Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja okolic jadrer i peni

depilacja jader i penisa

Polecane posty

Gość 1001ciekawski
a w jakim wieku panieneczko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihiho
:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYoor
Ja depiluję się za pomocą elektrycznego depilatora. Uważam, że gładka skóra na penisie i jądrach to coś tak oczywistego jak mycie zębów. Nie zapominajmy o pośladkach i anusie. Jak depilować to wszystko dokładnie i porządnie - potem 3 lub 4 tygodnie miłej gładkości. Jak się już zaczniesz depilować to polecam pojechać też i wyżej (klata i pachy) i/lub niżej uda i łydki. A jak zostaną tylko ręcę no to warto wyrównać do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazetka
ale wy macie problemy jestem kobieta 23lata od 10 lat sie dokladnie gole WSZEDZIE ale nie robie tego dla facetow tylko dla siebie a facet takie lubi bo ja sama nie chcialabym miec panienki z buszem na pipce i to lizac zwlaszcza jak jest goravao fe to jest wygoda nie wyobrazam sobie miec tam owloscienia zostawiam sobie tylko cienki ladny paseczek;)u mezczyzn mi nie przeszkadza gladkosc nawet pod pachami to jest bardziej higieniczne ale jak ktos ma tam zarot tez mi nei przeszkadza tylko zalezy jaki moj partner jest akurat bladynem i zarost ma rzadki co mi wogole nie przeszkadza w miejscu intymnym bo jest nie wielki ale jak np jakis brunet mocno owlosiony ma tam dzungle to jednak wolalabym male wygolenie bo miec wlosy w buzi zadn aprzyjemnosc i nie uwazam ze wygolony facet to pedal kobiety sie gola cale jak ja od 10lat i nie jestem lesbijka to wygoda i higiena pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysafaja
Polecam depilator. Pierwszy raz mozna przyciac trymerem albo maszynka do strzyzenia glowy, a jak juz sa krotkie do powowlutku depilatorem ew. penseta ale tylko za pierwszym razem - chodzi o to, ze jak wlosy sa geste to depilator bedzie bolec i szarpac skore, a na jajkach nawet zacinac. Ale kolejne razy, gdy depiluje sie regularnie (conajmniej raz w tygodniu) sa duzo latwiejsze, bo wlosy odrastaja nierownomiernie wiec jest ich duzo mniej na raz do wyrwania i wtedy depilator jest najlepszy. Chodzi o to ze to co nazywacie depilacja, to raczej golenie (nawet kremy). Tylko usuniecie wlosow z cebulkami, czyli wyrwanie powoduje, ze gladko jest na dlugi czas, a odrastanie nie kluje bo koncowki wlosow, nie sa ostre (jak np. po scieciu zyletka). Pozdro dla zadbanych Pań i Panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kto lubi...
ale ja to bym się chyba popłakała, jakby mój facet się tam golił. No chyba żeby bardzo bardzo mu na tym zależało, to bym zaakceptowała, ale gdyby decyzja była moja to nie nie i nie dla depilacji genitaliów (nogi może sobie golić, to by mi nie przeszkadzało :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunka a moze my o czyms nie wiemy i trafily nam sie wybrakowane egzemplaze bez wlosow na penisie i przezt duzo tracimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penis z wlosami? hehe, niezla szczota:P kto wie. podobno obrzezani mezczyzni moga miec pare wloskow na penisie blisko jego nasady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flash_gordon69
Nie muszę golić, żeby wydawał się większy. Dla żony i tak jest za duży, czasem ją boli jak ją ostro rżnę :P A jakby zobaczyła mnie całkowicie wydepilowanego, to by jeszcze z domu pogoniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaaasss
ja gole ponad rok i jądra i nad penisem, polecam!! ja się z tym dobrze czuje , ponad to moja partnerka lubi ogolone jadra i penisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
lunka-to chyba jeszcze malo widzialas i malo wiesz-bo ja mam wlosy na kutasie.Az do polowy.Wiec sie depiluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
obrzezanie ma sie tak do owlosienia jak nie przymierzajac kanapa do stodoly.Skad ludzie takie teorie biora.To ciekawe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie golę okolice penisa i jąder i wcale nie uważam to za pedalskie lecz za bardzo estetyczne.Jeśli ktoś ma kompleksy na punkcie swojego penisa być może chce go ukryć w buszu?Na pewno łatwiej przy ogolonym utrzymać higienę,ułatwia dla partnerki oral,i dodaje wrażeń wzrokowych. To ,że optycznie powiększa rozmiary jest drugorzędne,gdyż wiadomo ,że nie w wielkości przyrodzenia....jest to co najlepiej rajcuje dziewczyny.Pytanie tylko jak najlepiej ustrzec się pryszczyków ,które czasem powstają przy goleniu.Ale i na to są sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polnocna Polska...
a okolice odbytu tez golicie? bo ja tak ,keidys ogolilem pierwszy raz i tak sie przyzwyczailem. pachy,jajka i penisa tez gole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już golić to trzeba wszystko,bo inaczej śmiesznie wyglada.Fakt trochę nie wygodnie samemu ale cóż,od czego mamy wyrozumiałe partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polnocna Polska...
ktos pisal ze robi to maszynka? jak to robicie i jakie to sa maszynki? ja probowalem i prawei bym sobie jaj przycial!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksender
cholera, ale taka cienka skore pofaldowana na jadrach az strach maszynka golic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golijajcarz
Bo jajka goli się najlepiej brzytwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woodi
Taaa od razu uciąć wory i po problemie.Nie rajcują mnie igraszki z ostrzami przy jajkach i najchętniej bym je przycinał strzyżarką z nakładką by nie daj boże skóra znalazła się w zasięgu noży. Ale że mam laskę, której nie jestem wstanie przemówić żeby sobie wyobraziła że to czwarte mycie zębów, musiałem podpierniczyć jej krem do depilacji nóg. Po debilnym kucaniu przez 20min w łazience, chodzeniu przez pół dnia z rozwartymi nogami byle ping-pongów gdzieś nie przetrzeć, lol mojej laski, ostatecznie inwestycja się zwróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyżący
ja strzygę sobie podbrzusze zwykłą maszynką do strzyżenia (nie ma potrzeby golić do zera) jajka golę sobie najprostszym wilkinsonem, oczywiście nie na sucho - trzeba uważać żeby się nie zaciąć i tyle, jak przy goleniu zarostu twarzy mam jednak problem z nasadą penisa - tam ani golenie ani strzyżenie nie wchodzi w grę, po pierwsze z powodu wrastających włosków, które w tym miejscu szczególnie przeszkadzają, po drugie maszynką można się nieźle pociąć (tak jak golarką czy czymkolwiek podobnym) ze względu na to, że skóra jest tam bardziej delikatna i nie uda się jej odpowiednio napiąć ktoś próbował kremów do depilacji? nie wypali mi skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peko
radze wam depilujcie sobie naprawde warto ja to robie cały czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogolony
ja sie gole od 5 lat i nie wyobrażam sobie żeby nie golić. kilka miesięcy temu mialem taki pomysl zeby sobie zapuscic wloski ale jak trochę odrosły to bylo nie do wytrzymania. wkręcające sie włosy w skórkę itp. faceci wiedza o co chodzi. dziś wydepilowałem sobie depilatorem elektrycznym. tzn najpierw pęsetą jak się skóra trochę przyzwyczaiła to mogłem już depilatorem. znalazłem to forum przypadkiem bo chciałem się dowiedzieć czy to jest bezpieczne. kremy do depilacji raczej nie. silne związki chemiczne podrażniają skórę a działają jak maszynka do golenia upalając tylko to co wystaje poza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam kiedys ogolilem cale cialo od pasa w dol uzywajac kremu do depilacji, chyba z 4 tubki zuzylem, wyszlo idealnie. proste i szybkie rozwiazanie. jak wykonywalem ten sam zabieg z uzyciem maszynki do golenia elektrycznej pozniej zwyklej to trwalo to ponad 4h , chociaz pomagala mi partnerka. z uzyciem kremu dalismy rade w jakies 30-40min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie golę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia ;)
Gól się jak Ci jest wyodniej ;) Ja lubię ogolone jądra wtedy bardziej do siebie przyciągają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof108
Jestem słabo owłosiony na całym ciele. Włosy w miejscach imntynych miałem "jedwabiste" jak określiła to moja połowica. Po chyba 40 depilacjach mechanicznego wyrywania włosów w miejscach imntynych nic mi nie wyrasta. Jej się to podoba, mi też. Teraz namawia mnie na wydepilowanie pach. Nie wiem czy się zgodzę. Chcę się czymś różnić od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::)))
golcie się chłopaczki :) wydepilowani są dla mnie super seksi lubię zapakować swoją pałkę w wygoloną dupcię chłopaczka i pomiętosić mu jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×