Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

jestem🖐️ musiałam pograć troche z Mają w gierki na komputerze,bo mi chciala dzirę w brzuchu wywiercić.Teraz lepimy z plasteliny:) A na obiadek rosół od wczoraj i gulasz z kaszą na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?chyba musimy ustalic jakieś godziny do pogadania,bo coś nam nie wychodzi:)Nigdy nie moge trafić na nikogo i gadam ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendy mam zawsze tak zakręcone, że nigdy nie mam czasu na neta:O nawet kompa nie włączam:( mamy zwyczaj spędzać soboty i niedziele z rodzinką, bo ona jest blisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) starszy w przedszkolu mlodszy spi ,kawa stoi obok czyz zycie nie jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asiu i Kasiu Moja córcia ma19 miesięcy i dalej leje w pampersy.Próbowałam już wszystkiego, tetrę też , ale jej nie przeszkadza mokra pielucha:P może chodzić z nią pół dnia:D a synus jak miał 1,5 roczku to mi pięknie wołał na nocnik i nie sikał w majty nawet w nocy:) widać córcia jest całkiem inna;) Asiu jak coś wymyślisz edukacyjnego w tej sprawie, jakiś magiczny sposób to daj info:D bo ja już jestem bezradna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, na budowie też byłam, ale tylko sprawdzić postępy:D nie wiem jak to dalej będzie szło, bo u nas było dziś chyba z -8 stopni, bo dopiero teraz znika szron z trawników i samochodów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie strasz znam taki przypadek :( a na obiadek cos z pieczarkami jeszcze nie wiem co ale one patrza z taka litoscia ze musze sie nimi zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam dziś weny do gotowania obiadu:O myśli sie kłębia, problemy... wczoraj byłam na drapanym obiadku u mamy, a miałam przygotowane wszystko na rosół, więc go dziś muszę ugotować, i co do tego?... nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wiem kotlety warzywne z sosem pieczarkowym chyba nie potruje mojego kochanego towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Mam na imię Iza, mam synka Krystianka , który za moment już skończy 20 m-cy ... jak ten czas leci :) Na dworze zimno a u Was Dziewczynki przyjemna , rodzinna atmosfera , przyjmijcie mnie do swojego grona :) Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super pomysł ustalmy godzinę mniej więcej o której każda ma trochę czasu aby usiąść i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika odważyłam sie , szczerze ,podczytywała Was od początku , ale tak jakoś nie wiedziałam jak zacząć ufffff ale się udało Dziękuje Dziewczynki za przyjęcie do grona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do obiadu to mam bigos gotowałam go od soboty , jakoś wyszedł i zrobię chyba ziemniaki , jak obiorę :D a jak będę bardzo leniwa co mi się zdarza to dam chleba i opękamy dzionek :P , Młody ma pomidorówkę pewnie z ryżykiem i mięsko którym pluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Iza🌻 pisz,pisz,pisz:) Andzia cwaniarko ty nie podczytuj tylko dawaj znać o sobie! Jola my nawet nie możemy sie strzasnąć,żeby godzinę ustalić,a co dopiero pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ,co ?Tu wszyscy czytają wszystkie topiki:DJa też czasami podczytuje różne:)Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to lubie czytać topik ten,który jest miesiąc akurat.Np.jak teraz jest pażdziernik to czytam czasami topik dziewczyn,które teraz rodzą.I tak im zazdroszczę......Nastrajam sie na drugie dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie nastrajam sie na kolejne dziecko:D kiedys była w planach trójka, ale upłynęło trochę czasu i juz jakoś nie wspominamy o tym:P tak poważnie, to finansowo nie bardzo, bo budowa, a potem dom to wielka skarbonka, a za parę lat to wiek nam nie pozwoli , nie wiem czy jeszcze miałabym siły i chęci zajmować się noworodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola ty to masz uprawnienia do czytania styczniówek:D a nie gadasz z nimi?Macie jednakowe brzuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×