Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Piniu, chyba się nie zrozumiałyśmy. Ja Cię nie krytykuję!!! Ani nie chcę się z Tobą kłócić!!!!Ja nic do Ciebie nie mam!!!! Pisałam tylko własne zdanie np. w kwestii ubranek, że mam inny gust. Nie pisałam, że Twoje są brzydkie, a moje to cud świata, bo nim nie są (są używane, ale nie powyciągane na pewno:). Z wagą trochę się wkurzyłam, bo nie zrozumiałam tego jako troskę, ale porównanie, dlatego tak Ci odpisałam. Nie napisałam w złośliwości, że przytyjesz 20 kg!!! Napisałam, że 10kg jest mało realne. Aj, Pinia. Porobiło się. Nie bierz wszystkiego do siebie, co piszę. Też mi pisz wprost , co myślisz. Wolę prawdę, niż slodzenie. Nie kłóćmy się już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, co do kawy, to rozpuszczalna z mleczkiem nie powinna zaskodzić. Oczywiście, w rozsądnych ilościach. Ja też czasami taką popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja niestety nie widze nic na tym zdjeciu:( ale gratuluje . Kurcze no i strasznie Ci zazdroszcze ze juz znasz płec ... super a jak wyniki cisnienia?? no no no co to sie dziewczyny porobilo?? Kiwi jak tam w pracy??dalej taki kocioł a u mnie sie zachmuzylo ze ho ho chyba bedzie sniezyc:) Pinia a masz taki przyzad do robienia pianki ( przy ekspresie) ja uwielbiam taka kawe z pianka z mleka :) Jak masz to sie wpraszam na kawe (Ania tez sie piszesz??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI--- to super :) wiem ze czasem mozna sie nie zrozumiec bo zawsze to wirtualnie niz tak twarza w twarz ale wazne ze sobie wyjasnilysmy i mam nadzieje ze teraz bedzie oki:) 👄 a wiem wiem ze dobrze mowic prawde ale czasem mozna na niektore rzeczy przymknac oko :) ale juz tam niewazne!!!! ja dzisiaj mam male swieto:) maz idzie na noc do parcy i zrobil mi sniadanie nalesniki mniam i jeszcze sobie leze a on wyszedl z psem i po zakupy pojechal a ja leniuchuje ojej jakie to super uczucie jak ktos dba o to wszytsko co ja dzien w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej tak tak ja się piszę na kawkę,uwielbiam . Przed ciąża byłam niezłym kawoszem. Hmm no właśnie też uważam ,ze wypicie małej filizanki z duza ilościa mleka nie zaszkodzi,dzisiaj mam wizyte ,wiec zapytam sie lekarza. Piniu zazdroszcze ekspresu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania daj znac jak po wizycie . a chodzisz prywatnie czy panstwowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini --- mam mam ZAPRASZAM!!!!!!!! ja tez taka uwielbiam a tak wogole to kawa to moj ukochany goray napoj!!! oczywiscie z przed ciazy!!! i zaraz po slubie maz zrobil mi prezent i kupil ekspres do kawki taki cisnieniowy 15barowy tzn taki jak w barach maja tylko mniejszy rozmiar i taka smietanka sie robi z mleczka och ale mnie ochota naszla ale dzisiaj juz pislam kawke wiec jutro sobie takie cudo zrobie:) fajnie jest jeszcze posypac taka pianke kakaem!! troche sie znam bo od roku w barze pracowalam wiec kawy mam obeznane bo je tak uwielbiam wiec zawsze sobie w parcy takie wymysly robilam z cynamonem jest tez pyszna:) wiec jak masz ochote to wpadaj zaserwuje pyszna kawke LATTE ona jest z mleczkiem i taka pianka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu no chodzę prywatnie,ale wiem,ze oprócz tego ten lekarz pracuje tez w szpitalu ,gdzie mam zamiar rodzić. U mnie dziś słoneczko i całe szczęcie,bo wczoraj na przemian deszcz i snieg buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia ale zesmi smaka narobila:) z cynamonkiem no prosze A ja odkad jestem w ciąży wypilam moze ze dwie, trzy kawy ale dzis moze sie skusze , oczywiscie z duza iloscia mleka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to wiedze ze mamy ze soba duzo wspolnego KAWKA i wakacje a raczej wypad promem do Gdanska:) hehehe To jak dziewczynki wpadacie na kawke??? zapraszam!!!! juz mam grzac EKSPRES:) :P heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu!! przestań już tyle mówić o tej kawce z pianką:P:P bo mnie ślinka cieknie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ,ze na pewno uwazam ,ze lepiej wypic kawke raz na jakis czas,niz np.jak niektórzy twierdza,ze kiliszek wina nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i to jest dobry wybor lekarza taki h&S czyli 2 w 1 to pewnie dzis bedziesz miec robione od razu USG?? moze tez poznasz juz płec.... Ja tez zastanawiam sie nad lekarzem ktory w szpitalu pracuje tylko niestety nie mam pojecia ktory z nich jest dobry. Ja wolalabym oczywiscie faceta , jakos mam wieksze zaufanie .. musze sie porozgladac:) dziewczyny siedzace w domu cwiczycie cos?? bo ja juz czuje ze sie zastalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu tak tak oczywiscie z duza iloscia meczka ja teraz tylko takie pije ale jak mowilam wczesniej wole wypic kawke niz brac te tabletki przeciwbolowe bo nawet nie chce myslec o tych bolach glowy w tym tygodniu juz mnie bolala w poniedzialek wiec nie chce wiecej ale na cale szczescie tylko pol tabletki pomoglo:) wiec to chociaz jakas pociecha!!! aniu u mnie tez wczoraj padalo wialo i bylo zimno bllleeee a dzisiaj slonka nie ma ale nie pada chociaz ze wiatrzysko okropne jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu hmm usg chyba mi nie będzie robił,pierwsze miałam w 12tc własnie w tym szpitalu gdzie On pracuje,a drugie sama nie wiem kiedy mi powie,zebym zrobiła ,chyba koło20tyg No ja bym juz chciała znac płeć,chciałabym córcię. A co do cwiczen,to nic a nic nie robie w tym kierunku,nawet kiedys ogladalam takie dla kobiet w ciazy ,ale na tym zaprzestałam :) Odkąd jestem na l4 stałam sie baaardzooo leniwa .l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja chyba zdecyduje sie na rodzenie u mnie w miescie bo caly czas rozwazalam Lodz czyli CZMP (Matka Polka) ale mojego meza siostra jest lekarzem i pacuje u nas w szpitalu nie jest co parwda ginekologiem ale neurologiem wiec wiem ze poruszy w szpitalu kogo trzeba zeby mi sie dobrze rodzilo i ze sie mna zajma! ale z drugiej strony wiem ze Matka Polka to jeden z najlepszych szpitali w Polsce i tam sie na wszystkim zanaja super ale to 60km od moeje moiejscowosci wiec z tym troche kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja chyba zdecyduje sie na rodzenie u mnie w miescie bo caly czas rozwazalam Lodz czyli CZMP (Matka Polka) ale mojego meza siostra jest lekarzem i pacuje u nas w szpitalu nie jest co parwda ginekologiem ale neurologiem wiec wiem ze poruszy w szpitalu kogo trzeba zeby mi sie dobrze rodzilo i ze sie mna zajma! ale z drugiej strony wiem ze Matka Polka to jeden z najlepszych szpitali w Polsce i tam sie na wszystkim zanaja super ale to 60km od moeje moiejscowosci wiec z tym troche kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja tez tak mam .. Jak widze czlowieka biegnacego np do autobusu to juz sie mecze:) ha ha h a i tez mi sie nic nie chce , a ze pogoda do dupy to nawet na spacer pojsc nie bardzo mam ochote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no te 60km.to troche daleko Piniu,ale super ,ze masz kogos w szpitalu,tak jak piszesz puruszy niebo i ziemie ,zebu było dobrze pfuu bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia to masz dobrze.. ja mam do wyboru dwa szpitale ale o zadnym z nich rewelacyjnych opini nie slyszałam.. zreszta nie lubie szpitali i najchetniej to urodziłabym w domu albo w prywatnej klinice(takiej tez u mnie w miescie nie ma) zobaczymy ...moze nie trafie (w szpitalu) na strasznych bucow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu jest baardzooo zimno,a u mnie w domu wczoraj bylo 18st.Dopiero jak maz napalił ro kaloryfery zrobiły sie gorące.Smieje sie ,ze na czas zimy przeprowadzimy sie do tesciow na dól ,bo u NIch jest wrecz goraco,hmm dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss dwa razy mi sie wyslalo:) aniu ja tez chce coreczke:) ojej moze na tym usg 19 bedzie widac:) aniu to ty pewnie tak smo jak ja zazrdoscisz asi ze to bedzie dziewczynko co??????? a co do kielszka wina to ja jestem w 100% przeciwna piciu alkoholu w kazdej ilosci w ciazy no moze na sylwestra sie napije lyk szmpana ale jeszcze nie wiem. bo i tak chcyba nigdzie nie idziemy bo jak z brzuszkiem pojde :/ a jak narzie to nie pilam wogole akloholu w ciazy ale nie powiem mam czasem ochote na piwko jak maz sobie kupi ale sie trzymam:P aniu ja tez jak jestem na zwolnieniu to jestem taka liniwa ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie zazdroszcze bo strasznie ale to strasznie nie lubie jak jest mi zimno u mnie jest cieplej bo ponad 20 stopni tak ze 25 a i tak marzne... to pewnie caly dzien pod koldra lezysz??z termoforem najlepiej.. i z kawusia goraca z cynamonkiem i z pianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu nie martw sie bedzie dobrze czasem jest tak ze bez rzadnych zanjomosci a zajmuja sie super!!! glowa do gory!!! a co do prywatnych klinik to napewno super tam jest ale podobno doba w takim szpitalu ok 1000zl kosztuje to niezle tak pisalo w gazecie \"m jak mama\" wiec mnie na takie cos nie stac! ale napewno tam sie obchodza z toba jak jajkiem:) oki dziewczynki narazie zmykam bo do mamy ide na pogaduhy ale mi sie nie chce jak patrze jak za oknem wieje ale troche trzeba sie dotlenic wiec wyruszam:) to buzka do nastepnego razu!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane dziewczynki Dawno nie pisałam bo zwyczajnie nie mam kiedy. Ciagle jakies prawy do pozałatwiania a to gosci teraz mialam przez caly tydzien itp. I oczywiscie gdy tylko mam chwilke wolnego spie. Wczoraj bylam u gina. Nie robil mi usg pobadal dopochwowo istwierdzil ze nie ma takiej potrzeby. Nastepna wizyte mam za 3 tyg i mam zrobic napstepujace badania : WR, HBS, HCV, AFP, PTA oczywiscie odplatnie. Duze tego ale widocznie trzeba. Rozmawialam o tych zaparciach i przepisal mi xenne w tabletkach. Mam nadzieje ze pomoga bo brzuch mam jak balon, zle sie czuje. Przytylam ok 3 kg ale to przez te cholerne zaparcia! w sumie to nie widac, nawet moja tesciowa mowila mize chyba schudłam. Tylko ze czuje sie jak klucha przez to ze wszystko mi sie zatrzymuje w jelitach. Brzuszek rosnie, jest taki lekko zaokraglony i troche widac. Z ubranek nic jeszcze nie kupuje chociaz widzialam juz takie slicznie pajacyki itp. Ale postanowilam ze dopiero w 8 m-cu. Koncze bo jestem w pracy i moj dyr ciagle czegos ode mnie chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgano witaj strasznie dawno nie pisalas... a ja dzis kupilam znowu kilka ciuszkow dla malucha . ja poprostu oprzec sie nie moge ... Nie wierze w przesady a pozatym wole kupowac stopniowo bo przynajmniej finansowo mnie to nagle nie trzepnie:) A dzis kupilam takie sliczne spodenki ,chłopiece ale wychodze z załozenia ze dziewczynce i chłopiece pasuja :) jak porobie zdjecia to podesle ... a jak tam wasze brzuszki rosna .. Kiwi u ciebie juz cos widac wiecej? bo u mnie niestety jeszcze nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ale dzis okropna pogoda. W pracy było już na szczęście spokojniej. Udało nam się też wybyć do Leclerca po zakupy do biura. Piniu, cieszę sie bardzo, że sie dogadałyśmy. Nie bierz do siebie tego co piszę, bo nie mam nic złego na myśli. Pisz mi wprost, jak coś Ci nie pasuje. A kawka???? Hmm, pychota. Na pewno pyszną kawkę robisz. Ja nie mam takich zdolności. Ale rozpuszczalkę z mlekiem jakoś tam zrobię:p A co powiecie na kawę Frappe? Kiedyś piłam, to chyba Nescafe była. Jezu, co za miód! Teraz właśnie sączę sobie kawusię z mleczkiem,mniam. Aniu, jak wizyta u lekarza? Co do wyboru szpitala pewnie zawsze wygodniej rodzić u sibei w mieście. Ale jak szpital ma złą opinię, to bym sie zdecydowała rodzić w innym mieście. Na stronie Fundacji Rodzic po Ludzku jest ranking szpitali. Zaraz podeślę linka. Tam też są opinie pacjentk o danym szpitalu. Ja będę rodzić w tym szpitalu, co poprzednio. Mó gin jest tam ordynatorem:p Mprgan, witaj po przerwie. Zdradź, proszę, co oznaczają skróty tych badań, c Ci zlecił? To jakieś specjalistyczne? Mi takich nie dawał. Dziewczyny, wszystkie z nas chcą mieć dziewczynki???? To się porobiło. Rozmawiałam wczoraj z koleżanką, ona miała usg teraz w 16tc. I lekarz jej powiedział, że na tym etapie nie bedzie wrózył płci, bo ogonek to mogą być powiększone wargi sromowe. Nie tracę więc nadziei. :) W ogóle jaja: zaczęłam 17 tc, adalej chodzę w dźinsach sprzed ciąży. Fakt, ze mają obniżony stan. Brzuchu, kiedy wyskoczysz? Na razie wszystko gdzieś rozpływa mi się na boki. Dziewczyny, od którego tygodnia zaczyna sie piąty miesiąc ciąży? Pozdrowienia, uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mini, to ja poprosze o fotki ciuszków. U mnie tez z brzuszkiem kiepskawo, oj kipskawo. Mam w talii 5 cm więcej, ale to nie wygląda jak ciąża, ale jakbym przytyła. Koleżanka okresliła, że mi rośnie w boki. A u Ciebie jest juz cokolwiek widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to czekam na linka tego o szpitalach:) a moj brzusio jaki byl taki jest, ale nic to,eszcze zdazy wyskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×