanim reszta rzeczy to dlugo by zeszlo, ale jak juz wymyslsilismy to ZOO to pojechalismy tylko ze do Łodzi. Bylo super Natunia spala w jedna i druga strone w ZOO bardzo jej sie spodobalo bajbardziej zyrafy i ptaki kolorowe, slon jakos nie przypadl jej go gustu:p zaraz Wam zdjecia powysyłam: A dzisiaj bylismy na wycieczce rowerowej:) kupilismy wczoraj taki fotelik i Natalka wytrzymala 9km jadzy smiala sie jak nie wiem nic a nic nie marudzila byla zachwycona jestem z niej dumna bo szczerze to obstawialismy ze bedziemy musieli wracac ale dzielnie wytrzymala nie no pelna podziwu dla Niej jestem:):):) bylo super caly dzien na dworku. ANIU---tak tak juz coraz to blizej do imprezki roczkowej szczerze to juz nie moge sie doczekac:) MINIU---no Natusi tez ciezko sie chodzi w bucikach, najlepiej jej w tych adidaskach nike co jej kupilam ale one nie bardzo sie nadaja do chodzenia bo nie sa za kostke i maja miekka podeszfe. ASIU---jak tam i co zrobiliscie za niespodzianke dla Lilki?? jak jej roczek dawaliscie jej cos do wyboru?? bo u Nas jest taka radycja no a ze Ty blisko mnie mieszkasz to u was tez tak sie robi?? No i jak Lilka sama juz stoi?? lapie rownowage?? KIWI---ja mam taki wlochaty dywan a wlasciwie dwa super sie odkurzaja i nie widac brudu:P hehe oki zmykam ide sie myc i spac jesetm wykonczona po calym dnu zaraz Wam fotki wysle z wczoraj i dzisiaj. DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam noamlanie, spać!!!! Ale najpierw STO LAT, STO LAT dla LILI 🌼 to dzis imprezka roczkowa? U nasw dzis lato. Wysprzątałam chałupę na ile mogłam, bo Olga dzis dokazywała i poszłysmy na spacer. Na placu zabaw tłumy. Olga dziś została na noc u dzadłów, może trocghę odpocznę. Lena ju smacznie śpi, cwaniara z niej mała rosnie. niby greczna, słodziutka, a też potrafi nabroić (więcej niz Olga w jej wieku), ale robi to w inny sposób, taki że nie sposób sie na ni gniewac. Taka zalotka jest strasznie, kokietka. MINIU, też jestem ciekawa czyjeż to paluszki są na Twoim oknie. U nas już nie wspominamnawet, ja już wolę nie patrzeć na te okna. PINIU< a jaką mas wysokośćruna w tym dywanie? Wysokie bardzo? ANIU, to długo spaliście z Mikusiem w pokoju.Ale dobrze, ze przeprowadzka sie udała. Jakiś remont robicie, ze styropian sie wala? Spaaaaać.. ale najpierw piwko:p Na lepsze spanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, zapodaj zdjęcia naszej małej cyklistki Natalki:) MINIU, zęba u Leny nie widze, ale u niej wychodzi mniej więcerj tydzień po takiej niespanej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym zapomniała o najważniejszym: chrzestna ugadana, chrzestny też, teraz zostae umówćsie z księdzem i ustalić datę. Mam nadzieję, że będą wolne terminy w maju, bo to sezon komunijny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×