Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja okolic jadrer i peni

depilacja jader i penisa

Polecane posty

Gość gość
Gole się maszynka elektryczna. Codziennie najpierw twarz potem okolice penisa i jadra. Piling raz w tygodniu zabezpiecza przed bolesnym wrastaniem i stanem zapalnym skory. W upaly latwo umyć inic nie śmierdzi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumis Giz
Ja używam kremu do depilacji. Najpierw trymer skracam włoski a potem krem. I po zabiegu jakiś czas jest spokoj. Miea problemu wrastania włosków ani kłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniobijca
Mimo starszego wieku a mam ponad 65 lat to gole sobie penisa i jądra kilka razy jądra są gładkie a penis wygląda lepiej jest też gładki i jest jakby był większy i grubszy i przyjemnie jest bić konia a wale prawie codziennje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniobijca
Mimo starszego wieku a mam ponad 65 lat to gole sobie penisa i jądra kilka razy jądra są gładkie a penis wygląda lepiej jest też gładki i jest jakby był większy i grubszy i przyjemnie jest bić konia a wale prawie codziennje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w tym wieku jeszcze staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniobijca
Mimo że mam ponad 65lat to gole sobie penisa i jądra kilka razy w roku jak mi odrosną mam wrażenie jakbym miał większego penisa a jądra są gładkie w dotyku i czuję się komfortowo polecam się golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja depiluje zawsze jak żona gotuje obiad nad palnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę sobie ogolić. Sprawia mi to przyjemność, z reguły staje mi wtedy na baczność, nie wiem dlaczego nawet. Poza tym ogolone jajka są bardzo miłe w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość42
Ja na łonie przycinania, a włosy z penisa i jąder wyrywać przyjętą. Przez kilka razy trochę boli, ale później już nie. Włoski czasem wrastają, ale po zabiegu gładziutki aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość42
Miało być przycinam a wyrywać pesetą - sorry to ten słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloski2211
Moj siusiok jest zawsze jak dzungla nie wiadomo co sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PENISOR
ja tam wsadzam pisora do kosiary i se go gole tylko czasem może trochejajka pocharata pozdrawiam golie siusiory ile wlezie!!!!!!111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilater
Gdy mnie swędzi to gole sobie ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JANINATOSWINIA
depiluje s sisiora koparką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Depilacja zazwyczaj kończy się niefajnym podrażnieniem, więc ja tylko przycinam do 1mm. Omija mnie tak etap przebijania skóry przez nowe włoski a fujarka wygląda o wiele lepiej i panie mają mniejsze opory, żeby brać do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka maszynką do golenia.Reszta maszynką do włosów zero podrażnień.Nie golcie się tam zupełnie na zero bo nie wygląda to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam od jakiegoś czasu depiluje jądra i penisa czy te włosy kiedyś przestaną rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gole zarowno sobie jak i zonie maszynka z zyletka okolo tygodnia jest gladko i czysto z pelna higiena i przyjemnym bzykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiflora
Golcie się na zero chłopaki. Poznałam kiedyś faceta. Na którymś spotkaniu gorąca atmosfera itd. Okazało się, ze goli się na zero :-). Mówię, ,,fajnie,że się depilujesz''- on uśmiech :-) Pierwszy raz widziałam wtedy jego interes. Postanowiłam iść dalej... Skończył po jakimś czasie w moich rękach. Było z***biście. Nic potem nie lepiło się do jego skóry. Miał mega delikatną skore, a jego... prezentował się imponująco. Okazało się, że chodził na foto depilację. Mówił, że to nie boli, a chodził na foto depilację, bo miał ciemny zarost na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja depiluje i dziewczyna też bo z dziewczyną mamy więcej przyjemności ! wchodząc w nią do końca fajne uczucie gdy się czuje jej wargi które dotykają jąder itp :) a tak przez włoski tego sie nie czuje . a poza tym w lato czuje się o wiele lepiej - mniej się tam pocę itp - ogólnie nie lubię owłosienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiter
Ja zawsze golilem. Ale kiedyś znajoma kosmetyczka zrobiła mi depilację woskiem.fajnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata gość
Witam mam na imię Renata zawsze się gole wszędzie nie lubię owlosienia uwielbiam jak mój maz ma ogólne jajka i penisa podnieca mnie i to bardzo nieraz moaz mnie prosi żebym mu sama ogolila a ja robię to z mila chcecia bo wtedy się nim pobawię a widzę jak on dochodzi mmm Moj moz nieraz mnie prosi żebym zostawila sobie paseczek jego tez to bardzo podnieca mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpiter
No i super bo lubię być ogplony. Kiedyś to wstyd był a teraz na nie plazach sami ogoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie facet musi być wydepilowany na mosznie i pod pachami, wokół penisa także... jądra są wtedy takie delikatne, aksamitne, uwielbiam je pieścić, ssać... mam także duzo mocniejszy orgazm kiedy czuję dotyk takich gładziutkich i cieplutkich jąder na cipce i udach... polecam wszystkim, mam 47 lat, mój facet 52, z reguły ja mu golę te miejsca, mega go to podnieca, mnie także, zawsze kończy sie seksem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeń

golenie moszny to dziś norma towarzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×