Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

dziewczyny coś ta stronka u mnie niechce działać poprawien wiec na emaila wysłałąm wam wiadomość opisującą wrazenia. kilka zdjeć dołączyłam ALeksandra i moje jak obecnie wyglądam i szczęśliwego tatusia też. Pozdrawiam Was serdecznie i jak tylko bede mogła napisać to napewno napiszę. Czekam teraz na reszte dziewczyn piszcie. AAAA cesarka nie była taka zła myślaąm że bedzie gorzej a mały jest taki piękny że nie mogę przestać na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----40------2---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----40----- -7---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----38----- 19--- 23.04.08-- +10kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------22---26.04.08-- 13kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----34----- 45---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ Pinia----Paulinka-----24-----40----- -6---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----38----- 18--- 23.04.08-- +11kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------22---26.04.08-- 13kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----34----- 45---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK LILKA------------04.04.08----??????------????????------- -----40--------ASIA K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, już myślałam, że się nie dostanę dziś do Was, bo kafe nie działało. Tyle sie dziś wydarzyło, jej. Przede wszystkim ASIU, najszczersze gratulacje.🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jestem ciekawa, jak przebiegł poród, jak sie czujecie. Wszystkie czekamy z niecierpliwością na wieści. EMILKO, Oluś prześliczny. Włoski jak u Twojego męża :DI powiem Ci, że wygląda na więcej niż 3280g. A te 5200g to rzeczywiście zaszokowało. Nawet mamie mówiłam, jakiego wcześniaczka urodziłaś to nie mogła uwierzyć:D Super, że odnajdujesz sie w roli mamy. Nie jest to łatwe. Ale dobrze, że Oluś grzeczny i budzi się tylko na jedzenie. Opis Twojej cesarki trochę mnie przeraził. Bo ja sie strasznie boję, że znieczulenie nie podzała i poczuję, jak mnie kroją. Serio. Jakie miałaś na początku znieczulenie? Podpajęczynkowe czy zewnątrzoponowe? Hmmm, dziwne, ze nie zadziałało. Najwazniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i normalnie funkcjonujesz po cc i możesz sie zajmowac małym. ANIU, to Twój lekarz bardzo doswiadczony, jak przy badaniu-macaniu mówi Ci polożenie. Mój cholernik nie chce nic zdradzic. Dopiero to usg we wtorek wszystko wyjaśni. Ale dalej nie zrozumiałam, kiedy masz isć do szpitala: jak już poród się zacznie czy wcześniej? MINIU, ja też tyję, niestety. A właściwie zaczęłam puchnąć. A juz sie cieszyłam, że tak dobrze wyglądam jak na ten etap ciąży. Dzis wyglądam jak tucznik: nogi i twarz opuchnięte. Podeślij zdjęcia swojego brzucholka:) PINIU, Ty pewnie mężą z rąk nie wypuszczasz:p Ja spędziłam dziś dzień baaardzo aktywnie. Odwiedziliśmy całą familią 3 przedszkola i pobraliśmy karty. W jednym babka była zaskoczona, że Dzidzia wie nawet, na jakiej ulicy mieszka:p Gunia ładnie rozmaiwala z paniami. Jedno z tych przedszkoli (niepubliczne) nie przypadło nam do gustu, jakos tak zimno zosatliśmy przyjęci, dym papierosowy w gabinecie dyrektorki, drzwi do przedszkola otwarte, każdy moze wejść. Przedszkole tzw. prywatne. Zdziwilismy się, bo inaczej sobie wyobrazaliśmy takie przedszkole. ubliczne wypadły o niebo lepiej. Zgłoszeń jest dużo, bo dzieci z wyżu demograficznego. Na razie średnio 2-3 osoby na miejsce. Na pewno większość rodziców składa tak jak i my podania do kilku przedszkoli, co zawyża średnią. Zobaczymy, mam nadzieję, ze gdzieś sie znajdzie miejsce. Po niedzieli koniecznie musimy wypełnione wnioski dostarczyć do przedszkoli. Po wizycie w przedszkolach pojechaliśmy sobie do miejscowości 25km od nas, nad jeziorko. Tam jest fajny park ekologiczny. a potem do lodziarni na pyszne lody. A popołudniu dawaj dalej nad Zalew Wiślany. Na końcu do teściowej. akurat przyszedł mój stanik dla karmiących. Jest świetny. Jakby któraś jeszcze nie miała, to polecam. Firma Mizet. Kupiłam na allegro, 35zł z przesyłką. Wieczorem jeszcze srzątanie mieszkania. Sama sie dziwię, że jeszcze tu siedzę:) Jutro pewnie dzień bardziej leniwy sie szykuje. Mąż do pracy, a my z Dzidzią na spacer pójdzimy i do moich rodzicow. Wyślę Wam zaraz na maila nowy adres stronki Dzidzi. Lenka bedzie miala analogiczny do starszej siostry. Zamiesciłam tam zdjecia z dzisiejszych wycieczek. Do jutra, dziewczynki. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, krowa fajna. Na zdjęciu wygląda fiolotowo-szara. edna malujesz czy wiecej? ANIU, ciśnienie wysokie, fakt. ale gestozą się nie zamrtwiaj. Na tym etapie ciąży to Ci w razie potrzeby od razu cc zrobia i tyle:) naprawdę spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki spac nie moge!!!!!!!!!!!! ASIU GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Ja hyba nigdy nie urodze i nawet juz sie nie nastwaiam ze bedzie inaczej:( Brzuch niby pobolewa ale jakos nie bardzo... Ciesze sie za Asia ma juz to za soba teraz bedzie sie cieszyla swoja kruszynka:) ANIU---ty chyba mnie przegonisz bo ja mam wrazenie ze po terminie urodze, ah ta moja Ginka a od 7 miesiac straszyla przedwczesnym porodem i po co?? MINI---krowa super naparwde wyspa:P bardzo mi sie podoba i kolorek TEZ!!!! EMILKA---prosze prosze jaka dama juz po wszytkim teraz tylko zostaje opieka nad maluszkiem zycze powodzenia a Olek sliczniutki:) kawak chlopaka z Niego:) jeszcze Raz GRATULUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ Pinia----Paulinka-----24-----40----- -6---11.04.08-- +14kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----38----- 18--- 23.04.08-- +11kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------22---26.04.08-- 13kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----34----- 45---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK LILKA------------04.04.08----??????------????????------- -----40--------ASIA K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z rana:) dzis w zasadzie konczymy remont pokoju - mam nadzieje - tzn zostaną jeszcze drobiazgi ale juz przynajmniej bedzie widac efekt :D .. Kolor po drugim wymalowaniu i wyschnięciu zjasnial nieco wiec nie jest tak zle - jednak zostawie jedną białą sciane z malunkiem fioletowo- szarej krowy ( bo taki w koncu wyszedł) a na jednej ze scian bedzie jeszcze jedna biała krowa - ktorą mam zamiar za chwilę pomalowac - A maż dzisiaj jeszcze ma za zadanie połozyc panele - i moze powiesi lampe - i to by bylo na tyle - NARAZIE :D W sumie to ten pokój narazie nie bedzie dzieciakowy - zobaczymy kiedy nam sie uda przeprowadzic do niego dziecko - ale w razie czego bedzie słuzył za składzik zabawek Emilka - gratuluje cudnego bobasa - sliczny jest , jakie ma fajne wloski i oczka - Ja strasznie ciekawa jestem jak wygląda moj Robaczek ;) A jak karmienie piersią - bez problemu sie obyło ?? BO tego sie nieco obawiam .. No i musze przyznac ze jak po zabiegu - bardzo dobrze wyglądasz - swieżo i rześko :) Kiwi zagladłam na stronke - fajny pomysł.. Z przedszkolami to rzeczywiscie problem - a co dopiero bedzie z tym rocznikiem - znowu jakis wysyp - dobrze jak sie ma instytucje babci ale jak nie to kompletna porażka :( Kiwi Ty mialas to badanie na posiew z pochwy?? jak ono wygląda ?? Pinia nie zazdroszcze takiego oczekiwania -Trzymam jednak kciuki za jak najszybsze i najlagodniejsze rozwiązanie .. A jak wogóle sie czujesz?? fizycznie i psychicznie?? Aniu no to juz cesarka zaklepana ;) Wiesz mnie nawet nie niepokoi to ze pije duzo tylko ze mimo iz pije duzo ,ciągle mam straszne uczucie pragnienia ktore nie mija po wypiciu czegokolwiek... A badanianiem sie załamałam :( a tak sie cieszyłam ze juz mam to za sobą lece teraz poprasowac - jak mąż wroci z zakupów to przygotuje mi farbe na krowisie - po wszystkiem nie omieszkam wyslac wam zdjecia + zdjecia brzusia ... A no i moze byscie mi tez wasze poprzysyłaly - Wy to juz pewnie ostatnie ;) takze czekam .. A Emika Ty przysyłaj zdjecia Aleksa bo jest cudny a zreszta takie dzieci szybko sie zmieniaja - a chce byc na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wczoraj na necie zasiedziałam. Jak nic po 3 poszłam spać:) MINIU, to badanei na osiew to tak jak na cytologię wygląda. Biorą Ci próbkę przy badaniu, nie boli. Wyniki są po kilu diach, jak coś wyhodują. Albo i nie. A gdzie Ci będą robić to badanie? Prywatnie? Ile kosztuje? Ja miałam w szpitalu, bo oni tam rutynowo wszystkim robią i dobrze. A teraz we wtorek zapyytam o nie swojego ginekologa, bo nie wiem, czy nie powróciły. Stronka z dzidziami to fajna sprawa. Dzidzia ma odkąd skończyła pół roku. Teraz założę drugą dla Lenki. ANIU, zazdroszczę Ci tej cesarki. Macie jakies wieści od ASI? Jakie wymiary ma Lila i jka sie czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dzieki za informacje odnośnie posiewu - bede robic chyba prywatnie ok 30 zl takie badanie - ale jeszcze poczekam na wizyte u ginki panstwowej- moze dostane skierowanie . Jak myslisz?? A u mnie remont niestety znowu sie odwleka :( panele juz by byly ale okazało sie ze moj mąż zle przygotował podłoze i dopiero w poniedziałek bedzie je kładł :( A ja juz chcialam sprzatac - bo strasznie mnie ten syf drażni - i to najgorsze ze wszedzie jest taki syf ze szok - bo juz tydzien nie sprzatalam ...Juz mam tego serdecznie dość - chyba sie wyprowadzę :P A wy jak tam dziewczynki sie czujecie?? Bo mnie strasznie dzis nogi bolą i stawy i brzusio mi twardnieje - chyba przez to ze cały czas czas dzisiaj jestem na nogach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyneczki! Ja wlasnie wrocilam ze spacerku, ale powiem wam ze bardzo ciezko mi sie chodzi bo wszedl mi jakis bol w lewa strone i krzyz i noga mnie boli:( buuuu Pozatym pokoik juz prawie gotowy tylko czekam na to glupie zamowienie z allegro i porobie zdjecia ale juz jest dieciaczkowo:) posciel mam powleczona juz:P miniu---a czuje sie tak nijak:( dzisiaj odszedl mi czop na 100% to bylo to ale nie byl zabarwiony krwia tylko tak jak Asia kiedys pisala ze takie jakby bialko jajka wiec moze juz niedlugo urodze hmmm zobaczymy... kiwi---ja to cie podziwiam z tym nocnym siedzeniem no ale wsumie ty potem sobie spisz do poludnia a ja o 5.00 sie budzie:) hehehe aniu---jak samopoczucie?? jak brzuszek?? i jak palec po obraczce doszedl do sibie?? Oki zmykam do juterka kochane Mamsie papateczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, nie wiem, czy dostaniesz skierowanie od państwowego lekarza na ten posiew, bo to nie jest standardowe badanie. Ale można zapytać. PINIU, z tym czopem to różnie bywa. Mi odszedł 3.5 tyg. temu i na raie na poród sie nie zanosi. Tak sobie myśle, ze chciałabym urodzić po 20 kwietnia. Byczka:) Weekend i u nas pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! os widze pomalu sie pusawo u nas robi jedne nie pisza bo maja dzieciazki a drugie nie maja sily:P ja ta druga jestem nie chce mi sie wchodzic na neta ciagle zmeczona jestem:( ehhh niech juz sie zacznie!!! KIWI---ja wiem wiem odejscie czopa o niczym nie swiadczy no ale zawsze juz cos tam nie?? MINIU---ty to jeszcze masz czas wiec sie nie denerwuj na meza na 100% zdazycie... wierz mi ze ja czulam sie w tym czasie co ty teraz jestes swietnie w porownaniu do tego co teraz jest ostatani tydzien jednak jest najgorszy ehhh ledwo chodze maz na mnie mowi PINGWINEK:) hehehe Oki zmykam buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja zajadam suchary :( od trzech dni nie jem słodyczy i smiejemy sie z mezem ze po wypiciu glukozy i tak mi wyjdzie wnik zerowy - bo wszystko wsiąknie :P Pinia ja sie nie martwię tym ze nie zdążę - bez przesady - tylko denerwuje mnie ten nieład w domu - a juz w planach mialam na jutro generalne porządki -a tu niczi... No i nie strasz mnie z tym czopem bo od trzech dni mam własnie takie upławy jak białko kurzecze he he ;) Kiwi tak myslałam - ze nie bardzo mogę liczyc na skierowanie- ale zapytam co mi szkodzi .. Ania sie cos nie odzywa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jejku ale jestem zmęczona dziś mały cos marudny był dużo nie płakał ale marudził strasznie. cały czas by tylko ssał pierś, zastanawiam się czy mam treściwy pokarm bo może jest ubogi w skłądniki odżywcze. jutro mam tyle załatwiania spraw w urzędzie że szok od 17 ściągam mleko do butelki i jak naraxzie mam tylko 70 ml. jutro moja mam a i tata przyjedzie i zaopiekuje się mąłym jak my bedziemy jeździć i załatwić wszytsko. a oprócz tego to nadal boli mnie kręgosłup. dziewczyny jak teraz możecie to śpijcie ile wlezie bo ja teraz spie ale co dwie godzinki jest pobudka na jedzenie tak wiec dopóki nie wpadne w trans doputy bede zmęczona. a i zadbajcie o siebie bo ja jak dziś brałam prysznic to mały taki buł maerudny że musiałam wyłazić z pod pryznica jak poparzona heheheh dopiero teraz mam czas dla siebie a ja już jestem taka padnięta że szok. jak znajde chwilkę to napewno się odezwe. pozdrawima Karmiąca mamuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, na pewno masz treściwy pokarm!!! A noworodki moga tak ssać często i marudzic. Podziwiam Cię, bo ja szykuję sie na karmienie butelką. Przy Olce nie dałam rady, bo ciągle płakała (jak była tylko na piersi), to teraz przy dwójce małych dzieci nei wyobrażam sobie karmienia piersia. Wiadomo, ze dziecko na piersi je częśceij, czasem praktycznie non stop. MINIU, kiedy robisz ten test obciążeniowy? Kiedy masz wizytę u lekarza? PINIU, ja też jestem jak słoń. Ledwo z łóżka schodzę do kibelka w nocy. Nogi i twarz mi popuchły, źle wyglądam:( ANIU< co z Tobą? ASIA to jutro juz chyba do domu wyjdzie, co? Po naturalnym 3 dni trzymają chyba. A ja zaraz biorę sie za wypełnianie kart do przedszkoli. Jutro mąż rozwiezie. Składamy do trzech. Może juz wózek jutro przyjdzie? Nie mogę sie doczekać. Mam nadzieję, że będziemy umieli go złożyć:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie wszystkie jesteście???? Może któraś rodzi czy co? Pusto u nas strasznie:( A my zaraz zmykamy na spacer. Nawet ładna pogoda. Tylko ja spuchnieta na twarzy jak balon:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jestem,jestem tylko tak jak każda z Was nie mam na nic siły ani ochoty,też jestem bardzo zmęczona psychicznie i fizycznie,nie wspomne o opuchnietych nogach i twarzy,nos mam jak kartofel.Ciągle chodzę i marudzę a jak nie marudzę to płaczę i tak na okrągło.:( Dzisiaj rano teściowa zabrała mi mocz do badania ,zobaczymy co mi tam wyjdzie ehh. KIWI-w odpowiedzi na Twoje pytanie to ja dokładny termin przyjęcia do szpitala na cc dostanę jak pójdę do lekarza 18 ,położy mnie w 40tyg.tak koło 22 -24 cos wspominał. Chociaż wiem,ze to nie zależy ode mnie chciałabym ,żeby mnie bóle chwyciły wcześniej i od razu jechać do szpitala,bo ta cała perspektywa leżenia i przygotowania do cc przeraża mnie,a tak to tłumaczę sobie,ze nie miałabym czasu sie bać:) Trzymam kciuki KIWI za jutro ,wiem jakie to dla CIebie ważne,ale jestem przekonana,że lekarz potwierdzi położenie miednicowe. EMILKO-nawet nie wiesz jak bardzo Ci zazdroszczę,ze jesteś juz w domku ze swoim synkiem i mozesz się tym cieszyć.Życzę Wam zdrówka . Mnie też przeraził tekst jak napisałaś,że znieczulenie nie zadziałało:( napisz mi proszę czy jak Oni robią to znieczulenie to boli?? Ja juz jestem tak przerażona,że szok:( PINIU-Tobie życzę,żebyś urodziła jak najszybciej i nie męczyła się już.Dobrze,że masz mężą juz przy sobie i w razie czego jest w pogotowiu. MINIU-i jak u Ciebie?? mnie też nadal suszy i piję i piję i ciągle mam tą potrzebę nie zaspokojoną:( Byle już urodzić i oby wszystko wróciło do normy. POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE:) Ja uciekam się położyc bo juz mnie znużenie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jeśli chodzi o znieczulenie w kręgosłup (nie pamiętaj jak sie nazywa) to nie bolało nawet nie poczułam kiedy włożył igłę. Potem jak już środek zaczoł płynąc we mnie to troszkę odczuwałąm go w nogach ale to poprostu normalne tak bynajmniej mówił lekarz. no ze względu że na mnie to nie zadziałało postanowili że zrobią mi ogólne znieczulenie. Więc sięnie martwcie tylko głowa do góry i napewno nie boli. Aniu ja tez byłam strasznie opuchnięta ale trzy doby po już wszytsko wracało do normy. Kiwi podpytałam się lekarza że gdybym miała cc to czy muszę przyjechać wcześniej do szpitala a on mi powiedział że nie. Jak bym miała cc to wystarczy zjawić się z rana naczczo i to wystarczy nie trzeba leżeć wczesniej w szpitalu. Piniu ty teraz już wszytsko masz przygotowane i męża masz przy sobie - pamiętaj że w razie co ze szpitala możesz poprosić o opiekę nad żoną. Mój mąż dostał 14 dni wolnego. Miniu ty teraz dużo odpoczywaj i nie rób żadnych porządków. Dobra młody marudzi głodny jest. a tak wogóle to jesteśmy po pierwszej wizycie u pediatry wszytsko jest dobrze 3 dni po wyjściu ze szpitala przybrał na wadze 70gr. teraz mamy się zastanowić czy bedziemy chcieli szczepienia za darmo czy 6 w 1 co kosztuje 190 zł. oki lece papapappa trzymam kciuki jak by któraś z Was wcześniej zaczeła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke - napisac wam ze nie rodze he he - tylko cały dzien poza domem bylam a teraz mąż nie chce mnie puscić na kompa wiec jutro wam wiecej napisze- dzis robiłam to obciązenie glukozy- wynik ok - takze koniec diety bezcukrowej :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, wszystkie nie w humorach, widzę. Ja też tak średnio. Ledwo sie ruszam i denerwuje mnei t opuchlizna na twarzy. Oszpeca bardzo:( EMILKO, to Olek ładnie rośnie. A spokojny? duzo masz przy nim roboty? Czy budzi se tylko na jedzenie? Karmisz tylko piersią? ANIU, tak, już jutro sie wyjaśni. Ja Ci zazdroszczę, naprawdę, pewnej cc. Leżeniem się nie przerażaj. Dłigo w szpitalu przed cc nie poleżysz. U nas chyba sie idzie dzień wcześniej. Ja bym jednak nie chciała cc z zaskoku, wolę być przygotowana psychicznie. Mnie znieczulenie przy wkłuciu bolało tyle co wkłucie igły. Boli minimalnie. MINIU, to super, że test glukozy wyszedł ok. A co z posiewem, robiłaś już? Dzwonila dzis pani ze sklepu internetowego,że nie maja na razie fotelika i muszą sprowadzić. Na razie wyślą tylko wózek, a fotelik ma być za ok. 2.5tyg. Jutro lekarz, denerwuje się bardzo. Trzymajcie kciuki. PINIU, cou Ciebie? ASIU, jesteś juz może w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak juz wiecie moja dieta bezcukrowa sie skonczyła - tylko nadal nie wiem co może byc przyczyną tego zwiekszonego pragnienia :( Wczoraj ledwo dałam rade z tą glukozą - i powiem wam ze cytryna gówno daje - jeden syf \"z\" czy bez ... No i po drugim pobraniu krwi tak mnie zesłabiło ze musiałam sie połozyc na kozetce - ale tak dopiero 20 minut po pobraniu wiec nie wiem dlaczego - przestałam widziec i slyszec he he i martwiłam sie tylko żeby nie zemdlec - bo scen nie chciałam robic ;) A badania na posiew bede robic pewnie w nastepnym tyg - zobacze czy dostane skierowanie od panstwowej ... A powiedz mi Kiwi jeszcze w jakim celu te badania sie wykonuje?? i czemu nie chce je dawac panstwowi ginekolodzy?? Aniu straszne są te suchoty :( Jak wyszły badania moczu?? A znieczuleniem nie martw sie puki co - napewno krzywdy maz nie da Ci zrobic :D Kiwi trzymam kciuki za Lenę - oby siedziala na pupie - ja własnie zastanawiam sie czy moje dziecię przypadkiem sie nie wyobracało - bo cos ostatnio nizej go czuje tak z boku bardziej - ale on ma jeszcze czas żeby ladnie sie ustawic - wiec sie nie martwie puki co Emilka czy Twój mąz dostal L4 w szpitalu bez problemu- czy wypisywal je moze lekarz ktory Cie prowadził?? Bo mojej siostrez lekarka powiedziała ze szpital jej tego nie wypisze - jedynie moze ona na wizycie ( ktora oczywiscie kosztuje) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ Pinia----Paulinka-----24-----40----- -3---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----39----- 15--- 23.04.08-- +11kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------18---26.04.08-- 13kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----35----- 41---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK LILKA------------04.04.08----??????------????????-----------40--------ASIA K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ Pinia----Paulinka-----24-----40----- -3---11.04.08-- +14kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----39----- 15--- 23.04.08-- +11kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----38------18---26.04.08-- 13kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----35----- 41---19.05.08---+12kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 3280----- 52 cm------------36------- EMILIAK LILKA------------04.04.08----??????------????????------- ----40--------ASIA K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Olek właśnie zasnął a ja jeszcze nawet nie byłam w ubikacji a siusiu mi się chce bardzo. Aleksander budzi się tylko na karmienie, odczasu do czasu otwiera oczki i patrzy ale ni epłacze. karmię tylko piersią ale to trwa troszkę od 30 nawet do godziny czasu. Ale potym mały śpi koło 3 godzin tak iwec mam chwilkę dla siebie albo czas na spanie. oprócz tego lubi bardzo bawić się sutkiem i dlatego tak długo karmię. Z L4 nie było żadnego problemu mąż miał tylko dostarczyć książeczkę ubezpieczeniową (bądź druk z opłaconymi składkami ) i nip swółj i swojego zakładu pracy. na zwolnienie czekaliśmyu 10 minut i nikt nie robił żadnych problemów. Wypisywała lekarz która obecnie była na dyżurze. Mini fajnie że test glukozy wyszedł dobrze i teraz mżesz sobie pozwolić na coś pysznego. a suchoty niedługo miną po ciąży jak bedziesz karmić piersią wyobraź sobie że musisz wypijać od 2 do 2,5 litra wody dziennie aby pokarm się produkował, a pozatym jak karmisz to odrazu ci się chce pić jejku wtedy piję dużo wiecej niż normalnie. Aniu, Kiwi, Piniu wy to już na końcówce tak wiec każda z Was bedzie jeszcze puchnąć i pić dużo, bedziecie zmęczone ale jakie szczęsliwe jak już urodzicie. oki teraz chwila relaksu dla mamusi cycki mnie bolą znacie jakieś dobre okłady na t :) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) KIWI-i jak ?? juz po wizycie??napisz potem szybciutko co i jak. MINIU-no to super,że wyniki ok :)ja przez dzisiejszą noc wypiłam 1,5l wody mineralnej,w ogóle nie spałam prawie ,bo non stop do wc wstawałam przez to picie. Wyniki moczu z tego co mówi teściowa,mam w miare dobre,mierzę sobie ciśnienie co 6 h i tez jest w porządku,no zobaczę co powie lekarz w piatęk. PINIU-a co u Ciebie?? jak Ty się czujesz?? mam nadzieję,ze wszystko ok jeszce tylko 2 dni i będziesz tulić Maleńką. ASIU-jak wrócisz ze szpitala i w chwili wolnego napisz co u Was? EMILKO-a jak Ty się czujesz po tej cesarce fizycznie?? boli bardzo?? z teg co tu piszesz widzę,ze świetnie sobie dajesz radę z Małym i nawet jak boli to się o tym nie myśli chyba?:) Mnie Maleńki też coś \'\'kłuje\'\' ostatnio,śmieszny mam brzuszek wypina się bardzoa to główką ,a to pupką(tak myślę) mąż się smieje ,ze pakuje manatki i zbiera sie po mału do wychodzenia-oby:) Jej juz się nie mogę doczekać jak wszystkie będziemy juz po i będziemy tryskać energią i optymizmem:)wymieniać sie dośwaidczeniami i w ogóle cieszyć Naszymi Maleństwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, lekarza mam na 17.30. Dziś od rana walczę z Olką, maluje mi podłogę i meble kredkami świecowymi, jak nie widzę. Ale muszę ja pochwalić: dziś SAMA SAMIUSIEŃKA poszła do kibelka, zdjęłła gatki z rajstopami, zrobiła siku na sedesie i potem sama się ubrała. To du ży sukces, oby tak jej zostało. Ciagle tylko kupę w majty wali. Składamy papiery do jeszcze jednego przedszkola poza tym. Dziewczyny, tragedia ile dzieci teraz do przedszkola idzie. Notoryczny brak miejsc, baby w przedszkolach tak mówią. Z rocznika 2008 też tak będzie, bo teraz rodzą sie dzieci w wyżu przełomu lat 70-tych i 80-tych. EMILKO, ja też Cie podziwiam, że doskonale dajesz sobie radę z małym. Złote dziecko poza tym, jak tyle śpi. Ja włąsnie sie boję, że moja mała też będzie tyle na cycku wisieć, a na to przy dwójce dzieci nie mogę sobie pozwolić. B kto sie zajmie Olką, jak ja tylko będę karmić i odsypiać? ANIU, Tobie też chce sie w nocy tak częśto do kibelka?Bo przy główkowym to sie lata co chwilę. A jak przy miednicowym? Nóżki masz do góry czy na dół? MINIU, glukoza jest ohydna w samku, mnie też wykręcało. Posiew to się robi, żeby sprawdzic, czy akterii jakichś nie ma. w casie porodu mogą zostać przeniesione na dziecko i spowodować u niego powikłania nawet groźne dla życia (zależy jakie bakterie) , dlatego lepiej o nich wiedzieć zawczasu. Wtedy przy poridze trzeba powiedzieć lekarzowi i podaja Tobie i dziecku antybiotyk. Nie wiem, czemu ich nie robią standfardowo w przychodni. Pewnie brak kasy. Tyle kobiet nie wie, że ma jakieś bakterie nawet. Mi w pierwszej ciąży robili posiew w szpitalu przed założeniem szwa, a teraz rutynowo jak leżałam na podtrzymaniu po plamieniu i wyszedł mi paciorkowiec. Jadłam na to antybiotyk, ale nie wiem, czy mi to wybił i sie denerwuję. PINIĘ wcięło. Właśnie, ciekawe co u ASI. Pewnie zajea Lilą i nei ma czasu napisać. Dzis przyszedł wóżek. Zaraz maż go przywiezie. Ale się cieszę. Mam nadzieję, ze wszystko z nim ok. I z wózkiem, i z mężem:p Trzymajcie kciuki za eizytę, bo sie boje jak nie wiem. Powinien mi też dzis pwoeidzieć wagę dziecka. Oby 3kg chociaż było. Dziś zaczęłam 39tc. Zmykam, do póżniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!! Pinia nadal w DWUPAKU:( :( :( :( Dziewczyny oszaleje to czekanie mnie dobija mam okropny nastroj i mam wrazenie ze wszytkie porodza tylko nie ja!!!!!!!!!!!!!!! Poprostu juz swiruje:( ehhhh U mnie nic sie nie dzieje zero jakich kolwiek boli brzucha no moze czasem szzyknie ale to tak przez pol sekundy nic a nic sie nie dzieje!!!!!!!!!! pomocy!!!!!!!!!!!!!!! Aniu----na 100% wczesniej odemnie urodzisz to jest pewne!!!! Kiwi---a i moze ty jeszcze mnie przegonisz wsumie 39 tydzien to juz mozna ja bede chodzila do 42 tygdonia :( :( :( :( WRRRRRRRRRRRR oki zmykam nie chce wam psuc chumoru papappa :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emilka to mnie pocieszylas z tym suszeniem po porodzie ;) Moze mnie suszy przez to ze wlasnie siara mi cały czas sie sączy .... Przysyłaj zdjecia jak masz jakies nowe Olka ... Aniu ja ostatnio cierpię z powodu wyczynów mojego Misia - oj potrafi kopnąc skubaniec ... Kiwi to rewelacja ze Olga sobie tak swietnie radzi .. W koncu to juz starsza siostra .. dzieki za info odnosnie posiewu- zapytam jeszcze prywatnej - choc wcale sie nie spodziewam ze dostane.. Pinia a powiedz mi jakie miałas cykle przed ciążą - ilodniowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×