Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Cześć kobitki, dziękuję za zdjęcia. EMILKO, z kwadratowa buzią to chyba przesadzasz. Wcale nie jest źle. wiadomo, ze w końcu ciąży sie puchnie i gorzej wyglada. Po ciaży na pewno zrzucisz kilogramy. Mi sie osobiscie podobasz bardziej w ciemnych włosach, ale ile osób tyle gustów:) Brzuch rzeczywiście ogromniasty jak przy bliźniakach. A dzidzia duża? Masz bardzo ładne kafelki w kuchni, lunię takie kontrasty. Co do kosmetyków i ubranek do szpitala, to w każdym szpitalu jest inaczej i trzeba sie zapytać. U mnei nie trzeba miec kompletnie nic dla dziecka, wszystko zapewnia szpital. Można oczywiście mieć swoje ubranka, ale ja wolę trzymać dziecko w beciku ( w szpitalu robią becik z pieluch tertowych) i nie mieć na przyjscie do domu brudnych ubranek. Pessar to krążek na szyjkę macicy, który zaklada się, gdy szyjka za szybko sie rozwira. Szew też zaklada sie nprzy rozwierającej sie szyjce, ale jest to bardziej inwazyjne, zakładane w szpitalu w znieczuleniu ogólnym. A pessar moze lekarz w swoim gabinecie założyć. Tormentiol to taka brązowa maść na poważniejsze pieluszkowe odparzenia. Strasznie brudzi, ale skuteczna i tania. Aha, jestem z Elbląga. A skąd Ty jesteś? MINIU, brzusio bardzo zgrabny i nieduży. Pewnie podgonisz na koncówce, jak i ja. Na zdjeciu była Olgunia w nowej kurteczce, bucikach i czapeczce:) Jal farbowanie się udało? ślij fotki. PINIU, to doskonała wiadkomość. Ale sie mąż postarał. A tak się martwiłaś. Miesiąc urlopu to kupa czasu. I będziecie razem w trakcie porodu i później w pierwszych dniach po porodzie. Koniecznie prześlij zdjęcia wózka. Ja też już sie nie mogę doczekać zakupu swojego Graco, ale przez tą lodówkę musimy poczekać do końca miesiąca. Ja też nie mam jeszcze kresy. Ciekawe, czy mi wyskoczy. W pierwszej ciąży pojawiła się, a po porodzie zniknęła. Na razie nie podoba mi sie mój brzuch, tzn. skóra. rozstepy po pierwszej ciąży uwidoczniły się, porobiły mi się jakies czerwone żyłki gdzieniegdzie i plamy wokół pępka. Mam nadzieję, że po pordzie to zniknie. ANIU, ASIU, a co u Was? Mi dzień minął dosć pracowicie. W południe przywieźli lodówkę. Fajna jest, wysoka 185 cm. Tylko Dzidzia juz obkleiła ją magnesami z Danonków, co psuje trochę efekt wizualny:p Ale tak to jest, zobaczycie juz niedługo. Też będziecie miały magnesy ze zwierzakami na lodówkach:D Posprzatałam, mąż był w myjni z naszym autkiem i później obiad u teściowej. A jutro chyba sie przejde z Gunia do rodziców. Mąż na później idzie, bo sobota handlowa \"promocyjna\" i całe centrum handlowe czynne do północy. Wysłałam Wam 2 zdjęcia mojego brzucha. chyba urósł mi trochę. Dio tego przytyłam 0.5kg. wow! To razem juz 9kg:D Uciekam, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----38------22---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----37----- 27---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----35----- 39--- 23.04.08-- +9 kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----34------43---26.04.08-- +9,5kg >>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----31----- 66---19.05.08---+9.kg >>> S>>>Borys emiliak---Emilia--------26-----35------39---22.04.08--+1 6kg>>>S>>>Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----38------22---06.04.08---+16kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----37----- 27---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----35----- 39--- 23.04.08-- +9kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----34------43---26.04.08-- +9,5kg >>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----31----- 66---19.05.08---+9kg >>> S>>>Borys emiliak---Emilia--------26-----35------39---22.04.08-+16kg>>>S>>>Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie wszystko w porządku:)byłam u lekarza,Malęnki nadal nie obrócił się.Następna wizytę mam za 2 tyg.tj.w 37 tc . Jak się nie obróci to najprawdopodobniej 22.04 (wtorek) połozy mnie do szpitala (o ile go otworzą powtórnie ) a 24.04 (czwartek)mogliby mnie juz ciąc(jej jak to brzmi :().Chyba,ze wyprzedzi mnie natura, heheh rozpocznie się akcja porodowa i będzie to wcześniej,a wtedy to już tną mnie od razu. W kazdym razie pytałam sie lekarza i mogę dzwonic do Niego o każdej porze dnia i nocy i On przyjedzie ,jakby akcja zaczęła sie wówczas kiedy Jego nie będzie na dyżurze.Oczywiście wtedy to jest zamówienie Go prywatnie i wiąze się to z kosztami,no ale cóz.Już wiem co i jak. No zobaczymy jak to będzie. Wolałabym uniknąc bóli i skurczy i jechać spokojnie do szpitala i mieć na spokojnie zrobioną cesarkę. PINIU-no widzisz:):)super,że mąż przyjeżdza i będzie z Tobą:):) Wesprze Cie na duchu i przede wszystkim nie będziesz rodzic sama i po przyjezdzie do domu ze szpitala będzie przy Tobie i Natalce.:) Wiem,ze mama Ci pomoze,ale mąz to mąz:) MINIU-no,no brzusio coraz większy:)okrąglutki. Bardzo ładny, nie za duzy ,ja to juz kolosa miesiąc temu miałam,zresztą same widziałyscie. Również mam kreskę i to dość wyrazna,ale nie przeszkadza mi Ona:) KIWI-córcia jak zawsze urocza,oj lubi byc fotografowana:) Co do lodówki też mam srebną:)i taka chciałam, nie biała. Obrazki bardzo mi sie podobają.:)no i brzusio:):):) Jak to dobrze,ze sa cyfrówki i mozna sie fotografować i od razu widzieć jak on ładnie rosnie:)z miesiąca na miesiąc. EMILKO-rzeczywiscie w brazowych włosach o wiele CI lepiej:) Sama kiedyś farbowałam się na blond i z perspektywy czasu uważam ,ze to był niewypał:D Brzusio wow! duzy:):)ale mój też jest bardzo duzy. Jutro porobi mi mąz zdjecia to ocenisz:) Co do wyprawki to kupiałam dzisiaj oliwkę i krem do buzi.Kupuje wszystko w najmniejszych pojemnościach narazie i przede wszystkim nie wiem czy dobrze robię?? raczej mam każdy kosmetyk z innej \"parafi\'\' Dużo mam próbek więc jakby co będę wiedziała co uczula ,a co nie i co będzie najodpowiedniejsze dla mojego synka. Pieluszki mam jak narazie z pampersa 2-5kg. 44szt.nie wiem czy nie za mało czy nie dokupić jeszcze na pobyt w szpitalu,?ale nie wiem czy też z Pampersa czy dla wypróbowania z innej firmy?? Dobrze,ze teraz wszystko łatwo dostać,więc w razie czego mąz dokupi. Jutro u mnie kolejne sprzatanko,a po świetach biorę sie za pranie,prasowanie ubranek. Spakuje tez torbę do szpitala. Uff rozpiasałam się . Nie przynudzam juz,uciekam spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa ja idę do fryzjero w poniedziałek :) Kupiałm sobie też LOREAL CASTING i zafarbuje sie chyba po obcięciu,bo wtedy tych włosów bedzie mniej :P,bo tak to mi sie nie chce. Kolor mam ciemny brąz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----38------22---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----37----- 27---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----35----- 39--- 23.04.08-- +9kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----35------43---26.04.08-- 10kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----31----- 66---19.05.08---+9kg >>> S>>>Borys emiliak---Emilia--------26-----35------39---22.04.08-+16 kg>>>S>>>Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka wow to podziwiam z tym gotowaniem :) Ja na ten przyklad moglabym w domu wszystko robic byle by nie gotowac. Juz wole szpachlowac :D A jeszcze mam do Ciebie jedno pytanko odnośnie tych ruchów .. Jak liczysz dwie godziny dziennie to w tym czasie ma byc wiecej niz 30 (tzn łącznie przez dwie godziny) i te pomiedzy czasem liczenia sie juz nie wlicza?? Jak zakupisz mebelki to chwal sie :) Kiwi Ty nie przesadzaj z tym tyciem :D :D Jak sie lodoweczka sprawuje . Musze zapytac bo mąz by mi nie wybaczył - jaki model ?? On dzis cale sczescie tylko do 15 - ale juz ma dosc tego tygodnia bo tłumy ludzi im sie ostatnio tam przewalaja .. Kiwi a ten wozek bedziecie kupowac w sklepie czy bedziecie zamawiac przez internet?? Ile was to z wszystkimi gadżetami wyniesie ?? Aniu to fakt lepiej miec umowionego lekarza - zwłaszcza na cesarke - przynajmniej Cie dobrze zna ( mozna by powiedziec ze poznal Twoje wnetrze ;) ) i wie co i jak . Czyli jak natura nie wyprzedzi to prawie w terminie bedziesz miec cesarke Aniu ja tez chyba juz po swietach wezme sie za pranie rzeczy - Ostatnio snilo mi sie ze zaczełam rodzic he he i najbardziej martwiłam sie tym ze pokoj nie jest wyremontowany i nie mam popranych ubranek :D A moj brzusio rzeczywiscie najmniejszy ale chyba juz duzo wiecej mi nie urosnie - bo teraz to juz macica sie nie bedzie powiekszac tak bardzo tylko samo dziecko .. A mnie chyba znowu coś złapało - gardziołko mnie boli i jakos tak slabiej sie czuje . W poniedzialek mam zamiar zrobic sobie badania . Boje sie bardzo wyników na toksoplazmoze .Trzymajcie kciuki To milego dnia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja sie wczoraj nie odezwalam bo caly dzien spalam... wkoncu odespalam... mialam isc na badania ale jak mi budzik rano zadzwonil to pomyslalam ze skoro mi sie tak dobrze spi to chrzanie badania i ide spac... i spalam do 15... niezle co??? emilko ten pessar to taki gumowy krazek ktory sie zaklada na szyjke macicy zeby sie nie skracala i nie rozwierala... a tormentiol to prawie to samo co sudocrem tylko duzo tanszy i jest rewelacyjny na odparzenia... zaraz wam numer tel wysle a zdjecia wysle jutro pewnie bo juz konczymy dzis duzy pokoj i wkoncu bede miala sobie gdzie fotki pstryknac... jutro na zdjecie krazka ide juz... no ja juz w zasadzie to moge rodzic bo ja juz mam ciaze donoszona... kiwi widzialam podobne chustki na glowe jak ma twoja olga w wojciku i chcialam dla malej mojej kupic ale nie bylo takich malutkich... poza tym mam cos podobnego juz bo mam taka chusteczke na opasce taka malutka z mothercare... nie wiem czemu ale mam przeczucie ze u mnie to juz niedlugo... normalnie sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE JA POCHODZĘ Z GDAŃSKA. Mini55 - agnieszko fryzurka rewelacyjna, bardzo mi sie podoba i kolor jest też fantastyczny. a brzusio z tą kreseczką masz malutki na taką zaawansowaną ciąże - w porównaniu z moim. hihihihi. Gotowanie to moje hobby, uwielbiam jak mi mąż mówi ale pyszności dziś przygotowałaś, ale jak wszystko to i to oddziedziczyłam po mamie, nie dosć ze wygladam i zachowuje się jak ona, mamy tą samą krew to jeszcze gotujemy wspaniałe potrawy. odnośnie ruchów: tak w tych dwóch godzinach (łącznie) ma być wiecej niż 30 ruchów, tak te pomiędzy tymi godzinami się nei wlicza. oczywiscie pochwale sie czy cos kupiliśmy. Kiwi dzięki za te wszystkie komplementy, dzidzia czy jest duża kurcze ostatnio zapomniałam zapytać ile mój malutki waży, ale jak bede w środe to zapytam.dzięki za wyjaśnienie mi co to jest pesser i tormentiol. Ja na odparzenia do pupki kupiłam krem na odparzenia penatena - i powiem wam że nawet ja go używam jak mi sie coś przetrze albo odparzy i bardzo mi pomaga. a tak wogóle to masz bardzo śliczną córcie i jaka duża modelka juz jest :). a jak lodóweczka ja mam taką na 2 metry też oczywiście srebna, ale głośna moze dlatego że mamy aneks kuchenny z dużym pokojem i tam neistety śpimy, ale już sie przyzwyczaiłam. mąż z danonków też już robi kolekcję. a co do brzusia to wyglądasz rewelacyjnie. taki łądny mały brzusio jesteśmy w tym samym tyg a ja jestem dwa razy wieksza :) :) Aniu trzymam kciuki żeby wszystko było wporządku z porodem. Z lekarzem mam podobnie mam do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy. czekam na zdjecia i porównam twój brzuch do mojego. aaa no kupiliśmy szafe na przedpokój daliśmy 1400 zł szafa sz.120/wy.250/gł.60, kolor calvados, jedne drzwi mają lustro. ale szafa ma być dopiero za 6 tyg - kurcze akurat wtedy kiedy mam być w szpitalu, mąż bedzie skłądać i wpakowywąc rzeczy do szafy. a ja jak juz bede mogła to bede porządkować wszytsko :) Aguś badania na toksoplazme robisz jeszcze raz?? muszę sie zapytać lekarza czy ja mam też wykonać to badanie. dobra zbieram sie bo nigdy nie pojedziemy do tego sklepu oglądać meble. buziulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki ale napisalyscie WOW!!! MINIU---bardzo fajna fryzurka:) i kolorek tez bardzo mi sie podoba super!!!! KIWI---brzuszek faktycznie urosl od ostatniego zdjecia ale ogolnie nie jest tak zle jak piszesz ze cos na nim jest a rozstepow wogole nie widze ?? nie przesadzasz kobitko:) ANIUSIU---nie martw sie bedzie dobrze zobaczysz!!!! mysle ze jak bedziesz rodzic to twoj lekarz akurat bedzie a jak nie to przynajmniej wiesz ze zaplacisz ale bedzie z toba i bedziesz miala dobra opieke wiec glowka do gory!!!!! ASIU---to widze ze juz konczy sie pomalu remoncik co?? to swietnie!!! to jutro idziesz zdjac kreze, ciekawe kiedy urodzisz?? ja w srode tez bede miala 38 tygodni wiec ciaze tez bede miala donoszona wiec moze rodzic:) Emilka---no to faktycznie zakupy niezle zrobione, i dobrze bedziesz miala juz wszytko w waszym wymarzonym mieszkanku:) kuchna faktycznie bardzo ladna!!!! Dziewczynki mam juz wozek maz go zlozyl i bardzo bardzo bardzo mi sie podoba w kolorze turkusowym porobie pozniej fotki to przesle wam a anrazie ide robic obiadek dla mojego mezuleczka:) to do pozniej papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia ja tez gotuje obiad mężowi wlasnie :) A dzis zrobiłam klasyczny sos do spaghetti - Mój mąz to makaroniarz - makaron mógłby jesc dwa razy dziennie :D Ciekawa jestem tego Twojego wózka także z niecierpliwoscia czekam na zdjecia ... Emilka badanie na toksoplazmoze dobrze jest zrobic sobie raz w kazdym trymestrze - jesli nie ma sie przeciwciał ... Ja nie mam - mam za to dwa koty , wiec wole sobie jeszcze jeden raz zrobic - choc straszliwie boje sie wyniku :( Ostatnio cos panikara sie ze mnie zrobiła :(:(:( Jak tam zakupy?? Lece gotowac dalej Dziekuje wam kochane za komplementy ach jak mi miło :) A Asiu zazdroszcze spania :) Znajac zycie jak bede w poniedzialek musiala wstac na badania to tez wyjatkowo bedzie mi sie chcialo spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny jak myslicie musze byc na czczo do tych badan ...??, czy to tylko jak sie bada poziom cukru to trzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu nie musisz byc na czczo... tylko do cukru trzeba byc... ja sie wlasnie zachwycam moim wozkiem bo byl do tej pory u znajomych w piwnicy ale dzis kazalam sobie go sprowadzic bo stwierdzilam ze nie znam dnia ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów kupiliśmy meble, nie tak jak zakładaliśmy odrazu młodzieżowe ale za to była wyprzedaż i szafe wielgaśną zapłaciliśmy tylko 800zł ?+ komoda 400zł i wieciie że w poniedziałek jest już odbiór jej. Mój mąż Marcin bierze wtorek wolne i z braćmi będzie ją składać tak wiec w środe będe ukłądać rzeczy w szafie. I porobię wam zdjęcia i same ocenicie czy warto było dać takie pieniądze za te rzeczy. po świętach planuje dopiero prać rzeczy malutkiego bo nie dam rady wcześniej. Pinia ja też czekam na zdjęcia i wózka i Ciebie z brzuszkiem. a tak wogóle to i ja gotuje obiad, mięso mielone się nie rozmroziło i dziś jemy ziemniaczki z sadzonymi jajkami mniamniam. buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na obiadek byly nalesniki z mieskiem i do tego kukurdza, slata, ogroej, papyka, cebulka to wszytko z sosikiem czosnkowym mniam mniam uwielbiam to i moj mezulek tez wiec wygrycha byla ze ho ho:) ASIU---ja tez ogladam moj wozek, wlasnie z mezem zlozylismy spacerowke jej ale radocha, nie pomyslalam ale bym juz chciala moja dzidizie powozic:) MINIU---to smacznego Makaroniarze:) hihihi ANIU---nie napisalas mi co z obraczka?? jak tam zdjelas?? Oki zmykam EMILA ---to super ze zakupy sie udaly to teraz czekaj do wtorku:) ja jestem z Tomaszowa Mazowieckiego to jest 60km od łodzi... to papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na obiadek miałam placek po węgiersku:P:Pjak juz się tak chwalicie:) MINIU-bardzo ładnie wycieniowane włoski:)i jej ,ale masz zielone oczy:):) MINIU ja to nie tyle,że panikarą jestem,ale histeryczką:( PINIU-no w końcu masz wózek:)kłopot z głowy:) Cieszę się,ze masz już męza koło siebie,rozpieszczajcie się wzajemnie. ASIU-bardzo się cieszę,ze masz juz 38tc ciąza donoszona.Zyczę szybkiego i bezskomplikowanego rozwiązania. Zdjęcia po remoncie i wózka ślij:):) EMILKO-no to zakupy udane,oczywiscie też czekamy na zdjęcia. Ja moje juz i brzuszka wyśle w poniedziałek od razu po fryzjerze. PINIU obraczka nie zdjeta:(,ale w końcu zdecydowałam sie jutro biorę te tabletki od lekarza,moze mnie \'\'odwodnia\" Powiem Wam,ze mnie lekarz jak sie Go wczoraj pytałam nie kazał robić już zadnych badan.Hmm nie wiem czy to nie dziwne.? Powiedział,ze w szpitalu przed cesarką mi zrobia. U mnie mieszkanko posprzatane,okna pomyte:) w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---jej to chyba nie obedzie sie bez tych tabletek co?? chyba musisz wziasc zeby nie trzebabylo rozcinac obraczki! Ja dostalam od mojej Ginki skierowanie na badania tzn na krew i mocz na nic innego mi juz nie dala. Ale jezeli masz skierowanie na CC to tak jak mowi twoj lekarz zrobia ci wszytko w szpitalu a nawet musza ci zrobic wiec po co masz dwa razy cierpiec i dawac sie kuc jak i tak ci beda musieli pobrac w szpitalu. Dziewczynki w poniedzialek mam KTG w srode ide do fryzjera (juz nie moge sie doczekac) no a w piatek ide zrobic sobie brewki i pazurki u nog mezulek mi funduje wiec ide a co:) nie moge narazie zakladac sobie paznokci uraz to przynajmniej bede miec ladne u nog na porod :) hehehe chociaz ze to raczej malo wazne no ale zawsze nie:) To zmykam Lalunie widze ze wszytke juz pofryzowane tylko ja z Ania no ale w przyszlym tygodniu bedziemy juz ladniutkie wszystkie:) to buziaczki dobrej nocki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kochane, tak żeście sie rzopisały, że z czytaniem nie nadążam:p Myśmy dzis pospali do 13.30. Potem maż do pracy na, a ja sobie pojechałam z Dzidzą do rodziców i jakoś dzień zleciał. Lodówka fajna, wysoka 185 cm. Wyższej ujuż bym nie dala rady, w tej ledwo sięgam na najwyższą półkę. najbardziej poszkodowana jest Dzidzia, bo nic nie moze sama siegnąć teraz. Zdjęłam też magnesy, zobaczymy, czy sie uchowa. PINIU, mąż Cię jak wykle rozpieszcza z ta kosmetyczką. Czekamy na zdjęcia pazurków, fryzury no i obiecanego wózka. Bardzo jestem ciekawa, jak wygląda. ANIU, to ty jeszcze nie brałaś tych tabletek na odwodnienie? Chyba już nie ma na co czekać, bo obrzęki to raczej same nie znikną:( Jestem bardzo ciekawa kształtu Twojego brzucha, czy tez tak wysoko jak mój. Jest Ci ciężko oddychac? Tak podobno jest przy miednicowym położeniu. Czy w szpitalu tuż przed cc też robią usg???? Casting gloss Loreala to świetna farba. Ja robiłam granatowa czernią. Jest super, bez zmoniaku, ładnie pokrywa włosy, nie brudzi skóry i długo trzyma. MINIU, a Ty też tym Castingiem robiłas? Coś mi sie wydaje, ze kiedys pisałaś o tej farbie. Bardzo ładny kolor, pasuje Ci di zielonych oczu. A cięcie ładne, nei wiem, czemu Ci się nie podoba. Nie bój się badań na toxo, na pewno wszystko jest ok. EMILKO, to my jestesmy prawie sąsiadkami:) Zazdroszczę Ci zamiłowania do gotowania. Ja jestem laik i lewus w tej kwestii. W ogóle nie gotuję (no, czasem jakąś zupinę zrobię). Ślij zdjęcia mebli. Ja bardzo lubię kolor calvados i wszelkie pochodne. ASIU, to Ty juz zstajesz w szpitalu jutro? Czy po zdjęciu krążka idziesz do domu? Co do czapki Guni to to nie jest typowa chustka, tylko czapka z taka zawiwajką, taka czapko-chustka. W każdym bąź razie góra jest pełna, nie opaska. Czekamy na zdjecia i numer telefonu. Zmykam. Nie mam pomysłu na jutro. Mąż ma wolne i sie zastanawiamy, co tu robić. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA NIE ŚPIE!!!!! JEST GODZINA 4:43 A mnie boli żołądek, a przez co, przez koleżankę :). zrobiła drobno pokrojone w panierce piersi kurczaka z sosem skład: dżem porzeczkowy, ketchup, majonez, curry i czosnek, A JA PO CZOSNKU MAM REWOLUCJE. Wypycha mnie i żołądek mnie bardzo boli - no i tak własnie jest. Piję własnie kefir może mnie pobudzi do działania. Aleksandrowi się o nie podoba i kopie z całej siły we mnie. Kiwi mamy bardzo podobne lodówki tylko ja mam dużo wyższą. świetnie się sprawuje. Napisałaś że jestesmy sąsiadkami to skąd pochodzisz?? Ja jutro robię mielone z ziemniaczkami i buraczkami. potem spacerek delikatny na Wyspie Sobieszewskiej, herbatka u znajomych a potem duzy wypoczynek w objęciach meża na kanapie. Mąż krzyczy że siedze na neciae zamiast spać, tak wiec posłuszna żona obolała będzie się kłaść o łóżka i tak nie zaśnie póki boli. do rana ile to jeszzce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Jak minela nocka?? ja dzisiaj az do 9.00 pospalam WOW ale to moze dlatego ze wczoraj z mezulkiem do 2.00 w nocy gadalismy sobie o naszych planach i roznych duperelech i tak zeszlo... Od wczoraj nie biore juz ani luteiny ani nos-py 3x dziennie no chyba ze bardzo by mnie brzuch bolal to wtedy wezme ale narazie nie boli robi sie twardy czasem ale Ginka kazala juz pomalu odstawiac leki takze szykuje sie ze moze niebawem sie zacznie cos dziac. Pozatym nogi dzisiaj jakos mam napuchnete:( i rece tez buuuu czuje jakbym zamiast palcy parokwi miala... Dziewczynki czy Wy tez macie takie problemy z cera na buzi?? jej ja nigdy nie mialam zadnych problemow, zadnych tradzikow ani tym podobnych rzeczy a teraz mam takie runience na twarzy juz chyba od 2 miesiecy (najgorzej rano) i non stop jakies krostki sie pojawiaja jak jedna zniknie to druga jest i tak non stop:( kupilam juz sobie taki zel do mycia twarzy z AA do cery wrazliwe takie samo mleczko zeby juz bylo jedno i nic nie omaga:( ehhh moze minie jak urodze a raczej mam taka nadzieje bo bez pudru lub podkladu nie da rady wyjsc do ludzi:(((((( ehhhhh KIWI---bardzo ladna lodowka podoba mi sie... OBIECUJE ZE ZROBIE ZDJECIA WOZKA, BRZUSZKA I FRYZURY ORAZ PAZURKOW. Brzuszek i wozek oraz fryzura beda w srode a pazurki w piatek:) Wiem wiem Kiwi ze mezulek mnie rozpieszcza ale wie ze lubie ladnie wygladac zreszta jak kazda z nas wiec chce troche przyjemnosci mi dac bo ja non stop chodze i mowie ze wygladam jak potworek:( Oki zmykam chyba pojde sie polozyc poleniuszkuje sobie troche, wsumie niedzielka wiec mozna... jutro znowu maz jedzie i zostane sama:( ale za to mam zamiar brac sie za sprzatanie lazienki i ogolnie mieszkanka zeby juz dekoracje swiateczna zrobic i miec swieta w domku:) to cmokunie zycze milej niedzieli kochane mamuski do poniej papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, łóżeczxko bardzo ładne. Jestem z Elbląga. MINIU, wózek będziemy brać prawdopodobnie prze internet. Wózek 854zł, fotelik 314zł, baza 170 zł. Przesyłka gratis. Razem ok. 1350zł nas to wyniesie, 150 zł taniej niż w sklepie. A czemyu pytasz? PINIU, tydzień szybko zleci. Ani sie obejrzsz, a maż z powrotem będzie w domku. A my spadamy zaraz nad morze. Piękna pogoda sie zrobiła, aż żal wdomu siedzieć. Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysąłałm Wam zdjecia mojego łóżeczka na emaile. Kiwi przeciez pisałaś że jestez z Elbląga ojoj moja pamięś szwankuje. Otwórzcie sobie ten link http://www.helvetia-wieruszow.pl/?p0=3&p1=37 tam jest szafa i komoda którą wzieliśmy z mężem. U mnie pogoda się zepsuła i jest zimno, tak wiec spacer nad morze odwołaliśmy. Może jeszcze gdzies wyjdziemy al enie wiem gdzie. Oki buziaczki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bez krazka... szyjka krotka rozwarta na palec glowka przyparta do wchodu takze ja juz tylko na skurcze czekam... ale u mnie to juz kwestia kilku dni... ogolnie jakis dobry mam humor ostatnio... zaraz maila sle z rzeczami (ubranka wozek itp.) lozeczka wam na razie nie pokaze bo jeszcze w pudle stoi... a i jeszcze ja wystapie na tych zdjeciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymam kciuki za dobry poród, żeby wszytsko sie udało , mimo żw jeszcze musisz trozkę poczkeać. Kłade sie już do łóżeczka spać mi się chce dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, to już za kilka dni będziesz miała Lilę przy sobie:) Konuiecznie wysylaj zdjecia też siebie, prawie w ogóle nie widziałyśmy Ciebie z brzuszkiem. A to już ostatni moment:) EMILKO, duży ten sklep. Tylko jak znaleźć Twoje mebelki? Podaj bezpośrednie linki. PINIU, to Ty też za 2 dni wchodzisz w 38tc. ale szybko zleciało. My byliśmy dziś nad morzem i w MCDonalds\'ie. Wysłałam Wam zdjęcia. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zdjec poslalam bedziecie mialy ogladania a ogladania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×