Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ja dla maleństwa większość mam po Zuzi, tylko wózek muszę tak naprawdę dokupić, bo Zuziowy oddałam siostrze a że teraz korzysta to jej nie zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika co to za cudo ten kombinezon?.Za 230 zł?Ładnie zaszalałaś!Nie ma takiego na allegro?To bym sobie obejrzała:)Może czas już kupić?:)Ja w tamtym roku też tak kupiłam z myślą,że na dwa lata a teraz Maja nawet nie może nogi w te spodnie włożyć:DOd tamtej pory nic nie kupuję na wyrost.Wszystko na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim mężem byście pasowali do siebie.On też tylko by kasę wydawał:DZe mną gorzej.Masakra.100 razy myślę zanim coś kupię.W efekcie jak np. zaczyna się zima to ja wtedy mam trampki do chodzenia i muszę już kupić buty to kupujęP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika74 rzeczywiście za komplet 2 częściowy to jeszcze przyzwoita cena, wiadomo na ciuszkach dla dzieci z reguły się nie oszczędza, dobrze że z Majką poszłaś do specjalisty sama po swoich przeżyciach wiem że co pediatra to inna diagnoza, Mała figlarko jaki wózek chcesz kupić dla Maleństwa. Aga co do zakupów z facetem to możemy sobie podać rękę, mój też na Karolinę nigdy nie skąpi, a wręcz przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzę trochę na allegro i jakoś nic mi w oczy nie wchodzi.A chyba faktycznie czas już się rozejrzeć na poważnie za kurtką na zimę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Karolci już kupiliśmy w zeszłym roku zwlekaliśmy do listopada i kupiliśmy taką nieciekawą, a w tym roku już z niej wyrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie później nie będzie wyboru, albo rozmiaru, dlatego cisnęłam męża żeby kupic Mai taki komplet teraz:) innych już nie oglądałam, bo zakochałam się w tym:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2ccf472bf0be4d3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b41c1085751e4610.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f16045c614a2b7e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0d6d611307555e4.html a musiałam użyć całej swojej siły perswazji, żeby go kupił, bo na rynku widział za 60zł:O made in china:D mam nadzieję, że nie urośnie nam za wiele do przyszłego roku, wzięłam specjalnie troche przyduże:P sama jestem na antybiotyku, bo sie pochorowałam, ale już mi lepiej, dziś synuś rano wstał z bólem gardła i gorączką, a teraz Maja ma gorączkę i jakoś marudzi:( chyba jutro mnie czeka wizyta u pediatry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika współczuję z dwójką chorych dzieci:(Już zaczął się sezon chorobowy:)Ja kaszlę od tygodnia,mąż też. Kombinezon fajny,ale u mnie byłby czarny w 10 min.Ale fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, ale Twoje dziecię jest już bardziej aktywne na spacerach, więc ma prawo być czarny:D Majka na szczęście spędza większość czasu w wózku, na moje szczęście:D :D :D albo nieszczęście, zależy od sytuacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika śliczny komplecik! Karolcia dzisiaj też zaczyna pokasływać, już się zaczyna ta paskudna pora przeziębień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to też robię sobie prysznic i znikam bo już przestawiam literki. Może jutro pogadamy. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika czy ta śliczna panieneczka to twoja Majka? Duża już dziewczynka słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilam sie za Wami :) Mielismy wolne od dzieciaczkow i nie w glowie mi bylo forum :P Ale juz nadrobilam zaleglosci :) Co slychac z rana??? aga jasne, ze nie miniaturka :) zrobilam gulasz :) a watrobke usmazylam, bardzo dobra byla :) Dzieciaczki sie zajadaja :) Oj brzuch to też tragedia... nie wiem co gorsze, cycki do kolan, czy brzuch... jola - ja po Pauli tez mialam lyzeczkowanie, ale na zywca, tylko miejscowe znieczulenie... nie wiem co bardziej bolalo, porod czy lyzeczkowanie :( Strasznie dlugo dochodzilam do siebie, nie moglam chodzic, slabo mi bylo, mdlalam, tragedia jednym slowem. A z Julka to godzinke po porodzie smigalam jakby nigdy nic :) A jak skonczyla 5 dni to pojechalismy na dzialke do lasu :) A tez mialam lyzeczkowanie, ale tym razem pod narkoza (na szczęscie!!!) Mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie wszystko w jak najlepszym porzadku i dzidzia urodzi sie silna, piekna i zdrowa!!! ja uzywam eveline3D i tolpe i nie narzekam :) chociaz skóre mam mocno wybredna :( Kupilam sobie krem do twarzy AAHelp i tak mnie po tym wysuszylo, ze tragedia... Dla mnie najlepszy do twarzy jest dove :) manika wiem cos o tym staniu w kolejkach, nas czeka to 17, jezdzimy do IMiD na kontrole do onkologa :((( Moja corcia nigdy nie miala robionego badania krwi, sama poprosilas o skierowanie? czy robilas prywatnie??? Sliczny komplecik :) hb z taką obstawą na pewno jestes bezpieczna :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek🌻 dziewczyny🌻 Jolu, tak, zdjęcie w stopce to moja Maja, zawsze na zdjęciach wygląda na starszą;) hb, z taka ochroną to jestes bezpieczna:D ale ten przystojniaczek z FBI jest słodki;) u mnie od rana leje, a jeszcze wczoraj było słoneczko:O ja szykuję swoje dzieci na wizytę do pediatry:( cały czas gorączkują, choć po Mai nie widać choroby, tylko ta gorączka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolimawitaj, no to sobie z mężem użyliście;) \"gdy nie ma dzieci w domu to jesteśmy niegrzeczni\" :P skierowanie pediatra dała mi sama, od kąd Maja skończyła pół roku, to co chwila się czepiała i kazała robić wyniki a to na anemię, to znowu krzywicę wymyśliła, a przy okazji wyszło to...i wysłała mnie do hematologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jejuuu dopiero wyszłam z łóżka,ale pogoda taka że z chęcią jeszcze by sie pospało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolima na razie wszystko z dzidzią ok. bryka w brzuszku jak szalona. Maniko u nas na razie słoneczko tylko kto wie jak długo. Nasza mała tak strasznie kaszlała w nocy, a teraz nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika oj działo sie działo :P :D Duzo zdrowka zycze :) Pewnie dlatego teraz sprzatam z usmiechem na ustach :D Odpoczelam od wrzaskow :) No i nikt sie nie darl jak maz mnie przytulil :) Moja Paulusie jak byla mala ciagle chorowala, a to przeziebienie, a to jakies zapalenie, a to cos tam, raz na 3 miesiace byla chora, teraz juz od roku jest w porzadku, ale moze zapytam o to skierowanie, lepiej dmuchac na zimne. Jola zycze duzo zdrowka dla rodzinki :) Uciekam sprzatac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🖐️ co wy dzisiaj nieaktywne?Idę zrobić sobie kawkę i zaraz tu wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam czasu dzisiaj,bo miałam trochę pracy w ogrodzie.A przed chwilą wróciłam od lekarza z dzieckiem.Mam dość jak na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×