Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Śniłam o bracie mojego chłopaka pomocy!!!

Polecane posty

Nie wiem jak to sie stało od dwóch lat jestem w zwiazku z wspaniałym facetem..jest starszy ode mnie o 4 lata..on ma brata..który jest młodszy ode mnie o rok choć nie wygląda..nigdy nie zwracałam na niego uwagi choc czasem bywało ze kiedy rozmawialismy zapatrywalismy sie w swoje oczy... wczorajszej nocy śnił mi się tak bez powodu..nie wiem dlaczego widziałam go wczorajszego wieczoru i powiedział mi i mojemu chłopakowi(swojemu bratu) ze zerwała z nim dziewczyna z ktora sie spotykał niedługi czas..ten sen był bardzo dziwny...śniłam ze leze koło niego na łóżku a on przysówa sie do mnie i bardzo czule mnie całuje w moim snie nie uprawialismy seksu ale kiedy sie rano obudziłam czułam sie strasznie skołowana załowałam ze to był tylko sen...kiedy go dzis zobaczyłam serduszko mocniej mi zabiło..co o tym myslicie..prosze odpiszcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska - kumpel
to może jakiś trójkącik zaproponuj chłopakowi - on cię w pupę, brat w gardło a potem wymiana. Będzie fun. Na pewno go przekonasz :) Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...to nie jest zabawne..prosze was potraktujcie mnie powaznie...jest mi smutno i jakos tego typu zarty nie bawia mnie wcale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska - kumpel
serio mówię - ja tak zrobiłam ze swoim chłopakiem i jego kolegą z klasy. Na początku był zszokowany, ale potem delikatnie go przekonałam, że wszystko jest dla ludzi. I oboje jesteśmy bardzo zadowoleni że się na to zdecydowaliśmy. Teraz kolega studiuje w innym mieście, a my się cieszymy sobą, żadne z nas nie myśli o skoku w bok, bo i po co. A tak to - niespełnione marzenia kuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że idiotyczne jest wyciąganie jakichś wniosków z tego, co się przyśniło. Mnie się dziś śnił koniec świata, ktoś miotał planetami poza Układ Słoneczny, na ziemi była powódź i wybuchy wulkanów, innym razem śniło mi się, że latam, albo że ufo wylądowało w śmietniku (mój ulubiony sen). Mam się z tego powodu pociąć? Tworzysz problem tam, gdzie go nie ma. No, ale może tak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmotorryzowana wiesz masz chyba racje byc moze tak robie...ale ci faceci cos w sobie maja taki nieodparty urok:) i brat mojego chłopaka tez jest taki kochany jak on zawsze jak trzebabyło to porozmawiał i wogóle kiedys nawet myslałam troszke o nim wiecej niz powinnam ale otrzasłam sie z tego a ten sen poprostu przypomniał mi troche i tak jakos dziwnie poprostu ciezko mi to racjonalnie wytłumaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadaj sobie
pytanie czy kochasz swojego chlopaka... jesli tak i jestes tego pewna porozmawiaj z nim o tym ze snilas o jego bracie i zobacz jak on na to zareaguje.. upewnij go ze go kochasz i nie ukrywaj przed nim takich rzeczy bo to moze sie zle skonczyc dla waszego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siara
to se zwal i po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrz na siebie
dziewczyna ma problem a ty piszesz o jakis swoich snach;/ przeciez twoje sny nikogo nie interesuja wiec jesli starasz sie jej pomoc to nie pisz o trzesieniu ziemi hahaha...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli naprawde kochalabys swojego faceta to nawet nie zwrocilabys uwagi na jego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNA - NIE - MA - ŻADNEGO - PROBLEMU. Tylko go sobie tworzy i wmawia, a jeszcze uzyskuje tu od ludzi zachętę do tego. Nie jest to debilne? Jest. W 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i masz racje
ze ona nie ma zbyt wielkiego problemu ale jesli prosi o pomoc to kazdy moze cos napisac od siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i masz racje
ze ona nie ma zbyt wielkiego problemu ale jesli prosi o pomoc to kazdy moze cos napisac od siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, i konstruktywna pomoc powinna polegać na wyjaśnieniu, że sny nic nie znaczą i żeby sobie nie wkręcała filmu. A nie na wmawianiu jej, że ma problem w związku... Chyba że kogoś kręci dowalanie ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli
ona wierzy w sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlu
przesadzasz zmotoryzowana. Jak ma ochotę na dwa dyszle, to niech jedzie. Raz się żyje, potem na starość będzie żałować jak nie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli z powodu glupiego snu ma sie rozpasc zwiazek bo ona cos sobie ubzdurala to szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie
wedlu lepiej zgrzeszyc i zalowac niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo:) ale nie wiem czy w jej przypadku to dobrze..zalezy co ona czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra moze inaczej
ona wczesniej napisala "ale kiedy sie rano obudziłam czułam sie strasznie skołowana załowałam ze to był tylko sen" jak to wytlumaczysz? moze ona jednak cos do niego czuje...! wiec chyba nie na snie polega jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w czym ci pomóc ? Niestety nie potrafię zmienić twojego (ani nikogo innego) snu na rzeczywistość :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×