Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

a ja mam tyle sniegu za oknem co jeszcze nigdy... zaraz do lekarza ide to jak wroce to zdam relacje co i jak... kiwi ja mialam taki posiew robiony i jeszcze inny na inne bakterie i grzyby ale u mnie obydwa jalowe normalnie jak jakis robot albo co... no bo to chyba nie jest normalne zeby zywa kobieta i to do tego jeszcze w ciazy miala tam tak czysto... jesli chodzi o tego paciorkowca to ja slyszalam ze jest tak ze ty masz brac antybiotyk i po urodzeniu zaraz twoja corcia tez ma dostac i juz i nic jej nie bedzie... ja sobie kupilam dwa do karmienia staniki ale jakies dziwne sa.... z przodu miski mnie uciskaja a pod pachami mi miski odstaja... moze jak mi cycki urosna do karmienia to bedzie dobry zobaczymy... piniu a ja mam wrazenie ostatnio ze w maju urodze... juz stracilam nadzieje na porod... teraz tak sobie mysle ze ja to juz tak do konca zycia bede z mala w brzuchu chodzic... no to spadam sie wykapac i do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka kurcze trzymam kciuki :D ale supeeeeeeeer wiadomośc Kiwi NIE KUPUJ TYCH BIUSTONOSZY !!!!!!!!!!! ja sobie zamowiłam wlasnie dwa i maja w srodku taki szew ktory pieronsko gryzie - nie da sie nic z tym zrobic juz próbowałam :( pieniądze wyrzucone w błoto :( Lepiej poszukaj w sklepie przynajmniej bedziesz mogła zmierzyć ... Ja nie mialam zadnych badan na posiew - przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo :( A ja dzis znowu sprzatanie - od poniedzialku mąz ma urlop to w koncu mam nadzieje wyremontuje ten pokój . A ja coraz bardziej zaczynam byc przerazona perspektywą porodu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) EMILKO!!!! TRZYMAM KCIUKI!! NA PEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE:):):) Co u mnie?? chyba jaestem na dobre przeziebiona,też mi tego najbardziej potrzeba teraz:( katar mam okropny,ale nie mam kaszlu ani gorączki,więc tyle dobrze.Ogólnie tylko czuje osłabienie:( KIWI-ja też nie robiłam badania na posiew,jutro muszę przypomnieć mojemu lekarzowi o tym ,swoją drogą ciekawe czy już dostane wskazanie czy nie (zaczynam 37 tc jutro) Ja stanika też nie kupiłam jeszcze ,ale zamierzam właśnie kupic taki z tańszych i góra 2 szt.najwyżej sie dokupi pózniej. KIWI mnie kasę przynosił listonosz do ręki(nie podałam nr konta) i to z dużym, poslizgiem:(Np.teraz mam nie zapłacone jeszcze za cały luty nie mówiąc o ty,ze kończy sie juz marzec. Ja L4 miałam wystawiane na 2 tyg. i ZUS ma na to miesiąc czasu ,zeby wypłacać pieniądze . Pracą się nie martw,zwolnic Cie nie mogą.Będzie dobrze:) Wczoraj bylismy na zakupach dokupiłam wszystkie potrzebne rzeczy dla Maleństwa,na chwilę obecna ma juz wszystko. Rozglądałam sie jeszcze za przewijakiem na łóżeczko,ale w SMYKU sa drogie i jakieś takie brzydkie,porozgladam się na allegro. Poza tym moja torba juz w połowie spakowana. Kurczę ,ale mnie panika ogarnęła jak przeczytałam ,ze EMILCE wody odeszły,jej tak się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU- to ja tak TY ,mam takiego stresa,ze szok.Czasami wieczorem wręcz zanoszę się płaczem,ze tak sie boję. Mam nadzieję tylko,ze jak juz przyjdzie co do czego to ten strach po prostu minie,nie będzie go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU i jak badania?? Ja mam zamiar dzisiaj już wszystko poprasować,zostały mi bety,ochranaiacz na łóżeczko i pieluszki tetrowe ,które własnie się suszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja nawet nie boje sie samego porodu tylko tego ze cos mnie zaskoczy . Ze nagle okaze sie ze bede musiala miec cesarke albo ze tak jak Kiwi rozwarcie nie bedzie postepowac , albo ze nie urodze łozyska i czekac mnie bedzie jeszcze jeden zabieg, tego ze nie poradze sobie z bolem i wielu innych rzeczy ktore odbiegaja od mojego wyobrazenia porodu :( Bo jakos za bardzo optymistycznie to wszytsko widze - boje sie ze bardzo sie rozczaruje ... Aniu a co do Ciebie to mam przeczucie ze szybko Ci pójdzie - i tego oczywiscie z calego serca Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU ja też mam nadzieję,ze Nam wszystkim łatwo pójdzie:) Eh smutnawo coś ostatnio Nam się robi na topicu:( Ja to już chyba wpadłam w jakąś paranoję i wymyślam sobie oznaki porodu,mam nadzieję,ze jak przyjdzie co do czego to zauważe te prawdziwe oznaki. Już sama nie wiem czy mam leżec i odpoczywać,ale jak to robię to cały czas myślę o porodzie,czy wręcz przeciwnie wziąć się za sprzątanie ostatnie przygotowania,?? Ciekawe co u EMILKI ?? trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko stanelo... lekarka mnie pocieszyla ze jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie mi porod wywolywac... mala wazy ok 3200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mala rosnie jak na drożdzach :D A kiedy mieli by wywolywac poród??ile Ci jeszcze daja czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! JEJ ALE EMILKA REWELACJE SPRZEDALA CIEKAWE CO U NIEJ?? WSUMIE TO WCZENIE PRZECIEZ ONA CHYBA MA 36TYDZIEN TAK?? ASIU---nie przejmuj sie napewno urodzisz juz nedlugo ale wiem wiem dluzy sie jak cholera ja tez bym chciala juz a tu nic sie nie dzieje....:( ANIU---kohana moja to ty wylez sie bo jak zaczniesz rodzic to z przeziebieniem jeszcze zarazisz dzieiaczka, i nie stresuj sie ja tez sie boje ale staram sie o tym nie myslec trudno i tak nic nie poradzimy ja juz mam 39 tydzien jej ale to leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini termin mam na 6 kwietnia i jak do tej pory nie urodze to wtedy beda wywolywac czyli pewnie z jakies 2 dni po terminie mnie juz wezma na porodowke... tylko ze jeszcze sobie w szpitalu poleze pewnie z pare dni przed bo tak mi lekarka powiedziala a ja wcale nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a moze seksik by pomogł ?? czy masz nadal zakaz?? bo teraz to juz chyba nie zaszkodzi :D Nie macie zadnych wiesci od Emilki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu troche sie boje bo glowka malej jest juz dosc mocno przyparta do wchodu i jest baaaardzo nisko i jakies schizy mam tym bardziej ze rozwarcie jest... no wiec z tego powodu troche sie boje... wole nie... w sumie juz mi malo zostalo bo np. tobie to nie zazdroszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU---hehe ale napisalas do MINI ale szczerze ja tez jej nie zazdroszcze nic a nic juz byl dluzej nie chciala byc w ciazy juz mi starczy:) a jezeli chodzi o mnie to ja jak do 11 kwietnia nie urodze to 12tego mam sie zglosic do szpitala ale jeszcze dokladnie wypytam jak bede na wizycie w poniedzialek.... Ciekawe co z EMILKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moze urodzisz dzien przed terminem tak jak poprzednio ... Natomiast mnie sie póki co szczególnie nie spieszy :D dobrze mi nawet tak jak jest ... Ale jeszcze mam w zasadzie troche czasu na zmiane nastawienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pewnie do was tez Emilka napisala?? ale jakby jakims cudem nie to w kazdym badz razie bidulka napisala ze ma bardzo silne skurcze ale niestety nie chce jej sie szyjka otworzyc (KIWI pewnie cos o tym wie) i jezeli do jutra nic sie nie ruszy to jej cesarke zrobia. Pisala ze jest wykonczona... ehhh bidulka musismy trzymac za nia kciuki zeby sie udalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiesci od Emi poród niestety nie postepuje :( i mimo silnych skurczy szyjka nie chce sie rozwierac ... Jak do rana nic nie bedzie to biora ją na stół :( Biedactwo .. Mam nadzieje ze bardzo nie cierpi - Trzymajmy kciuki za nią i za malego Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widze ze wszystkie dostalysmy tego samego smsa no ale wsumie dobrze ze wogole napisala bidulka jak taka jest wykonczona a miala jeszcze sile nam smsy slac... tak tak trzymajmy kciuki i badzmy dobrej mysli aleby sie jej udalo jednak urodzic naturalnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szlak mnie trafia jak sobie pomysle ze biedną dziewczyne tak męcza ... Mogli by juz jej zrobic tą cesarke skoro porod nie postepuje :O ach szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kochane dostałam sms od Emilki,napisalam Jej,że my tu wszystkie trzymamy za Nią kciuki i na pewno da radę. No własnie MINIU ja tez tego nie rozumiem ,ze pozwalają dziewczynie tak się męczyć ,a nie robia Jej od razu cesarki?? od czego to niby zależy ,ze muszą do rana czekać?? ASIU -Ty sie tak nie stresuj, jestem pewna,ze do 6 na pewno urodzisz:) PINIU jej Tobie już 39 tydz.leci super,masz już donoszona ciążę:):) A ja własnie przeczytałam na necie,ze mój szpital jutro otwierają SUPER ,kamień spadł mi z serca:) Mam nadzieję,ze tą informację potwierdzi jutro mój lekarz. KIWI-a jak Tobie minąl dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kochane dostałam sms od Emilki,napisalam Jej,że my tu wszystkie trzymamy za Nią kciuki i na pewno da radę. No własnie MINIU ja tez tego nie rozumiem ,ze pozwalają dziewczynie tak się męczyć ,a nie robia Jej od razu cesarki?? od czego to niby zależy ,ze muszą do rana czekać?? ASIU -Ty sie tak nie stresuj, jestem pewna,ze do 6 na pewno urodzisz:) PINIU jej Tobie już 39 tydz.leci super,masz już donoszona ciążę:):) A ja własnie przeczytałam na necie,ze mój szpital jutro otwierają SUPER ,kamień spadł mi z serca:) Mam nadzieję,ze tą informację potwierdzi jutro mój lekarz. KIWI-a jak Tobie minąl dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, to EMILKA nas wszystkie zaskoczyła:) Też do mnie pisała. Nie zazdroszczę jej z ta szyjką, na pewno cholernie ją boli. A co do cesarki, to własnie tak sie każą męćzyć po kilkanaście godzin, a potem łaskawie zrobią. Mam nadzieję, że uda sie EMILCE urodzić wcześniej albo ze nie będą jej męczyć do rana. JA też sie boję porodu, naturalnego. Że każą mi rodzić naturalnie, że nie bedzie postępu znowu i że popękają mi blizny w środku. I boje się, że dziecko będzie chore albo że się zarazi tymi agalactami przy porodzie:( Mąż oczywiście tego nie rozumie. MINIU, dzięki za opinię o tych stanikach. Poszukam czegoś innego. oże Canpola? Choc nie wiem, ile to kosztuje nawet. PINIU, czy Ty noisłaś nr konta do ZUSU? Bo ja na stronie zusowskiej widzialam specjalny formularz, ma którym podaje się nr konta. Jak oni takie poślizgi robia, to nieźle. Teraz, kiedy pieniądze są najbardziej potrzebne. ASIU, 3200g to całkiem sympatyczna waga. Na pewno szybciutko urodzisz. ANIU, postaraj się nie panikowac. Wiem, że łatwo mówić, ale nic innego nie pozostaje nam jak urodzić. Dzis dzień minął mi na obiadku u teściowej. Jtro za to sprzątanie copiątkowe. Na sobotę zapowiedzieli sie znajomi. Cholerq, martwie sie tym zusem. Chcemy kupić już wózek, a tu kasy ni widu, ni słychu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tyko tak na chwilke wpadlam.. KIWI---tak tak musialam zaniesc numer konta do zusu, bo na listonosza doczekac sie nie moglam z tego co wiem tzn u mnie tak bylo ze od momentu przekazania pieniedzy z zusu na poczte mijalo ok 5 dni zanim przyniosl mi je listonosz a teraz jest tak ze jak mam zwolnienie np do 31 to pieniazki na koncie powinnam miec okolo 2 no moze 3 zobaczyy teraz mam do 31 zwolnienie zobacze kiedy dostane kaske... OKI lece psac oczy mi sie zamykaja a jutro znowu KTG na 10.00 to cmokunie kochane dziewczynki do jutra oby Emilka dobre wiesci nam przekazala jutro to papapa doberj nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja tez emilce odpisalam ze wszystkie tu o niej myslimy... napewno do rana urodzi sama... swoja droga to faktycznie tyle godzin trzymac biedna dziewczyne i dopiero po prawie dobie ciac to lekka przesada... nawet nie wiecie jak ja jej zazdroszcze... chcialabym byc na jej miejscu... ech spac z emocji nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ciekawa teorie ostatnio uslyszalam (zabobon oczywiscie ale moze cos w tym jest)... otoz podobno jest tak ze dziecko przychodzi na swiat o takiej porze o jakiej sie je zrobilo i dlatego wiekszosc dzieci rodzi sie wieczorami badz w nocy... to oczywiscie tylko jako ciekawostka i kolejny zabobon ale wg tego to ja teraz urodze bardzo wczesnie rano (gdzies kolo 6)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMY NA NASZYM TOPIKU PIERWSZEGO DZIECIACZKA!!!!! imie: A L E K S A N D E R data urodzenia: 27 M A R ZE C 2 0 0 8 ROK waga: 5200 wzrost: 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadomośc :D Spac nie mogłam od 6 - myslalam o Emilce - Mialam jej nawet smsa pisac ale pomyslalam ze moze spi - a tu taka wiadomosc z samego rana ... supeeeeeeerrr Dobrze ze jeszcze wczoraj ja wzieli na ta cesarke ... Kurcze troche jej zazdroszcze ze juz po wszystkim jest ... Asiu Aniu - ja tez do niej wczoraj pisalam ze trzymamy kciuki wszystkie :D Kiwi słyszalam ze canpol fajny - koszt z tego co poamietam ok 30 zł Kiwi tak sobie pomyslalam ze moze by sie dało dogadac z lekarzem co do cesarki?? Jak myslisz?? Co wogole na ten temat sądzisz -no bo w sumie to przynajmniej miałabys ten komfort psychiczny ... Ja pomału zastanawiam sie czy by z jakąs połozna sie nie dogadac - bo poznałam kilka fajnych na szkole rodzenia ... Ania udzielił mi sie Twoj nastroj odnosnie porodu- grrrryyy chyba zaczynam pomalu panikowac :D No i ciesze sie ze przynajmniej szpital Twoj otwierają - jedno zmartwienie mniej?? A Ty juz spakowana do porodu?? Asia co do Twojej teori ;) To nic mi ona nie powie bo staralismy sie zaraz po slubie wiec szalelismy o różnych porach he he :D A jesli chodzi o porod to moze poprasuj ;) - Emi przedwczoraj cały dzien prasowała i prosze - dzieciak jest juz na swiecie U was też taka piekna pogoda - dzis spacer obowiązkowo :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×