Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilacja okolic jadrer i peni

depilacja jader i penisa

Polecane posty

tak ja depiluje palnikiem rpobię to regularnie,jak rtylko odrośnie,włączam palnik i po probl;emie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ten smród palonych włosów mnie deprymuję,zapominialem powiedzieć ze dziewczyna opala mnie palnikiem,wróć,to mo masarz,jebnął mnie siekierąw łeb i taraz włączyl palnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon pielęgnacji intymnej
to moj nowy biznes, każdy może przyjść i zostanie obslużony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogun0015
ja wygalam sobie owłosienie z jąder i skracam włoski w koło penisa i nie uważam aby to było jakimś zboczeniem. Żonie się podoba i mówi że mam to robić co jakiś czas ,a tym bardziej teraz gdy wybieramy się na plaże nudystów i chce mieć zadbanego kutaska i ładnie podgolonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna sie podgolic
dziewczy i chlopacy jak mozna sie pogolic zeby podobalo sie dziewczmynom. bo ja juz sam nie wiem. w niekturych mniejscach trudno tam dojsc i ciezko jest samemu. poradzcie mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co .. wydaje mi się że wystarczy skrócenie włosów łonowych, lekkie wygolenie ich wokół nasady penisa i wydepilowanie całych jąder. Najtrudniej zrobić to ostatnie - maszynką masakra bo wiadomo skóra się stale przemieszcza, wosk boli jak urywanie jajek (dosłownie, raz zrobiłem i mało wytrzeszczu nie dostałem), najlepiej chyba robić to kremem w każdym razie ja głównie kremu używam moim ulubionym jest revitol (hair removal czy jakoś tak)- bo tylko on mnie nie podrażnia i bierze nawet mocne włosy, ale może znajdziesz coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robicie z włosami na tyłku i w tyłku ? Golicie jakoś ? Ja to chciałem do kosmetyczki iść ale się wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka kosmetologii
ależ nie ma co się wstydzić, wszystko jest dla ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla siebie i męża używam kremu do depilacji o nazwie Hair Removal Cream po 7 minutach wycieram ręcznikiem papierowym. Rewelacja, bo odrastają bardzo powoli. robię to raz na półtora miesiąca. Zaznaczam, że mój partner używa kremu do penisa i na jądra. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała poprawka ja kremu używam do całości lub zostawiam różne wzorki a mój partner kremuje penisa i jądra ;) a nie jądro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała poprawka ja kremu używam do całości lub zostawiam różne wzorki a mój partner kremuje penisa i jądra ;) a nie jądro :( najczęściej czynność wykonuję tylko ja. chwilę później można współżyć z wielką rozkoszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet123445
Witajcie. Ja i moja partnerka używamy depilatora elektrycznego. Jest to metoda dla twardzieli, ale efekt jest wart bólu. Jajeczka aksamitne, c*puchna gładziutka. Włoski odrastają po miesiącu. Po kilku zabiegach skóra się przyzwyczaja i włoski nie wrastają Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wtorek poszłem do szpitala na urologię na usnięcie wodniaka jądra - przyleciała pielęgniarka , przyniosła specjalny nożyk i kazała się dokładnie wygolić - jaja , fiuta , pachwiny , uda , i brzuch i to jak najwyżej - rad nierad zrobiłem to , udało mi się w miarę dokładnie chociasz trochę się pozacinałem i cieszę się bo na tym wygrałem jako że jak już zrobili mi ten zabieg to tak mnie poopklejali plastrami że jak mi niedawno zmieniali opatrunek to mimo że nie miałem włosów to bolało jak cholera a z włosami to sobie wyobrażcie co by było :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch pływającego kebaba
szedł żołnierz na front pier...nął go prąd aż jaja nabrały koloru raz kurka z hitlerkiem jechali rowerkiem i kicha im nawaliła wiec kurka hitlerka za łeb i z rowerka i tak się zaczyna piosenka teraz mam włosy i nie depiluje bo jak depiluje to wodę marnuję lecz wtedy to widać kokosy teraz mam krzaki więc gdy obetnę łoniaki to wnet szybko sprzedam i biedzie się nie dam i cały majątek rozprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M I S I A C Z E K
jestem misiaczek i wszedł mi w zęby twój kłaczek a teraz mi wadzi no kto mi poradzi oj dana dana dana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensetka
Ja jadę pensetą po całości bo depilatora nie mam. Żmudne to strasznie ale efekt aksamitny i spokój na długo. Maszynką szybko i boleśnie (dla obu stron) odrastają. A po pensecie mam spokój na długo, a żonka myśli że się regularnie golę, drwiąc tylko że bym się chyba skichał jakbym chciał jajka depilować, a generalnie to po kilku włoskach bólu już nie czuć i lecę po kilka na raz. Jak się wprawy nabierze to idzie jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zwykłą maszynką elektryczną do golenia i wystarczy, a robię też to dla higieny bo w upały j***e smrodem haahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli by brać plażę N za przekrój społeczeństwa to by znaczyło, że 90% kobiet i 80% mężczyzn w tym kraju jest wydepilowane na czysto. Ale zdaję sobie sprawę, że to elita estetyczna narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regularnie gole/depiluje sie pod pachami. Okolice przyrodzenia oraz jadra. Kiedys jeszcze depilowalem okolice anusa. NIe wiem co jest w tym dziwnego??? Bylem kiedys z partnerka ktora nie depilowala swojej pisi I teraz po latach jak pomysle ze uprawialem z nia seks oralny I te wszystkie wlosy na jej waginie kleily sie od sluzu to mnie odrzuca. A co do facetow to golenie wlosow na przyrodzeniu wizualnie wydluza czlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTom
Macie jakiś sposób żeby tak nie swędziało na drugi, trzeci dzień po goleniu. Wytrzymać się nie da ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susyx
depilatorem jadę od pępka do jąder... minus wiadomo jaki, ale dla rezultatu warto pocierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susyx
boli okropnie, ale tylko pierwszych kilka razy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw golę się elektryczną,a potem jednorazówką i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta cukrowa
Polecam skorzystanie z usług kosmetyczek. Metodą pasty cukrowej... Mniejszy ból i szybki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, strzyge się od kilku lat, co 2 3 tyg, a co 2 mies gole maszynka do 0. Częściej odpada bo jeden dzień przyjemności i tydzień celibatu aż przestaną kujc. Próbowałem też pensety ok ale za długo z tym schodzi. Depilator to już chyba sadomaso. Lubię być na 0 bo sex masturbacja i wszelakie zabawy są dużo intensywniejsze. Polecam wszystkim panom szukających mocniejszych wrażeń. 100% satysfakcji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to boli przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej pastą cukrową do zera i bez nie ma żadnych zacięć, a gładkie, że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×