Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Mini, ale ładne ciuszki. Kupowałaś w lumpku czy nowe? Zwłaszcza te z ostatniego zdjecia? Ja wciąż czekam na ody z allegro, 4 szt. Jak rzyjdą, podeślę fotki. Mojej córci bardzo sie Twój kot spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi oczywiscie ze w lumpku za cale zakupy (oprocz body bo je dostalam od siostry) zaplacilam jakies 22 zł (w tym za ogrodniczki i te sztruksy z ostatniego 12zl) A w lumpku sliczne sukieneczki widzialam ale sie wstrzymuje bo nie wiem jeszcze co z tej fasolki wyrosnie :) moje bratanice tez je uwielbiaja (koty znaczy sie) a zwłaszcza nosic je do gory nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to biedny ten Twój kotek:p Ja tez nie kupuję różów, chociaż tak mnie kuszą. Tak kuszą. Nie chcę zapeszyć:) Duży u Was wybór w lumpku? Jakich firm jest najwięcej? U nas królują : Next, Chiboogi (super jakość), George, Early Days, Ladybird.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini na tym zdjeciu to jest tak ze tam na gornej polowie zdjecia jest buzia corci z profilu a na dolnej polowie tulow... moze to ci troche rozjasni obraz... a ja dzis jakas zmeczona jestem... a powiem wam apropo kawy... ja nie pije wcale bo nigdy nie pilam... owszem napije sie jak ktos mi zrobi ale nie uwielbiam jej az tak bardzo zeby sobie samej robic... za to ja przed ciaza to piwosz bylam straszny... teraz oczywiscie nie pije i co dziwne nawet ochoty nie mam... jakby ktos mi podstawil pod nos i powiedzial ze alkohol w ciazy nie szkodzi to i tak bym nie wypila bo nie mam ochoty zwyczajnie... jakos nie chce mi sie wiezyc ze corke bede miala... dalej mi sie wydaje ze to syn bedzie... nawet jak lekarz mi pokazywal cipeczke na usg to dla mnie wygladala jak siusiak... no ale coz lekarz ma wieksze doswiadczenie wiec pewnie sie nie myli tym bardziej ze powiedzial ze na 100% dziewczynka... coz musze sie oswoic... powiem wam jeszcze ze mnie sie nawet nie podobaja dziewczece ubranka i wozki... coz jakos bede musiala sie przemoc... najwazniejsze zeby zdrowa byla... ide konczyc gotowanie i klade sie spac... pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):) No ja juz po wizycie ,wszystko oki:):)wyniki mam dobre,a ten spadek hemoglobiny jest normalny w ciąży. Dzisiaj mialam robioną cytologie,za 2 tyg.kolejna wizyta i wynik mam nadzieję,ze bedzie dobry. Aha przy badaniu lekarz zauważył te moje upławy i stewierdził,że to drozdzyca,ponoc normalne w ciązy.Przepisał mi globulki ,a mojemu męzowi masc,ma sobie smarować przyrodzenie jak stwierdził:P Kiwi ja tez się mieszcze jeszcze w moje stare jeansy ,ale lepiej sie jakos czuje w tych ciazowych juz,kurcze obiecuje i obiecuje ,ale postaram sie zrobic juz to zdjecie mojego brzuszka:) Pytałam sie czy mozna pic kawke,mozna taka mała z mleczkiem ,jednak farbowaniem włosów moj lekarz jest przeciwny. Kiwi no własnie ja tez sie zastanawiam jak to jest z tymi tyg. a miesiacami ciazy?? Jak ja jestem teraz w 16tc to koncze juz 4mc i od piatku zaczynam 17 czyli 5 hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze dziewczynki co ile WY macie wizyte u lekarza??,bo ja od poczatku chodzę co 2 tyg.tak mi kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, to mamy zupełnie podobne odczucia, tylko że na odwrót:p Może sie zamienimy? Aniu, upławy w ciązy to podobno norma. Ja też miałam jakieś przeboje na pocztku, ale nic nie przepisywał i samo przeszło. Co do wizyt, to na początku miałam co 2 tyg, a teraz dał za miesiąc. Za tydzień np. mam wizytę. Z tymi miesiącami to juz nie wiem. Myślałam, ze 17 tc to już 5 miesiąc, a tu wyczytałam w jednej gazecie, ze 4 miesiąc trwa do 18 tyg. włącznie. Chyba poszukam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja tez chce dziewczynkę. hahahahahaa. Te badania to w kierunku żółtaczki, kiły, czy nie mam nowotworu jajnikow, konfliktu krwi i zapaleniu watroby typu C. Tez sama szukalam w necie bo te nazwy brzmia bardzo enigmatycznie a gin powiedzial tylko tyle ze to profilaktycznie zeby zobaczyc czy płód nie ma zadnych wad wrodzonych. Wizyty tez mam co 2-3 tyg. Tyle ze ja chodze prywanie bo u nas nawet ciezarne musza czekac na wizyte w przychodni ok 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! wczoraj nie bylam na kafe bo mi nie chcialo dzialac:( nie moglam wejsc:( ANIU--- no widzisz czyli jednak tez masz te globulki jak ja tylko ze ja jeszcze 4 dni i koniec jupiiii:) a co do 5 miesiaca ciazy to tak jak Kiwi mowila trzeba miec skonczone 18tc czyli od 19tc zazyna sie 5 miesiac czyli ja i asia juz:) dzisiaj serwuje kawke z pianka zapraszam:P zla jestem bo szef nadal mi tego zaswiadczenia nie wypisal eh chyba dzisiaj do niego zadzwonie. KIWI--- to super ze juz oki miedzy nami co do kawki to oczywiscie tez wpadaj:) na pyszna z painka:) MINI--- ogrodniczki superanckie:) ja tez takie chce kupic tylko juz czekam na ple to wted kupie alebo chlopience ale dziewczece ale na 100% takie chce bo starsznie mi sie podoba takie bobo w takich spodenkach:) a te body co sa na ostatnim zdjeciu te takie z aplikacja Lwa to ja mam identyko:) w rozmiarze 62 a te jaki maja rozmiar moze ten sam:) ps wpadaj na kawe jak obiecalam robie latte dzisiaj:P ASIU--- i jak te pomiary cinienia?? ja tez jestem piwosz z przed ciazy:) najlepiej z soczkiem lubie albo reed\'sa MORGAN--- dobrze ze sie odezwalas bo juz myalasm ze o nas zapomnialas. uaktualnie tabelke o twoja wage ale bedzo prosze zorb sobie w stopce suwaczek bo nie wiem ktory masz tydzien i ile dni do konca albo ja ci moge zrobic a ty sobie w stopke wkleisz:P hej Dziewczynki! NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------19---- -----150--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg Pinia----------Paulinka--------24-----------19----- ----155--11.04.08---47--50kg +3kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------17---- -----167--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------16------ ---170--26.04.08---56--58kg +2kg mini55--------Agnieszka------26-----------12----------198--24.05.08---46-- 46kg +0kg morgan00----Karolina---------26-----------??-----------??? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia widze teraz widze wszystko wyraznie:) no ale ty napisz ze wreszcie co z tym cisnienim... Kiwi ja mam najwiecej ciuszkow firmy keep away from fire :):):) a tak powaznie to w zasadzie kazdy jest innej firmy tylko kilka mam z early days (nigdy wczesniej na to nie zwracalam uwagi) Ania ja w poniedzialek ide do gina i poprosze o skierowanie na cytologie bo mnie tez chyba sie tam cos niefajnego porobilo.. dobrze ze gin przepisal Ci od razu dla meza masc .... a z tygodniami to nie mam pojecia jak jest ja slyszałam ze liczy sie po 4 tygodnie ( tzw miesiace ksiezycowe) a 9 miesiac za to trwa 8 tygodni... Pinia to body z lewkiem mam na 80 cm od 12-18 miesiecy .. i tez uwielbiam dzieciaki w ogrodniczkach :) przeslodko w takich portasach wygladaja. A ty juz przestan z ta kawa bo tylko smaka mi narobilas ... znowu...:( a co do piwka to nawet nie mowcie ja uwielbiam i rozstalam sie znim niestety ze smutkiem ... Maz mnie pociesza ze jeszcze rok albo i dwa przy dobrych wiatrach i bede sie mogła napic:) a mam pytanie do mam doswiadczonych :) wiem ze moze sie powtazam ale chodzi mi o ciuszki . jak to w praktyce wyglada czy naprawde tylko 5 body jest potrzebne i 5 spioszkow czy to tylko chodzi o sam poczatek:) bo mnie sie widzi to wszystko za mało zdecydowanie.. kurcze bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale dziś senny dzionek. I deszcz. BNrrr.. I dyrektorka oddziału zaraz przyjeźdźa potruć d... Morgan, dzięki za objasnienia skrótów. W sumie to dobrze, że ci dał skierowania na te badania, bo lepiej chuchać na zimne. W którym w ogóle jesteś tygodniu ciąży, bo nie mogę sie doczytać? Piniu, dzięki za zaproszenie na kawkę. Ja również zapraszam. A herbatka z miodem może też yć? Bo ostatnio popijam ją namiętnie:) Mini, fajnie wyglądają dzidzie w ogrodniczkach. Takie małe bąbelki. Mam po córce takie malusie ogrodniczki, żółte z różowe różyczki. Kupiłam kiedys w lumpku. Ale chłopaka to chyba w nie nie zapakuję:p Z tymi ciuszkami to różnie. Wiadomo, na początku masz mało czasu na wszystko i lepiej mieć tych ciuszków więcej. Ale takich naprawdę niedrogich, bo te pierwsze ciuszki szybko się niszcza. Ja np. pierwsze ciuszki gotowałam w garze z pieluchami i trochę się podniszczyły Chyba pierwsze 2 miechy gotowałam. W sumie już zapomniałam, czy to konieczne. Tak myślę, że 5 body i 5 śpioszków z kazdego rozmiaru to takie minimum przy częstym praniu. Najgorsze sa przeciekające kupki... Wszystko potrafią zabrudzić. Tak naprawdę mniej ciuszków sie zuzywa jak dziecko juz wolniej rośnie i mnie jniszczy ubranka. Tak od 1.5 roku. Asiu, jak ciśnienie??? Co mąż ma córeczkę? Aniu, ładnie prosiemy o zdjęcia brzuszka🌼 A ja myslałam, że już jestem w piątym miesiącu:( Jeszcze zostało mi 1.5 tygodnia. Do później, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi oj tak chetnie zamienmy sie... ale to nie mozliwe... nic to jakos sie do dziewczynki przyzwyczaje... mam na to jeszcze 4,5 miesiaca... meza przekonalam wkoncu i bedzie lilka... mini mysle ze 5 body i 5 spioszkow to za malo jednak ale za duzo tez nie kupuj bo dziecko szybko wyrasta... mysle ze z 10 kompletow przebran ci wystarczy na poczatek... i apeluje jeszcze raz dziewczyny nie kupujcie ubranek w rozmiarze 56 bo jak wam sie dziecko urodzi 56-57cm to juz na dzien dobry beda za male... na mojego byly za male choc mial 54cm dlugosci ale byl grubasek i mu sie na brzuchu nie dopinaly wiec nie kupujce zebyscie sie pozniej nie rozczarowaly... no chyba ze na 100% wiecie ze wam sie male dziecko urodzi... ale na tym etapie to chyba nie mozna miec takiej pewnosci... tak sobie liczylam dzis ze moja dziewczynka ma jakies 16cm wzrostu... spora baba juz z niej... a z cisnieniem to jeszcze nie wiem co bo dopiero jutro ide po wyniki z tego holtera i na wizyte do kardiologa to jutro wam powiem co z cisnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, prośba do Ciebie: jak będziesz uaktualniać tabelkę, to przy okazji popraw mi nicka, bo mam jeszcze Kiwi28. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, tzn, że mąż chciał synka??? EEE, zobacyssz, jak szybko zwariuje na punkcie małej. Mój tak zapatrzony w córkę, że chce drugą. Ale na razie to sie cieszymy, że dzidzio zdrowe. 16 cm to juz kawał kobiety. I imię też mi się podoba. Liliana, tak kwaitowo, delikatnie. Ładnie:) Zgadzam sie co do roz. 56. Jest zbędny. Mnie teściowa obdarzyła jednym pajacyiem w tym rozmiarze i dostałam z allegro gratis do zakupu bluzeczki, body, też 56cm. ale to takie ciupeńkie, że nie wiem, czy dzidzio się w to zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moge szalec dalej po grzemarkach:) ja juz w zasadzie staram sie kupowac rzeczy tak powyzej trzeciego miesiaca bo te pierwsze jeszcze pewnie od rodziny dostane:) jednak doswaidczone mamy to maja dobrze:) my tez mamy dobrze ze mamy doswaidczone mamy na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Piniu dziękuję za zaproszenie na kawkę:) Miniu rzeczywiście ubranka cudneee!!!i te małe skarpeteczki z ABS hehhe no i kotek widzę ,że sie wkręcil:) Piniu no ja dopiero dzisiaj idę wykupic te globulki i tą masc,moj mąz sie smieje,ze to nie On sobie będzie smarował tylko to moje zadanie :P:P hehehe Kiwi no właśnie lekarz mówił,ze te upławy są normalne w ciązy,ale one są obrzydliwe:P mam nadzieje ,ze mi te globulki pomogą. Asiu pozdrawiam :) nawet nie wiesz jak ja CI zazdroszczę corci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mam pytanko jedno bo na wiekszosci ciuszkow nie mam napisanego rozmiaru tylko 0-3 miesiece albo 3-6 miesiecy itp czy 0-3 miesiece to rozmiar 56 czy kupic ich troche wiecej .Narazie mam trzy body w tym rozmiarze i dwa pajacyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI--- oki juz zmieniam no tak nawet nie zwrocilam na to uwagi a faktycznie juz dawno zmienilas nick upssssss sorci:P a co do tygodnia i dni morgan to nie wiem bo ona nie ma suwaczka a nie chce mi sie tak w kalendarzu dzien po dniu liczyc wiec wpisze jej jak zrobi sobie suwak! no i co do tych ogrodniczek to faktycznie jak bedzie chlopak to raczej go w kwiatuszki nie ubierzesz:) hehe ale moze jeszcze bedzie dziewczynka a jak nie to jak ja bede miala dziecwzynke to z chcecia sie pisze na twoje ogrodniczki:P hihihi ja uwielbiam takie:) no ale musi dziewczynka u mnie byc caly czas sie tak ludze ze moze sie uda z dziewczynka u mnie:) ASIU--- ja juz nie kupuje nic a nic w rozmiarze 56 bo juz tego mam teraz kupuje rozmiary 62 i 68 i 72 i na 100% sie przekonasz co do dziewczynki sa super!!!!!!!!!! co nie Kiwi i Aniu???????????????????????????? A CO DO HERBATKI Z MIODEM TO JA TEZ PIJE JA NAMIETNIE BO UWIELBIAM WIEC MOZE BYC ZAMIAST KAWKI:) NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------19---- -----150--06.04.08---79,6--82,6kg+3kg Pinia----------Paulinka--------24-----------19----- ----155--11.04.08---47--50kg +3kg Kiwi79--------Kasia------------28-----------17---- -----167--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------16------ ---170--26.04.08---56--58kg +2kg mini55--------Agnieszka------26-----------12----------19 8--24.05.08---46-- 46kg +0kg morgan00----Karolina---------26-----------??-----------? ?? --13.05.08---60--63kg +3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sa the best!!! Piniu, jak będę miec synka, to te ogrodniczki w kwiatuszki masz u mnie zaklepane:p O własnie, ja jeszce nic na 74 cm nie mam. Miniu, 0-3 to tak niby 56-62 cm, trzeba patrzeć na oko, bo niby ten sam rozmiar na metce, a wielkoscia ciuchy sie mogą różnić. Mam anjazd w robocie, dyrektorka szaljei wszystkich wkurza. Będę później. Jak przeżyję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to fucha niezła Ci sie z tym smarowaniem trafiła:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu--- heheh ale sie usmaialm no to nic innego ci nie pozostaje jak urzadzic smarowanie:P hehehehe miniu--- ja czasem tak robie ze jak na metce jest napisane 0-3 miesiace to wynajduje ubranka na ktorych sa rozmiary i dokladam i mierze i wtedy mniej wiecej wiesz czy to rozmiar 56 czy 62 czy 68 ale jak jest 0-3 to zregulu sa to 56 i 62 no czasem 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fuchę mam niezła :P HMM powiem Wam,ze mi sie juz nudzi w domku samej ,chciałabym juz miec dzidziusia i zeby słonko było,na spacerki bym jezdziła:) Ciesze sie,ze urodzimy akurat na wiosnę :):) W ogóle jak ogladam stronki z dzieciątkami to juz mnie coś chwyta już bym chciała swoje przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jeszcze cos takiego odnosnie tygodni i miesiecy 1-6 tydz 1miesiac (6 tyg bo te dwa dolicza sie co sie jeszcze nie jest w ciąży) 7-11 2 12-15 3 16-19 4 20-24 5 25-28 6 29-32 7 33-36 8 37- 9 a dzieki dziewczyny za rady co do ciuszkow.. Ania ja ostatnia wizyte u gina mialam trzy tyg temu nie wiem jak mnie umowi na nastepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, to mnie nie pocieszyłaś:p Aż 19 tc do 5 miesiąca? Jezu, jak długo... Wiosna to idealna pora na urodzenie dzidzi. Szybko się zrobi ciepło i sama przyjemność na spacerki wychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu ja zadałam to pytanie odnosnie częstotliwości wizyt u lekarza,bo ja od samego początku chodzę co 2 tyg.a chodze prywatnie i tak sobie właśnie pomyślałam czy lekarz przypadkiem z wiadomych celów nie zaprasza mnie tak często do siebie.Mam kuzynkę ,która tez chodzi prywatnie i ma wizyte co 3 tyg. No ,ale przynajmniej jestem w stałym kontakcie hehh ale to brzmi, z lekarzem.W ogóle to ten lekarz jest naprawdę z powołania tak myśle,odpowiada dośc obszernie na moje i pytania i w ogóle czuje ,ze \"opiekuje\" sie mną .Oki juz nie przynudzam. Ja własnie jestem na etapie gotowania obiadku, dziś mam piersi z kurczaka,z sosem pieczarkowym i fryteczki mniam, mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, aż mi zapachniało obidkiem, po Twoim opisie:) Pewnie masz rację, z tymi wizytami lekarskimi co 2 tyg. Chce zarobić chłop. Ale dobrze, że fajny Ci się lekarz trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no własnie Kiwi tez tak myślę jak TY,no ale przynajmniej jest fachowcem i wiele dziewczyn Go poleca. Obiadek ?? no mniam ,mniam zważywszy ,ze ja nie jstem specem kulinarnym i jakos tak nie umiem nic gotowac specjalnego,ale piersi są najłatwiejsze,najszybsze i najsmaczniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce mi się przyponiało,ze wczoraj lekarz zalecił mi kupic URINAL ,albo jeśc dzem zurawinowy ,bo jakas infekcja mala w układzie drog moczowych mi się przyplątała.ECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to ze maz nie chcial zeby corcia miala na imie liliana tylko chcial anie albo karoline a na liliane sie kategorycznie nie zgadzal ale tak dlugo mu dziure w brzuchu wiercilam ze sie wkoncu zgodzil na moje imie... ania fakt fuche masz niezla tylko troche niewdzieczna bo z tego co wiem to przy braniu globulek kochac sie nie mozna wiec taka gra wstepna pojdzie na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×