Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

hihi nio fakt ale moja niunia zarazie jeszcze nie zalapala jak to jest z tym chodzeniem:P ale ma do tego pelne prawo ze wzgledu na swoj wiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak wieczorkiem listę obecności podpiszę:) u mnie słonko poszło za chmurki i po południem padał zwykły deszcz, ani gradu, ani śniegu:P jestem happy, bo pogadałam sobie na gg z bratem który jest w Afganistanie:D dobrze usłyszeć, że wszystko ok.:) internet to wspaniała sprawa, szkoda tylko że nie mogę zainstalować skypa na moim kompie, bo mam coś w nim uszkodzone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dzieciatka spia ja pozeram kolacje,potem zerkne do notatek i lulu a jutro czeka mnie maraton na uczelni od 12.30 do 20:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że wzięłyście się na serio do roboty.Ja chyba też zaraz się ruszę.Muszę tylko chwilkę poczekać,bo Maja ma zawsze rano pół godzinki bajek i nie wolno mi sie nawet przemknąć koło telewizora nie mówiąc już o odkurzaczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj wstałyśm y o 6 Mąż do pracy a Karolcia stwierdziła że idziemy się bawić bo jej spać się nie chce, a że ja w sumie od 4 nie mogłam spać to się nie buntowałam i wstałam. Idziemy dziasiaj na imprezę Córa znajomych kończy roczek, także musimy być w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to już tradycja,że mała ma rano pół godzinki bajki a ja kawkę i potem po południu znów to samo pół godzinki.Więcej bajek nie ogląda,telewizor wyłączony i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb wyjechała rudamaxi na uczelni manika się nie oddzywa dziś reszta nie oddzywa się wcale:( niedługo będziemy gadały we dwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze mnie byscie przygarnely w posiadaniu mam chlopcow starszy 4 latek i mlodszy 20 miesecy nadawala bym sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem....:D:D:D pewnie! bardzo mi miło Jestem Aga,mam 30 lat i prawie 3 letnią córkę Maję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam prawie trzydziestke i wlasnie mam problem z Kajtkiem bo chcialabym oduczyc go pieluchy ale jakos nam nie wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodszy. starszy Dawid chyba zeczywiscie to istotny drobiazg. Dawi chodzi do przeczkola a ja siedze w domu i pilnuje Kajtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie\" siedzisz\" jak my wszystkie,a pranie i sprzątanie robi gosposia,okna myje sąsiadka,jedzenie przynosi catering a zakupy listonosz.:D:D:D No chyba ,że naprawde tak masz:) Kochana nie siedzisz tylko zasuwasz w domu na pełnym etacie +wychowanie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka jak skończyła rok pierwszy raz usiadła na nocniku i od tamtej pory namiętnie na nim przesiaduje.Mam problem żeby ją zgonić z niego.Nie umiem ci nic poradzić,bo ja tego nie miałam.Kupa była w nocniku od roczku ,siku ze 3 m-ce później.A jak miałatak ok. rok i 7 m-cy spała juz bez pampersa.Może sam kiedyś dojdzie do wniosku,że z poeluchą niefajnie?:D Moja koleżanka zakładała synkowi tetre i mały szybko pokapował,że to niefajnie i lepiej siadać na nocnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie opisalas moja sytuacje . pewnie mieszkasz na przeciwko i podgladalas! oj nie ladnie fakt, troche tego jest. ale ogulnie nie narzekam jak fajnie sobie to wszystko zorganizuje to nawet ciepla kawke czasem wypije. :) ale czasem ak sie wali to oczywiscie wszystko wtedy jak sie nie wyplacze to z niczym nie rusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też doszłam do perfekcji w organizacji:DImam nawet czas żeby tu posiedzieć:)Gadam z dziewczynami,a w międzyczasie zdąże zrobic wszystko,a jak niezdążę to mam to w nosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×