Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Pinia nie chcialam ,wierz mi ,zdołować Cie ... Ale jakoś slowa -wszystko bedzie dobrze -brzmią dla mnie zupelnie pusto . Wiem ze teraz bardzo męza poterzebujesz i dlatego podziwaiam ze bylas w stanie podjac taką decyzje ... Ja nie mialabym takiej odwagi ... Musisz patrzec perspektywistycznie . To jest tak jak z porodem -bedzie cholernie bolalo - ale jaka nagroda :D A to ze tesknisz za męzem i Ci go brakuje - dobrze swiadczy o Tobie i jest całkowicie naturalne - zdziwiła bym sie gdyby było inaczej .. Trzymaj sie cieplutko :D i nie daj sie hormonkom - bo pewnie tez niemaly mają udział w Twoim dołku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co było po stworzeniu suwaczka. Ja nie wyjdzie prosze o pomoc. Buziaczki jade do szpitala. Moja koleżanka przeforsowała sie ze spacerem i miała cesarkę pod koniec 6 miesiąca i dziecko leży teraz w inkubatorze. Mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze. [url=http://lilypie.com]http://bd.lilypie.com/PIR8p1/.png [link=http://lilypie.com][img noborder]http://bd.lilypie.com/PIR8p1.png http://bd.lilypie.com/PIR8p1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu widze ze mi przeszlo tylko szkoda ze na ciebie... ale u mnie ta poprawa to chwilowa (ja to wiem)... a powiedz mi tormentiol jest teraz bez recepty nie??? bo kiedys byl na recepte wiec nie wiedzialam czy kupowac... teraz juz wiem ze zrobilam blad ze kupilam sudocrem bo moglam tormentiol bo jest tanszy a to w zasadzie to samo (substancja czynna to cynk)... u mnie wpozadku... we wtorek ide znow na ktg i usg... a w niedziele zdjecie krazka... juz sie nie moge doczekac bo to oznacza ze juz nawet w niedziele moge miec mozliwosc trzymac mojego bobasa na rekach... powaznie juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, wiecei co ja jestem naprawde gł..... Ja myślałam że ten suwaczek pojawi sie pod moim linkiem a to trzeba otworzyć tego linka. No ale oczywiste jest to że kobiety w ciązy chyba nie myślą. Cholerka. U mnie to się zdarza ostatnio bardzo często. Dobrze że niechodzę do pracy bo bym jeszcze jakiś ważny kontrakt zawaliła:). Oki jadę trzymajcie kciuki. Buziulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mini ja nie wiem jak wygladaja skurcze przepowiadajace bo ja nie jestem pewna czy to bylo to napewno... a dlaczego nie wiem... bo ja nigdy nie mialam skurczow takich normalnych a jak rodzilam malego to tylko parte mialam od razu a one podobno sa zupelnie inne niz takie normalne skurcze... a moje sa takie ze trwaja kilkanascie kilkadziesiat sekund i wtedy brzuch robi sie twardy jak kamien i jest ot dosc nieprzyjemne... nie jest wprawdzie bolesne jakos wyjatkowo ale jest nieprzyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale mialas dobrze z tym porodem :) A twardnienia brzuszka to ja mam juz od jakiegos czasu - i niekiedy wlasnie tak ze twardnieje - puszcza potem za jakis czas znow twardnieje i puszcza i tak kilka razy - ale jak cos robie to nie zauwazam tego az tak bardzo ... Myslalam ze przepowiadajace sa juz bolesne - choc to tez pewnie indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinia znalazlam cie na innym forum... a co najsmieszniejsze wiesz po czym cie rozpoznalam (bo nie czytalam nicka tylko sam post)??? po natalce... hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnei wróciłam ze szpitala - oczwiście że ktg i nst to to samo badanie tylko tutaj je inaczej nazywają a dlaczego to już nie wiem. Lekarz powiedziął ze wszytsko ejst w normie ale wrazie czegokolwiek mam odrazu przyjeźdzać do szpitala. Ale było i coś śmiesznego w tym badaniu po raz pierwszy słyszłam jak Alex ma czkawkę aparat do tego badania zaczoł wariować i włączył alarm wszyscy sie zlecieli zobaczyć co się dzieje a ja leżałam z oczami wielkimi czy coś przypadkiem się nie stało. Lekarz wchodząć zaczoł mówić ludzie dziecko ma czkawkę spokojnie to nic złego hihiihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) EMILIKO-oj tak ,tak mój synek też ma czkawkę i to dość często:) Cieszę się,ze wszystko ok po wizycie u lekarza:) KIWI-hmm ja właśnie nie wiem kiedy mi zrobi usg, ale właśnie przypuszczam ,ze w 38 tyg. Ja bardzo chcę ,żeby On własnie byl jaby co przy cc,a nie jakiś lekarz ,który mnie po raz pierwszy widzi. No nic mam nadzieję,że jutro się z Nim ugadam. PINIU-kochana,mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz wiem,ze jest Ci cięzko,ale nie możesz się smucić. Mąż wyjechał właśnie ,zeby było Wam -całej Waszej trójce lepiej,a nie dla jakiegoś widzimisia,powtarzaj to sobie!! Jemu też jest na pewno smutno i zle,że musi żonę zostawiać w tak ważnym dla WAs teraz okresie. Głowka do góry🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj raz wiosna raz zima za oknem co za pogoda,odpowiednia do dołowania się :( ehh MINIU-ja też zazdroszczę tych spacerów i siły,ja to się potwornie szybko męczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiu---dziekuje za mile slowko tak tak mezowi tez nie jest latwo i ciagle mi powtarza ze robi to dla naszego dobra ale wiesz tak latwo powiedziec a to samotne siedzenie doprowadza do szalu:( buuu ale miejmy nadzieje ze to przejsciowe ahhhhhhhhhhhhhhhh:( Asiu---tak tak to ja:) a jezeli chodzi o Tormentiol to kupilam bez recepty kosztowal chyba 4,20zl cos takiego... ale mysle ze Sudokrem dobry jest wiec na 100% sie przyda.... Ja tez nie moge doczekac sie mojej dzidzi i chce juz ja miec przy sobie bo przynajmniej nie bede sie nudzic i glupie rzeczy nie beda mi przychodzic do glowy.... ale jeszcze 29dni no moze troszke wczesniej albo troszke pozniej okaze sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u mnie pogoda identyczna - wyszlam dzis do sklepu osiedlowego w słoneczne popoludnie a jak wracalam wial silny wiatr i padal deszcz tak ze cala momętalnie przemokłam :D a cala wyprawa zajela mi jakies 10 minut . Stare przysłowie pszczół mowi - w marcu jak w garncu Emilia he he to mały dal popis :D :D A ja dzis zaszalałam i wymyłam lodowke :) fakt mialam ułatwione zadanie bo juz nic w niej nie było :D Dziewczyny to co z tymi pieluchami?? Jakie mam kupic waszym zdaniem ?? 2-5 czy lepiej 3-6 Bo chce kupic od razu tą duuuuuuuuużą pake (98 szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i mi wszystko wcięło. PINIU kochana, mam nadzieję, że u Ciebie z samopoczuciem już lepiej. Spójrz na to z innnej strony. Twojemu mężowi też nie jest łatwo. On jest nie tylko z dala od rodziny, ale do tego spoczywa na nim odpoiedzialność zarobienia na nią. wierz mi, nie chciałabym być na miejscu faceta pod tym względem. Rozumiem Cię za to doskonale, że czujesz sie samotna, bo ja też często się tak czuję. Mój mąż może nie jest nawyjeździe, ale praktycznie zawsze pracuje popołudniu i wieczorem i ja sama z dzieckiem:( Już niedługo będziesz miała swoja Natalę i iinaczej spojrzysz na świat, zobaczysz:) MINIU, co do pieluszek, to ja kupiłam 2-5 kg (razem 54 szt. pieluch). Te Newborny ponoć są jakoś lepiej przystosowane do wchłaniania kupek noworodka. Coś takiego kiedyś czytałam. Zawsze na stronie Pampersa możesz sprawdzić. Może na pierwsze 2 tyg. kup 2-5kg , a potem przejdziesz na 3-6? Aha, ja bym się wstrzymała z Jumbopaczką. Może sie zdarzyć, że dziecko bedzie mieć uczulenie na te pieluchy i co wtedy z taką dużą paką zrobić? EMILKO, to rzeczywiscie sensacja w szpitalu była. Też bym sie przestraszyła. Dobrze, że wszystko z małym ok. ASIU, to już tak mało zostało czasu. Ciekawe, cz od razu po zdjęciu pessara urodzisz. Ja po zdjeciu szwa urodziłam po 3 tygodniach:) Tormentiol jest skuteczny, prawda, tylko czemu tak brudzi???:( ANIU, Ty sie nie dołuj kochana, o nie. A jak wyprawka? Masz już wszystko przygotowane, poprasowane? Może takie przygotowania by Ci poprawiły humor. Wicie gniazdka dla Mikołajka:) A my niedawno skończyliśmy myć lodówkę. Nasza idzie do moich rodziców, a nam jutro przywożą srebrniutką. Marzyłam o takiej od dawna. Byłam dzis też z Dzidzia na zakupach. Kupiłam jej w końcu czapkę, wiec juz m ogę rodzić, bo starsza córa wyposażona na wiosnę. Miałam stracha ostatnio, że nie zdążę jej rzeczy wiosennych kupić, a mąż wiadomo: kupić kupi, a ja potem bedę zła, że źle kupił. Zdecydowalam się na kosmetyki Babydream z Rossmanan. Poczytałam o nich trochę i cieszą sie dobra opinią, że tanie i mają mało chemii. Kupiłam dziś oliwkę, żel do m,ycia mam, bo Gunia używa cały czas. Pozostały mi jeszcze chusteczki nawilżane. Cos chyba jest ze mną nie tak. Ja wcale jeszcze nie chcę rodzić. boje sie porodu, tego chaosu po porodzie, nieprzespanych nocy, uwiązania, jak sobie damy rade z dwójką dzieci. Gunia jest wbrew pozorm jeszczem malutka i mało samodzielna.. Psychicznie nastawaiłam sie na koniec kwietnia, ale wiadomo, że mogę urodzić wcześniej. Zaraz podeslę Wam zdęcia: tego obrazka z Ikei, co kiedyś pisałam (ramka i karteczki kupowane osobno), kocyka dla Lenki i mojej Pierworodnej w nowych ciuszkach na wiosnę. Buziaki, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Dla mnie nocka już za mną, oczy mam wielkie jak 5 zł i prawdę mówiąc niechce mi sie już spać ale też nie chce mi sie wstawać. Odprawiłam męża do pracy, zjadłam dopiero co śniadanie i łykam dwie nospy. koło 8 bede liczyć dziecka ruchy. Wczoraj wieczorem siedziałam u teściów i tak mnie bolał brzuch bo młody sie bardzo rozpycha nóżkami w żołądek. wydaje mi się że jest długi :). Po świętach muszę zacząć pakować te wszystkie rzeczy do szpitala - mam już pieluchy tetrowe i flanelowe (wymó szpitala) oraz pampersy, wyprawkę śpiochy itp. aaa kurcze zapomniałam się zapytać czy mam wziąść odrazu wszystki kosmetyki dla dziecka do szpitala - jak myślicie wziąść?? dla siebie mam narazie tylko koszulę do karmienia, ale dużo rzeczy mam :). Nie wiem czy Wam pisałam ale na pierwsze 2 tyg po porodzie bede mieć moją mamę w domu, cieszę się bardzo bo mi dużo pomoże ale z drugiej strony wolałąbym sama się sprawdzić w tych najtrudniejszych momentach - no ale jka tu odmówić mamie:). Piniu jak samopoczucie?? Mam nadzieje że lepiej chociaż pogoda nie najlepsza. Miniu ja też sioe nie znam na pampersach ale jak tu wyczytałam to włąśnie zrobiłam tak jak Kiwi Tobie napisała - czyżby to instynkt?? Asiu - co to jest ten Pesser?? czy to szew na pęcherzu płodowym żeby za szybko nie pękł?? a tormentiol do czego się używa (przepraszam ale naprawdę nie wiem??) Aniu przygotowywanie wyprawki to naprawdę fajowa sprawa, jak przeglądasz różne rzeczy i wybierasz w czym twój malec po raz pierwszy będzie ubrany. Ja może dzis dokopie się w składziku do ubranek i coś jeszcze dołoże do wyprawki (no tak co to u mnie składzić pokój dla maluszka odebraliśmy mieszkanie w grudniu i wszytskie nasze rzecy jak narazie leżą u małego w pokoju - szukamy szaf, a dużo czasu nie zostało). Kiwi ślicznie wyglądają srebne lodówki mam taką w swojej kuchni. Ja wam powiem że mieszkałam 2,5 roku z teściami i marzyłam o jaknajszybszym zamieszkaniu tylko z mężem no i od grudnia moje marzenie się spełniło. Dużo zaoszczędziliśmy i mam prawie całe mieszkanie zrobione oprócz szaf na przedpokoju i w małym pokoju. Martwi mnie tylko to że kredyt 1,5 tyś zł miesięcznie przez 30 lat bedziemy spłacać - a to cała pensja mojego męża - teraz na szczęście szuka czegoś innego bo takie pieniądze to o zemste do nieba proszą. Dobrze że jeszcze jest moja pensja :) O jejku ja wam tutaj dziś esej napisałam. Oki wskakuję do łóżeczka i później się odezwę. w następnym tyg wielkie pranie :) mam nadzieje że słońce nbedzie świecić. AAAA jeszcze jedno z jakich miast pochodzicie ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kiwi zdjecia dojszły :) Gunia urocza jak zawsze - czyzby miała na sobie nową kurteczkę?? Masz racje z tymi pieluchami - ja jakos nie biore pod uwage wogole opcji ze Borys moze miec na cos uczulenie :D Emilka z kosmetykami dla dziecka to tez nie szalej - dowiedz sie w szpitalu co musisz zabrac - moze sie okazac ze tylko pare rzeczy bedziesz musiala miec swoich .. A co ile liczysz te ruchy dzieciaczka?? pare razy dziennie ?? Jak lekarka kazala Ci to robic?? Ja póki co nie licze -tzn kontrolnie zwracam na nie uwage i martwie sie jak jest mniej ruchliwy ale jak narazie jeszcze intensywnie sie rusza . Dzis zostalam elegancko skopana przez wlasnego syna :D ( oj dostanie za to w skóre natychmiast po porodzie ) ale wiem ze z czasem bedzie miał coraz mniej miejsca do fikania ... Emilka to nie zazdroszcze sytuacji - fakt dobrze jest miec wlasne mieszkanko ale perspektywa trzydziestu lat splacania kredytu dziala na mnie przerażająco .. I to jakie raty ... Ja pochodze i mieszkam w Tarnowie A dzis w planie wstepnym mam wizyte u fryzjera - tylko nie wiem czy nie uciekne - mam ochote na zmiany - Juz wczoraj mialam w reku nożyczki ale resztki rozsądku powstrzymaly mnie przed tym szalonym krokiem ;)...i moze jakis kolor zarzucę :) Tylko ta pogoda mnie dobija a juz bylo tak pieknie Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłalm wam najnowsze zdjecia mojego brzuchola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki napewno zadzwonię tam i zapytam co mam wziąśc z kosmetyków. Miniu co do liczenia ruchów to mam liczyć ruchy od 8-9 rano (cholerka doliczxyłam dziś do 20 i zasnełam hihihihi) a potem od 20-21. jeśli odczuję uderzenie to liczy sie jako jeden ruch jeśli w jednej chwili bedzie kilka ruchów to też jako jeden ruch - dziwne. jeśli w jednym dniu bedzie ruchów mniej niż 30 z całego dnia - to lekarz kazał odrazu udać się do szpitala, to znaczy ze coś się zaczyna dziać z dzieckiem (tymi słowami mnie wystraszył aleAleks jak narazie się rusza). Ja właśnei ubierams ie i lece do osiedlowego fryzjera, bo musze wrócić do swojego naturalnego koloru włosów (brunetka) a jestem blondynką o wielki odroście, i nie łądnie to wygląda, robię sobie grzywkę i moze podetnę włoski. Aleksander właśnie mi sie wypina na prawe żebra, nie wiem co chce spać, fikać kopać czy co:) O kurcze już 9:40 a ja na 10 do fryzjera papapappa lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM DOŁA!!!!!!!!!!!!!!! KURCZE POTFORNIE WYGLĄDAM!!!! NIEDOŚĆ ZE WIELKA TO JESZCZE TWARZ MAM KWADRATOWĄ!!!!! GRUBA JESTEM!!! NIE NO PŁAKAĆ MI SIE CHCE JAK NA SIEBIE POPATRZE, UNIKAM WSZELKICH LUSTER - A TO U FRYZJERA CHYBA MNIE JESZZCZE BARDZIEJ POGRUBIŁO!!! zrobiłam włosy na ciemny kolor - dobrałą mi idealnie do naturalnego mojego koloru, są ładnie obcięte i mam nareszcie wymarzoną grzywkę, ale co z tego jak jestem taka wielka. WIEM ŻE TO TO PO CIĄŻY MINIE ALE JA NIGDY NIE WYGLĄDAŁAM CHUDO I WRĘCZ BYŁAM BABKĄ PRZY KOŚCI MOJA WAGA TO KOŁO 75KG ALE TERAZ TO JA JESTEM POTWÓR. ALE DLA MOJEGO SYNA MOGĘ WYGLĄDAĆ NAWET JAK POTWÓR, PO PORODZIE BIORE SIĘ ZA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki! A ja dzisiaj calkiem odmiennie od wczoraj mam swietny chumor!!! wyobrazcie sobie ze moja mezulek dostanie caly miesiac urlopu i od 1 kwietnia bedzie ze mna w domku wie teraz juz wiem ze na 100% bedziemy rodzic razem:) :) :) KIWI---zdjecia doszly super!!!:) Twoja coria jak zwykle powalajaca SUPER dziewczynka:) EMILKA---jej jak tak napisalas to naprawde ci nie zazdroszce:( splacanie tyle rat kredytu to chyba duze wyzeczenie JEJ. Ja mam takie szczescie ze dostalismy mieszkanie od rodzicow na prezent slubny i od samego poczatku mieszkamy sami wiec nie musielismy brac kredytu ale wiem wiem nie zawsze jest tak kolorowo jak by sie chcialo...:( Emilka dzieki za numer ja tez wysle ci swoj na maila!! MINIU---no widze ze brzuszek taki conieco wiekszawy ale wiesz co mimo malego brzuszka masz ta kreske dziwne a ja nie mam mimo mojego wielgachnego brzuchola i ciesze sie bo mojej kolezance ona nie zeszla i ma ja caly czas:( Oki zmykam szkoda ze nie ma mojego meza:( bo bym wozek rozpakowala ale obiecalam ze poczekam na niego:) wiec do jutra rana musze sie wstrzymac... jutro porpbie fotki to wam wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka :) to dla Ciebie 🌼 Zobaczysz ze po porodzie nawe sie nie obejrzysz a wszystkie kilogramy znikną :D Zreszta co ja Ci bede mowic na pewno slicznie wygladasz i z pewnościa przesadzasz z tym potworem Ja tez odwiedzilam fryzjera - w sumie to niedużo mi zmieniła z przodu - za to z tył nieco ekstrawagancko pocieniowala - nie do konca moj styl, ale zawsze to cos innego . teraz siedze z farbką na glowie o smakowitej nazwie karmelowa czekolada Zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D Pinia mi kreska osobiscie sie bardzo podoba uwazam ze jest niesamowicie kobieca i wcale by mi przykro nie było gdyby nie znikneła :P dziewczyny wy tez macie mniejszy apetyt . dzis rano sniadanie zjadlam z przymusu . I nawet na słodycze cos przeszła mi ochota ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjecia mojego brzucha same oceńcie. a zaraz wam wyśle moją nową fryzurkę chyba lepiej wyglądam w rozpuszczonych bo nie widać mojej kwadratowej buzi :). aaa do porównania wyśle Wam zdjecie z wakacji 2007, same oceńcie jak bardzo zbrzydłam. hihihihihihi ale to już jest nie ważne, po ciąży bedzie lepiej. No widzę że dziewczyny bedziecie miały w weekend co robić jedna wózek druga czeka na męża a ja hmmmmmm z meżem po sklepach żeby kupić wreszcie szafy. Pozdrawiam dziewczyny i napewno sie jeszcze odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka---twoj brzuszek to naprawde kolosik:) Fryzurka fajna i w rozpuszczonych bardziej mi sie podoba ale tak osobiscie podobasz mi sie w blad wlosach:) ale to moja zdanie i jaka opalona!!!! Ja ide do fryzjera w srode wiec jak sie wyfryzuje to porobie fotki a narazie zmykam ide sie kapac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka Tobie to by sie przydalo porządnie złoić skóre :D Ty sliczna dziewczynka jestes i jakie masz piekne oczy ...Dobrze widze na zdjeciu że zielone?? Fakt brzusio to ty masz - ale powiem Ci ze jestes bardzo proporcjonalnie zbudowana.... I jakie masz sliczne mebelki w kuchni A ja sie zmylam i ide sie suszyc he he zobaczymy czy mi aby jajecznica na glowie nie wyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu---to dobrze ze ci sie kreseczka podoba bo moja kolezanka strasznie przezywala no ale wiadomo ile babek tyle gustow nie:) koniecznie zrob zdjecia nowego kolorku!!! ja juz nie moge doczekac sie srody ide na pasemka ehhh znowu bede wygladala bo teraz to juz mam odrosty do polowy glowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, na koniec dnia humor mi sie poprawił :). Ja się sobie podobam równnierz w blond włosach ale teraz najważniejsze bedzie dziecko a nie moje pasemka (u fryzjera z moimi włosami to koło 4 godzin). Oczy moje to są dziwne do tej pory nie iwem jaki to kolor. zazwyczaj mówię że moje oczki są kolorowe hihiiihhi. Na meble czekałam 6 tyg były robioone na zamówienie. Dałam 6 tyś ale zawsze o takich marzyłam. Kocham gotować rózne pyszności i nie wyobrażam sobie życia bez kuchni :) hihihihihi. Koleżanka przyniosła mi dziś książke jak zdrowo sie odżywiać tak wiec zaczynam powoli przygotowania do diety po porodowej (ale oczywiście żeby nie zaszkodzić dziecku). Co planujecie na weekend?? ja jutro jade szukać mebli dla młodego do pokoju, a potem na kurczaczki do koleżanki. Czekam na zdjęcia pozostałych brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×