Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----39------12---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----39----- 17---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----37----- 29--- 23.04.08-- +9,5kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----36------32---26.04.08-- 10kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----33----- 55---19.05.08---+11kg >>> S>>>Borys ############################################################# IMIE DATA UR WAGA WZROST TYDZ CIĄŻY NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 5200----- 52 cm---------37------- EMILIAK Dopisalam do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----39------12---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----39----- 17---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----37----- 29--- 23.04.08-- +9,5kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----36------32---26.04.08-- 10kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----33----- 55---19.05.08---+11kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 5200----- 52 cm------------37------- EMILIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE:):):) Też dostałam tą wspaniała wiadomość:) Nasz pierwszy forumowy dzieciaczek,jesteśmy ciotkami:) EMILKO DLA CIEBIE I ALEXA 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Bardzo się cieszę ,ze jednak nie trzymali Emilki do rana z tym cięciem tylko jeszcze wieczorem go wykonali. Teraz najważniejsze,żeby wszyściutko było ok( a tak jest i będzie na pewno) i żeby szybciutko wrócili do Nas. Macie rację dziewczynki,ja też Jej zazdroszczę,ze juz po. Wiecie ta wiadomośc ,ze Emilka już urodzila jakos tak pozytywnie mnie nastawiła,jestem spokojniejsza i w ogóle weselsza dzisiaj,moze tez przez to słoneczko za oknem:) ASIU-hmm no to mój synek też powinien się urodzić własnie wieczorową porą :) Cos mam przeczucie ,ze urodzisz w weekend,czego Ci życze z całego serduszka:) MINIU-torba u mnie juz spakowana,jeszcze muszę spakowac tylko koszule nocne i dzisiaj po lekarzu mam zamiar kupić bielizne tj.skarpetki,stanik do karmienia. Ja też juz siedze jak na szpilkach po tym co spotkało Emilkę,ze tak szybko nie znamy dnia ani godziny:) KIWI-hmm no własnie tak jak pisze MINI może da się jakos z tym lekarzem porozmawiać,chodzisz do tego samego co z Olgą(jak pisalaś i ja nie pamietam to przepraszam)?? Kochana wiem jakie to dla Ciebie ważne,ale wiem na 100000%,ze Lenka jest ułożoma posladkowo i nie ma siły juz,zeby się obróciała. PINIU-ale Ci fajnie,znowu posłuchasz bicia serduszka swojej Natalci:) Aha no i pisz jak wyniki badań:) Oj dzisiaj wraca chyba mąż to jesteś szczęśliwa:)i bardzo dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI co do ZUS-u to tak jak pisałam ja tez czekam i czekam ,mam nie zapłacone za cały luty no i teraz marzec,kurcze w kulki sobie lecą.:( Kasa też nam jest potrzebna,jeszcze dzisiaj lekarz ,kolejne 70zł,zakupy na weekend SZOKKK. Mam nadzieję,ze urlop macierzyński będzie w jakims normalnym i stałym terminie wypłacany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, ja skoro świta o 12.00 wełączyłam telefon i tam sms od EMILKI!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Taki duuuuuży chłopak, jej! Dobrze, że jej nie mordowali tyle, bo takiego dużego dzieciaczka to przecież nie powinni pozwalać rodzić naturalnie, tylko planowe cc. Ale juz fajnie EMILCE, że ma za sobą. A my nadal w oczekiwaniu i strachu:( PINIU, z tym ZUSEM to własnie polezę do nich z nr konta albo wyślę. A tak swoją drogą, to chyba jeszcze część kasy pownnam dostać z zakładu pracy, bo oni mi zaplacili za luty, a do tych 33dni zwolnneia wchodzi m iteż 13 dni marca. Tak sobie myślę. Zobaczę dziś, czy coś wplynęło. ANIU, a moze też zanieś nr konta do ZUSU? MINIU, to ja chyba wezmę jeden ten stanik. Bo 70zł dawać za dwa, jak nie planuję długo karić, to mnie nie stać. Najwyżej jak tamten upiorę, to założę zwykły. ASIU, 6 rano? Jej, podziwiam:) Dziewczynki, co do cc, to ja gadałam z lekarzem i on nie est chętny za barzo. Czekam więc do usg. A jak mi wyjdzie główkowe, to nie wiem. Chyba jeszcze raz zagadam, bo jestem zdesperowana:p Dzidzia moja jeszcze śpi. Pomazala mi kredkami świecowymi cały parapet w dużym pokoju. Oj, jestem zła... Do później. U nas piękna pogoda, słoneczko, wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----40------9---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----39----- 14---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----37----- 26--- 23.04.08-- +10kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----36------29---26.04.08-- 10kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----33----- 52---19.05.08---+11kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 5200----- 52 cm------------37------- EMILIAK Dziewczynki, Wy już nie tyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI- ja tyję:) ale tabelkę uaktualnię po wizycie u lekarza,tamtą wagą się \'\'kieruję\'\' Jeżeli chodzi o moją domowa to na niej przybyło mi 13kg. Zobaczymy co pokaże ta lekarska.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrociłam ze spacerku :D piekna pogoda Kiwi ja własnie - mimo iz zamierzam karmic- zastanawiam sie czy wogole takowe biustonosze kupic .. Przeciez zwykły tez mozna podwinąc.. A jak sie okaze ze bede mogła karmic i ze nie wygodnie mi w zwyklych to chyba wtedy dopiero zainwestuje ... Mąż zabrał sie w koncu za ten pokój :D :D ale sie ciesze !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po KTG a tak wogole to chyba musicie na mnie mowic super ciezarowka:) Poszlam na KTG wszytko dobrze ale jak narazie nie zapowiada sie na porod skurcze zerowa za to bicie serduszka miarowe troche niespokojna byla cos moja mala ale wszytko jest dobrze:D Pozniej poszlam z mamcia do Lidla zrobilam zakupy ale nie wszystkie i musialysmy isc jeszcze do innego sklepu. Pozniej u mamci kawka tak dla relaksu... a jak wrocilam to tak: zrobilam dla meza sernik na zimno:) obralam juz ziemniaczki, usmazylam rybke i zrobilam surowke z kiszonej kapusty (ulubiona mojego meza) zrobilam pranie i az sama sie dziwie ze jeszcze nie urodzilam:D ale co tam juz chce wiec maly wyslilek nie zaszkodzi a teraz musze odpoczac bo padam z nog.... Ogole to mam dzisiaj dobry dzien bo zalatwilam sobie polozna na porod powiedziala ze jak bedzie na dyzurze to bedzie a jak nie to mam do niej zadzwonic i ona przyjedzie:) ciesze sie bo jest przemila i przesympatyczna i same rewelacje o niej slyszalam:) tylko ciekawe ile sobie za taka rewelacje zawola ale to juz meza obowiazek wiec niech placi a co ale bede spokojniejsza... Za tydzien kolejne KTG i mam nadzieje ze juz ostanie a w poniedzialek wizyta ciekawe czy cos tam mi sie rozwarlo bo nie powiem chce juz urodzic!!!!!! a wage tez podam po wizycie.... narazie zmykam kochane moje musze odsapnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dzieki za foty,masz piekny brzuszek!!! Zycze powodzenia🌼 Tobie i wszystkim przyszlym mama na tym topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mi sie nasunelo jak emilka napisala ile jej alex wazy??? ze nam sie urodzi taki prawdziwy Aleksander Wielki... a ja mam pomysl moze jak sie zbuntuje ze nie bede rodzic to wkoncu urodze... tak wiec od dzis ja nie rodze!!! nie chce urodzic i juz!!! ide spac bo dzis caly dzien taka jakas przymulona chodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU:):):) super ALEKSANDER WIELKI:):) U mnie też wszystko w porządku,szyjka skrócona ,ale zamknieta więc jeszcze małemu sie nie spieszy. Nadal położenie miednicowe i jak zapytałam się lekarza czy dostane już wskazanie to odpowiedział,ze na wynik z usg i karta ciązy jest wskazaniem,ale na dodatek jeszcze na pierwszej stronie napisał z wykrzyknikiem położenie miednicowe.Poza tym to jest moja pierwsza ciąża i przy takim położeniu muszę rodzic przez cc. Potwierdził,ze szpital tzn.tylko ten jeden oddział ginekolog.-położniczy jest otwarty :):) Hurra:):) Do szpitala tak jak juz kiedyś pisałam położy mnie między 21 a 25 kwietnia i wtedy kiedy będzie miał dyzur to zrobia cięcie. Chyba,ze wyprzedzi mnie natura,ale zapewnił mnie,ze mogę do Niego o każdej porze dnia i nocy zadzwonic i On przybędzie.:)Za opłatą :P EHHH Uff nawet nie wiecie jaki to jest dla mnie komfort psychiczny,że On będzie:) Nastepna wizyta za tydzień i tak też będzie aż do porodu,że będę chodzić co tydzień. Ja nie chodzę na KTG ,ale na każdej wizycie słucha bicia serduszka Maleńkiego,wynosi ono 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----40------9---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----39----- 14---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----37----- 26--- 23.04.08-- +10kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----37------29---26.04.08-- 12,5kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----33----- 52---19.05.08---+11kg >>> S>>>Borys ######################################################## ##### IMIE_________DATA UR ___WAGA__WZROST __TYDZ CIĄŻY_ NICK MAMY ALEKSANDER--- 27.03.08 --- 5200----- 52 cm------------37------- EMILIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU- bardzo się cieszę,ze ''ugadałaś'' się z położną .Jesteś teraz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU- bardzo się cieszę,ze ''ugadałaś'' się z położną .Jesteś teraz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, ANIU, ile Twój lekarz chce za asystę przy porodzie? Ale Ci fajnie, że masz praktycznie pewne cc. Mało prawdopodobne, żeby mały się jeszcze odwrócił. MINIU, u nas też tak jest, że jak kolejny poród to przy mi8ednicowym każą siłami natury rodzić. Ale jak pierwsze było cc, to sie nie liczy, bo narządy rodne są jak u kobiety która nie rodziła. Tak wiec liczę cały czas na cc. Gratulacje dla meża, w końcu sie zebrał:) Mój te ż ma jeszcze parę rzeczy do zrobienia przed porodem. Ciekawe, czy zdąży... PINIU, to masz już mężulka w domu. Urlop ma od kiedy? ASIU, Aleksander Wielki:) A tak swoją drogą to duzy wczesniaczek się EMILCE urodził, aż trudno uwierzyć. Ja się modlę, żeby moja chociaż do 3 kg dobiła:D Ciekawe ASIU, żem oże będziesz miała tak jak ja po zdjęciu szwa: 3 tyg. jescze pochodziłam zanim sie Dzidzia urodziła. Ale jak sie jej nie spieszy, to niech rośnie dziewczyna. A wiecie, dostałam dziś kasę. Jestem zdziwiona, bo całość dostałam z zakładu pracy, a nie z ZUSu. A już dawno 33 dni minęło. Hmm, moze na czymś się nie znam, a nawet na pewno. Najważniejsze, że w poniedziałek mogę juz zamówić wózek z fotelikiem. 1350 zł pójdzie... Cekawe co tam u EMILKI? Pisała do którejś z Was? Pewnie odpoczywa jeszcze. Ciekawe, czy już kazali jej wstać. Mykam, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki! Nie moge spac:( i tak sobie mysle ze Emilka ostatnio tez non stop pisala o takich chorych godzinach wiec moze i u mnie sie cos zacznie??:D Nogi mi popuchly mam parowki.... No ja tez sie bardzo ciesze co do tej poloznej bo czlowiek odrazu inaczej bedzie traktowany no i zawsze jak bedzie taka obcykana osoaba to 100 razy lepiej... KIWI---nie jeszcze maz pracuje dopiero od 5 kiwtenia bedzie w domku, to koniecznie chwla sie wozeczkiem jak juz kupisz:) ANIU---to gratulacje ciesze ze ze maly MIKOS taki zdrowiusi mi tez moja Ginka na kazdej wizycie sparwadza tetno dzidzi ale mimo wszytko na to KTG sobie chodze nic nie kosztuje a zawsze czlowiek spokojniejszy, w piatek kolejne... A tak wogole to jestem taka roztrzepana ze zapomnialam wczoraj odebrac wyniki i bede musiala w poniedzialek przed lekarzem dymac ehhh gdzie ja mam glowe?? No nic zmykam nie bede Wam tutaj dupki trula potem zajrze cmokunie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spac nie moge juz od 6 tak lunatykuje... ale ja juz tak mialam wiec sie nie ludze nadzieja ze to moze cos oznaczac... tak jak juz powiedzialam ja nie rodze i juz!!! urodze na meza urodziny (10.04) a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez coraz wczesniej sie budze- ostatnio 6 rano to standard .. Za to wieczorami padam jak strucel :D Pinia nie strasz ze to symptom porodu he he Kiwi wlasnie miałam Ci pisac ze ja dostaje kase na konto od firmy- dogadali sie tak z zusem i mam dzieki temu regularnie i za cały miesiąc ... Tak samo zasiłek rehabilitacyjny będę dostawać .. Mąż wczoraj obrobil okno :) w poniedziałek moze juz wytrze sciany a potem to juz malowanie.. Pasowalo by mi sie wybrac do ikei po pare drobiazgów ale puki co chcemy wyjsc na finansową prostą :O Ania no widzisz a tak sie balas ,a tu prosze wszystko sie elegancko uklada, no własnie ciekawa jestem ile taki lekarz bierze za ten komfort psychiczny ;) Pinia a Ty sie orientujesz ile połozna moze sobie krzyknąć ?? Asiu moja siostra mowi ze szyjka która jest zmuszana przez jakis czas do tego zeby sie nie rozwierać, po zdjeciu pesaru musi dojsc do siebie (jakkolwiek by to nie brzmialo) Moja siostra tez juz siedzi jak na szpilkach - i juz od dwóch tygodni rodzi :D Chyba najgorsze jest to oczekiwanie co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak to jest z tym terminem porodu wg USG ?? na ile one sie sprawdzają - czy to jest tak jak z terminem porodu - tak naprawde nic nie znacza ?? Bo ja mam jeden termin na 26 maja wg drugiej lekarki na 19 maja a wg USG na 15 .... I juz sama nie wiem ktorym sie sugerowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia dostał Twoje zdjęcia .. Brzusio juz Ci sie nie zmienia przyajmniej ja nie zauważyłam róznicy - Bardzo ładny -krągły i slicznie Ci pepuch odstaje :D Ale masz fajnie rozwiązane przejscie z pokoju do kuchni - stól barowy - zawsze marzyłam o czymś takim ale u mnie niestety nie bardzo jest to mozliwe :( Ach juz niedlugo a bedziesz wysylac zdjecia Natalki ale super !!!! Kurcze ale zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia dostał Twoje zdjęcia .. Brzusio juz Ci sie nie zmienia przyajmniej ja nie zauważyłam róznicy - Bardzo ładny -krągły i slicznie Ci pepuch odstaje :D Ale masz fajnie rozwiązane przejscie z pokoju do kuchni - stól barowy - zawsze marzyłam o czymś takim ale u mnie niestety nie bardzo jest to mozliwe :( Ach juz niedlugo a bedziesz wysylac zdjecia Natalki ale super !!!! Kurcze ale zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pinia!!! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz. 4 marca urodziłam Syneczka. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie:) Czy u Was też pogoda jesienna ,a nie wiosenna?? :( Zapomniałam Wam jeszcze wczoraj napisać,ze lekarz kazał mi jednak przeciąć obrączkę:(:( to dla mojego dobra,bo palec po prostu może być niedokrwiony ,juz sie mnie wczoraj pytał czy przypadkiem nie mam go gorącego bądz zimnego:(czasami. Także w przyszłym tyg.jeżdzimy za jubilerem ,który mi ją przetnie. Jestem taka zła na siebie o to,ze dopuściłam się do takiego stanu i wcześniej jej nie zdjęłam!!! :(:( KIWI-mój lekarz za komfort psychiczny ,nie określił ceny powiedział,ze nie ma cennika ehh ,ale jak Go pociagnęłam za język tzn.spytałam wprost ILE? to odpowiedział,ze nie więcej niż 1000.:(:(:Z tego co słyszałam to dają (Także ,oby akcja porodowa nie rozpoczęła sie wcześniej i ,żebym nie musiała po Niego dzwonić w środku nocy. MINIU-hehhe super,ze mąż się zmobilizował,mój ma za zadanie pomalować sufit w łazience,ale trudno mu się za to zabrać ehh. Niech już go pomaluje,jak ja będę w szpitalu.Zresztą i tak dostanie wytyczne :D:D typu zmiana pościeli,zawieszenie firanki do pokoiku Mikusia no i ogólnie wysprzątanie mieszkanka:):) No właśnie ciekawa jestem,która będzie pierwsza PINIA czy ASIA.?? Robimy zakłady hehhehe :D:D Ja uciekam dalej sprzątac ,jeszcze sprawdze pocztę i obejrzę zdjecia od PINI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie:) Czy u Was też pogoda jesienna ,a nie wiosenna?? :( Zapomniałam Wam jeszcze wczoraj napisać,ze lekarz kazał mi jednak przeciąć obrączkę:(:( to dla mojego dobra,bo palec po prostu może być niedokrwiony ,juz sie mnie wczoraj pytał czy przypadkiem nie mam go gorącego bądz zimnego:(czasami. Także w przyszłym tyg.jeżdzimy za jubilerem ,który mi ją przetnie. Jestem taka zła na siebie o to,ze dopuściłam się do takiego stanu i wcześniej jej nie zdjęłam!!! :(:( KIWI-mój lekarz za komfort psychiczny ,nie określił ceny powiedział,ze nie ma cennika ehh ,ale jak Go pociagnęłam za język tzn.spytałam wprost ILE? to odpowiedział,ze nie więcej niż 1000.:(:(:Z tego co słyszałam to dają (Także ,oby akcja porodowa nie rozpoczęła sie wcześniej i ,żebym nie musiała po Niego dzwonić w środku nocy. MINIU-hehhe super,ze mąż się zmobilizował,mój ma za zadanie pomalować sufit w łazience,ale trudno mu się za to zabrać ehh. Niech już go pomaluje,jak ja będę w szpitalu.Zresztą i tak dostanie wytyczne :D:D typu zmiana pościeli,zawieszenie firanki do pokoiku Mikusia no i ogólnie wysprzątanie mieszkanka:):) No właśnie ciekawa jestem,która będzie pierwsza PINIA czy ASIA.?? Robimy zakłady hehhehe :D:D Ja uciekam dalej sprzątac ,jeszcze sprawdze pocztę i obejrzę zdjecia od PINI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie:) Czy u Was też pogoda jesienna ,a nie wiosenna?? :( Zapomniałam Wam jeszcze wczoraj napisać,ze lekarz kazał mi jednak przeciąć obrączkę:(:( to dla mojego dobra,bo palec po prostu może być niedokrwiony ,juz sie mnie wczoraj pytał czy przypadkiem nie mam go gorącego bądz zimnego:(czasami. Także w przyszłym tyg.jeżdzimy za jubilerem ,który mi ją przetnie. Jestem taka zła na siebie o to,ze dopuściłam się do takiego stanu i wcześniej jej nie zdjęłam!!! :(:( KIWI-mój lekarz za komfort psychiczny ,nie określił ceny powiedział,ze nie ma cennika ehh ,ale jak Go pociagnęłam za język tzn.spytałam wprost ILE? to odpowiedział,ze nie więcej niż 1000.:(:(:Z tego co słyszałam to dają (Także ,oby akcja porodowa nie rozpoczęła sie wcześniej i ,żebym nie musiała po Niego dzwonić w środku nocy. MINIU-hehhe super,ze mąż się zmobilizował,mój ma za zadanie pomalować sufit w łazience,ale trudno mu się za to zabrać ehh. Niech już go pomaluje,jak ja będę w szpitalu.Zresztą i tak dostanie wytyczne :D:D typu zmiana pościeli,zawieszenie firanki do pokoiku Mikusia no i ogólnie wysprzątanie mieszkanka:):) No właśnie ciekawa jestem,która będzie pierwsza PINIA czy ASIA.?? Robimy zakłady hehhehe :D:D Ja uciekam dalej sprzątac ,jeszcze sprawdze pocztę i obejrzę zdjecia od PINI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja juz mowilam ja nie rodze... zostawiam pierwszenstwo pinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ale u nas buro i deszczowo sie zrobiło. spać się tylko chce... PINIU, śliczny brzuszek. I fakt, chyba już nie rosnie. Też mi sie podoba ten stoliczek barowy na połączneiu dużego pokoju z kuchnią. Pomysłowe rozwiazanie. MINIU, terminami z usg sie nie sugeruj. są różne bo zależy jak się lakarzowi zmierzy akurat. Decydują milimetry. Najlepszy termin to ten z miesiączki. ASIU, nie oddawaj tak łatwo palmy pierwszeństwa:p ANIU, koniecznie załatw sprawe z tą obrączką. To bardzo ważne!!! Ja śpię na siedząco. Chyba pójdę sie zdrezmnąć. wieczorem muszę być na chodzie, bo znajomi przychodzą. Znów Karmi będę pić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesli masz wskazanie, to po co chcesz płacić? Jak Twojego lekarza nie bedzie, to niech inny Ci zrobi cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×