Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hehehhe Asiu,a tam i gra wstepna dobra :P:P:P A Ania to BARDZOOO ŁADNE IMIĘ :D:D Liliana zreszte tez ,tak jak pisze Kiwi takie kwiatowe,zobaczysz jaki tatuś bedzie zakochany w córci :)Zazwyczaj mowi sie,ze coreczka tatusia:)A Twój Marcinek bedzie starszym bratem,mającym w przyszłości fajnych kolegów hehheheeeh :D:D hhehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko patrzyłam na nia kiedys :) tylko wanienka w niej mi by chyba troche przeszkadzala , Wolałabym sama komode z przewijakiem (zastanawiam sie jak sie wylewa z niej wode ?? czy wanienke sie sciaga??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ze wzgledu na wanienke sie nia zainteresowalam bo to jest takie 2 w 1 i malo miejsca zajmuje... tak wanienke sie wyjmuje tam z boku nawet widac taki uchwyt co mocuje wanienke i trzeba go pewnie przekrecic i mozna wanienke wyjac... no bo przeciez nie bedziesz clej komody przekrecac do gory nogami zeby wode wylac... a komod z samym przewijakiem jest duzy wybor na allegro i to w ladniejszej moim zdaniem kolorystyce niz ta co pokazalam ale moim zdaniem ta jest bardziej funkcjonalna... czekam na wasze opinie bo moze sie myle na temat jej funkcjonalnosci i nie widze wad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama komoda bardzo ładna, ale ja też bym sie nie zdecydowała na wanienkę w środku. Jakoś wanienkę lubię trzymać w łazience, bo tam będę kąpać małą(ego). Ale wiem, że niektórzy kąpią w pokoju, to wtedy taka wanienka w komodzie sie przydaje. Asiu, powiedz, przewijak na łóżeczko to można jakoś osobno kupić? Bo ja łóżeczko już mam, tzn. muszę skonfiskować starszej córce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po kąpieli to taką wanienkę trzeba dokładnie osuszyć. Na pewno będzie to bardziej pracochłonna kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po kąpieli to taką wanienkę trzeba dokładnie osuszyć. Na pewno będzie to bardziej pracochłonna kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu komoda ładna,podoba mi się. Też chcę takie jasne mebelki.Tylko zastanawiam sie czy są do niej pasujące jakieś pozostałe mebelki.? My chyba od razu będziemy w komplecie kupować jakąs własnie komode,szafki,półeczki do dziecięcego pokoiku.(Typowe mebelki dziecięce) No w końcu zrobiłam zdjęcie brzuszka i ubranek,co prawda mam ich baaardzzoo mało jeszcze,bo tylko 1 body,1 śpioszki i 1 komplecik ,ale to zawsze coś.:) Jutro Wam powysyłam ,bo dziś mi sie juz nie chce.Padam na ryjek. Idę zaaplikować sobie globulkę i wykonać moja \'\'fuchę\" :P:P:P:P Dobranoc wszystkim :) Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Kiwi chyba ma rację,rzeczywiście będzie trzeba ja dokladnie osuszyc bo mokrej nie polozysz na drewnie ,a taka zwykła to włozysz do wanny i juz,sama obeschnie (tak mi się wydaje),ale wszystko okaze sie w praktyce:)W kwietniu i maju bedziemy wymieniać się doświadczeniami i spostrzezeniami na temat np.gdzie wygodniej kąpać maluszka:) Asiu,ale i tak kazda z Nas kupi to co nam się osobiście spodoba. Uciekam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Zapraszam na kawkę/herbatkę (niepotrzebne skreślić). Ja właśnie siedzę w pracy przy herbatce i czytam Kafeterię:p Aniu, czekamy na zdjęcia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u mnie jest natrysk nie wanna i dlatego mam problem bo w lazience nawet nie mialabym gdzie wanienki do kapieli postawic dlatego szukam jakiegos innego rozwiazania moze zrobie tak ze kupie jakas komode z duzym przewijakiem i na nim bede stawiac wanienke do kapieli... kiwi mozna kupic sama nadstawke na przewijak i nawet nie drogo bo jakies 50zl. jak znajde to ci stronke podesle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki! ale wczoraj burzliwa rozmowa byla na temat komodek i wanienek. asiu--- no bardzo ladna ale ja juz komode mam wiec nowej nie bede kupowala a wanienke kupie zwyczaja plastikowa bo jak kiwi i ania mowia w lazience obeschnie a przeciez do kabiny tez mozna wlozyc wanienke i obeschnie a kapac to ja tez mam zamiar w pokoju bo wydaje mi sie ze w lazience to chyba zbyt zimno dla maluszka a potem go przenosic a takto pieluszka pajacyk i do lozeczka aha zapomnialam o cycu albo butli:P ale faktycznie fajnie jak ktos tak urzadza pokoik dla maluszka takie ladne mebelki ale ja mam tylko dwa pokoje i ten co maluszek tam bedzie mam urzadzony tzn tam narazie jest nasze loze malzenskie i komoda z mysla o dzieciatku kupiona z dwoma szafkami i szufladami na kremiki itd.... no i szafa do kapletu w ktorej narazie maz ma swoje rzeczy bo maluszek to chyba takich do powieszenia nie zlozy szybko:) a tak za ok 1,5 roku chemy sie przeprowadzic do domu wlasnego bo od nowego roku ruszamy z budowa:) wiec moze sie uda!!!! ANIU, KIWI, MINI i ASIU zaparaszam na kawke bo jak KIWI robi herbatke to u mnie kawka:P a chyba do ANI to na obiadek skoczymy jak ona takie cuda robi:) oki zmykam maz mi sniadanko naszykowal jajecznica ojej ale on mnie ostatanio rozpieszcza przedwczoraj nalesniczki dzisiaj jajeczniczka chyba cos chce bo za 3 dni koncze brac globulki:P to o to mu chodzi juz sobie szlaki przedziera:) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, chusta z wyglądu ładniutka, ale jaka jest w użytkowaniu, to pojęcia nie mam. Nigdy czegos takiego nie miałam. Asiu, dzięki za info. I poproszę o te linki. Ja w chwili wonej też pobuszuję po allegro. A cz ten przewijak jest praktyczny i czy go sie cały czas trzyma na łóżeczku czy tylko do przewijania nakłda. Kurczę, zeilona jestem komletnie, ale nabrałam na niego ochoty. Dziewczynki, ale Wam fajnie, że urządzacie dzieciakom pokoiki. U nas dzieci będą miały wspólny pokój, który na razie nie jest urządzony tzn. docelowo urzadzony. Mamy komodę, szafę, biurko, tapczanik, łóżeczko, regał, wszystko z innej \"parafii\". będziemy urządzać dopiero po jakimś czasie, jak drugie baby wyjdzie już z łóżeczka. No i nie znamy płci jeszce, a to też ma znaczenie przy urządzaniu wspólnego pokoju dla 2ki dzieciakow. Komody są super dla dzieci. My mamy pożyczoną (od teściowej, a jakże:p) w kolorze jasnego buku, z czterema dużymi szufladami. 3 szuflady zajmuje córka, ale sporo tam rzeczy juz za małych na nią, wiec trzeba będzie porządek zrobic. A jedną szufladę już przeznaczyłam na ciuszki dla dzidziusia. A tak w ogóle to dziś mamy zamiar w końcu zakupić pierwszy karnisz do mieszkania. Po pół roku od wprowadzenia się. Zawsze pilniejsze wydatki były. Coś takiego: http://www.allegro.pl/item263814399_wykonam_nowoczesny_karnisz_karnisze_na_firany_1_4i.html doradźcie czy lepszy chrom błysk czy mat i jakie zakończenie, please. Bo ja jak zwykle mam problemy z podjęciem decyzji:p Jeszcze zostanie zakup firanki. A ja zielona tych sprawach kompletnie. Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI--- ja mam bardzo podobnu karnisz tylko w kolorze satynowym a zakonczony jest takimi kuleczkami ale jezeli chodzi o wzor to taki sam jak narazie super sie sprawdza wiec polecam:) MINI--- powiem ci ze fajna ta chusta ale ja to chyba zamalutka jestem do niej mam niecale 160cm ale myslalam zeby kupic takie nosidelko ala plecaczek zeby moj maz naosil tak sie dzidzie wklada mozna wlozyc przeodem czyli brzuszkami zeby sie stykalo dzidzi z noszacym albo odwrotnie pleckami bardzo mi sie podoba taki facet z takim maluszkiem musze wlasnie poszperac na allegro to wysle ci link wydaje mi sie ze to nosidelko takie stabilniejsze jest ale husta super i mozna zawiazac jak sie chce! ANIU--- gdzie cie dzisiaj wcielo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi super sa takie karnisze bardzo mi sie podobaja ...Ja osobiscie wybralabym stal matowa i jakies proste rozwiazanie (najprostsze) Pinia a co do chusty to nie jestes za mala :) to nie ma znaczenia jak duza jestes a pozatym sa rozne rozmiary... wiesz nosidelko jest fajne ale chusta ma o wiele wiecej mozliwosci http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Kieszonka_instrukcja przesłalam Ci stronke jak bedziesz miala chwilke zagladnij i poczytaj .... Ja sie musze jeszcze nad nia zastanowic ale w zasadzie jestem zdecydowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,prawie cały dzień byłam poza domem więc nie miałam czasu na kafe. KIWI- ja też do niedawna nie miałam karniszy tylko same rolety. W każdym pokoju mam z innej \'\'parafii\'\' Do dużego pokoju dopasowywałam do złotych klamek w oknach,więc jest taki matowy-złoty z zakończeniem o kształcie kwiatka. A w sypialni i małym pokoju mam własnie taki srebrny ,pojedyncza rurę z taka pól lęzka,bardzo podobne jak na aukcji.Troche ni pasuje do tych klamek,ale co tam. A tak poza tym to takie koncowki mozna dokupic tez osobno,widziałam w castoramie po 8zł. chyba za szt.Niestety zakup firanek też mnie czeka.Tylko nie wiem kiedy :P MINI-fajna chusta ,ale ja chyba też zdecyduje się na nosidełko,no zobaczymy jeszcze zresztą,nawet dzisiaj byłam w sklepie dzieciecym i tyle fajnych rzeczy widziałam,ze pół sklepu bym wykupiła:)niestety niektóre ceny są po prostu zabójcze:( PINIU-jutro kawka🌻 ASIU-jak samopoczucie 🌻?? POZDRAWIAM.Zmykam bo juz bardzo pozno. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, satyna to właśnie chrom mat. Chyba na taki sie zdecydujemy. Zwłaszcza, jeśli mówisz, że wyglądają dobrze na ścianie. My mamy wszystkie dodatki srebrne, klamki też, to tylko ten chrom zostaje, chociaż te złotawe też są ładne.Prawda, Aniu? Miniu, załamałam sie trochę instrukcją wiązania chusty;) Chyba jedna wlałabym nosidełko, przynajmniej proste w użyciu. Asiu, jesteś? U nas deszcz. Już 4 dzień, zwariować mozna. Jutro ruszam z córką na poszukiwania czapki, szalika i rękawic. Znowu będą jazdy z mierzeniem. Ach... Dobrej nocki! Ja jutro pewnie znpwu o 12 sie zwlokę z wyrka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! pierwsze to odrazu pisze ANIU KAWKA:) a widze ze wy dzisiaj to leniuszki co?? ja juz od jakiejs godzinki nie spie i juz sniadanko zjadlam niestety kanapeczki bo meza nie ma wiec wymyslow nie mial kto zrobic:( ale za to przed praca po swierze buleczki mi poszedl wiec wybacze mu:) OJEJ DZIEWCZYNKI ALE U MNIE SNIEG PADA SLICZNIE PRUSZY:) a moj maz bidulek dzisiaj jest w warszawie i cos tam robia przy muzeum narodowym w zwiazku z tym siewtem jutrzejszym ale mu wspolczuje buuuuu. a ja mam zamiar dzisiaj poszukac na allegro jakis fajnych dekoracji na choinke bo w tym roku pierwszy raz z mezem bedziemy ubierac swoja wlasna i trzeba wszycho kupic zeby sliczna byla:) to narazie zmykam do pozniej papaapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to prawda ze chusty trzeba sie nauczyc :) Ja w zasadzie chuste chcialabym miec przedewszystkim po domu zwlaszcza w tym pierwszym okresie trezch miesiecy. A w nosidelku takiemu niemowlakowi nie do konca musi byc wygodnie . Tak naprawde to jeszcze sie nie zdecydowalam bo nie wiem czy wogole taka chusta bedzie mi potrzebna .. chyba ze bede miec bardzo marudne dziecko to wtedy taka chusta jest super praktyczna jak chcesz miec dziecko przy sobie i dwie rece wolne do tego:)( a w nosidelku balabym sie o główke takiego malenstwa) a u mnie przed chwila zawierucha zapanowala na moment , o malo kota mi z balkonu nie zwialo... wczoraj meza zabralam na grzemarki i wyszukalismy kolejne male ciuszki ... Zapowiedzial mi ze czesciej chce ze mna chodzic na takie wyprawy ... spodobalo mu sie to oj spodobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj u kardiologa i z tego holtera wynika ze owszem mam skoki cisnienia ale rzadko i na krotko i poki co nie jest to grozne ani dla mnie ani dla dziecka wiec nie trzeba wprowadzac leczenia... na razie mam kontrolowac cisnienie caly czas i gdyby zdazylo sie tak ze np. przez 3 dni bylo wysokie to mam wtedy przyjsc i wtedy sie bedziemy zastanawiac co dalej... poki co nie musze sie leczyc... uff... co za ulga!!! nie chcialo mi sie po lekarzach po prostu jezdzic... mini ja mialam i chuste i nosidelko i szczeze powiem ze nosidelko sie lepiej sprawdzilo bo jest latwiejsze w obsludze... chusta po jakims czasie poszla w kat bo nie mialam cierpliwosci jej wiazac... to bylo jednak meczace... jesli chodzi o to co wygodniejsze czy nosidelko czy chusta to jak masz dobrze wyprofilowane nosidelko to nie ma roznicy... ale jak masz wiecej cierpliwosci ode mnie to sobie spraw chuste moze u ciebie sie sprawdzi... u mnie niestety nie zdala egzaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,no u mnie też pruszył śnieżek,wolę snieg i słoneczko niz ten okropny wiatr i deszcz. Kiwi :) no złotawe ładne są:)powodzenia na zakupach.:)Na pewno cos wynajdziecie z córcią. Piniu to Nasze drugie świeta bedą jak jestesmy małżenstwem,ale też w tym roku dopiero będziemy mieć choinkę.W zeszłym mieliśmy w ogóle nie ubraną,bo nie mieliśmy bombek:( A my dziś szykujemy sie na imprezę-moja mam wyprawia zaległe imieniny. Kawka jeszcze nie wypita,ale juz ide ja robić.:) Miniu fajnie masz z męzem,ze lubi takie wypady sklepowe,ja tez nie mam co narzekac,bo mój też lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dobrze wiedziec jak to w praktyce wyglada.... Ja cale szczescie mam jeszcze duzo czasu zeby sie nad tym zastanowic:) ciesze sie ze z wynikami jest ok... Aniu wiem fajnego mam meza;) on juz troche zwariowal na punkcie swojego dziecka .. zobaczymy jak bedzie pózniej... Pinia mam zamiar wyprobowac twoja metode na bol glowy .. czyli kawe .Juz drugi dzien mnie boli :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Asiu wszystko OK.Najwaniejsze ,tak jak piszesz,ze nie trzeba wprowadzac leczenia.Wysaam zdjecia,poiwnno byc 6.Sprawdzcie potem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale masz brzusio juz duzyyyyyy wow .. sliczny jest:) ja niestety w porownaniu do Twojego to plaska decha:(... kiedy zaczol Ci rosnac?? normalnie jetsem zachwycona twoim brzusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaak.... brzusio wspanialy.... gratuluje brzusia... lece sie zbierac bo do kolezanki jade... zajrze pozniej jak wroce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini hmm ,a mnie się wydaje,ze on taki tylko z profilu wyszedł,że ja wcale nie mam takiego duzego.Jak sobie siedzę,to w ogóle nie widze,zebym miała brzuszek ,tylko jak stoje to go dostrzegam.Ale ciesze się ze WY uwazacie,ze jest duzy:D Ja zawsze miałam tzw.oponke miłosci :P i jak juz kiedys pisalam martwiłam się czy bedę wiedziała kiedy mi urośnie. Widze teraz,ze sie zaokragla i jest taki ładny. Wydaje mi sie Miniu,że właśnie tak od 2tyg.mi urósł.Teraz jestem w 17tc.Czyli tak koło 15tyg.sie pojawił. Powiem Wam,ze mam jeszcze takie jedne jeansy w których świetnie sie czuję a nosiłam je przed ciązą.Nawet się nie obejrzysz a Tobie juz urośnie:) I co tam reszta porabia?? Asia u kolezanki,Pinie wcięło gdzieś. Kiwi jak zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU--- bardzo sie ciesze ze z cisnieniem wszystko dobrze:) oby tak dalej!!!! a wiesz co kiedy w pierwszej ciazy poczulas ruchy?? bo zobacz u mnie juz 19tc a ja nic nie czuje:( caly czas tak wyczekuje i nic a jak twoj brzuszek?? ja zrobie sobie jutro zdjecia to wysle Ty tez wyslij czo?? MINI--- co do bolu glowy to ojej nie zazdroszcze ale moge cos ci poradzic jak kakwa nie pomoze to wez polowe apapu ja teraz jak kawa nie pomoze to polowe biore i jak narazie pomaga:) dzisiaj mnie bolala:( ale nie wypilam kawy i moze dlatego a jak juz rozbolala to kawka nie pomogla:( DZIEWCZYNKI JA DZISIAJ POSZLAM NA ZAKUPY BO TAK MNIE MINI NAKRECILA Z TYMI OGRODNICZKAMI ZE MOWIE IDE A NOZ WIDELEC COS ZNAJE I MAM WLASNIE SIE PIORA JUTRO ZROBIE ZDJECIE SA JEANSOWE WIEC NIE MA ZNACZENIA PLEC ALE MI SIE TAKIE PORTASKI PODOBAJA:P JESZCZE UDLAO MI SIE KUPIC PAJACYK W ROZMIARZE 68 I DRESIK TAKI Z FIRMY DISNEY Z KUBUSIEM PUCHATKIEM:) W ROZMIARZE 62 I JESZCZE BODY KUPILAM JEDNE W ROZMIARZE 62 A JEDNE 72 BO JUZ TAKICH W ROZMIARZE 56 NIE KUPUJE BO JUZ MAM DUZO WIEC SZUKAM TAKICH WIEKSZYCH! OJEJ ALE WIECIE CO SZOK WIDZIALM DZISIAJ TEKIE DWIE CUDOWNE SUKIENECZKI :) JEDNA TAKA BORDOWA Z ROZOWYM SERDUSZKIEM I JEDNA JEANSOWA OJEJ JAKBYM MIALA DZIEWCZYNKE TO NAWET 5 SEKUND BYM SIE NIE ZASTANAWIALA ALE MOZE 19TEGO BEDE WIEDZIALA TO LECE DO TEGO SKLPEU JAK SIE TYLKO OKAZE ZE TO DZIEWCZYNKA:) WIDZIALAM TEZ SLICZNEGO PAJACYKA W ROZMIARZE 62 ALE ROZOWY WIEC NIE WZIELAM BO NIE BEDE CHLOPAKA W ROZE STROIC:) :) A CO TAM U WAS?? ANIU JAK NA IMPREZE JUZ POSZLAS?? JA JUTRO IDE NA OBIAD DO TESCIOWEJ KIWI JAK ZAKUPY UDALY SIE?? CZAPECZKA KUPIONA?? MINI ZAZDROSZCZE CI ZE TWOJ MAZ Z TOBA CHODZI NA ZAKUPY BO MOJ TO NIE LUBI:( ALE ZATEM DAJE MI WOLNA REKE I NIGDY NIE MOWI ZE MU SIE COS NIE PODOBA I ZAWSZE MOWI ZE ZDAJE SIE NA MOJ GUST:) OKI ZMYKAM ALE ESEJ WAM TU NASKROBALAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×