Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

EMILKO---jejku to niezle sie nacierpisał Olek nawet nie chce sobie tego wyobrazic buuu zycze zdrowka i szybkiego wyleczenia skaleczonych zabkow. MINIU---to zaszalalas z ty ekspresem nie no az takiego drogasego to nie kupie ale faktycznie super!!! ja mam ROWENTY http://www.allegro.pl/item558377741_ekspres_do_kawy_rowenta_es_180_15_bar_cappucino.html DOKLADNIE TAK WYGLADAL JAK BYL NOWY TYLKO ZE KOSZTOWAL 600ZŁ A TERAZ TAK WYGLADA WSUMIE NIE JEST ZNISZCZONY DOSLOWNIE NIC JEDYNIE TO NA LYZCE OD KAWY WIADOMO TROSZKE TAKI NALOT LEKKI JEST NO ALE OGOLNIE TO JEST NIC NIE ZNISZCZONY ALE CHYBA NIE SPRZEDAM BO ZA 150ZŁ TO MI SIE NIE OPLACA A CHYBA WYZEJ NIE POJDZIE :( BUUU A WIDZICIE MI TEZ NIE ZAWSZE UDA SIE COS SPRZEDAC EHHH A CHCIALABY TAKI Z MLYNKIEM ALE DWA TO MI NIE SA POTRZEBNE NO MOZE NA NOWY DOM SPOBIE SPRAWIE A TERAZ JESZCZE W TYM BEDE SOBIE ROBIC I JUZ:) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=560890116 Aaaaa bym zapomniala Natalka pomalu zaczyna stawiac kroczki samodzielnie dzisiaj dwa zrobila ale sa one jeszcze takie malusie no ale widze ze z dnia na dzien postepy dzisiaj to sie caly czas puszczala i sama stala i to naprawde dlugo wiec moze i niedlugo dolaczymy do Olka byle by nie skonczylo sie tak jak u Niego BIDULEK!!!! Dziewczynki jezeli ktoras z Was jest zainteresowana to w Biedronce sa takie fajne pizamki dla dzieci rozne rozmiary ja dzisiaj kupilam jedna Natalka wlasnie w niej spi i jutro ide kupic jeszcze jedna w wiekszym rozmiarze, natalce chyba pasuje sama sobie wybrala dalam jej dwie do wyboru a ona sobie oczywiscie rozowa wybrala:) MINIU---NOOOOO pieknie Borysek gada super! a jak On zasowa szybciutko jak nie wiem ekstra!!! az dziw ze sam nie chodzi naprawde tak pomyka Natalka az tak szybko nie chodzi ale tez przy meblach lazik z Niej maly:) To zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, idę się chyba powiesić:( W pracy dupnie, jakos tak układa się nie po mojej mysli, Olga niegrzeczna, ciągle chiodzę przemeczona..... Nawet m isie dzis pisać nie chce. Marzę o takim wolnym dniu, bez dzieci, bez nikogo, spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio mam ciulate dni :( niby wszystko ok,wczoraj Szymek miał wolne,więc trochę odpoczęłam,ale nocki u nas też fatalne. Tzn.obywa się bez płaczu,trochę pojęczy i zasypia,ale potrafi czasem co 1,5 h się budzić i jęczęc za cyckiem jeszcze. W dzień ok,bardzo grzeczny,bez piersi się obywa ,ale te nocki.! W ogóle to też już jestem zmęczona,tą zimą ,szarością ,bleeee :( nic mi się nie chce :( Do pózniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO DLA WSZYSTKICH DZIECI ZA ICH UMIĘJĘTNOŚCI :) Idę się ,podleczyć kawką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nocka nie bardzo , do tego Borys wstal o 5 ( jak tak dalej pujdzie to bedzie mi sie o 4 budził ) , niby padł jeszcze na chwilkę o 7 ale ja juz nie :O Ale to juz chyba przesilenie wiosenne nas dopadło ... Emilko to co z tymi ząbkami ?będzie żył ?? To jak to sie stało , tzn udezył w jakis kant czy jak ?? Piniu , jak Natalka po nocce w piżamce ? Spradza sie u tak małego dziecka ? Ja własnie dostałam bardzo ładne piżamki dla Boryska ale on to ciągle wyłazi z pod kołdry i boje sie zeby mi nie zmarzł ... myslałam zeby do wiosny poczekać ale juz sama nie wiem... Kiwi jak dziś dół ?? jak w pracy ?? co sie dzieje ?? Aniu a Mikusiowi nie idą ząbki ?? Borys tez sie budzi i co najgorsze to nie chce spac , bujamy sie więc z godzine za nim uśnie :O mam nadzieje ze to ząbki i ze niedługo minie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- hmm,to chyba nie ząbki,nie widzę nic na horyzoncie :) dziąsełek też nie ma podpuchniętych,myślę,że On budzi mi się z przyzwyczajenia. Narazie pominęłam dwa nocne karmienia,tzn.po kolacji i kąpieli nie ma już piersi,(zawsze była jeszcze) ,odkładamy Go do łóżeczka,wychodzimy z pokoju góra 5 min,mały spi. Potem koło 23 zawsze się budzi,normalnie jak w zegarku,jest przerażliwy płacz ,krzyk ,ale nie wyciągam Go ,nie karmię i zasypia po około 5 min płaczu. No i na tym jak narazie koniec :( potem potrafi się znowu obudzić i płakać ,i czasami jest tak,że nie biorę Go ,uspypia ,a czasmi Go biorę,i przystawiam ,ale to nie jest jedzenie tylko ciumkanie,po czym odkładam Go i spi znowu ze 2 h i to samo.:( Staram się Go przetrzymywac i nie karmić,ale ileż mozna płakać. W dzień piersi już nie potzrebuje ,a nocy tak :( Jejku,mam nadzieję,że On z tego wyrosnie jak najszybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie KIWI co tam w pracy ? chyba nie masz problemów :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u mnie jest tak ze Borys budzi sie godzine po zasnieciu , popłacze chwilkę usypia po czym znowu sie budzi po godzinie , około 24 budzi sie na dłuzej wtedy juz sam nie usnie potem około trzeciej , i piątej , dziś o pątej juz nie chciał spać . Wydaje mi sie ze to od ząbków bo coś chyba górne dziąsło ma podpuchnięte , A np dolnego drugiego zęba w ogóle nie zauważyłam że wychodzi ... wiec moze to jednak u Mikusia jakiś niedobry zakamuflowany ząbek :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie chcę o pracy na forum pisać. Ale cos czuję, ze moje dni w niej są policzone:( znalazlam sie w pewnej patowej sytuacji i tyle. I tak jakoś mam doła:( I nic mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borys juz mówi mabababa i mama :P Kiwi jak dziś, wyjasniło się coś ?? jak dziś nastroje ?? Jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU< na razie nic nie piszę, ale ogólnie nie jest ciekawie, wszystko pod znakiem zapytani,a roszady, samac jaeszce nie wiem na czym stoję. Cośm i nie może sie zpaisać filmik z Borysem, nie wiem dlaczego, a chciałabym go posłuchac, jak bababuje:) ASIU< zdjęcia obejrzałam, Lila słodka i niepodobna do Marcina. Filmu nie otworzylam. doszedl, ale nie otwiera mi się. Ciężki dziś dzień sie szykuje:( trzymajcie kciuki za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, Borys jest cholernie przystojny facet. Skubany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) MINIU-no to Borysek rozgadał Ci się na dobre :) KIWI-trzymam kciuki,żeby problemy w pracy były przejściowe ,a przede wsztystkim,żeby nie zwiastowały niczego złego.:( Eh,nocka u Nas znowu kiepskawa,wybudzał się Miko z płaczem po czym ,po chwili zasypiał,i tak praktycznie co 1h . Poza tym jestem też nie wyspana,bo wzięło Nas z Sz.na oglądanie Prison Breaka i tak oglądamy po 4 odcinki wieczorem :D Dzisiaj zaczynamy 4 serię,nigdy mnie ten serial nie interesował za bardzo,ale jakoś tak się wciągnęłam przy 3 serii,gdzie ,żeby było wesoło nie widziałam 1 i 2 :P:) Po południu jedziemy do znajomych,do koleżanki Mikołajka starszej o 3 mc . Ja nadal w piżamie .posprzątałm ,pomyłam podłogi ,mały spi,więc odpoczywam przy kawce. Na poprawę mojego ostatniego kiepskiego samopoczucia ,kupiłąm sobie płaszcyk na wiosnę,a teraz szukam do niego czarnej torebki ,przekładanej przez ramię,interesuje mnie taka mała. aaaa i Mikołjaka coś wysypało,plecki ,pupka ,szyjka :( hmm,nie wiem co to za cholerstwo się przyplatało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi trzymam kciuki zeby było wszystko ok ... Aniu a jadł coś Mikuś nowego ? a moze proszek zmieniłaś ?? moze dlatego się budził , bo go swędziało ?? Aniu prisona oglądałam chyba dwie albo trzy pierwsze serie , potem juz zaczął mi sie nudzić .. Borys babuje na maksa , a my z Mackiem cały czas jesteśmy tym podekscytowani :D....i chyba mu lezie trzeci kasownik :) bo ma opuchnięte górne dziąsełko ... Ja mam ochoty na zmiany , na wiosne wybieram sie do ikei ... tyle rzeczy jeszcze musimy do naszego mieszkania kupic , jeszcze duzo remontów nas czeka , tylko niestety cierpimy na chroniczny brak kasy :( a tu kolejne nowe remonty i nowe wydatki się zbierają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! KIWI---kochana nie zalamuj sie!!! wiesz jaka bylam zszokowana jak napisalas ze sie chcesz powiescic?? wiem ze to zart ALE NAWET TAK NIE ZARTUJ!!!! U Nas nocki tez koszmarne jak nie wiem:( Natalka wczoraj w nocy tak nam dala popalic ze taka bylam zmeczona nawet kompa nie odpalilam. natalka najpierw buziala sie co jakis czas do 23.00 potem sie obudzila o 12.00 miaczala, nie wiem czy brzuszek jej nie bolal bo 2 kupki zrobila. Pozniej usnela obidzila sie znowu o 2.00 do 5.00 nie spala i pozniej do 7.30 nie no KOSZMAR!!! Dzisiaj bylo lepiej buzila sie tak troszeczke ale bez tragedii i spala do 7.30 takie nocki sa OK! nie wymagam cudow. Chyba ide jej 3 zab na gorze szok ja nie wiem jak doczekam te wszystkie zeby oszaleje chyba!!!! ANIU---a karmisz jeszcze Mikusia?? to moze cos zjadflas i dlatego go wysypalo?? albo cos nowego wprowadzilas do dietki co?? Ja tez od rana dzisiaj jak mroweczka, kurze wytarlam, poodkurzalam, poylam podlogi, wysprzatalam w lazience i juz 2 parnie mi sie robi, ugotowalam tez obiadek dla nas i Natalki wiec gospocha dzisiaj ze mnie pelna para:)) Dziewczyny mam pytanie gdzie kupie takie zabepieczenie przed otwieraniem np szuflady?? ja nie chce tego akurat do szuflady tylko do zmywarki Natalka ciagle ja otwiera a tak sa naczynia boje sie zeby talerza nie wyciagnela i jeszcze sie stlucze i bedzie tragedia takie zamkniecie jak znalazl by bylo hmmm nie wiem gdzie na allegro??ale w jakim dziale?? zmykam gotuje sobie jeszcze do rybki fasolke szparagowa:))) mniam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia takie rzeczy sa na allegro w dziale dzieciecym... jak juz w niego wejdziesz to pozniej w pozostale i w zabezpieczenia i tam masz takie gadzety... kiwi a moze szybko na wychowawczy ucieknij... tyle ze nie wiem czy ci to cos da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ASIU znalazlam a tak sie wlasnie zastanawialam gdzie to jest musze kupic bo juz raz mi pokrywka wyladowala na kafelkach no ale niz sie nie stalo jednak mysle ze z talerza nic by juz nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wyszlismy z Królikiem na chwilkę na spacer ale szybko uciekaliśmy do domu bo wieje niesamowicie . Pewnie halny ... Królik za to usnął tak mocno ze nie obudził sie w trakcie manewrów przy rozbieraniu :D Dziś postawiłam go przed łazienką (trzymał sie sciany ) a sama weszłam do srodka nastawić pranie . Patrze a on włazi za mną bez trzymanki :D doszedł sobie do pralki he he Kurcze no, ale mi się rozbrykał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem dostała od pediatry dwie maście na recepte. Jedna to mąść pośladkowa a druga maść na krostki na twarzy które Olek dostał. pomieszały mi się kartki i nie wiem jaki kolor ma mąść pośladkowa. Jedna maść ma kolor biały a druga żółty dajcie znać czy możecie mi podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko a jakie nazwy tych maści ?? a na nich nie pisze do czego są ?? No i w jakim celu dostałaś posladkową a w jakim do buzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, PINIU, no co Ty, ja tylko tak żartem pisałam:) Tak właśnuie myślę, że jakby coś, to ucierknę na wychowawczy i bedę szukać roboty, bo w tej nei widzę przyszości. Za kilka mięsię cy polecę, jak i moi poprzednicy:( Dziewczyny, przepraszam, nawet nie mam nastroju jakos sie udzielać, ciagle chodze zmęczona, jeszce Olga mi daje gazu... Już nie marudze. MINIU, co planujecie w chaupce pozmieniać? My koniecznie juz musimy dywan kupić do dużego, tylko nie ma czassu jakos sie razem wybrac, bez dzieci ina spokojnie obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co takie puchy ?? Kiwi w ikei chcemy dokupić elementy do naszych mebli w salonie ( szuflady , witrynkę ) szafę do sypialni ... Ale pasuje nam też zrobić generalny remont łazienki i przedpokoju ...no i meble do pokoju Boryska , dywan , do salonu , kilka elementów do kuchni i do sypialni :P ale to to chyba dopiero jak do pracy wrócę i wezmiemy jakiś kredyt ... Jak nastrój , kurcze tez pomyslałam sobie zebyś na wychowawczy uciekła , będziesz chociaż spokojnie mogła szukać pracy , Kiwi a masz szanse na zasiłek ?? Bo moze lepiej jak byś na bezrobociu była bo wtedy chociaż kase dostaniesz ?? Ale co ja gadam moze nie bedzie tak zle i nie stracisz pracy .. co ?? Borysek wczoraj dostał kubeczek kapek z tommiego , od swojego kuzyna Franusia i wiecie ze od razu ładnie załapał o co chodzi :D Tylko troche za duzo na raz mu leci i jeszcze troche sie krztusi ...dziś nie bardzo chciał z niego pić ... Niestety butla juz poszła w odstawkę :)i będzie musiał sie przyzwyczaić skoro potrafi ładnie ciągnąć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! A My dzisiaj znowu imprezkowalismy co sie skonczylo zasnieciem meza na fotelu:P heheh potem go obudze:) Pozatym to wszytsko ok! natalka sie dzisiaj wybawila za wszytkie czasy am nadzieje ze bedzie dobrze spala w nocy?? OBY!!! MINIU---u Nas od juz od 3 miesiecy butla nieuzywana Natalka tylko z niekapka pije, nawet ostanio jakos bylam na spacerze i weszlam do mamci a mam u niej jeszcze butelki bo kupilam zeby u niej tez bylo zeby sie za kazdym razem z tym majdanem:) nie zabierac ale niekapka jeszcze jej nie kupilam a musze wlasnie zeby u mamci swoj miala no i chcialam jej dac pic to za chiny nie chciala ze smoczka nic nie wypila moja mamcia lyzeczka jej dala to troche pochlipala, taka cwaniarka mala oprocz soczku lub wody nic nie pije mleko na ktorym robie kaszke je lyzeczka i kaszki wiadmo ze lyzeczka deserki i obiadki tez wiec u nas butla w odstawce dawno, a czasem zaluje bo na noc lyzeczka musze jej kaszke dawac jak jest spaica a takto by mleko na snie wypila ale nie ma mowy ehhh KIWI---ja tez na Twoim miejscu bym na wychowawczy poszla i spokojnie sobie pracy szukala jezeli mowisz ze i tak dlugo tam nie bedziesz to lepiej za wczasu idz sobie wypoczniesz tez troche. ja zmykam ide sie kapac Natalka spi maz tez heheh:P a ja zrobilam sobie zielonej herbatki mam gazetke oddaje sie relaksowi ahhhh to papap dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, właśnie sobie marznę w pracy, Ale na zewnątrz prtzynajmnie jsłoneczko świeci, to i humor m isię poprawił. MINIU, nareszcie otworzyłam filimik z babującym Boryskiem. ale się uśmiałam. Jaki Twóu syn ma temperament, z jakim przekonaniem bababuje. Lenka to jakoś tak delikatniej, a Borys to jak Olga, żywotnie. I ta bęcka na koniec:) Super pocieszny jest. PINIU, to ładnie imprezujecie:D Mąż aż w fotelu zasnął:p Jak Natalka, już lepiej nocki? U nas wczoraj odkryłam przyczynę ostanich niepokojów Leni. Jest ząbek!!!Prawa górna dwójka:) To już szósty. Nie podoba m isie zgryz leny, dwójki rosną copfniete w stosunku do jedynek. Będzie nosić pewnie aparat. kupiłam jej nawet smoczek, żeby palucha nie ssał, ale gdzie tam, odrzuciła. Z tym wychowawczym to ostatecznosć. Jak pójdę na wychowawczy, to kasy nie będę mieć, tylk oz jednej pensji byśmy żyli przez jakiś czas.t ojuz ostateczność. Na razie czekam, jak sie sprawy potoczą. ASIU, nie mogę otworzyć od Ciebie filmu, w jakimś dziwnym programie on jest czy co, nie wiem. ANIUI, jak krostki Mikusia, poprawilo się? Dobra, wypadałoby troche popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi a jakim programem otwierasz filmy??? jak mi napiszesz to przekonwertuje filmik i wysle ci w takim formacie jaki twoj program obsluguje bo poki co jest w formacie .mov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu ,no wiem ze Natalka pije juz od dawna z kubka niekapka bo o tym juz nie raz pisałaś :P ale Borysek nie chciał za nic w swiecie się do niego przekonać i dlatego pomyslałam o kubku kapku o coś takiego http://allegro.pl/item560287666_tommee_tippee_pierwszy_kubek_z_ustnikiem_4m_190ml.html i w sekundzie załapał o co chodzi :D . Tylko ze jak ciągnie to duzo na raz mu sie wylewa przez te dziurki i troche się denerwuje ... Kiwi słoneczko jednak duuuuuuuzo daje co ?? Ja mam od razu duzo więcej energii :) Gratuluje ząbka :D jeny to juz szósty , niezle :) Strasznie szybko jej wychodzą . My na razie mamy dwa dolne i tez mam wrazenie ze nieco krzywo rosną . Moja mama mówi ze to normalne , zobaczymy jak całe wyjdą .. mąż mój ma od jutra urlop :D musze wybrać sie na grzemarki kupić Boryskowi podomkowe spodenki i bluzki bo juz z większości powyrastał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Nie mam weny pisać,Mikołajek od wczoraj gorączkuje :( noc przespał nawet,ale jak się Go obudził i Go dotknęłam to ,aż parzył. Rano tem.39 st.,od razu podałam paracetamol-spadła Mu po nim. Teraz sobie śpi,bidulek mój,blady jakiś wychudzony taki :( ,nie chce mi jeść za bardzo dobrze,że chociaż pije. Jak Szymon wróci z pracy jedziemy po południu do lekarza,bo nie ma na co czekać. Tylko zastanawia mnie to,że nie ma żadnych innych objawów typu kaszel,gorączka,dziwne przecież,nie może to być 3-dniówka bo ją już przechodził,a ponoć tylko raz się ją ma . Zobaczę co powie lekarka. Krostki zniknęły. Dziewczynki uciekam,nie piszę nic narazie,bo muszę zrobić koło siebie póki Misio śpi. Do pózniej .Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, moze się Mikuś gdzies przeziębił, kurczę. Pisz co lekarz powiedział. ASIU, Windows Media Player. Jakbyś mogła, przekonwertuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miko ma jakąś infekcje gardła,nic konkretnego ta lekarka Nam nie powiedziała w sumie :( Dostał antybiotyk :( Najgorsze jest to ,że cały dzień ma tą gorączkę :( nic mi nie jadl,nic :( tak Go boli to gardziołko,znowu zaczęłam Go karmić w dzień,musiałam niestety ,bo tak to cały dzień by mi nie jadł nic. Mam nadzieję,że jutro juz będzie lepiej i zacznie jeść normalne posziłki. Spokojnej nocki ,papa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja jakims dziwnym sposobem dostalam znow pokarmu... i tak sie zastanawiam czy nie zaczac znow karmic... kiwi juz przekonwertowalam ale wysle jutro bo dzis mi sie juz nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×