Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

pinia ja jej jeszcze nie pilam... wiec nie wiem czy dobra czy nie... lece spac... do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->ASIU to milej nocki spij dobrze ja to chodze spac tak ok 22.00 bo big brothera ogldam na zmiane z m jak milosc pozdrowionka i buziaczki tez uciekam do jutra papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wszystko mam Piniu bardzo ladna tabelka:) dobranoc .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i wszystkie kobity posnęły. A ja dopiero niedawno uśpiłam córkę i mogłam zasiąść przed kompem. Asiu, jak Ty to robisz, że udaje ci sie spa ćw dzień? Kto sie opiekuje synkiem? Aniu, jak sie udała wizyta u lekarza? Miałas usg? Piniu, pomysł ze zdjeciami brzuszków bardzo dobry. Ciekawe, jak będą wygladac. Każdy jest inny. Mi jak zwykle rośnie od góry:) Mini, śliczny misiowy suwaczek. No to uciekam. Mąż niech sobie jeszcze testy na prawko porobi, jutro ma egzamin. Na 7 rano. Buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ja tylko na chwilkę:)byłam u lekarza wszystko ok.zmierzyl mi cisnienie,zwazyl o dziwo nic nie przytyłam,waze tyle samo co 3tyg .temu(57kg)hmm,zapytałam się o to usg genetyczne,to mi odpowiedział,ze juz za pozno,bo robi sie je w 12tc,a w tej klinice sie czeka,wiec ewntualnie to drugie moge zrobic w 18tc hmm:( W każdym bądz razie jutro o 9 mam swoje pierwsze usg,kazał mi przyjechac do szpitala,gdzie oprócz przyimowania prywatnie,pracuje jeszcze.Już się nie mogę doczekac,jestem jakas taka poddekscytowana:) Ok ja już uciekam do mężusia pappa i do jutrzenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, dobrze, że wszystko ok. trochę mnie zdziwiłaś, bo ja mam genetyczne wyznaczone na za tydzien i będzie to równiutkie ukończone 13 tyg, ciąży. W necie wyczytałam, że genetyczne robi sie do 13 tyg. i 6 dni. Nie wiem, czemu Twój lekarz mówi, że za późno.Dziwne. Ale fajnie, że już jutro zobaczysz swoja dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paniusie! Ja tylko tak na chwilke bo zaraz ide sie kapac i wyruszam w rejs:) ide do mamci na kawke (bo ja jedna dziennie pije ale nie zawsze) a potem jade do kolezanki tej co ma malutka Majke 3 tygodnie ma:) ---> ANIU dla mnie tak samo jak dla KIWI jest bardzo dziwne to ze lekarz ci powiedzial ze juz jest zbyt pozno:( mozna robic to usg jeszcze w 13TC wiec moze na wlasna reke sobie zrob w jakiejs prywatnej klinice tak jak ja to zrobilam ale to jest oczywiscie tylko i wylacznie twoja decyzja ale ja bym nie wytrzymala przynajmniej jestem spokojna ze wszystko jest dobrze. aha a to drugie genetyczne to sie robi od 22tc do 24tc a nie w 18tc hmmm:( dziwnie jakos!!! To zmykam tylko jeszcze w tabelce zmienie bo mini zrobila suwaczek i jest podana liczba dni do konca ciazy wiec musze uzupelnic trezba byc na bierzaco:) hehehe to papapa bede wieczorkiem NICK_________IMIE__________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data ######################################################## ## asia-k------------Asia--------------23-----------15---- -----181--06.04.08 Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----186--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----198--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---201--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8----------228--24.05.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chcialam wam tylko napisac ze postaram sie robic uaktualnienia w tabelce czesto bo musialabym codziennie zmieniac ilosc dni postaram sie to robic ale jakbym ktoregos dnia tego nie zrobila to sie nie gniewajcie OKI?? dzisiaj uaktualniam:) NICK_________IMIE__________WIEK_____TC___DO KONCA(DNI)data ######################################################## ## asia-k------------Asia--------------23-----------15---- -----180--06.04.08 Pinia--------------Paulinka---------24-----------14----- ----185--11.04.08 Kiwi28------------Kasia-------------28-----------12---- -----197--23.04.08 AnnaM------------Ania--------------27-----------12------ ---200--26.04.08 mini55------------Agnieszka------ 26------------8----------228--24.05.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Przed chwilą dostałam dobrą wiadomość: Mój ślubny zdał prawko!!! Ale się cieszę. Aniu, napisz jak usg. A ja przysypiam, choć słoneczko na dworze. Stanowczo za mało spię, ale nie wyrabiam się wczesniej. Moje dziecię musiałoby chodzić o 19 spać, zebym ja sie położyła o 22. A to nierealne, niestety. W nocy b mi sie wybudziła o 5 chyba. moja córka w ogole jakś mało snu potrzebuje. Śpi ok. 9-10 godz. na dobe, w dzień nie śpi wcale. nie wiem, czy to nie za mało. Uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... kiwi ja spie w dzien kiedy maz jest w domu a ze ma taka prace ze czesto jest takze mam fajnie... i syn tez ma fajnie bo ja teraz w domu maz w zasadzie tez wiec ma nas oboje pod reka... pinia a ja czytalam ze to drugie usg robi sie miedzy 18 a 22 tc... ale jeszcze zapytam mojej lekarki, a zreszta co lekarz to co innego mowi... mi np. lekarka powiedziala ze to pierwsze usg to najpozniej do 12 tc a kiwi ma pozniej i wg jej lekarza tez jest ok... aniu tak czy inaczej radze ci idz zrob sobie to usg prywatnie... koszt to ok 150 zl (ja w tej cenie nawet mam badanie na plyte nagrane) a naprawde warto dla swietego spokoju... ide sobie teraz... zajrze pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> ASIU a no widzisz masz racje co lekarz to inne zwyczaje dlatego ja na to 2 ugs genetyczne ide w 22tc i nie bedzie watpliwosci:) ---> KIWI GRATULACJE dla meza super ze zdal ale teraz bedziecie sie klocic kto ma jezdzic:) Ok teraz naprawde juz uciekam do wieczorka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, dziekuję. starsznie się cieszę, bo dla mnie facet MUSI mieć prawko. A o auto mam nadzieję dyuzych kłótni nie będzie, bo ja mam dalej do pracy. Mąż 2 minuty piechotą. Ale w weekendy to pewnie będzie chciał jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi gratilacje dla męza ... ja tez mysle jak pojde juz na L4 zrobic sobie prawo jazdy...Potem napewno mi sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja juz w domku! Ojej mowie wam jaka coreczka mojej kolezanki jest supcio:) hehehe moze dlatego tak jestem nia zafacynowana bo wiem ze za pol roku tez bede miala takie malenstwo. cudna jest nie placze tylko jak jest glodna pozatym cichutko sobie spi:) no pewnie wstawanie w nocy nie jest mile no ale co tam to jest wkoncu malunkie dziecko ktore tego potrzebuje!!! Ojej ja juz chce moje malenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej fafetki :) ,ja dopiero teraz ,bo caly dzien nie bylo mnie w domu(sprzątamy już pomału tam gdzie się przeprowadzamy)No właśnie ,ja tez się zdziwiłam jak mi tak lekarz powiedział,że już za pozno( nie rozumiem tego ,moze myślał,ze jakbym teraz pojechała to nie ma sensu i lepiej zapisac się na to drugie juz hmm??:( nie mam pojecia,chyba rzeczywiscie lepiej jak pojade tam i sama sie wszystkiego dowiem(jak trafie),ale do rzeczy.. Dziewczynki nawet sobie nie wyobrazacie(nie nao Wy sobie wyobrazacie,co ja plotę :) jakie to jest cudowne uczucie,lekarz na tym usg pokazał mi serduszko,rączki,nózki mojego dzieciatka ,normalnie łzy miałam w oczach,tak wielkie to jest przezycie.Powiedział,ze płod jest pojedynczy,żywy:):):):) JESTEM PRZESZCZELIWA,oczywiszcie wykonalam 100telefonow heheh do męża,mamy,siostry:)musiałam wszystko opowiedzieć,do tej pory jestem poddekscytowana ehh. Kiwi gratulacje dla męza:)za zadanie prawka🌻Sama nie mam prawka,chociaz moze rzeczywiscie teraz na L4 mogłabym tez zrobic. Ok ja juz uciekam,jestem padnięta,to był dzien pełen wrażen:):) Zyczę spokojnej nocki i do jutra pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie co lekarz to inna opinia,niestety :( ehh To papapa:) Aha Piniu ja się nie będę gniewac,za brak systematycznego uaktualnienia tabelki :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki! Ja jak zwykle wpadam wieczorkiem, a tu już nikogo nie ma:( Śpiochy:) Dziękuje bardzo za gratulacje dla męża. Cała rodzina sie cieszy, bo na kurs poszedł jeszcze przed naszym ślubem (2004) i tak mu zeszło... Jesli macie możliwosć, róbcie dziewczyny prawko, bo auto przy małym dziecku przydaje sie niesamowicie. Trochę powoziłam sie z małą autobusami i nie polecam. A co dopiero z dwójka dzieci się tak wozić. Aniu, tak sobie myślę, że w sumie jak Ci robił dzis usg, to mógł zbadać potrzebne parametry. Mi w poprzedniej ciaży robil to na normalnym usg, nawet nie wiedzialam, że jest jakieś genetyczne. Może Ci zmierzył np. przezierność karkową, tylko nic nie powiedział? Jak piszesz o nóżkach i rączkach to aż mnei skręca. Ja też już chcę zobaczyć moją malusią. Ale dalej mam w sobie stracha, że cos może być nie tak:( Usg mam we wtorek 16.10. Aha! Tak myslę, może by rozszerzyc tabelkę o nabyte kilogramy? Co myslicie? Piniu, dałabyś radę to uzupełniać? Ewentualnie każda sama mogłaby, w razie zmiany jakichs danych, poprawić swoje dane i skopiować całą tabelkę. Uciekam, na razie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia hihi ja tez sie nie bede gniewac... malego spac polozylam to mam troche czasu dla siebie... wkoncu mi kaloryfery wlaczyli... huuuurrrraaaaa!!!! bo juz marzlam w domu strasznie... aniu ale jakbys teraz szybko poszla prywatnie to mysle ze jeszcze bys zdazyla zrobic to usg genetyczne... no a prywatnie sie nie czeka... wystarczy zadzwonic i czasem na ten sam dzien maja miejsca... moze warto sprobowac??? oczywiscie nie namawiam cie to twoja decyzja ale mysle ze bylabys spokojniejsza... no to do jutra kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! ---ANIU ja tak samo jak wszystkie dziewczyny jednak bym proponawla isc na takie USG prywatnie ale oczywiscie Twoja decyzja! Ja z takiego usg genetycznego dostalam plyte i moglam pokazac mojego dzidziusia wszystkim osoba ktore ze mna nie byly na badaniu ale dwie najwazniejsze czyli Maz i Mama mi towarzyszyli a nie wiem czy mialas cos takiego bo ja mam na plycie bicei serca dziecka w takim sensie ze slychac jak szybciutko bije :) to na mnie zrobilo najwieksze wrazenie ze mozna tego posluchac:) --->KIWI dobrze mozna tak zrobic w tabelce zaraz to zrobie:) DZISIAJ MAM WIZYTE U LEKARZA NA 13.00 NO ALE TO TAKA TYPOWO KONTROLNA BO DZISIAJ NIC NIE BEDZIE AHA DZISIAJ ZACZOL MI SIE 15 TC WOW ALE FAJNIE JESZCZE 25 TYGODNI I DZIDZIUS SIE URODZI:) HEHEHEHEHEHE OKI TO ZROBIE TABELKE I ZMYKAM SZYKOWAC SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data__WAGA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23-----------15---- -----179--06.04.08--46-48kg Pinia----------Paulinka--------24-----------14----- ----184--11.04.08-- Kiwi28--------Kasia------------28-----------12---- -----196--23.04.08-- AnnaM--------Ania-------------27-----------12------ ---199--26.04.08-- mini55--------Agnieszka------26-----------8-----------227--24.05.08-- proba tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Piniu, co jaki czas lekarz wyznacza Ci wizyty? Też co 2 tygodnie? Dziś albo jutro będę sie widzeić z koleżanką, co ma nak ażdej wizycie usg. ciekawa jestem, czy jej w końcu genetyczne zrobił, bo 3 tyg. tamu jak była, to mówił, że płód za mały. Wczoraj miala mieć wizytę. Na razie uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data___WAGA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23-----------15---- -----179--06.04.08--46--48kg +2kg Pinia----------Paulinka--------24-----------14----- ----184--11.04.08-- Kiwi28--------Kasia------------28-----------12---- -----196--23.04.08-- AnnaM--------Ania-------------27-----------12------ ---199--26.04.08-- mini55--------Agnieszka------26-----------8-----------22 7--24.05.08-- proba tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinu, dziękuję. Tylko ja miałam na myśli kilogramy na plusie, czyli np. u Ciebie +2. Wtedy najłatwiej będzie nam porównac, która ile przybiera. Może być tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups sorki ASIU swoja wage wpisalam na twoim miejscu zaraz zmieniam UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIEWCZYNKI PODAJCIE SWOJA WAGE TA Z SAMEGO POCZATKU CIAZY I TERAZ TO PIERWSZE TO BEDZIE WAGA WYJSCOWA TA DRUGA WAGA AKTUALNA I TO TREZCIE TO BEDZIEMY SOBIE LICZYLY ILE KTORA PRZYTYLA PODCZAS CIAZY!!! PASUJE TAKIE COS?? TO CZEKAM NA PODANIE WAGI!!!!! AHA JAKBY COS TO ZORBIE TO WIECZORKIEM BO IDE NA TA WIZYTE DO LEKARZA WIEC MOZE MNIE NIE BYC TAK POPOLUDNIEM BUZKA NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data___WAGA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23-----------15---- -----179--06.04.08--- Pinia----------Paulinka--------24-----------15----- ----184--11.04.08---46--48kg +2kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------13---- -----196--23.04.08--- AnnaM--------Ania-------------27-----------12------ ---199--26.04.08--- mini55--------Agnieszka------26-----------8-----------22 7--24.05.08--- TABELKA UAKTUALNIONA:) ZMIENIONE TYGODNIE ORAZ LICZNA DNI DODANO WAGE PROSZE O PODANIE WAGI PINIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI no jest podane waga wyjscowa potem jaka terazniejsza waga no i na koncu jest +2 czyli ze ja dwa kilogramy i kazdej bede tak robic no chyba ze kazda sama bedzie uzupelniac mi jest obojetne ja moge sie tym zajac jak juz sie podjelam. raz w tygodniu bedziemy zmienialy wage bo mysle ze dziewczynki tak szybko nie tyja. wiec raz w tygodniu bedzieie mi pisaly i bede wage uzupelniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, tylko którą wagę mam podać. Na wadze u lakerza waże więcej o 3 kg:) A w domu niby na elektronicznej się ważę. Dobra, podaję wersję domową, bardziej optymistyczną: 54 kg wyjściowa, przytyłam 0.5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×