Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

u nas też puzzle na topie:)Kupiłam Mai takie duże kawałki i chyba przedobrzyłam,bo w 2 dni nauczyła sie ich na pamięć i teraz chce nowe.Chyba kupię jej takie z 200 części i niech układa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie większe kawałki w puzlach ale na razie Karolcia zna na pamię Pluta a z resztą powoli kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziasiaj mam pracowity dzionek pranie, prasowanie, ale obiad zrobię szybki zupa grzybowa i koniec bez wygłupiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam dwojke dzieci Konradek chodzi do pierwszej klasy a Viki ma skonczone 6 miesiecy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem co wymyślać ,żeby się dziecku nie nudziło.Wszystkie zabawki to już nuda:)Musiałyby być codziennie nowe,to byłoby ok:D Może masz jakiś fajny pomysł na zabawę?Karolina chociaz pół dnia w przedszkolu,a u nas zabawa od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam....ale nie mamczasu!chyba jade do tesciow hehhe 420 km prze demna ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rudamaxi no i widzisz,weszłam na twój blog i moje dziecko już baluje ,bo taka muzyczka:D Tylko kompa mi będzie blokowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na długo jedziesz? Do teściów????????????????????????? Co wy macie za teściów dziewczyny:D Albi ich zapraszacie,albo w gości do nich:D No szok:D A reszta gdzie juz znikła??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 5 dni...ja mam chujowych ale to meza rodzice wiec tez raz w roku chce ich zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak raz w roku to może być:D Fajnie masz,że masz ich tak daleko:) Wiecie ,co pomyślałam si\\obie przez chwilę?\"Nie pisz,bo jak teściowa przeczyta to będzie afera\"Aż się sama tej myśli przestraszyłam:D A potem pomyślałam ,że przecież nie ma kompa w domu i jak by mnie namierzyła po nicku i w tylu tematach:D I kurcze trochę mi ulżyło:D:D:D Ale cień niepewności pozostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga fajnie ze cos zajelo twoja ratolosl:D moja wyspiewuje trele a Konrad jeszcze buszuje w zabawkach a na 11.35 musze go zaprowadzic do szkoly. A ja nie mam tesciow nie wiem czy sie cieszyc czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki🌻 trochę się nie odzywałam:P ale czasu jakby mało na wszystko:O ruda🌻 znam cię z jakiegoś topiku na ogólnym:D ale ja chyba miałam inny pseudonim;) moj córcia dziś cholernie zasmarkana wstała:O marudzi niesamowicie:( ona nie bawi się zabawkami, może 5 min:O woli tłuc mi świeczniki i wazony, grzebać w szafkach z garkami, rozsypywać przyprawy z torebek, ściągać pranie z suszarki:( jak nie ma pogody i nie mogę wyjść na spacer, to jestem ugotowana z nią w domu:O ma wigor dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi teściami to różnie bywa.Moi nie są źli,a nawet fajni.Ale powiem ci ,że minęło już trochę lat odślubu a ciągle to jednak \"teściowie\"Nigdy nie powiedziałam \"mama\" i chyba już nie powiem,bo mama to moja mama i nie wiem dlaczego w Polsce tak jest ,że teściowa to też ma być mama?Sprawę ułatwiło dziecko,bo teraz jest\" babcia\"Ale parę lat się gimnastykowałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na allegro też szukam spacerówki:) kupiłam na początek wózek wielofunkcyjny, głęboki był krótko i przez lato, na zimę była już okrywana spacerówka, minęło kolejne lato, zimę jeszcze przebakam w tej starej landarze, bo wielka i cieplejsza, a na wiosnę Maja skończy 2 latka, więc przydałaby się parasolka, która wejdzie mi do samochodu, bo to stare pudło się nie mieści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Manika no w końcu się odezwałaś a jeszcze do tych teściów gdybym miała wybrać mieć czy nie mieć to wolę mieć.Ze względu chociażby na dziecko.Nikt i nic nie zastąpi jednak instytucji babci i dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga🌻 ja mam tylko teścia- 74lata:O dobrze że mieszka 18km od nas, bo jak go odwiedz ę raz na dwa tygodnie, to cała w nerwach wracam, oj , daje popalić taki stary ramol, pierdzieli taki trzy po trzy i nerwy psuje. Mój mąż tłumaczy to wiekiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj córcia sie go boi;) ale za to mam rodziców dwie ulice obok mnie:D są trochę po 50-tce i są wspaniałymi dziadkami dla moich dzieci, w pełnym znaczeniu tego słowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie.Moi teściowie są młodzi,rodzice też.Zawsze mogę na nich liczyć,dlatego wolę ich wszystkich mieć🌻Ale nie za blisko:D Manika a potrzebny ci jeszcze w ogóle wózek? Moja Maja przestała używać wózka jak tylko stanęła na nogi.Potrafi przejść parę kilometrów pieszo.Mam wózek na wszelki wypadek,ale nie pozwalam jej nawet do niego wsiąść:)Jak widzę 3-4 latki w spacerówkach to aż mnie telepie.:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manka na ogolnym jestem na 30-latkach:) Co do tesciow mi to obojetne ale wlasnie troche mi przykro ze wzgledu wlasnie na moje dzieci.Podejzewam ze Vikuni dziadkowie nie wiedza nawet ze maja w Polsce wnuczke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda❤️ znam twoją sytuacje właśnie z 30-to latek:) na ogólnym jestem \'delma\'. Przestałam pisać, bo jakoś nie umiałam wsiąknąć w te zażyłości:P Ciężko jest pisać na topiku, gdzie ludzie się znają długo i piszą.. a ty nie kumasz o co chodzi:( A powiedz mi czy coś się zmieniło w postawie twojego m. względem Wikuni? Chyba, że nie chcesz o tym pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika vel delma:D Joe nic sie nie zmienil od lipca milczy ja jestem juz po dwoch telefonach z ambasada i czeka mnie nielatwa przeprawa bo ja nie popuszcze ,dlaczego Viki ma nie miec tego co jej sie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, no problem w tym, że Maja nie chce chodzić na spacerach:( Tzn. pobiega chwilę, ale zaraz pcha się do wózka.:( Jak wyjdę gdzieś bez wózka, to muszę ją w końcu nosić na rękach:O ale ona ma dopiero 1,5 roczku, więc myslę że w końcu to się zmieni. Mam w tej chwili Breakera, a on sporo waży, choc jest wygodny. Parasolka by mi się przydała:) Fakt, jak widzę 3-4latki w wózkach to mnie bierze pusty śmiech. Mam na osiedlu taką babkę, wozi dziewczynkę 4 letnią w parasolce:O dziecko nogami szoruje po asfalcie, ledwo upchane w ten biedny wózek:O to już przesada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika uważaj ,bo ciebie też to może czekać:D:D może będziesz woziła Maję do zerówki na lekcje:D:D:D tylko sie nie obraź🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, czyli nie zmienił postępowania:( a szkoda..myslałam, że może się opamiętał. a widział w ogóle Wikunię? W pale mi się nie mieści, jak można odtrącać własne dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga:D :D :D mam nadzieję, że ją oduczę wózka w przyszłe wakacje:D mój mąż jest przeciwny kupowaniu parasolki, bo uważa że ten wózek co mamy wystarczy do wiosny, a potem mała ma szorować na nogach:D może ma rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika Joe widzial Viki tylko przez skype troche jestem zla na siebie bo chcialam dac malej na drugie imie mojej mamy a po jego prosbach dalam jego mamy ale z drugiej strony ....... ok ja uciekam odprowadzic Konradka do szkoly bede za jakies 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma:D Tylko pierwsze 20 takich spacerów niech odwali on.Jak ją ponosi z godzinkę dziennie to sam poleci po spacerówkę:D:D:D Ale tak poważnie to chyba ma rację.Do wiosny daleko i może Maja sama zacznie spacerować a wtedy pieniądze na spacerówkę niepotrzebnie wyrzucone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×