Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Gość juhu to ja biedronka pstra
wtrąciłam to tylko po to bo wskoczyłas na KIWI a ona wyrazila tylko swoja opinie. Szukasz poparcia czyli sama nie do konca masz przekonanie o tym o czym piszesz. I nie ma sie czego obrazac. W koncu po to jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, mi sie też nie chce pisać. Obrażasz sie o byle co.I mówisz, ze nie jesteś rozpuszczona. Jesteś, i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu to ja biedronka pstra
tak czasami i słowa krytyki trzeba umiec przyjac z pokora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu Ty się nie łam , ilu ludzi tyle poglądów . Emilka np się na mnie nie obraziła za to ze się \"troche\" czepiałam jej menu dla Olka :P I chwała jej za to :D:D Ja tez duzo zawdzięczam rodzicom i tesciom ,jestem im za to bardzo wdzięczna ... z drugiej zaś strony, ja jako mama tez chciała bym w miare swoich możliwości pomagać zawsze mojemu dziecku , nawet jak juz bedzie dorosły ... Wydaje mi się to tak naturalne ze nie wyobrażam sobie zeby było inaczej . Mam nadzieje ze się nie obraziłaś na amen bo liczymy razem z Anią na spotkanie w Krakowie :D AAAAAAAAAAAA i odkryłam tajemnice lużnych kupek Borysiątka :D:D:D:D to przez ten bebilon pepti , odkąd na nim jesteśmy to takie ma no i do tego doszły ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Borys juz łazi po pokoju , potrafi pół pokoju przejśc bez trzymanki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, kręć Borysa i wrzucaj filmik na maila:))) Zuch chłopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE OBRAZILAM SIE POPROSTU ZROBILO MI SIE PRZYKRO, I NIE MAM ZAMIARU SIE GNIEWAC I NIE JESTEM TAK JAK TWOERDZI KIWI ROZKAPRYSZONA, UWAZAM ZE PRZEMAWIA PRZEZ NIA ZAZDROSC BO W INNYM RAZIE ZAREAGOWALA BY DOKLADNIE TAK JAK INNE DZIEWCZYNY (ktore wlasnie powiedzialy swoje zdanie a nie na mnie wjechaly) A WYWOLALA NIEZDROWA ATMOSFERE. KIWI---skonczylam ten temat nie chce dluzej z Toba wchodzic w polemike. MINIU---dokladnie twierdze tak jak Ty jezeli tylko bede miala mozliwosc to bede pomagala mojemu dziecku nawet jezeli bedzie juz dorosle i na swoim!!!!!! nawet nie wyobrazam sobie zebym miala dobra sytuacje materialna a moje dziecko musialoby splacac kredyty po 2000tys miesiecznie a ja bym z boku na to miala patrzec to niedorzeczne. Dobrze ze odkrtlas przyczyne luznych kupek Boryska, no i niezle chyba mozna powiedziec ze twoj dzieciaczek juz chodzi super brawo!!!! Oczywiscie spotkanie w Krakowie jak najbardziej aktualne chetnie sie z wami spotkam:) Zmykam bo P. zaraz wroci z pracy a ja w proszku z obiadkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, tak, tak, jestem cholernie zazdrosna. A o co, jeśli mogę wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jutro z tej zazdrości spadam do 3miasta na zakupy. A co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem bezpłodna i lecze sie tabletkami. Co miesiac musze je przyjmowac zeby wywołać miesiaczke. Ostatnio wziełam tabletki. 20 lutego dostałam okresu. Pare dni po okresie kochałam sie z moim chłopakiem. Dziś mamy 12 marzec, nie bralam w tym miesiacu tabletek i wystapila u mnie miesiaczka. Bardzo nie typowa, poniewaz zawsze mam malo obfite krawienia, a tu jak z rynny. Do tego wystepują jakies dziwne skrzepy, wielkosci polowy palca. Nigdy wczesniej niczego takiego nie miałam. Obawiam sie ze moglam zajsc w ciaze i poronic. Czy to prawdobodobne? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam mojego chodzącego smoka :D:D Kiwi czyżby wiosenne zaupy ?? Piniu no to super , ja juz się cieszę na wspólny wypad :D Zieloonka moim zdaniem to nie ciąża , ale ja ani nie lekarz , ani nie test ciążowy :D Przy ciąży chyba tak obfite krwawienia nie występują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, tak, jedziemy trochę ciuchów wiosennych kupić, kurtke Oldze przede wszystkim. Ja szukam jakiegoś kardiganu do pracy, bo głupio tak w polrze siedziec, a zimno jak cholera. Olgę bierzemy, mam nadzieję, że wytrwa maraton po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja juz zakupy wiosenne zrobilam... kupilam dzieciom kurtki a wlasciwie to lilce 4 a marcinowi 2, poza tym lilce jeszcze 4 czapki... hopla mam wiem... maz mnie klnie ale jak to okreslili moi znajomi jestem mistrzynia wyprzedazy i jak widze cos prawie za darmo to szkoda mi nie kupic... naprawde wydalam grosze a mam takie sliczne perelki ze szok... np. marcinowi kupilam nowe oryginalne adidasy ze skory takie na wiosne za 40zl!!! bo ostatnia para byla i dlatego tak przecenione i akurat jego rozmiar... az grzech bylo nie kupic tym bardziej ze i tak potrzebowal butow... oj dziewczyny przestancie sie klucic... tak to jest na tym swiecie ze jeden ma taka sytuacje materialna a drugi inna... gdyby wszyscy mieli to samo to by bylo nudno... nie ma sie o co klocic i zagladac sobie do portfeli... kazdy ma to co ma i ze mi sie cos tam u kogos nie podoba to tylko moja sprawa bo moje widzimisie i tak nic nie zmieni ani mi w niczym nie pomoze wiec szkoda nerwow... kiwi milych zakupow... ja uwielbiam chodzic po sklepach bo mnie to odpreza... tylko cos ostatnio mi maz nie pozwala hihi... oj moja lila to jeszcze dlugo chodzic nie bedzie (wogole rownowagi nie trzyma)... kiwi a jak lenka??? zanosi sie na chodzienie u niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi zazdroszcze wypadu , tez bym tak chciała pobuszować :P Ja dla Boryska tez juz mam kurtkę na wiosnę - cudną :D Asiu dobrze Ci ze masz w tej Warszawce duzo sklepów z wyprzedarzami , u nas dla dzieciaków z firmowych sklepów jest tylko cocodrillo :O a tak to albo dyskonty albo jakieś zwykłe miszmaszowe ... w których przecen nie uświadczysz . Budują u nas dwie galerie więc moze pod koniec roku coś się bedzie działo . Jedną budują mi tuż za oknem ... juz nie będę mieszkać na koncu świata :D:D ... A w Krakowie jak byliśmy to odwiedziliśmy tesco w którym są te ubranka cherokee i kupiłam Boryskowi cudne buciki - pantofelki , chustkę na głowę i kilka koszulek :D i to wszystko tanie jak barszcz :D A Asiu jak Ty robisz swoje aukcje?? . Są cudne :) Mam jeszcze kilka rzeczy do sprzedania , bo część juz sprzedałam poza allegro :) i chciała bym tak ładnie to zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini pewnie chodzi ci o zdjecia??? no wiec ja je w photoshopie robie... tzn. robie np. kadr jakiegos obrazka z ubranka pozniej go powiekszam i na to nakladam wyciete z tla przedmioty (czyli ubranka w calosci) i tyle... pozniej jakas ramke do tego i gotowe... w corelu jeszcze mozna ale ja w corelu nie umiem... no i niestety robienie takich zdjec jest czasochlonne dlatego mam tak malo aukcji bo nie mam kiedy zrobic... a caly wielki wor (taki 120l do pasa mi siega a wysoka przeciez jestem) ciuchow lezy i czeka az sie za nie zabiore... kurcze u mnie wsrod znajomych nie ma zadnych malych dzieci i nie mam komu odsprzedac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Mamy! My juz na nogach. Niestety to oduczenie od smoka pomieszalo jej pory spania wstawania itd. no ale przynajmniej osiagnelysmy sukces Natalka calkowicie oduczona od smoczka nie potrzebuje go. Juz wszytkie wyrzucone zeby wrazie jakiegos napadu placzu nie wrocil znowu bo cala praca na marne by poszla wiec wolalam sie pozbyc. Ale dzisiaj piekna pogoda superek postanowilam ze jedziemy auta umyc bo takie brudasy ze szok ale nie oplacalo sie wczesniej pucowac bo taka pogoda byla wstretna tylko sie karszerem je ochlapywalo z tego najgorszego brudu bo non stop padalo wiec dzisiaj jedziemy na takie generalne mycie z odkurzaniem w srodku:) ciekawe ile Natalka wytrzyma bo jak nie to do Mamci ja zawieziemy. ASIU---ja tez taka swirnieta jestem z tym kupowaniem jejku tez mi sie czasem udaje tyle ciuszkow za bezcen kupowac a co do takich juz zamalych to P. mowi ze w komorce juz miejsca nie ma, nie mam wlasnie tez zadnej kolezanki bo bym ubranka dala jedna jest w ciazy ale z chlopczykiem wiec raczej sukieneczki i rozowe rzeczy niebradzo jej pasuja dalalm jej kilka koszulek i kaftanikow ktore jej sie przydadza i dla chlopczyka sa ok ale z reszta to nie wiem narazie trzymam mysle ze jak bedzie kiedys druga dzidzia to sie przydadza duzo fajnych markowcyh jest wiec szkoda wyrzucic, no gorzej jak bedzie chlopak to z polowy sie nie skorzysta:) albo w rozu bedzie chodzil hehe:P:P:P Natalka wlasnie ucina sobie drzemke maz jeszcze nie wstal a ja kawke pije no bo juz sie kladla nie bede biore sie za gotowanie obiadu. to zmykam milego dnia.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas za to pochmurno :( Piniu oddawaj słoneczko .. Borys chodzi juz na maksa :D wczoraj się tak rozruszał ze co chwilkę łaził od mebla do mebla , dziś rano wyszłam do kuchni i został sam w pokoju , ja się patrze a on idzie z pokoju do mnie :D na nózkach własnych :D:D:D:D No to chyba czas buciki jakieś super kupić co ?? Co polecacie ?? Zwłaszacza Kiwi i Asia bo juz to przerabiałyście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej :) U nas raz słońce ,raz pochnurno. Na spacer dzisiaj nie idziemy,bo jak Mikolajek wstanie,zje obiadek i się wyszykujemy,to jedziemy w odzwiedziny do Jego kuzynka ,miesięcznego Igorka :) Mnie też można nazwać mistrzynią wyprzedaży,:);) już nieraz upolowałam fajne ciuszki dla siebie i Mikołajka za bezcen :P MINIU-wow,wow i jeszcze raz wow dl Boryska :)skubany :P To teraz Ci się zacznie gonitwa za Nim hehe:) Wysypka nadal jest,te obrzydliwe suche plamki 😠. Tak,tak jak robiłam test z krwi,nie wykazało,że jest uczulony na bialko,więc nie mam pojęcia skąd raz są ,a raz nie !!! KIWI-udanych łowów na zakupach :) PINIU-U Nas też można powiedzieć sukces,trzecia z kolei nockę Mikołajek przespał calutką (oby tak dalej) w ogóle nie budzil się na pierś.SUPER :) Zobaczymy jak długo tak będzie :D Też wczoraj byłam na zakupach,kuipłam misiowi rajstopki,jakieś tam koszulki,,bluzeczki . Kurteczki takiej ortalionowej jeszcze nie ma ,ale jakby nagle zrobiło się ciepło to ma polarowe i welurowe bluzy dość ciepłe. Hmm,właśnie MINIU ja też zastanawiam się czy jak zacznie Miko chodzić kupić Mu buciki z CCC (nawet bardzo ładne widziałam) czy z Bartka takie porządne ? Nie mam pojęcia ,dziewczyny pomożecie Nam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak jak Ci pisalam ,to ze testy nie wykazały alergii nie znaczy ze jej nie ma . Podobno do roku moze miec inny rodzaj uczulenia na bialko którego test nie wykażę - przynajmniej tak zrozumiałam z wyjaśnien pani doktor ... Borys juz tak szaleje ze w szoku jestem od wczoraj robi tak wielkie postepy ze nie moge się nadziwić .. Juz potrafi zawrócić , a jak ma jakąś przeszkode na drodze to siada do raczkowania :P ...spryciarz mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---no wielkie Hratulacje wsumie to tylko czekalam az napiszesz ze Borysek chodzi super zazdroszcze:D Jezeli chodzi o butki to ja nie mam doswiadczenia ale co nieco wiem ostatnio ogladalam program i tam bylo wlasnie o dziecku ktore zaczyna chodzic i o butach wiec juz ci pisze a zrobisz jak uwazasz. Moj wielki autorytet od tego typu spraw czyli Paweł Zawitkowski wypowiadal sie ze nie powinno sie klasc butow dziecku ktore zaczyna chodzic(oczywiscie w domu) najlpeiej na boso lub w skarpeteczkach, mowil zeby nawet dziecko bosa stopka chodzilo po dywanie, piasku, trwawie, kamykach(latem nie teraz:P) hehe bo cwiczy w ten sposob wspaniale stopy no i pobudza rozne receptory a wiadomo na stpokach jest ich mnostwo, a jezeli juz bardzo chcemy buty to sa specjalne buty dla takich dzieci nazywaja sie \"buty do nauki chodzenia\" sa z prawdziwej skory i maja wyciete otwory na palce i sa takie wysokie na kostke. No a na dwor to wiadomo nie pojdzie na boso ale tez lepiej kupic buciki ze skorki tak jak Ania napisala, ja jak Natalka zacznie chodzic czyli za nie wiem ile :( to kupie jakies w Bartku lub moze w Ecco ale sa drogie patrzylam ok 200zł ze skory oczywiscie prawdziwej. ot i tyle co wiem na ten temat. Ja akurat mam w domku bardzo cieplo bo na tym 4 pietrze to goraco jak diabli wiec jak zacznie chodzic bedzie w skarpeteczkach lub na boso po dywaniku a na dwor to kupie jakie takie ze skory, pozniej wiadomo lato to sandaleczki juz nawet upatrzylam w adidasie sliczne rozowiutkie:) ale kupie tak ok czerwca zeby dobre byly bo wiadomo nozka rosnie. Mam nadzieje ze pmoglam. ANIU---to chyba mozemy sobie pogratulowac wytrwalosci co?? ze nam sie udalo!!! z tej okazji zapraszam cie na piwko:) mysle ze wpadniesz za godzinke pasuje:):):) hehehe ale byloby fajnie mieszkac gdzies obok siebie jejku!!!! Tak obstawiam ze twoj Miolajek zaznie nastepny chodzic a pozniej Natalka dolączy do chlopakow tak mi sie zdaje ale kto wie moze byc roznie. Ja bylam z Natalka na mega dlugim spacerze a maz obiad dzisiaj zrobil postaral sie:) maialam sprzatnac sobie w szafie i zrobic troche miejsca na ciuszki i spakowac do wyniesienia kurtki zimowe bo ciasno sie robi ale mi sie nie chce du... ruszyc, a tak swoja droga to kupilam sobie na wiosne taka krociutka skore teraz duzo dziewczyn w takich pomyka czerwona a co:) ale mam jeszcze ten satynowy cos ala zakiet przewiazywany co sobie na jesien kupilam taki brazowy kiedys wam fotki przeslalam to jestem na wiosne obkupiona. ide bo cale popoludnie przed kompem przesiedze i nic nie zrobie to PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---mam jedno pytanko a raczej prosbe nie podeslalabys mi stronki tej co zamawialscie te bramki zeby taki kacik zrobic Boryskowi?? cos ala kojec, nie moge tego znalesc a chcemy kupic bo Natalka czasem taka przylepa ze nie moge nic zrobic a takto wsadze Ja w pokoju do tego zabawek nawkladm i bede ja miala na oku. dziekuje z gory:) ps. dopiero teraz otworzylam filmik jej pieknie chodzi jak ladnie nie no wogole szok zazdrocha na maxa jak ja bym chciala bardzo!!!! ladnie chodzi nie buja sie tak super super super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ale miałam zabuegany weekend:) Ale już piszę. MINIU, dopiero obejrxałam film z chodzącym Biorysem. Grawo dla niego, tak pewnie idzie. Super! ASIU< na mnie mąż też czasem krzczy, że za du.z wydaje, ale ja wcale nie uważam, żebym tak strasznie dużo dzieciom kupowała. ale powiem Ci, że Twój i tak cierpliwy. Mo jakby sie dowiedział, że 4 kurtki kupiłam, to by chyba zablokował mi dostep do konta:D Lenka miała wczoraj niespokojną noc. Wybudziła się o 23.30 i bardzo płakała. Dostała Viburcol ui ululałam ją w wózku. Chyba zęby, bo innej przyczyny nie widzę. Dziś za toprawie cały dzin spała, może też przez deszczową pogodę. Wczoraj zakupowaliśmy w Gdańsku. Dla dziewczyn kupiliśmy zabawki z Smyku, W HMie sliczną sukienke na lato dla Olgi (całe 20zł) i bluzeczkę dla Lenki z serii Hello Kitty. A ja, momio iż nie palniowałam, fundnęłam sobie kurtkę na wiosnę HMa, fajna i niedroga, kolor kakaowy, z bawełny, na guziki, kołnierz, przewiązywana w pasie. Nie kupiłam kardiganu, niestety. Olga w miare zniosła zakupy, ale więcej już z nią nie jedziemy, bo spokojnie nie mozna kupić, marudzi. Zaliczylismy też Sphinxa, tadycyjnie. A dziś poszłysmy z Olga do Multikina na film 3D. Oldze sie podobał, ja zasnęłam w trakcie:D:D Potem Mc donalds i do domku. I zasnęła o 20(!!!!!) na kanapie. Już nie pamietam, kiedy ostatnio tak wcześnie zaspała. A, wczoraj kupilismy też w Smyku kubek z ustnikiem Tommee Tippi, zapłciliśmy za niego.... i Pani zapomniała go nam włozyć do reklamówki, dopiero skapnęlismy, jak wyjeżdżaliśmy już z Gdańska, jak przegldałam zakupy. Aoe bylam zła:( Jutro do pracy, ale mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, co do bucików, to po domu najzdrowiej latać dzieciakom w sakpretkach z absami. Nie pakuj Bryska w żadne butki. czy kapcie. A na dwór to bym kupiła jakies trzewiki lub adidaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, MINIU, z doświadczenia nie polecam kupować drogich butów, chyba że Was stać. Ponosi 2 miesiące i już nastepne bedziecie kupować. Ja kupuję butki w ccc, skorzane. Drozszyc poprostu nie ma sensu. Chbya, że kupicie droższe i potem opchniecie na allegro. Widziałam, że niektórzy kupują używane buty dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość min55
Kiwi jestes jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój Mysz ma gorączkę :( Chyba bo wczorajszym spacerku a dziś jeszcze pół dnia byliśmy na dworze ... dałam mu czopek paracetamolu ( tylko to miałam w domu ) a goraczka rosnie z godziny na godzinę . Mały śpi więc o tyle dobrze . Już ma 39 stopni , Maciek pojechał do apteki po jakiś inny środek bo ten najwyrazniej nie działa :( Stresa mam bo to nasz debiut ... Jutro napiszę więcej ... puki co jestem padnięta jak diabli bo od piątej w zasadzie na nogach jestem ... ...myslałam Kiwi ze może jestes jeszcze to byś mnie poratowała jakąś radą albo co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, jak Borys???? Zeszła gorączka??? Co mu daliście??? W takich sytuacjach zawsze daję Nurofen i obserwuję dziecko. Jak nie mija, to śmigiem do lekarza z rańca. Jakby co, to następnym razem pisz smsa to sie zjawię na kafe i odpiszę.Ja i tak późno chodzę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Borys nadal goraczkuje , dostał drugą dawkę ibuprofenu , jeść nie chce ale wypił chociaż troche soku przecierowego ... Jedziemy do lekarza po południu ... Piniu u tego kolesia zamawiałam te panele do zbudowania kojca http://allegro.pl/item577443148_sam_skomponuj_swoj_kojec_tu_panel.html Facet dodaje gratis zestaw do montowania do ściany ... Kiwi śliczną tą sukieneczkę kupiliście Oldze . CUDO :D Zapodaj zdjęcia kurteczki ... Ja juz zapowiedziałam męzowi ze jak tylko dostaniemy zwrotu podatku to idę na zakupy :P Przejrzałam szafę i potrzebuje paru rzeczy ... Co do bucików to chodziło mi własnie o te podwórkowe :P Ja sama nie uzywam kapci ,laczków czy bamboszy więc moje dziecko tez pewnie nie bedzię :P .... Kupiłam mu super skarpety z abs-ami firmy stentaler - są rewelacyjne ,fakt dość drogie ale dwie pary wystaczą na sezon o takie coś : http://allegro.pl/item572974590_mam_dziecko_skarpetki_abs_sterntaler_21_22_sun.html A buciki dla Boryska jak się okazuje kupiła tesciowa , więc na razie się wstrzymuje , zobaczymy czy dobre będą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×